Uitslagen Jongens Junior A 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Bart Maas Ciko `66 4:18,33 4:15,00
2 Stan Zeegers LGDR 4:18,95 4:14,34
3 Peter-Jan de Jong HRRR 4:19,66 4:19,04
4 Joost de Kleuver Climax 4:35,30 4:23,00
5 Wilco Jonker De Gemzen 4:56,36 5:00,48
BM Daan Reijnen (BM) AV Wijchen 4:57,31 ---

Uitslagen Jongens Junior B 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Mengerink AVA `70 4:37,25 4:35,00
2 Guus Heijnen Helden 4:40,47 4:35,00
3 Marlo Post Invictus 4:55,11 4:50,00
4 Arris van Deelen Climax 5:04,15 4:57,25
Allard van Belois Ciko `66 DNS 4:30,00

Uitslagen Mannen 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tecle Mekonen Msen - Nijmegen 3:55,76 3:51,48
2 Jeroen Bakker Msen - Triathlon 4:03,89 4:10,00
3 Martin Flipsen Msen - AV Weert 4:04,68 3:58,38
4 Ronald Schröer Msen - AV Zaanland 4:05,69 3:55,70
5 Pim Lambregts Msen - Swift 4:08,04 4:00,05
6 Lars Remijn Msen - DEM 4:08,14 4:03,35
7 Erik Leusink Msen - HAC `63 4:08,71 4:10,60
8 Alvin Severijn Msen - ARV Ilion 4:08,87 4:07,24
9 Arne te Nijenhuis Msen - MPM 4:12,59 4:05,45
10 Leon Hendrikx Msen - VRT 4:14,25 4:16,16
11 Michel Riemersma Msen - Triathlon 4:16,05 4:03,96
12 Robin Rietman Msen - AV Argo 4:18,19 4:20,00
13 Mischa Petie Msen - AV Phoenix 4:19,39 4:13,04
14 Niels Gersonius Msen - Castricum 4:20,13 4:14,28
15 Matthijs van Goor Msen - Pijnenburg 4:21,06 4:10,00
16 Wilfred van Holst Msen - Nederland 4:23,84 ---
17 Nick Assinck Msen - MPM 4:25,04 4:10,00
18 Twan Kleijwegt Msen - ARV Ilion 4:26,62 4:17,00
19 Edwin Wissema Mmas - De Liemers 4:28,09 4:15,00
20 Sjoerd Veenma Mmas - Altis 4:30,04 4:26,21
21 Rik van der Sterren Msen - Scopias 4:30,40 4:19,37
22 Rink Hallmann Mmas - Pallas `67 4:31,61 4:26,08
23 Joost Scheefhals Mmas - Almere `81 4:38,00 ---
24 Timon Nagelkerken Msen - ARV Ilion 4:39,05 ---
25 Bas Schouteren Msen - Spado 4:41,35 4:25,00
26 Willem De Ruijter Mmas - Altis 5:02,62 4:42,58
27 Peter van de Pol Mmas - Ciko `66 5:11,05 5:06,00
28 Frans Hoekstra Mmas - Groningen 5:17,44 5:14,70
29 Theo van der Veer Mmas - Climax 5:24,07 ---
Luuk Hendrikx Msen - AV Phoenix DNS 4:08,00
Chris van Hensbergen Msen - KAV Holland DNS 4:01,65
Dennis Bast Msen - Pallas `67 DNS 4:18,48
Kees Boon Mmas - Altis DNS 5:22,60
Albert de Vries Mmas - Climax DNS 5:32,00
Wilfred HA...van Holst Msen - TRTL DNF 3:50,00

Uitslagen Meisjes Junior A 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Susan van Weperen Invictus 4:47,44 4:38,76
2 Eline de Jong De Liemers 4:56,06 4:54,02
3 Cato Bontekoe AV Impala 5:02,36 5:00,00

Uitslagen Meisjes Junior B 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Mare te Biesebeek AV Lionitas 5:08,66 5:00,00
2 Sanne Averesch AV Rijssen 5:11,58 5:08,18
3 Ilse Rooks Invictus 5:14,96 5:15,00
4 Julia Groot Ciko `66 5:20,84 ---

Uitslagen Vrouwen 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Stella Kubasch Vsen - LGAS 4:24,55 ---
2 Inga Michejenko Vsen - Olympus `70 4:44,37 4:30,00
Esmee Teeling Vsen - Olympus `70 DNS 4:46,00