Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint 8,30 --- 537
2 Florian Vriezen GACH 8,17 8,00 530
3 Ryan Heeren AV Spiridon 7,77 --- 509
4 Jozuah Revierre CAV Energie 7,57 --- 498
5 Barend van de Donk PAC 7,13 --- 473
6 Tristen Strooper AV Attila 6,98 --- 464
7 Hans Griesheimer AV Astylos 6,68 --- 447
8 Jochem Hans Herkert AV34 6,66 7,19 446
9 Nino van Middendorp AV34 6,60 --- 442
10 Sam de Wild HLLS 6,58 5,83 441
11 Levi de Bruijn Avantri 6,56 --- 440
12 Jorian Reijnders Flevo Delta 6,46 --- 434
13 Tyrone Lak AV Lycurgus 6,44 6,70 433
14 Kai Muijsers AV34 6,32 --- 426
15 Sverre Vogelaar AAV `36 5,99 --- 405
16 Thomas Arp Pallas `67 5,94 --- 402
17 Vasco Mosselman SAV 5,86 --- 397
18 Mika Naber AV34 5,81 --- 394
19 Gijs Bomer HLLS 5,79 5,67 393
20 Wilhelm Burger AKU 5,76 --- 391
20 Daan van Zwienen Avantri 5,76 --- 391
20 Tristan Tjon-A-Kon AV Feniks 5,76 --- 391
20 David de V...te-Peters SPLS 5,76 --- 391
24 Floris van der Vijgh HLLS 5,75 5,53 390
25 Philip Walraven Altis 5,73 --- 389
26 Senne Gisius GACH 5,71 --- 388
27 Quinten Geleynse AV Lionitas 5,67 5,85 385
28 Paul Kuijpers AVON 5,66 --- 385
29 Mathijs van Os AV Attila 5,64 --- 383
30 Kyan van Breugel AV34 5,61 --- 381
31 Coen Bloemberg Flevo Delta 5,60 3,02 381
32 Benjamin Post Altis 5,56 --- 378
33 Julius Prop AV34 5,52 --- 376
34 Peter Idema AKU 5,46 --- 372
35 Julian Kwakman Triathlon 5,45 --- 371
36 Rogier Groeneweg Altis 5,43 5,99 370
37 Willem van...eenendaal HLLS 5,40 --- 368
38 Harm Welleweerd HLLS 5,32 --- 363
39 Jan Elsinga Heerenveen 5,29 --- 361
39 Davi Pfaff SPLS 5,29 --- 361
41 Rens Hooiveld Pallas `67 5,28 --- 360
42 Ruben Schussler Climax 5,26 --- 359
43 Aris Remmerde AAC `61 5,22 --- 356
44 Mauro Grasso AV Lycurgus 5,17 --- 353
45 Dave Damen Swift 5,15 --- 351
46 Jarne van de Poll Altis 5,08 --- 347
47 Simon Plaizier HRRR 5,04 --- 344
48 Marten Golding De Liemers 4,92 --- 336
48 Mika ten Doeschot MPM 4,92 --- 336
50 Timo Hanekamp De Gemzen 4,85 --- 331
51 Wouter Fallaux CAV Energie 4,82 --- 329
52 Joran van Breugel AV34 4,78 --- 326
53 Milan de Bok Pallas `67 4,72 --- 322
54 Keanu Leito Groningen 4,71 --- 321
55 Luca Renaud AKU 4,67 --- 318
55 Hugo de Olde AAV SISU 4,67 --- 318
55 Thomas van Roosmalen Parthenon 4,67 --- 318
58 Michiel Gulickx Gloria 4,55 --- 310
59 Django Schroijen AVON 4,54 --- 309
60 Henri Vennix Avantri 4,44 --- 302
61 Leon Wiedemeijer MPM 4,42 --- 301
62 Kevin Letschert AKU 4,16 --- 281
63 Yoonis Aden Ciko `66 4,09 --- 276
64 Matthijs Veeneman AV Gelre 3,71 --- 247
65 Roeland van Rijn Pallas `67 3,67 --- 244
66 Jonathan Fennema AV34 3,65 --- 242
Wesley Boers Fivelstreek DNS 6,68 0
Ties Dantuma HRRR DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bruce Boon Flevo Delta 9,59 10,46 603
2 Kenan Van der Kooij Altis 9,34 8,37 590
3 Yannick Rolvink Olympus `70 8,83 --- 565
4 Sven Hurkmans Parthenon 8,74 --- 560
5 Isaac Mensah AV Feniks 8,25 --- 534
6 Aiden Bareman Voorne 7,87 7,75 514
7 Quincy Koeten WRNG 7,50 --- 494
8 Maurice Afognon ARV Ilion 7,41 --- 489
8 Kevin Breumelhof ARV Ilion 7,41 --- 489
10 Mika Van Mierlo Isala `96 7,40 --- 488
11 Viggo Tijbosch VOLO 7,39 --- 488
12 Jael Blanker AV Feniks 7,28 --- 482
13 Bram Eleveld AV Athlos 7,25 --- 480
14 Zack Rot AV Lycurgus 7,22 --- 478
15 Maurits va...cheijndel Olympus `70 7,16 --- 475
16 Luuk van der Maaten AV Athlos 7,14 --- 474
17 Norvin Spinder ASV 7,12 --- 472
18 Tijn Berendsen De Liemers 7,04 --- 468
19 Joris Cotterink AV Lycurgus 7,02 7,07 467
19 Lex Botschuijver Climax 7,02 --- 467
21 Silvan Jansen AV NOP 7,01 --- 466
22 Jilke Oswald HRRR 6,98 7,30 464
23 Carl Martens ARV Ilion 6,90 --- 460
24 Kees de Ruiter Avantri 6,87 --- 458
25 Kjell Hulleman AV34 6,78 --- 453
26 Yuma van Dijkhuizen Parthenon 6,77 6,59 452
27 Axel Warmenhoven Avantri 6,64 --- 445
28 Robin de Haan SC Reeuwijk 6,63 --- 444
29 Frank van den Enden Olympus `70 6,61 --- 443
30 Dawit Verwers Pallas `67 6,55 --- 439
31 Ryan de Hoogt AV34 6,51 --- 437
32 Thijs van der Maaten AV Athlos 6,49 --- 436
33 Berto Anker Avantri 6,47 --- 435
34 Jimmy Marcera AV Sprint 6,40 --- 430
34 Tim Tempelman SPLS 6,40 7,66 430
36 Tygo Hulsebos VAV 6,28 5,80 423
36 Ian Pennock Climax 6,28 --- 423
38 Danilo van Driest Avantri 6,27 --- 423
39 Meije Bosma HLLS 6,25 --- 421
40 Adam Ulrich Ciko `66 6,21 --- 419
41 Thijs van Gastel THOR 6,10 --- 412
42 Yarno Dijkman NEAV 6,03 --- 408
42 Thijs Messchendorp Pallas `67 6,03 --- 408
44 Yorick Snelder Hanzesport 5,99 --- 405
45 Maurits Meijerhof Fivelstreek 5,98 --- 405
45 Jasper Oppers AV34 5,98 --- 405
47 Jelmer Bruurmijn Gloria 5,97 6,46 404
48 Koen Regelink AV34 5,93 --- 402
49 Marijn Atmodimedjo AV34 5,90 --- 400
50 Wout van der Weide AV34 5,84 --- 396
51 Stip Marcé AV34 5,71 --- 388
51 Tycho Borm Pallas `67 5,71 --- 388
53 Merlijn Bonhof AV34 5,68 --- 386
54 Hylke Paulusma Heerenveen 5,67 --- 385
54 Cas van den Broek AV34 5,67 --- 385
56 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 5,63 5,11 383
57 Sven Wildeboer VAV 5,59 --- 380
58 Manish Gerse Haag 5,56 --- 378
59 Luca Sillen Nijmegen 5,53 --- 376
60 Jonne Roos AV Lycurgus 5,51 5,75 375
61 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 5,50 --- 374
62 Jesse van de Beek BAV 5,48 --- 373
63 Christian Ossevoort AV34 5,43 --- 370
64 Brecht van der Steen Hanzesport 5,27 --- 359
65 Stefan de Waal AKU 5,24 --- 357
66 Marijn van der Harst Altis 5,22 --- 356
67 Kian Zaal AKU 5,20 --- 355
68 Thijs Oostenenk AV34 5,05 --- 345
69 Jort Bos Heerenveen 4,97 --- 339
70 Indy Kromokario ARV Ilion 4,91 --- 335
71 Jelle Sweers De Liemers 4,89 --- 334
72 Lennart Kanne AV34 4,76 --- 325
73 Jens van Ommen Ciko `66 4,70 --- 320
74 Lars Oostenenk AV34 4,47 --- 304
75 Thijme Dunnebier Hanzesport 4,08 --- 276
Vasco Overes AKU DNS --- 0
Dylan Mouw AV34 DNS --- 0
Friso Castelein AV34 DNS --- 0
Robin Wassink AV34 DNS --- 0
Mike Wennekes De Liemers DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Chivano Pocorni Phanos 6,38 --- 429
2 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 6,15 --- 415
3 Saro Doctor Pallas `67 5,94 --- 402
4 Marne van der Kooi AV Impala 5,92 --- 401
5 Ties Velthuis AV34 5,91 --- 400
6 Jesper Hurkmans Parthenon 5,88 --- 399
7 Julius Nolet PH 5,58 --- 379
8 Jasper Valkenburg AV34 5,56 --- 378
9 Daniël Frissen HLLS 5,00 4,40 341
10 Kenan Türegün Olympus `70 4,84 --- 330
11 Giel van Dee HLLS 4,81 --- 328
12 Hugo Visser Isala `96 4,62 --- 315
12 Rumo Arns Nijmegen 4,62 --- 315
14 Teun Bijpost AV Rijssen 4,59 --- 313
14 Josse Kampen Isala `96 4,59 --- 313
16 Mart Bijker Heerenveen 4,58 4,50 312
17 Jorn Stouten AV34 4,31 --- 293
18 Nehemia Hendriks Ciko `66 4,24 --- 287
19 Daan ten Rouwelaar AV34 4,16 --- 281
20 Kas Voges AKU 4,09 --- 276
21 Tycho de Vries SPLS 3,99 --- 269
22 Yvo van den IJssel De Liemers 3,90 --- 262
23 Gijs Geschiere Flevo Delta 3,89 --- 261
24 Finn Dijk AV34 3,88 --- 260
25 Maxim van Dorp Parthenon 3,84 --- 257
26 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 3,83 --- 256
27 Sjoerd van Schie Pallas `67 3,81 --- 255
28 Enno Chiang AV34 3,75 --- 250
29 Ivar Martens ARV Ilion 3,60 --- 238
30 Thijmen Dijkman NEAV 3,55 --- 234
31 Mick van Veen Olympus `70 3,52 --- 232
32 Jelmer Sidler AV34 3,48 --- 229
33 Reinier Dijksma Climax 3,20 --- 205
34 Skye Bute AV34 3,09 --- 196
35 Julian Veltman AV34 2,89 --- 178
36 Lars Wiedijk AKU 2,58 --- 150
37 Ivan Nillesen NEAV 2,37 3,15 130
38 Reza Groot Wassink AV34 2,34 --- 127
39 Victor Starren Pallas `67 2,30 --- 123
Youri Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
Elwin Askerov AV34 DNS --- 0
Niels Messchendorp Pallas `67 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Elsa Lila AV Astylos 6,58 --- 441
2 Jana Nagtegaal AAV `36 6,35 --- 427
3 Cristy Pieter Parthenon 6,30 --- 424
4 Milou van den Berg Phanos 6,17 4,84 416
5 Elena Slagt Altis 6,13 --- 414
6 Aisha Meijer HLLS 6,00 5,74 406
7 Isa van Puffelen AV34 5,98 --- 405
8 Merit Buijks AKU 5,90 --- 400
9 Meike Bliek ATOP 5,83 4,27 395
10 Lana Broers AV Hera 5,74 --- 390
11 Martje Ter Doest AV Impala 5,51 --- 375
12 Myrthe Dantuma AV34 5,50 --- 374
13 Kira van de Weg Pallas `67 5,48 --- 373
14 Esmee Meering AKU 5,35 --- 365
15 Hannah Bos Fivelstreek 5,33 --- 363
16 Isa Schram DEM 5,25 --- 358
17 Lisanne Noman AV Zuidwal 5,23 --- 357
18 Joan Hardon AAV SISU 5,20 --- 355
18 Jinte Braas SAV 5,20 --- 355
20 Merel Dielessen Parthenon 5,18 --- 353
21 Mirte Verhagen CAV Energie 5,17 --- 353
22 Kaitlijn ... Dongeren SAV 5,16 --- 352
22 Merel Beekman De Gemzen 5,16 --- 352
24 Cecilia Lima CAV Energie 5,12 --- 349
25 Nynke Rijpma HRRR 5,10 --- 348
26 Manon van der Zwaard AV NOP 5,07 --- 346
27 Sanne Sprangers Gloria 5,02 5,48 343
28 Laila Yahyaoui Almere `81 4,99 --- 340
29 Elles Knook SAV 4,97 --- 339
30 Israe Elmakkaoui HLLS 4,94 4,59 337
31 Annemijn Beijer Altis 4,91 --- 335
32 Luna Pedemonte Olympus `70 4,87 --- 332
33 Anniek de Lange Parthenon 4,86 --- 332
33 Yara Karelse AV `56 4,86 --- 332
35 Zoe van Luijk AV `56 4,85 4,78 331
36 Annemijn Kerstholt Altis 4,84 5,11 330
37 Femke Sprangers Gloria 4,83 5,62 330
38 Saskia Otten Olympus `70 4,82 --- 329
39 Britt Van...esterlaak Altis 4,80 --- 327
40 Evi Falkena Flevo Delta 4,76 4,82 325
41 Stine Nuijen Leiden 4,70 --- 320
42 Megan Breumelhof ARV Ilion 4,58 --- 312
43 Brenda de Vos NEAV 4,57 --- 311
44 Francine v...der Stoop De Gemzen 4,54 --- 309
45 Indy Kortman Altis 4,53 --- 308
46 Bente Hanekamp De Gemzen 4,51 --- 307
46 Renske Hanekamp De Gemzen 4,51 --- 307
48 Noelle Schalk AV Spiridon 4,49 --- 306
48 Mayke Ruige AV Lionitas 4,49 5,01 306
50 Lara van Brummelen AV34 4,46 --- 303
51 Sam Haringsma AKU 4,45 --- 303
52 Elodie van Arken De Gemzen 4,43 --- 301
52 Mare Versluis De Liemers 4,43 --- 301
54 Eline Zwagemaker SAV 4,41 --- 300
55 Noralie Schuurman Altis 4,36 --- 296
56 Jelke Steenbeek Altis 4,33 --- 294
56 Marlou Mulder AV34 4,33 --- 294
58 Terra van Leeuwen GACH 4,32 --- 293
59 Yara Mulder Olympus `70 4,31 --- 293
60 Trijne van Eck AV34 4,30 --- 292
61 Isis Nijland AV34 4,25 --- 288
62 Liz Bruggink AV34 4,21 --- 285
63 Kim van den Boom AVON 4,20 --- 284
64 Floor Bomer HLLS 4,11 4,21 278
65 Milou Elzinga Hanzesport 3,90 --- 262
66 Sam Schra AAV SISU 3,89 --- 261
66 Kemi Weelink AV34 3,89 --- 261
68 Floortje Overeem AV34 3,88 --- 260
69 Sophie le Blansch SAV 3,85 --- 258
70 Lieske Drost AV34 3,67 --- 244
71 Caitlin Pantus AV34 3,53 --- 233
72 Sophie Roos Hollandia 3,48 3,41 229
72 Esther Bunte De Gemzen 3,48 --- 229
74 Laura Babucci NEAV 3,37 --- 220
75 Aimee van Huffelen De Gemzen 3,35 --- 218
76 Eline Beeloo Olympus `70 3,32 --- 215
77 Valérie Dorland Altis 3,31 --- 215
78 Lilianne Beishuizen AV34 3,26 --- 210
79 Isa Demmers AV Wijchen 3,16 --- 202
80 Megan Rouw De Gemzen 3,11 --- 198
81 Noa Schouten AV34 3,05 --- 192
82 Larissa Schutrups SPWS 3,04 --- 192
83 Julia Beerthuis Hanzesport 2,91 --- 180
84 Roos Peters Ciko `66 2,71 --- 162
85 Bénédict... Heinsman AV34 2,65 --- 156
86 Cate Oosterveld Pallas `67 2,57 --- 149
Joyce Goldman AV34 DNS --- 0
Noëlle van Veen AV34 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nathalia Montijn CAV Energie 8,48 --- 546
2 Isabel van den Berg Phanos 8,31 8,19 538
3 Boglarka ...rekgyarto Swift 7,97 7,70 519
4 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 7,82 --- 511
5 Debora van Langen SAV 7,71 --- 505
6 Irza Loohuis MPM 7,52 --- 495
7 Noga Piepenbroek ARV Ilion 7,44 --- 490
8 Damanja Reus SAV 7,31 --- 483
9 Sanne Gouw AV Astylos 7,18 --- 476
10 Suze Zeevat Ciko `66 7,11 --- 472
11 Lotta Lange Haag 6,93 --- 462
12 Livia Hoekstra AV Astylos 6,84 --- 456
13 Fenne Cantelberg Swift 6,78 6,70 453
13 Wiep van der Mark Ciko `66 6,78 --- 453
15 Floor Ignatius Climax 6,77 --- 452
16 Ilse van Veenendaal HLLS 6,74 6,35 451
17 Filsan Versteeg Pallas `67 6,66 --- 446
18 Jade Wormer Haag 6,64 --- 445
19 Bente Tuil Hollandia 6,63 6,97 444
20 Tippi Visser AV Wijchen 6,58 --- 441
21 Lotte Slomp AAC `61 6,57 6,37 441
22 Rosa ten Berg Haag 6,56 --- 440
23 Isabel van Houweling De Gemzen 6,54 6,99 439
24 Evelyn Navarro Climax 6,51 --- 437
25 Femke van Schalkwijk AV Astylos 6,46 --- 434
26 Brittany Cools THOR 6,38 6,87 429
27 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 6,35 --- 427
28 Bodhy Christiaans CAV Energie 6,33 --- 426
29 Suusje Berkenbosch De Gemzen 6,29 --- 424
30 Inge Bakker AV34 6,25 --- 421
31 Amy de Graaf AV `56 6,23 --- 420
32 Fien Molenberg AV Athlos 6,22 --- 420
33 Aurelia Davis AV Sprint 6,15 --- 415
34 Anouk Verdaasdonk Spado 5,98 5,68 405
35 Celine Spinder ASV 5,97 --- 404
35 Noa Rutten Nijmegen 5,97 --- 404
37 Maren van de Goor AV34 5,92 --- 401
38 Loïs Drent AV Sprint 5,91 --- 400
39 Sarah Smals AV34 5,88 --- 399
40 Jessica Sluiter PH 5,87 5,20 398
41 Julia van Dorp Parthenon 5,86 --- 397
42 Anna van Lohuizen AV34 5,85 --- 397
43 Fabienne Lazarenko Hanzesport 5,79 --- 393
44 Veerle van Ittersum Climax 5,72 --- 388
45 Rosalie van Wouwen Haag 5,71 --- 388
46 Lotte van Ham AV Sprint 5,70 --- 387
46 Renske Drenten AV Lionitas 5,70 --- 387
48 Nienke Wagenaar De Gemzen 5,69 --- 387
49 Myrthe van Breugel AV34 5,66 --- 385
50 Jildou Binnema Heerenveen 5,61 5,38 381
51 Yverna Zuurbier HRRR 5,55 --- 378
52 Senna Vroemen Triathlon 5,54 5,90 377
53 Lianne Wuring GACH 5,52 --- 376
54 Joyce Bakker Schut Triathlon 5,46 5,83 372
55 Danne Teeuwisse Triathlon 5,45 4,21 371
55 Karin Wolf Ciko `66 5,45 --- 371
57 Anissa Toumi Triathlon 5,43 --- 370
58 Jip Janga AV De Keien 5,38 --- 366
59 Fleur Pieters Flevo Delta 5,34 --- 364
60 Charlotte Meurs NEAV 5,33 --- 363
61 Maya Clark HLLS 5,26 --- 359
62 Miriam Felix Flevo Delta 5,22 --- 356
63 Isis Ferrier Haag 5,20 --- 355
64 Josefine Ulfman Pallas `67 5,18 --- 353
65 Luna Meijer NEAV 5,15 6,06 351
66 Evie Tuinder CAV Energie 5,11 --- 349
67 Jisze Diemer Climax 5,10 --- 348
68 Isis Henninger AV34 5,03 --- 343
69 Isabella Frissen HLLS 4,96 5,55 338
70 Aukje Hurenkamp AV34 4,94 --- 337
71 Liz HOLLEMAN VAV 4,82 --- 329
72 Maureen Mols ATOP 4,80 4,70 327
73 Nora Mourits Pallas `67 4,79 --- 327
74 Nynke Stefess Hanzesport 4,78 --- 326
75 Hester Moene Pallas `67 4,76 --- 325
76 Anniek Vissers Nijmegen 4,71 --- 321
77 Léonie Rijnders AV34 4,68 --- 319
78 Sophie Cantelberg Swift 4,66 4,90 318
79 Femke Yska HRRR 4,62 --- 315
80 Merel Talens Ciko `66 4,52 --- 308
81 Sigrid Spek CAV Energie 4,50 --- 306
82 Imke den Breejen Pallas `67 4,49 --- 306
83 Luna Bodelier ATOP 4,44 4,40 302
84 Elke Thijssen Nijmegen 4,39 --- 298
85 Lisa Ruimerman AV34 4,23 --- 287
86 Evi Voorhorst AV34 4,20 --- 284
87 Leah Jellema Heerenveen 4,19 --- 284
87 Noortje Bonten Pallas `67 4,19 --- 284
89 Elise Koppejan AV34 4,15 --- 281
90 Esmée Beukers Pallas `67 4,03 --- 272
91 Esmee de Vries SPWS 3,84 --- 257
92 Janne Leenders VAV 3,72 --- 248
93 Jolie Hillaert VAV 3,46 --- 227
Julia Baër AAV SISU DNS --- 0
Anouk Witjes De Liemers DNS --- 0
Lente Bolt Hanzesport DNS --- 0
Fenne Knops Nijmegen DNS 5,52 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jet van Mierlo Olympus `70 6,08 --- 411
2 Julia Dokter Groningen 5,49 --- 374
3 Joke Baerveldt AVON 5,16 --- 352
4 Mila Strooper AV Attila 5,13 --- 350
5 Floortje Lusthof Olympus `70 5,08 --- 347
6 Bente Rutten Altis 4,97 4,19 339
7 Lisa Hoogervorst Isala `96 4,79 --- 327
8 Daniek van Loon DAK 4,78 --- 326
9 Evy Wessels Parthenon 4,74 3,98 323
10 Floor Bögels Ciko `66 4,66 --- 318
11 Milou Keulstra AVGM 4,65 5,25 317
12 Lotte Aerts AVGM 4,57 5,89 311
12 Sabine Struik SPWS 4,57 --- 311
14 Kyra van der Meer Triathlon 4,52 --- 308
15 Rosara Cooman AV Feniks 4,41 --- 300
16 Lisa Navarro Climax 4,38 --- 298
17 Tess Wuring GACH 4,32 --- 293
18 Iris Loonstra HLLS 4,22 4,46 286
18 Lotte Bonhof AV34 4,22 --- 286
20 Senne van de Weg Pallas `67 4,20 --- 284
21 Mirthe van Zon DAK 4,18 4,46 283
22 Maud te Pas AV Zuidwal 4,16 4,62 281
23 Kim Dantuma AV34 4,14 --- 280
24 Lisemijn V...den Bosch Phanos 4,10 --- 277
25 Fleur Rietveld Avantri 4,09 --- 276
25 Kiara Sluijpers AVON 4,09 --- 276
25 Jolien van der Saag Ciko `66 4,09 --- 276
28 Esmee Stok CAV Energie 4,08 --- 276
29 Elysha van der Velde Flevo Delta 4,03 --- 272
30 Jade Bosman CAV Energie 4,02 --- 271
31 Lieke Starink AV34 3,94 --- 265
32 Yanou Dokter Groningen 3,93 --- 264
33 Sophie Kroon Isala `96 3,92 3,38 263
34 Elvira Jansen AV Gelre 3,87 --- 260
35 Daphne van der Lecq AV34 3,85 --- 258
36 Berrit Roex Triathlon 3,83 2,91 256
37 Evi de Ruijter Avantri 3,80 --- 254
37 Ròbin Martha PAC 3,80 --- 254
39 Robine Lenters AV34 3,76 --- 251
40 Esmee Palm CAV Energie 3,75 --- 250
41 Kirsten Hartwijk NEAV 3,73 --- 249
41 Hanne Mourits Pallas `67 3,73 --- 249
43 Eline Gerritsen Climax 3,72 --- 248
44 Naomi Labrijn Almere `81 3,71 3,67 247
45 Lynn Oosterhuis AV34 3,66 --- 243
46 Merel Kuijf Avantri 3,65 --- 242
47 Inte van Kralingen GACH 3,54 --- 233
48 Lotte van Lohuizen AV34 3,52 --- 232
49 Nora Savelsbergh Ciko `66 3,51 --- 231
50 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 3,46 --- 227
51 Roos Voors SPWS 3,43 --- 225
52 Bibi van 't Veld CAV Energie 3,42 --- 224
53 Mariame Diallo Heerenveen 3,40 --- 222
54 Annet van Kessel AKU 3,35 --- 218
55 Ninthe Koks AV34 3,30 --- 214
56 Marith van de Meer Groningen 3,09 --- 196
57 Naëll Huijsmans ATNY 3,08 --- 195
58 Finne Baër AAV SISU 3,04 --- 192
59 Laura Gjaltema CAV Energie 2,98 --- 186
60 Sophie Hendriks AV34 2,93 --- 182
61 Elvira Claassens Pallas `67 2,89 --- 178
62 Pearl Verbeeten CAV Energie 2,88 --- 177
63 Chloé Smit Pallas `67 2,87 --- 177
64 Amber van der Maten De Gemzen 2,85 --- 175
64 Jytte Spek CAV Energie 2,85 --- 175
66 Iris Lodiers AV34 2,74 --- 165
67 Vlinder Ouderling AKU 2,68 --- 159
68 Febe Quaedvlieg AVON 2,40 --- 133
69 Trynke Lourens De Gemzen 2,31 --- 124
Madelief van Leur Altis DNS --- 0
Bodene Bevaart AV34 DNS --- 0
Loraine Manhoef Ciko `66 DNS --- 0
Fenje Kocken Groningen DNS --- 0