Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sven van Gelderen AV Lycurgus 9,22 +0.7 m/s9,42 608
2 Luuk Pelkmans AV Sprint 9,39 +0.7 m/s9,56 578
3 Sam de Wild HLLS 9,43 +0.7 m/s9,38 571
4 Floris van der Vijgh HLLS 9,60 +0.7 m/s9,82 542
5 Florian Vriezen GACH 9,81 +0.7 m/s9,53 508
6 Tyrone Lak AV Lycurgus 9,86 +0.7 m/s--- 500
7 Davi Pfaff SPLS 10,16 +0.7 m/s10,52 454
Julian Samuels AV Aalsmeer DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Finn Rademaker AV Aalsmeer 9,35 +2.0 m/s--- 585
1 Meije Bosma HLLS 9,35 +2.0 m/s--- 585
3 Diede van Bergen Startbaan 9,55 +2.0 m/s--- 550
4 Nick Duinkerken De Spartaan 9,94 +2.0 m/s--- 487
5 Ridzerd Punt PAC 9,98 +2.0 m/s9,90 481
6 Casper van Tuijl Almere `81 10,24 +2.0 m/s--- 442
7 Rijk van den Berg Startbaan 10,47 +2.0 m/s--- 409

Uitslagen Jongens Pupil B 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Chivano Pocorni Phanos 9,32 +0.6 m/s--- 590
2 Boele Böhm De Spartaan 9,83 +2.8 m/s--- 505
3 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 10,50 +2.8 m/s--- 405
4 Niels van Bergen Startbaan 10,71 +2.8 m/s--- 376
5 Koen Tijhaar Startbaan 10,73 +0.6 m/s--- 373
6 Jelle Bosma Startbaan 10,91 +0.6 m/s--- 350
7 Tobias Pierik Startbaan 10,96 +0.6 m/s--- 343
8 Floris van Tuijl Almere `81 11,26 +0.6 m/s--- 306
9 Mees Eduard AV Aalsmeer 11,62 +2.8 m/s--- 264
10 Ruben Bakker Startbaan 11,69 +2.8 m/s--- 256
11 Diego Cac...Rodrigues AV Aalsmeer 12,30 +2.8 m/s--- 191

Uitslagen Jongens Pupil C 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 10,25 +0.1 m/s--- 441
2 Tijn Zwerver Startbaan 10,58 +0.1 m/s--- 394
3 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 10,69 +0.1 m/s--- 379
4 Finn Neumann Startbaan 10,82 +0.1 m/s--- 362
5 Beau van Balen Almere `81 10,93 +0.1 m/s--- 347
6 Iloy Buffing Startbaan 11,10 +0.1 m/s--- 326
7 Xavi Krajenbrink Startbaan 11,84 +0.1 m/s--- 239
8 Victor van der Vijgh HLLS 12,68 +0.1 m/s--- 153

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hera 9,57 +2.2 m/s--- 547
2 Evi Falkena Flevo Delta 9,82 +2.2 m/s9,90 506
3 Juul de Reijdt AV Sprint 10,07 +0.9 m/s--- 467
4 Isa Schram DEM 10,26 +0.9 m/s10,28 439
5 Sophie le Blansch SAV 10,40 +0.9 m/s--- 419
6 Kaitlijn ... Dongeren SAV 10,46 +2.2 m/s--- 410
7 Fanny den Uyl Startbaan 10,68 +0.9 m/s10,80 380
8 Juna van der Waall AV Aalsmeer 11,14 +2.2 m/s--- 321
9 Christiann... Koenraad Startbaan 11,37 +0.9 m/s--- 293
10 Eline Zwagemaker SAV 11,54 +2.2 m/s--- 273
11 Gwendolyn van Drunen SPLS 11,68 +0.9 m/s--- 257

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ella de Bruijne AV Zuidwal 9,66 +1.6 m/s9,82 532
2 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 9,82 +1.6 m/s--- 506

Uitslagen Meisjes Pupil B 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Veronique Veldhuis AV Feniks 10,21 +1.4 m/s--- 446
2 Emilia Neumann Startbaan 10,41 +1.4 m/s--- 417
3 Arianne Punt PAC 10,95 +1.4 m/s--- 345
4 Tessa Yntema AV Aalsmeer 11,30 +1.4 m/s--- 301
5 Shannah Chalmers Startbaan 11,38 +1.4 m/s--- 292
6 Ella Klumpenhouwer SAV 11,47 +1.4 m/s--- 281
Djuna Gersen AV Aalsmeer --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil C 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 9,93 +0.1 m/s--- 489
2 Maud de Jong AV 1923 10,31 +0.1 m/s--- 432
3 Emma le Blansch SAV 10,62 +2.1 m/s--- 388
4 Sophie de Haas SAV 10,87 +2.1 m/s--- 355
5 Elin van Dijken AKU 11,30 +1.4 m/s--- 301
6 Jennifer Griekspoor AV Aalsmeer 11,91 +0.1 m/s--- 232
7 Lisa de Vries AV Aalsmeer 12,00 +0.1 m/s--- 222
8 Anouck Zwagemaker SAV 13,41 +2.1 m/s--- 87
9 Gioia Pierik Startbaan 13,53 +2.1 m/s--- 77