Uitslagen Jongens Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 1:52,96 1:50,82 609
2 Luuk Pelkmans AV Sprint 1:53,54 1:58,54 601
3 Sven van Gelderen AV Lycurgus 1:56,11 2:03,40 570
4 Sam de Wild HLLS 2:01,82 1:55,02 505
5 Floris van der Vijgh HLLS 2:04,48 2:06,11 477
6 Tyrone Lak AV Lycurgus 2:04,77 --- 474
7 Davi Pfaff SPLS 2:19,17 2,22 341
Julian Samuels AV Aalsmeer DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Meije Bosma HLLS 1:46,70 --- 692
2 Finn Rademaker AV Aalsmeer 1:55,32 --- 580
3 Nick Duinkerken De Spartaan 1:55,46 --- 578
4 Diede van Bergen Startbaan 1:59,25 --- 534
5 Ridzerd Punt PAC 2:06,42 1,55 457
6 Rijk van den Berg Startbaan 2:16,55 --- 363
7 Casper van Tuijl Almere `81 2:18,47 --- 347

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 2:07,21 2:09,90 450
2 Beau van Balen Almere `81 2:14,23 2:15,22 384
3 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 2:14,34 2:19,62 383
4 Tijn Zwerver Startbaan 2:18,12 2:19,97 350
5 Finn Neumann Startbaan 2:20,14 2:23,27 333
6 Iloy Buffing Startbaan 2:25,46 2:23,92 291
7 Xavi Krajenbrink Startbaan 2:33,45 --- 234
8 Victor van der Vijgh HLLS 2:52,27 --- 120

Uitslagen Meisjes Junior C1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rosalie Breems KAV Holland 1:44,02 1,38 631
2 Robina Negenman KAV Holland 1:47,34 1:51,21 583
3 Puck Harms GACH 1:49,36 --- 556
4 Kara Zwagemaker SAV 1:51,06 1:52,96 533
5 Nikki Taag KAV Holland 1:51,55 1:52,60 527
6 Pien Scheer GACH 1:52,34 --- 517
7 Britt Marijnissen AV Sprint 1:52,89 1:52,96 510
8 Ilse Hengeveld GACH 1:53,45 --- 503
9 Danielle Wooning Avantri 1:53,69 1:54,48 500
10 Julia Arlotti KAV Holland 1:53,79 --- 498
11 Charon Lak AV Lycurgus 1:54,34 --- 492
12 Isa Bijlsma Almere `81 1:54,45 --- 490
13 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan 1:55,91 --- 473
14 Kira van den Ham HLLS 1:56,66 1:59,28 464
15 Babet Tabak GACH 1:56,90 2:00,27 461
16 Lilian Tabak GACH 1:57,04 --- 459
17 Sterre de Vries HLLS 1:57,25 --- 457
18 Rosa Kuin AV Hera 1:57,52 1:59,93 454
19 Mette Oosterink GACH 2:02,23 --- 401
20 Valéria Montijn CAV Energie 2:05,10 1:56,20 371
21 Femke Daan De Spartaan 2:07,53 --- 346

Uitslagen Meisjes Junior C2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 1:40,75 1:41,20 681
2 Kato Leusink GACH 1:42,33 1:46,00 656
3 Eva Nijdam Scorpio 1:43,16 1:42,37 644
4 Yara Linnekamp HLLS 1:43,27 1:44,80 642
5 Eveline de Jong De Spartaan 1:44,99 1:44,50 617
6 Simone Winter AV Lycurgus 1:45,98 1:41,14 602
7 Lara Owobowale De Spartaan 1:47,57 1:45,20 580
8 Sienna Klous AV Lycurgus 1:48,81 1:50,96 563
9 Hieke Böhm De Spartaan 1:48,85 1:47,29 562
10 Inez Bouwen AV Lycurgus 1:49,91 1:50,41 548
11 Ellis Huistra Phanos 1:50,04 --- 546
12 Ella Pijn...r Hordijk Haag 1:55,25 --- 481
13 Tessa Smits AV Sprint 1:55,66 1:51,55 476
14 Kirsten Kuipers SPLS 1:57,82 1:50,97 450
15 Shauna Co... Dongeren SAV 1:58,29 --- 445
16 Noor Kuiper Haag 2:00,08 --- 425
17 Mila Kuller NEAV 2:02,53 --- 398
18 Jinke Prinsen AV Sprint 2:05,81 1:45,93 364
19 Rowena Spelt Avantri 2:11,37 --- 310
20 Corinda den Hartog CAV Energie 2:18,56 --- 246
Roos Verdegaal HLLS DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kika de Vos PAC 1:48,75 --- 564
2 Babs Koeman AV Haarlem 1:51,61 --- 526
3 Britt de Blaauw PAC 1:52,84 1:58,00 510
4 Carlijn Mols ATOP 1:53,99 --- 496
5 Danique Schram DEM 1:55,25 2:01,57 481
6 Romee Hermse PAC 1:57,28 2:14,77 456
7 Fenna Achterberg VAV 1:58,31 --- 445
8 Ava Meijerink Haag 2:00,50 --- 420
9 Renee de Hon AAC 2:00,85 --- 416
10 Emma Kamer HLLS 2:02,53 2:01,01 398
11 Loes Winter AV Lycurgus 2:03,72 --- 385
12 Meike Bakker GACH 2:04,16 --- 381
13 Femke Leguit Almere `81 2:08,10 --- 341
14 Ileen Ridder Haag 2:16,68 --- 262
15 Jelka Böhm De Spartaan 2:20,07 --- 234

Uitslagen Meisjes Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hera 1:58,77 --- 539
2 Evi Falkena Flevo Delta 1:59,73 2:07,41 528
3 Isa Schram DEM 2:01,82 2:03,50 505
4 Fanny den Uyl Startbaan 2:12,53 2:22,40 399
5 Kaitlijn ... Dongeren SAV 2:15,45 --- 373
6 Juul de Reijdt AV Sprint 2:15,85 --- 369
7 Sophie le Blansch SAV 2:16,78 --- 361
8 Juna van der Waall AV Aalsmeer 2:21,82 --- 320
9 Christiann... Koenraad Startbaan 2:26,90 --- 281
10 Eline Zwagemaker SAV 2:30,86 --- 252
11 Gwendolyn van Drunen SPLS 2:41,88 --- 179

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ella de Bruijne AV Zuidwal 2:01,73 2:02,34 506
2 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 2:03,02 --- 493

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Emilia Neumann Startbaan 2:16,81 2:15,68 361
2 Arianne Punt PAC 2:24,95 --- 295
3 Veronique Veldhuis AV Feniks 2:24,99 --- 295
4 Shannah Chalmers Startbaan 2:26,63 2:27,47 283
5 Djuna Gersen AV Aalsmeer 2:28,22 --- 271
6 Ella Klumpenhouwer SAV 2:32,31 2:37,35 242
7 Tessa Yntema AV Aalsmeer 2:37,03 --- 210

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 2:12,82 --- 396
2 Maud de Jong AV 1923 2:14,68 --- 380
3 Elin van Dijken AKU 2:26,09 --- 287
4 Sophie de Haas SAV 2:28,72 --- 267
5 Emma le Blansch SAV 2:33,54 --- 233
6 Lisa de Vries AV Aalsmeer 2:42,01 --- 179
7 Jennifer Griekspoor AV Aalsmeer 2:48,32 --- 142
8 Gioia Pierik Startbaan 3:00,67 --- 76
9 Anouck Zwagemaker SAV 3:05,79 --- 52