Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Chivano Pocorni Phanos 4,02 --- 522
2 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 3,68 --- 454
3 Kenan Türegün Olympus `70 3,65 --- 448
4 Mick van Veen Olympus `70 3,51 --- 420
4 Julius Nolet PH 3,51 3,15 420
6 Saro Doctor Pallas `67 3,39 --- 396
7 Giel van Dee HLLS 3,37 --- 392
8 Yvo van den IJssel De Liemers 3,35 --- 388
9 Hugo Visser Isala `96 3,33 --- 384
10 Jesper Hurkmans Parthenon 3,32 --- 382
11 Maxim van Dorp Parthenon 3,29 --- 376
12 Mart Bijker Heerenveen 3,26 3,11 370
13 Ivar Martens ARV Ilion 3,19 --- 356
13 Ties Velthuis AV34 3,19 --- 356
15 Daan ten Rouwelaar AV34 3,15 --- 348
16 Jasper Valkenburg AV34 3,12 --- 342
16 Marne van der Kooi AV Impala 3,12 --- 342
18 Teun Bijpost AV Rijssen 3,11 3,02 340
19 Thijmen Dijkman NEAV 3,06 --- 330
20 Reinier Dijksma Climax 3,04 --- 326
21 Kas Voges AKU 2,99 --- 316
21 Finn Dijk AV34 2,99 --- 316
23 Enno Chiang AV34 2,94 --- 306
24 Rumo Arns Nijmegen 2,90 --- 298
25 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 2,89 --- 296
26 Daniël Frissen HLLS 2,88 2,76 294
27 Jorn Stouten AV34 2,84 --- 286
28 Tycho de Vries SPLS 2,76 --- 270
29 Josse Kampen Isala `96 2,70 --- 258
30 Sjoerd van Schie Pallas `67 2,54 2,25 226
31 Reza Groot Wassink AV34 2,51 --- 220
32 Gijs Geschiere Flevo Delta 2,49 --- 216
33 Skye Bute AV34 2,44 --- 206
34 Jelmer Sidler AV34 2,27 --- 172
34 Julian Veltman AV34 2,27 --- 172
36 Nehemia Hendriks Ciko `66 2,26 --- 170
37 Ivan Nillesen NEAV 2,20 2,46 158
38 Victor Starren Pallas `67 2,19 --- 156
39 Lars Wiedijk AKU 2,05 --- 128
Youri Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
Elwin Askerov AV34 DNS --- 0
Niels Messchendorp Pallas `67 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 3,50 --- 418
2 Gio Kromokario ARV Ilion 3,49 --- 416
3 Thimo Gisius GACH 3,41 --- 400
4 Quinn van der Honing Groningen 3,19 --- 356
5 Youri van der Linden GACH 3,10 --- 338
6 Ruben van Roosmalen Parthenon 3,04 --- 326
6 Loek Uitterhoeve Arena 3,04 --- 326
8 Niels Karel Altis 3,00 --- 318
9 Nick Barendse ARV Ilion 2,98 --- 314
9 Sybren van der Kool Haag 2,98 --- 314
11 Lars Hansman Isala `96 2,93 --- 304
12 Jordy Botman AV Wijchen 2,92 --- 302
13 Mykah Blanker AV Feniks 2,85 --- 288
14 Daan Klumper AV34 2,82 --- 282
15 Tim van den Berg Phanos 2,79 --- 276
16 Detmar Immerzeel Pallas `67 2,78 --- 274
17 Pieter Van der Zee HLLS 2,73 --- 264
18 Syl Angelier AV34 2,64 --- 246
19 Vincent den Brouwer CAV Energie 2,63 --- 244
20 Thymen Moen GACH 2,61 --- 240
21 Sijmen van der Harst Altis 2,58 --- 234
22 Fernando ...jngaarden AV34 2,54 --- 226
23 Che ten Donkelaar AV34 2,53 --- 224
23 Sybe Lub AV34 2,53 --- 224
25 Daan Koetsier AV34 2,51 --- 220
26 Joep Schuivens AV34 2,41 --- 200
27 Alec Pantus AV34 2,38 --- 194
28 Jasper Burghout AV34 2,37 --- 192
29 Beaurice Dekker AV34 2,34 --- 186
30 Samuel Kruit Pallas `67 2,30 --- 178
30 Koen Endeman Isala `96 2,30 --- 178
32 Floris Kamer HLLS 2,23 --- 164
32 Luuk Starink AV34 2,23 --- 164
34 Pieter Vennix Avantri 2,05 --- 128
35 Manu Coppen AV34 1,92 --- 102
36 Finn Muijsers AV34 1,91 --- 100
37 Lucas Buitenhuis AV34 1,88 --- 94
Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
Olivier Van Duursen Pallas `67 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Isabel van den Berg Phanos 4,73 4,45 666
2 Isis Ferrier Haag 4,40 --- 598
3 Debora van Langen SAV 4,22 --- 562
4 Luna Meijer NEAV 4,16 4,14 550
5 Noga Piepenbroek ARV Ilion 4,10 --- 538
6 Bodhy Christiaans CAV Energie 4,02 --- 522
7 Anouk Verdaasdonk Spado 4,01 4,12 520
8 Evelyn Navarro Climax 4,00 --- 518
9 Fleur Pieters Flevo Delta 3,99 --- 516
10 Anissa Toumi Triathlon 3,97 --- 512
11 Irza Loohuis MPM 3,94 --- 506
12 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 3,93 --- 504
12 Loïs Drent AV Sprint 3,93 --- 504
12 Filsan Versteeg Pallas `67 3,93 --- 504
15 Suze Zeevat Ciko `66 3,89 --- 496
15 Jisze Diemer Climax 3,89 --- 496
17 Rosalie van Wouwen Haag 3,88 --- 494
17 Isabella Frissen HLLS 3,88 3,60 494
19 Damanja Reus SAV 3,86 --- 490
19 Maya Clark HLLS 3,86 4,15 490
19 Boglarka ...rekgyarto Swift 3,86 3,74 490
22 Bente Tuil Hollandia 3,83 3,78 484
23 Miriam Felix Flevo Delta 3,82 --- 482
24 Nienke Wagenaar De Gemzen 3,80 --- 478
25 Isabel van Houweling De Gemzen 3,77 3,48 472
26 Inge Bakker AV34 3,76 --- 470
27 Myrthe van Breugel AV34 3,75 --- 468
27 Fien Molenberg AV Athlos 3,75 --- 468
29 Lotta Lange Haag 3,74 --- 466
29 Lotte Slomp AAC `61 3,74 3,30 466
31 Brittany Cools THOR 3,73 3,58 464
31 Celine Spinder ASV 3,73 --- 464
31 Floor Ignatius Climax 3,73 --- 464
34 Fenne Cantelberg Swift 3,72 3,65 462
35 Ilse van Veenendaal HLLS 3,71 3,67 460
36 Femke Yska HRRR 3,70 --- 458
37 Lianne Wuring GACH 3,69 --- 456
37 Jip Janga AV De Keien 3,69 --- 456
37 Jessica Sluiter PH 3,69 3,75 456
40 Aurelia Davis AV Sprint 3,68 --- 454
40 Femke van Schalkwijk AV Astylos 3,68 --- 454
42 Isis Henninger AV34 3,63 --- 444
42 Renske Drenten AV Lionitas 3,63 --- 444
44 Rosa ten Berg Haag 3,62 --- 442
45 Senna Vroemen Triathlon 3,61 3,90 440
45 Yverna Zuurbier HRRR 3,61 --- 440
45 Anniek Vissers Nijmegen 3,61 --- 440
48 Lotte van Ham AV Sprint 3,60 --- 438
49 Sanne Gouw AV Astylos 3,59 --- 436
50 Nathalia Montijn CAV Energie 3,58 --- 434
50 Liz HOLLEMAN VAV 3,58 --- 434
52 Charlotte Meurs NEAV 3,56 --- 430
52 Jildou Binnema Heerenveen 3,56 3,73 430
54 Julia van Dorp Parthenon 3,54 --- 426
54 Karin Wolf Ciko `66 3,54 --- 426
56 Fabienne Lazarenko Hanzesport 3,53 --- 424
57 Evie Tuinder CAV Energie 3,50 --- 418
58 Amy de Graaf AV `56 3,48 --- 414
59 Luna Bodelier ATOP 3,46 3,10 410
60 Josefine Ulfman Pallas `67 3,45 --- 408
60 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 3,45 --- 408
62 Anna van Lohuizen AV34 3,44 --- 406
63 Joyce Bakker Schut Triathlon 3,40 3,50 398
64 Suusje Berkenbosch De Gemzen 3,39 --- 396
64 Sophie Cantelberg Swift 3,39 3,10 396
66 Wiep van der Mark Ciko `66 3,36 --- 390
67 Maren van de Goor AV34 3,34 --- 386
67 Noa Rutten Nijmegen 3,34 --- 386
69 Julia Baër AAV SISU 3,32 --- 382
70 Merel Talens Ciko `66 3,31 --- 380
71 Leah Jellema Heerenveen 3,30 --- 378
72 Evi Voorhorst AV34 3,26 --- 370
72 Hester Moene Pallas `67 3,26 --- 370
74 Jade Wormer Haag 3,25 --- 368
75 Elke Thijssen Nijmegen 3,20 --- 358
76 Livia Hoekstra AV Astylos 3,17 --- 352
76 Esmee de Vries SPWS 3,17 --- 352
78 Maureen Mols ATOP 3,15 3,00 348
79 Janne Leenders VAV 3,13 --- 344
80 Sigrid Spek CAV Energie 3,11 --- 340
81 Nora Mourits Pallas `67 3,10 --- 338
82 Aukje Hurenkamp AV34 3,09 --- 336
83 Veerle van Ittersum Climax 3,06 --- 330
84 Sarah Smals AV34 3,04 --- 326
85 Nynke Stefess Hanzesport 3,00 --- 318
86 Elise Koppejan AV34 2,97 --- 312
87 Noortje Bonten Pallas `67 2,91 --- 300
88 Lisa Ruimerman AV34 2,89 --- 296
89 Imke den Breejen Pallas `67 2,87 --- 292
90 Léonie Rijnders AV34 2,76 --- 270
91 Danne Teeuwisse Triathlon 2,71 2,62 260
92 Esmée Beukers Pallas `67 2,42 --- 202
93 Jolie Hillaert VAV 2,39 --- 196
Anouk Witjes De Liemers DNS --- 0
Lente Bolt Hanzesport DNS --- 0
Tippi Visser AV Wijchen DNS --- 0
Fenne Knops Nijmegen DNS 3,42 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mila van Mook THOR 3,16 3,16 350
2 Meike Huistra Heerenveen 3,11 --- 340
2 Saskia de Jong De Liemers 3,11 --- 340
4 Khyra van Schooten DEM 3,05 --- 328
5 Fenne Viergever CAV Energie 2,96 --- 310
6 Imme Velthuis AV34 2,91 --- 300
7 Liv Pennock Climax 2,88 --- 294
8 Maartje Tuil Hollandia 2,85 2,77 288
8 Sophie Wiemer Hanzesport 2,85 --- 288
10 Sanne de Hoogt AV34 2,83 --- 284
11 Jara Heppener HRRR 2,76 --- 270
12 Sanne Diender De Gemzen 2,75 --- 268
13 Mente Kommer De Gemzen 2,74 --- 266
14 Lieze Kommer De Gemzen 2,71 --- 260
15 Odette Joosten AV34 2,62 --- 242
15 Luna Bos AV34 2,62 --- 242
17 Faye Hardon AAV SISU 2,61 --- 240
18 Elin van Dijken AKU 2,60 --- 238
18 Nikki Vroemen Triathlon 2,60 2,95 238
18 Noémi Knaap AV34 2,60 --- 238
21 Veerle van Rijn Pallas `67 2,53 --- 224
22 Renee Blok De Gemzen 2,50 --- 218
23 Isabel Veldhuis AV34 2,49 --- 216
24 Carice van Arken De Gemzen 2,48 --- 214
24 Esther van Os AV Attila 2,48 --- 214
24 Ruby-Lynn Dolman AV34 2,48 --- 214
27 Evie van Doorn AV34 2,39 --- 196
28 Suze Haverkamp De Gemzen 2,36 --- 190
29 Dominique Heinsman AV34 2,35 --- 188
30 Lieve Aldewereld Ciko `66 2,34 --- 186
31 Mare Meijnen AV34 2,30 --- 178
32 Noor Heeringa Groningen 2,29 --- 176
33 Inaya Yahyaoui Almere `81 2,28 --- 174
33 Emma Berendsen De Liemers 2,28 --- 174
35 Jinthe Dijkman NEAV 2,22 --- 162
35 Amber Masselink AV34 2,22 --- 162
37 Veerle van de Donk PAC 2,18 --- 154
38 Luna Hinsch AV34 2,15 --- 148
39 Fiene Nollet AV34 2,08 --- 134
40 Oana Huisman AKU 1,92 --- 102
41 Liena Heck Pallas `67 1,90 --- 98
42 Chloe Schroijen AVON 1,81 --- 80
Roos van Unen Climax DNS --- 0