Uitslagen Jongens Junior A 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben Sansom Pallas `67 15:00,19 14:50,00
2 Sem van den Eijnde Ciko `66 15:46,10 15:31,93
3 Tristan Valkenburg Olympus `70 15:50,80 15:45,00
4 Thomas Cremers Ciko `66 16:07,96 15:40,00
5 Menno Wilhelm AV Athlos 16:12,65 15:40,00
Tim te Brake AVA `70 DNS 17:14,00

Uitslagen Jongens Junior B 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jippe Lasschuijt AV34 17:04,54 16:58,00

Uitslagen Mannen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Wouter Ploeger Msen - AAC `61 14:20,80 14:28,96
2 Ralph van ...uwelingen Msen - PH 14:48,61 14:45,00
3 Mathias Meijer Msen - Climax 15:08,69 15:21,16
4 Justin Freeman Mmas - Leiden 15:10,31 14:44,00
5 Arne Mulder Msen - AV PEC 1910 15:12,35 14:56,08
6 Jim Rothweiler Msen - KAV Holland 15:14,42 14:53,78
7 Edwin Slijkhuis Msen - Groningen 15:14,87 15:17,07
8 Fabian ten Kate Msen - VTLS 15:15,33 15:16,79
9 Wilbert van Vliet Msen - VRT 15:15,97 14:50,53
10 Jeroen Verboom Msen - Pijnenburg 15:20,58 15:20,00
11 Geart Jorritsma Msen - HRRR 15:23,76 15:28,50
12 Albert Meijer Msen - Climax 15:24,25 15:07,02
13 Rik Heijnen Msen - Helden 15:25,29 15:30,00
14 Pieter Bakx Msen - Rotterdam 15:26,85 15:25,00
15 David Hemstede Mmas - Climax 15:29,38 14:33,20
16 Mark te Brake Msen - AVA `70 15:30,53 15:25,00
17 Christiaan...Bosselaar Msen - KAV Holland 15:31,04 14:52,55
18 Erwin Meijer Msen - Phanos 15:46,73 15:54,76
19 Maarten Zeegers Msen - Groningen 15:46,75 15:35,56
20 Wouter Doesburg Msen - ASV 15:51,12 15:45,51
21 Marcel Tesselaar Mmas - AV Hera 16:04,51 15:44,00
22 Gaby van Caulil Mmas - Ciko `66 16:05,28 15:50,00
23 Gerben Solleveld Msen - Rotterdam 16:05,35 16:35,00
24 Menco Schuurman Msen - KOPL 16:07,60 15:57,85
25 Alex Stienstra Mmas - LAAC Twente 16:07,88 16:08,00
26 Robert Planting Mmas - AV Phoenix 16:10,04 15:30,00
27 Mark Hakbijl Mmas - BB lopers 16:17,65 16:28,00
28 Steef Severijn Msen - ARV Ilion 16:30,54 15:45,90
29 Ephrem Kuiper Msen - AAC 16:32,15 16:40,00
30 Bernard Van Harn Msen - VAV 16:41,28 16:10,00
31 Johan van der Dennen Mmas - Eindhoven 16:44,28 16:05,00
32 Arjan Weijenborg Msen - KOPL 16:51,22 16:20,00
33 Hendrik Venema Msen - AV Cifla 16:55,99 ---
34 Rik Wolswinkel Mmas - Altis 16:57,99 16:08,00
35 Wilfred Verhagen Msen - Running2000 16:58,87 16:08,00
36 Gerwin Wessels Msen - AV Cifla 17:01,39 16:47,00
37 Cris Wijnen Msen - Pallas `67 17:07,91 18:02,00
38 Erik Negerman Mmas - GACH 17:15,35 17:00,00
39 Michiel van Dijk Mmas - GACH 17:15,88 17:06,00
BM Tim Janssen (BM) Msen - AV Cifla 17:32,72 18:20,00
40 Larix Bouwman Msen - AV Cifla 18:07,74 18:30,00
41 Marti ten Kate Mmas - AC TION 18:08,84 17:34,00
42 Ludger Stuijt Mmas - AV Zeewolde 18:16,93 17:48,50
43 Jerrel Balke Msen - Nederland 18:24,32 ---
44 Erwin Wamelink Msen - AVA `70 18:55,76 17:12,70
Wessel Flinterman Msen - AV Statina DNS ---
Wesley van der Gouw Msen - PH DNS 14:21,53
Michiel Kallenberg Msen - AV Cifla DNS 16:05,74
Kasper Bisschop Msen - BB lopers DNS 16:30,01
Erik Slomp Msen - BB lopers DNS 16:10,00
Bas Mekking Mmas - De Gemzen DNS 16:20,00

Uitslagen Meisjes Junior A 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Josien Scheepens KAV Holland 17:22,21 17:18,13
2 Lisan Duijvestijn Olympus `70 18:13,11 18:20,00

Uitslagen Meisjes Junior B 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jasmijn Lau Ciko `66 17:09,26 16:58,00

Uitslagen Vrouwen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Karen Wijlaars Vmas - AV Cifla 17:59,13 18:19,16
2 An Lenders Vsen - Helden 18:12,66 18:19,00
3 Lia Wijnberger Vmas - Ciko `66 19:16,55 19:00,00
4 Nathalie de Vries Vsen - Arena 21:09,37 ---