Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ryan Heeren AV Spiridon 1,30 --- 562
2 Levi de Bruijn Avantri 1,25 --- 526
2 Florian Vriezen GACH 1,25 1,28 526
2 Luuk Pelkmans AV Sprint 1,25 --- 526
5 Gijs Bomer HLLS 1,20 1,11 489
5 Mika Naber AV34 1,20 --- 489
7 Julian Kwakman Triathlon 1,15 --- 452
7 Jan Elsinga Heerenveen 1,15 --- 452
7 Senne Gisius GACH 1,15 --- 452
7 Philip Walraven Altis 1,15 --- 452
7 Jozuah Revierre CAV Energie 1,15 --- 452
7 Sam de Wild HLLS 1,15 1,16 452
7 Barend van de Donk PAC 1,15 --- 452
7 Kyan van Breugel AV34 1,15 --- 452
7 Nino van Middendorp AV34 1,15 --- 452
7 Jochem Hans Herkert AV34 1,15 1,20 452
7 Jorian Reijnders Flevo Delta 1,15 1,20 452
18 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,10 1,15 416
18 Mauro Grasso AV Lycurgus 1,10 --- 416
18 Rogier Groeneweg Altis 1,10 1,01 416
18 Tristen Strooper AV Attila 1,10 --- 416
18 Dave Damen Swift 1,10 1,10 416
18 Hans Griesheimer AV Astylos 1,10 --- 416
18 Coen Bloemberg Flevo Delta 1,10 1,15 416
18 Simon Plaizier HRRR 1,10 --- 416
18 Thomas Arp Pallas `67 1,10 --- 416
18 Mika ten Doeschot MPM 1,10 --- 416
28 Sverre Vogelaar AAV `36 1,05 --- 379
28 Daan van Zwienen Avantri 1,05 --- 379
28 Wesley Boers Fivelstreek 1,05 1,20 379
28 Benjamin Post Altis 1,05 --- 379
28 Tristan Tjon-A-Kon AV Feniks 1,05 --- 379
28 Thomas van Roosmalen Parthenon 1,05 --- 379
28 Wouter Fallaux CAV Energie 1,05 --- 379
28 Floris van der Vijgh HLLS 1,05 1,06 379
28 Harm Welleweerd HLLS 1,05 --- 379
28 Mathijs van Os AV Attila 1,05 --- 379
28 Michiel Gulickx Gloria 1,05 --- 379
28 Quinten Geleynse AV Lionitas 1,05 1,10 379
28 Milan de Bok Pallas `67 1,05 --- 379
28 Rens Hooiveld Pallas `67 1,05 --- 379
28 David de V...te-Peters SPLS 1,05 --- 379
28 Keanu Leito Groningen 1,05 --- 379
44 Wilhelm Burger AKU 1,00 --- 342
44 Henri Vennix Avantri 1,00 --- 342
44 Paul Kuijpers AVON 1,00 --- 342
44 Aris Remmerde AAC `61 1,00 --- 342
44 Julius Prop AV34 1,00 --- 342
44 Davi Pfaff SPLS 1,00 --- 342
44 Ruben Schussler Climax 1,00 --- 342
44 Matthijs Veeneman AV Gelre 1,00 --- 342
44 Leon Wiedemeijer MPM 1,00 --- 342
53 Jarne van de Poll Altis 0,95 --- 306
53 Joran van Breugel AV34 0,95 --- 306
53 Kai Muijsers AV34 0,95 --- 306
53 Roeland van Rijn Pallas `67 0,95 --- 306
57 Peter Idema AKU 0,90 --- 269
57 Luca Renaud AKU 0,90 --- 269
57 Vasco Mosselman SAV 0,90 --- 269
57 Timo Hanekamp De Gemzen 0,90 --- 269
61 Kevin Letschert AKU 0,85 --- 232
61 Hugo de Olde AAV SISU 0,85 --- 232
61 Willem van...eenendaal HLLS 0,85 --- 232
61 Django Schroijen AVON 0,85 --- 232
61 Jonathan Fennema AV34 0,85 --- 232
61 Marten Golding De Liemers 0,85 --- 232
61 Yoonis Aden Ciko `66 0,85 --- 232
Ties Dantuma HRRR DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mika Van Mierlo Isala `96 1,40 --- 641
2 Yannick Rolvink Olympus `70 1,35 --- 599
2 Luuk van der Maaten AV Athlos 1,35 --- 599
4 Kees de Ruiter Avantri 1,30 --- 562
4 Silvan Jansen AV NOP 1,30 --- 562
4 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1,30 --- 562
4 Kenan Van der Kooij Altis 1,30 --- 562
4 Quincy Koeten WRNG 1,30 --- 562
4 Aiden Bareman Voorne 1,30 --- 562
4 Koen Regelink AV34 1,30 --- 562
4 Bram Eleveld AV Athlos 1,30 --- 562
4 Tim Tempelman SPLS 1,30 --- 562
13 Jael Blanker AV Feniks 1,25 --- 526
13 Meije Bosma HLLS 1,25 --- 526
13 Jimmy Marcera AV Sprint 1,25 --- 526
13 Viggo Tijbosch VOLO 1,25 --- 526
13 Thijs van der Maaten AV Athlos 1,25 --- 526
13 Bruce Boon Flevo Delta 1,25 --- 526
13 Dawit Verwers Pallas `67 1,25 --- 526
20 Zack Rot AV Lycurgus 1,20 --- 489
20 Maurice Afognon ARV Ilion 1,20 --- 489
20 Marijn van der Harst Altis 1,20 --- 489
20 Frank van den Enden Olympus `70 1,20 --- 489
20 Kjell Hulleman AV34 1,20 --- 489
20 Ryan de Hoogt AV34 1,20 --- 489
26 Stefan de Waal AKU 1,15 --- 452
26 Joris Cotterink AV Lycurgus 1,15 --- 452
26 Yarno Dijkman NEAV 1,15 --- 452
26 Danilo van Driest Avantri 1,15 --- 452
26 Maurits Meijerhof Fivelstreek 1,15 --- 452
26 Robin de Haan SC Reeuwijk 1,15 --- 452
26 Isaac Mensah AV Feniks 1,15 --- 452
26 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 1,15 --- 452
26 Jesse van de Beek BAV 1,15 --- 452
26 Manish Gerse Haag 1,15 --- 452
26 Jelmer Bruurmijn Gloria 1,15 --- 452
26 Thijs van Gastel THOR 1,15 --- 452
26 Wout van der Weide AV34 1,15 --- 452
26 Yorick Snelder Hanzesport 1,15 --- 452
26 Jilke Oswald HRRR 1,15 --- 452
26 Adam Ulrich Ciko `66 1,15 --- 452
26 Ian Pennock Climax 1,15 --- 452
43 Axel Warmenhoven Avantri 1,10 --- 416
43 Berto Anker Avantri 1,10 --- 416
43 Carl Martens ARV Ilion 1,10 --- 416
43 Maurits va...cheijndel Olympus `70 1,10 --- 416
43 Norvin Spinder ASV 1,10 --- 416
43 Marijn Atmodimedjo AV34 1,10 --- 416
43 Merlijn Bonhof AV34 1,10 --- 416
43 Tycho Borm Pallas `67 1,10 --- 416
43 Thijs Messchendorp Pallas `67 1,10 --- 416
43 Lex Botschuijver Climax 1,10 --- 416
53 Jonne Roos AV Lycurgus 1,05 --- 379
53 Indy Kromokario ARV Ilion 1,05 --- 379
53 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 1,05 --- 379
53 Sven Hurkmans Parthenon 1,05 --- 379
53 Yuma van Dijkhuizen Parthenon 1,05 --- 379
53 Sven Wildeboer VAV 1,05 --- 379
53 Tygo Hulsebos VAV 1,05 --- 379
53 Thijs Oostenenk AV34 1,05 --- 379
53 Jelle Sweers De Liemers 1,05 --- 379
53 Brecht van der Steen Hanzesport 1,05 --- 379
53 Luca Sillen Nijmegen 1,05 --- 379
64 Christian Ossevoort AV34 1,00 --- 342
64 Cas van den Broek AV34 1,00 --- 342
64 Jasper Oppers AV34 1,00 --- 342
64 Thijme Dunnebier Hanzesport 1,00 --- 342
68 Tijn Berendsen De Liemers 0,95 --- 306
69 Jort Bos Heerenveen 0,90 --- 269
70 Stip Marcé AV34 0,85 --- 232
71 Kian Zaal AKU 0,80 --- 196
71 Hylke Paulusma Heerenveen 0,80 --- 196
71 Lennart Kanne AV34 0,80 --- 196
74 Lars Oostenenk AV34 0,75 --- 159
Vasco Overes AKU DNS --- 0
Dylan Mouw AV34 DNS --- 0
Friso Castelein AV34 DNS --- 0
Robin Wassink AV34 DNS --- 0
Mike Wennekes De Liemers DNS --- 0
Jens van Ommen Ciko `66 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Gio Kromokario ARV Ilion 1,05 --- 379
2 Thimo Gisius GACH 1,00 --- 342
2 Niels Karel Altis 1,00 --- 342
2 Ruben van Roosmalen Parthenon 1,00 --- 342
2 Pieter Van der Zee HLLS 1,00 --- 342
2 Loek Uitterhoeve Arena 1,00 --- 342
2 Daan Klumper AV34 1,00 --- 342
2 Jordy Botman AV Wijchen 1,00 --- 342
2 Quinn van der Honing Groningen 1,00 --- 342
10 Matthieu Afognon ARV Ilion 0,95 --- 306
10 Nick Barendse ARV Ilion 0,95 --- 306
10 Youri van der Linden GACH 0,95 --- 306
10 Mykah Blanker AV Feniks 0,95 --- 306
10 Sybren van der Kool Haag 0,95 --- 306
10 Lars Hansman Isala `96 0,95 --- 306
16 Che ten Donkelaar AV34 0,90 --- 269
16 Lucas Buitenhuis AV34 0,90 --- 269
16 Detmar Immerzeel Pallas `67 0,90 --- 269
16 Koen Endeman Isala `96 0,90 --- 269
20 Tim van den Berg Phanos 0,85 --- 232
20 Pieter Vennix Avantri 0,85 --- 232
20 Sijmen van der Harst Altis 0,85 --- 232
20 Vincent den Brouwer CAV Energie 0,85 --- 232
20 Floris Kamer HLLS 0,85 --- 232
25 Daan Koetsier AV34 0,80 --- 196
25 Fernando ...jngaarden AV34 0,80 --- 196
25 Sybe Lub AV34 0,80 --- 196
25 Jasper Burghout AV34 0,80 --- 196
25 Beaurice Dekker AV34 0,80 --- 196
30 Thymen Moen GACH 0,75 --- 159
30 Luuk Starink AV34 0,75 --- 159
30 Syl Angelier AV34 0,75 --- 159
30 Samuel Kruit Pallas `67 0,75 --- 159
34 Joep Schuivens AV34 0,70 --- 122
34 Manu Coppen AV34 0,70 --- 122
36 Alec Pantus AV34 0,65 --- 86
37 Finn Muijsers AV34 0,60 --- 49
Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
Olivier Van Duursen Pallas `67 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Elsa Lila AV Astylos 1,25 --- 526
2 Jana Nagtegaal AAV `36 1,20 --- 489
2 Cristy Pieter Parthenon 1,20 --- 489
4 Terra van Leeuwen GACH 1,15 --- 452
4 Lana Broers AV Hera 1,15 --- 452
4 Elena Slagt Altis 1,15 --- 452
4 Merel Dielessen Parthenon 1,15 --- 452
4 Yara Karelse AV `56 1,15 --- 452
4 Isa van Puffelen AV34 1,15 --- 452
4 Myrthe Dantuma AV34 1,15 --- 452
4 Nynke Rijpma HRRR 1,15 --- 452
4 Martje Ter Doest AV Impala 1,15 1,15 452
13 Milou van den Berg Phanos 1,10 1,15 416
13 Sam Haringsma AKU 1,10 --- 416
13 Esmee Meering AKU 1,10 --- 416
13 Manon van der Zwaard AV NOP 1,10 --- 416
13 Elles Knook SAV 1,10 --- 416
13 Renske Hanekamp De Gemzen 1,10 --- 416
13 Merel Beekman De Gemzen 1,10 --- 416
13 Annemijn Kerstholt Altis 1,10 1,10 416
13 Lisanne Noman AV Zuidwal 1,10 --- 416
13 Isa Schram DEM 1,10 --- 416
13 Israe Elmakkaoui HLLS 1,10 1,10 416
13 Noelle Schalk AV Spiridon 1,10 --- 416
13 Kira van de Weg Pallas `67 1,10 --- 416
26 Brenda de Vos NEAV 1,05 --- 379
26 Stine Nuijen Leiden 1,05 --- 379
26 Hannah Bos Fivelstreek 1,05 --- 379
26 Joan Hardon AAV SISU 1,05 --- 379
26 Indy Kortman Altis 1,05 --- 379
26 Noralie Schuurman Altis 1,05 --- 379
26 Annemijn Beijer Altis 1,05 --- 379
26 Jelke Steenbeek Altis 1,05 --- 379
26 Luna Pedemonte Olympus `70 1,05 --- 379
26 Floor Bomer HLLS 1,05 1,15 379
26 Zoe van Luijk AV `56 1,05 1,00 379
26 Meike Bliek ATOP 1,05 --- 379
26 Femke Sprangers Gloria 1,05 1,10 379
26 Lieske Drost AV34 1,05 --- 379
26 Marlou Mulder AV34 1,05 --- 379
26 Mare Versluis De Liemers 1,05 --- 379
26 Evi Falkena Flevo Delta 1,05 1,05 379
43 Sophie Roos Hollandia 1,00 1,00 342
43 Eline Zwagemaker SAV 1,00 --- 342
43 Elodie van Arken De Gemzen 1,00 --- 342
43 Francine v...der Stoop De Gemzen 1,00 --- 342
43 Saskia Otten Olympus `70 1,00 --- 342
43 Eline Beeloo Olympus `70 1,00 --- 342
43 Kim van den Boom AVON 1,00 --- 342
43 Sanne Sprangers Gloria 1,00 1,05 342
43 Floortje Overeem AV34 1,00 --- 342
43 Kemi Weelink AV34 1,00 --- 342
43 Noa Schouten AV34 1,00 --- 342
43 Julia Beerthuis Hanzesport 1,00 --- 342
43 Milou Elzinga Hanzesport 1,00 --- 342
56 Laila Yahyaoui Almere `81 0,95 1,00 306
56 Jinte Braas SAV 0,95 --- 306
56 Kaitlijn ... Dongeren SAV 0,95 --- 306
56 Bente Hanekamp De Gemzen 0,95 --- 306
56 Britt Van...esterlaak Altis 0,95 --- 306
56 Mirte Verhagen CAV Energie 0,95 --- 306
56 Cecilia Lima CAV Energie 0,95 --- 306
56 Aisha Meijer HLLS 0,95 1,08 306
56 Isis Nijland AV34 0,95 --- 306
56 Liz Bruggink AV34 0,95 --- 306
56 Trijne van Eck AV34 0,95 --- 306
56 Mayke Ruige AV Lionitas 0,95 0,95 306
68 Merit Buijks AKU 0,90 --- 269
68 Laura Babucci NEAV 0,90 --- 269
68 Megan Rouw De Gemzen 0,90 --- 269
68 Aimee van Huffelen De Gemzen 0,90 --- 269
68 Valérie Dorland Altis 0,90 --- 269
68 Yara Mulder Olympus `70 0,90 --- 269
68 Anniek de Lange Parthenon 0,90 --- 269
68 Lara van Brummelen AV34 0,90 --- 269
76 Sam Schra AAV SISU 0,85 --- 232
76 Sophie le Blansch SAV 0,85 --- 232
76 Esther Bunte De Gemzen 0,85 --- 232
76 Lilianne Beishuizen AV34 0,85 --- 232
76 Caitlin Pantus AV34 0,85 --- 232
76 Roos Peters Ciko `66 0,85 --- 232
82 Bénédict... Heinsman AV34 0,80 --- 196
82 Larissa Schutrups SPWS 0,80 --- 196
84 Cate Oosterveld Pallas `67 0,70 --- 122
Megan Breumelhof ARV Ilion DNS --- 0
Joyce Goldman AV34 DNS --- 0
Noëlle van Veen AV34 DNS --- 0
Isa Demmers AV Wijchen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Julia Dokter Groningen 1,30 --- 562
2 Sabine Struik SPWS 1,15 --- 452
3 Evy Wessels Parthenon 1,10 --- 416
3 Iris Loonstra HLLS 1,10 --- 416
3 Ròbin Martha PAC 1,10 --- 416
3 Mila Strooper AV Attila 1,10 --- 416
3 Milou Keulstra AVGM 1,10 --- 416
3 Lisa Hoogervorst Isala `96 1,10 --- 416
9 Fleur Rietveld Avantri 1,05 --- 379
9 Bente Rutten Altis 1,05 --- 379
11 Floortje Lusthof Olympus `70 1,00 --- 342
11 Maud te Pas AV Zuidwal 1,00 --- 342
11 Jytte Spek CAV Energie 1,00 --- 342
11 Lotte Aerts AVGM 1,00 --- 342
11 Kiara Sluijpers AVON 1,00 --- 342
11 Mirthe van Zon DAK 1,00 --- 342
11 Daphne van der Lecq AV34 1,00 --- 342
11 Kim Dantuma AV34 1,00 --- 342
11 Floor Bögels Ciko `66 1,00 --- 342
11 Elvira Jansen AV Gelre 1,00 --- 342
21 Vlinder Ouderling AKU 0,95 --- 306
21 Kyra van der Meer Triathlon 0,95 --- 306
21 Tess Wuring GACH 0,95 --- 306
21 Inte van Kralingen GACH 0,95 --- 306
21 Jet van Mierlo Olympus `70 0,95 --- 306
21 Esmee Stok CAV Energie 0,95 --- 306
21 Bibi van 't Veld CAV Energie 0,95 --- 306
21 Jade Bosman CAV Energie 0,95 --- 306
21 Esmee Palm CAV Energie 0,95 --- 306
21 Elysha van der Velde Flevo Delta 0,95 --- 306
21 Jolien van der Saag Ciko `66 0,95 --- 306
21 Nora Savelsbergh Ciko `66 0,95 --- 306
21 Eline Gerritsen Climax 0,95 --- 306
21 Yanou Dokter Groningen 0,95 --- 306
35 Lisemijn V...den Bosch Phanos 0,90 --- 269
35 Annet van Kessel AKU 0,90 --- 269
35 Berrit Roex Triathlon 0,90 --- 269
35 Merel Kuijf Avantri 0,90 --- 269
35 Mariame Diallo Heerenveen 0,90 --- 269
35 Finne Baër AAV SISU 0,90 --- 269
35 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 0,90 --- 269
35 Joke Baerveldt AVON 0,90 --- 269
35 Lieke Starink AV34 0,90 --- 269
35 Lotte van Lohuizen AV34 0,90 --- 269
35 Lynn Oosterhuis AV34 0,90 --- 269
35 Robine Lenters AV34 0,90 --- 269
35 Naëll Huijsmans ATNY 0,90 --- 269
35 Lisa Navarro Climax 0,90 --- 269
35 Roos Voors SPWS 0,90 --- 269
50 Kirsten Hartwijk NEAV 0,85 --- 232
50 Naomi Labrijn Almere `81 0,85 --- 232
50 Evi de Ruijter Avantri 0,85 --- 232
50 Pearl Verbeeten CAV Energie 0,85 --- 232
50 Iris Lodiers AV34 0,85 --- 232
50 Senne van de Weg Pallas `67 0,85 --- 232
50 Chloé Smit Pallas `67 0,85 --- 232
50 Hanne Mourits Pallas `67 0,85 --- 232
50 Elvira Claassens Pallas `67 0,85 --- 232
59 Daniek van Loon DAK 0,80 --- 196
59 Lotte Bonhof AV34 0,80 --- 196
59 Ninthe Koks AV34 0,80 --- 196
59 Sophie Hendriks AV34 0,80 --- 196
59 Marith van de Meer Groningen 0,80 --- 196
59 Sophie Kroon Isala `96 0,80 --- 196
65 Amber van der Maten De Gemzen 0,75 --- 159
65 Trynke Lourens De Gemzen 0,75 --- 159
65 Rosara Cooman AV Feniks 0,75 --- 159
65 Febe Quaedvlieg AVON 0,75 --- 159
69 Laura Gjaltema CAV Energie 0,70 --- 122
Madelief van Leur Altis DNS --- 0
Bodene Bevaart AV34 DNS --- 0
Loraine Manhoef Ciko `66 DNS --- 0
Fenje Kocken Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Meike Huistra Heerenveen 1,10 --- 416
2 Mila van Mook THOR 1,05 1,05 379
3 Maartje Tuil Hollandia 0,95 0,90 306
3 Renee Blok De Gemzen 0,95 --- 306
3 Khyra van Schooten DEM 0,95 --- 306
3 Imme Velthuis AV34 0,95 --- 306
3 Noémi Knaap AV34 0,95 --- 306
3 Saskia de Jong De Liemers 0,95 --- 306
3 Sophie Wiemer Hanzesport 0,95 --- 306
3 Jara Heppener HRRR 0,95 --- 306
3 Liv Pennock Climax 0,95 --- 306
12 Faye Hardon AAV SISU 0,90 --- 269
12 Sanne Diender De Gemzen 0,90 --- 269
12 Fenne Viergever CAV Energie 0,90 --- 269
12 Sanne de Hoogt AV34 0,90 --- 269
12 Noor Heeringa Groningen 0,90 --- 269
17 Carice van Arken De Gemzen 0,85 --- 232
17 Esther van Os AV Attila 0,85 --- 232
17 Luna Bos AV34 0,85 --- 232
17 Luna Hinsch AV34 0,85 --- 232
21 Elin van Dijken AKU 0,80 --- 196
21 Nikki Vroemen Triathlon 0,80 0,95 196
21 Evie van Doorn AV34 0,80 --- 196
21 Amber Masselink AV34 0,80 --- 196
21 Mare Meijnen AV34 0,80 --- 196
21 Odette Joosten AV34 0,80 --- 196
27 Oana Huisman AKU 0,75 --- 159
27 Inaya Yahyaoui Almere `81 0,75 --- 159
27 Lieze Kommer De Gemzen 0,75 --- 159
27 Mente Kommer De Gemzen 0,75 --- 159
27 Veerle van de Donk PAC 0,75 --- 159
27 Isabel Veldhuis AV34 0,75 --- 159
27 Ruby-Lynn Dolman AV34 0,75 --- 159
27 Dominique Heinsman AV34 0,75 --- 159
27 Emma Berendsen De Liemers 0,75 --- 159
36 Jinthe Dijkman NEAV 0,70 --- 122
36 Suze Haverkamp De Gemzen 0,70 --- 122
36 Fiene Nollet AV34 0,70 --- 122
36 Liena Heck Pallas `67 0,70 --- 122
36 Veerle van Rijn Pallas `67 0,70 --- 122
41 Lieve Aldewereld Ciko `66 0,65 --- 86
42 Chloe Schroijen AVON 0,60 --- 49
Roos van Unen Climax DNS --- 0