Uitslagen Jongens Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 1:50,82 1:57,50 636
2 Sam de Wild HLLS 1:55,02 1:59,44 583
3 Levi de Bruijn Avantri 1:56,30 --- 568
4 Vasco Mosselman SAV 1:58,41 --- 543
5 Luuk Pelkmans AV Sprint 1:58,54 --- 542
6 Gijs Bomer HLLS 1:58,77 2:00,78 539
7 Ryan Heeren AV Spiridon 1:59,31 --- 533
8 Harm Welleweerd HLLS 2:01,41 --- 510
9 Jochem Hans Herkert AV34 2:04,83 1:58,18 474
10 Paul Kuijpers AVON 2:04,92 --- 473
11 Floris van der Vijgh HLLS 2:06,11 2:08,00 461
12 Jozuah Revierre CAV Energie 2:06,21 --- 460
13 Senne Gisius GACH 2:06,33 --- 458
14 Wouter Fallaux CAV Energie 2:06,44 2:06,28 457
15 Julius Prop AV34 2:06,84 --- 453
16 Jan Elsinga Heerenveen 2:07,75 --- 444
17 Kai Muijsers AV34 2:07,81 --- 444
18 Rogier Groeneweg Altis 2:08,64 2:12,12 436
19 Kyan van Breugel AV34 2:08,95 --- 433
20 Benjamin Post Altis 2:11,58 --- 408
21 Ruben Schussler Climax 2:12,99 --- 395
22 Mika Naber AV34 2:13,10 --- 394
23 Sverre Vogelaar AAV `36 2:13,29 --- 392
24 Philip Walraven Altis 2:13,46 --- 391
25 Mauro Grasso AV Lycurgus 2:13,47 --- 390
26 Joran van Breugel AV34 2:14,80 --- 379
27 Thomas van Roosmalen Parthenon 2:14,95 --- 377
28 Julian Kwakman Triathlon 2:15,14 --- 376
29 Keanu Leito Groningen 2:15,51 --- 372
30 Dave Damen Swift 2:16,53 2:23,68 363
31 Nino van Middendorp AV34 2:16,69 --- 362
32 Coen Bloemberg Flevo Delta 2:18,39 2:20,00 348
33 David de V...te-Peters SPLS 2:18,46 --- 347
34 Mika ten Doeschot MPM 2:19,63 --- 337
35 Rens Hooiveld Pallas `67 2:19,96 --- 335
36 Thomas Arp Pallas `67 2:20,26 --- 332
37 Tristen Strooper AV Attila 2:20,48 --- 330
38 Peter Idema AKU 2:20,68 --- 329
39 Mathijs van Os AV Attila 2:20,71 --- 329
40 Hans Griesheimer AV Astylos 2:20,93 --- 327
41 Jorian Reijnders Flevo Delta 2:21,25 --- 324
42 Milan de Bok Pallas `67 2:21,45 --- 323
43 Willem van...eenendaal HLLS 2:21,92 --- 319
44 Django Schroijen AVON 2:21,97 --- 318
45 Davi Pfaff SPLS 2:22,23 --- 316
46 Aris Remmerde AAC `61 2:22,39 --- 315
47 Barend van de Donk PAC 2:22,83 --- 312
48 Roeland van Rijn Pallas `67 2:23,27 --- 308
49 Leon Wiedemeijer MPM 2:24,04 --- 302
50 Henri Vennix Avantri 2:26,60 --- 283
51 Timo Hanekamp De Gemzen 2:26,72 --- 282
52 Simon Plaizier HRRR 2:26,78 --- 281
53 Michiel Gulickx Gloria 2:29,64 --- 261
54 Jarne van de Poll Altis 2:31,86 --- 245
55 Daan van Zwienen Avantri 2:31,89 --- 245
56 Marten Golding De Liemers 2:33,57 --- 233
57 Quinten Geleynse AV Lionitas 2:34,87 2:31,41 224
58 Luca Renaud AKU 2:35,03 --- 223
59 Tristan Tjon-A-Kon AV Feniks 2:35,93 --- 217
60 Yoonis Aden Ciko `66 2:43,55 --- 169
61 Kevin Letschert AKU 2:45,79 --- 156
62 Hugo de Olde AAV SISU 2:47,00 --- 149
63 Wilhelm Burger AKU 2:56,27 --- 99
64 Jonathan Fennema AV34 3:01,18 --- 74
65 Matthijs Veeneman AV Gelre 3:04,58 --- 58
Wesley Boers Fivelstreek DNS 2:05,00 0
Ties Dantuma HRRR DNS --- 0
Tyrone Lak AV Lycurgus DNF 2:23,40 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Meije Bosma HLLS 1:47,39 --- 682
2 Mika Van Mierlo Isala `96 1:47,49 --- 681
3 Frank van den Enden Olympus `70 1:55,68 --- 575
4 Isaac Mensah AV Feniks 1:56,90 --- 561
5 Merlijn Bonhof AV34 1:57,33 --- 556
6 Quincy Koeten WRNG 1:58,46 --- 543
7 Dawit Verwers Pallas `67 1:58,61 --- 541
8 Luca Sillen Nijmegen 1:58,74 --- 540
9 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1:58,81 --- 539
10 Aiden Bareman Voorne 1:59,62 2:04,00 530
11 Jael Blanker AV Feniks 2:00,48 --- 520
11 Yannick Rolvink Olympus `70 2:00,48 --- 520
13 Thijs van der Maaten AV Athlos 2:00,50 --- 520
14 Maurits va...cheijndel Olympus `70 2:02,43 --- 499
15 Robin de Haan SC Reeuwijk 2:03,27 --- 490
16 Yuma van Dijkhuizen Parthenon 2:03,58 2:08,00 487
17 Joris Cotterink AV Lycurgus 2:03,85 2:11,00 484
18 Wout van der Weide AV34 2:04,76 --- 474
19 Viggo Tijbosch VOLO 2:05,25 --- 469
20 Luuk van der Maaten AV Athlos 2:06,49 --- 457
21 Carl Martens ARV Ilion 2:06,57 --- 456
22 Maurice Afognon ARV Ilion 2:06,73 --- 454
23 Kian Zaal AKU 2:07,56 --- 446
24 Yorick Snelder Hanzesport 2:08,48 --- 437
25 Stefan de Waal AKU 2:09,93 --- 423
26 Zack Rot AV Lycurgus 2:10,26 --- 420
27 Kenan Van der Kooij Altis 2:10,72 --- 416
28 Jonne Roos AV Lycurgus 2:10,77 2:13,09 415
29 Kjell Hulleman AV34 2:10,80 --- 415
30 Adam Ulrich Ciko `66 2:10,89 --- 414
31 Silvan Jansen AV NOP 2:10,99 --- 413
32 Thijs van Gastel THOR 2:11,04 --- 413
33 Jilke Oswald HRRR 2:11,10 --- 412
34 Marijn van der Harst Altis 2:12,67 --- 398
35 Jesse van de Beek BAV 2:12,68 --- 398
36 Ian Pennock Climax 2:13,00 --- 395
37 Manish Gerse Haag 2:13,03 --- 394
38 Axel Warmenhoven Avantri 2:13,05 --- 394
39 Bruce Boon Flevo Delta 2:13,09 2:05,26 394
40 Lex Botschuijver Climax 2:13,60 --- 389
41 Thijs Oostenenk AV34 2:14,09 --- 385
42 Jens van Ommen Ciko `66 2:14,92 --- 378
43 Tijn Berendsen De Liemers 2:15,54 --- 372
44 Jelle Sweers De Liemers 2:15,68 --- 371
45 Danilo van Driest Avantri 2:15,81 --- 370
46 Kees de Ruiter Avantri 2:16,10 --- 367
47 Yarno Dijkman NEAV 2:16,50 --- 364
48 Norvin Spinder ASV 2:16,93 --- 360
49 Marijn Atmodimedjo AV34 2:17,08 --- 359
50 Jelmer Bruurmijn Gloria 2:17,27 --- 357
51 Koen Regelink AV34 2:17,65 --- 354
52 Christian Ossevoort AV34 2:19,96 --- 335
53 Hylke Paulusma Heerenveen 2:20,01 --- 334
54 Ryan de Hoogt AV34 2:21,46 --- 323
55 Bram Eleveld AV Athlos 2:21,64 --- 321
56 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 2:22,20 2:25,29 317
57 Sven Hurkmans Parthenon 2:22,74 --- 312
58 Sven Wildeboer VAV 2:23,05 --- 310
59 Tygo Hulsebos VAV 2:23,07 --- 310
60 Jimmy Marcera AV Sprint 2:24,99 --- 295
61 Jort Bos Heerenveen 2:25,47 --- 291
62 Jasper Oppers AV34 2:26,82 --- 281
63 Indy Kromokario ARV Ilion 2:28,06 --- 272
64 Brecht van der Steen Hanzesport 2:28,34 --- 270
65 Lars Oostenenk AV34 2:29,60 --- 261
66 Thijme Dunnebier Hanzesport 2:31,73 --- 246
67 Lennart Kanne AV34 2:32,76 --- 239
68 Tycho Borm Pallas `67 2:35,34 --- 221
69 Stip Marcé AV34 2:35,58 --- 220
70 Thijs Messchendorp Pallas `67 2:39,17 --- 196
71 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 2:43,11 --- 172
72 Cas van den Broek AV34 2:53,95 --- 111
73 Maurits Meijerhof Fivelstreek 2:56,79 --- 96
74 Berto Anker Avantri 2:59,97 --- 80
Vasco Overes AKU DNS --- 0
Dylan Mouw AV34 DNS --- 0
Friso Castelein AV34 DNS --- 0
Robin Wassink AV34 DNS --- 0
Mike Wennekes De Liemers DNS --- 0
Tim Tempelman SPLS DNS 2:11,07 0

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hugo Visser Isala `96 2:03,74 --- 485
2 Giel van Dee HLLS 2:04,66 --- 475
3 Josse Kampen Isala `96 2:06,09 --- 461
4 Chivano Pocorni Phanos 2:06,80 2:05,40 454
5 Yvo van den IJssel De Liemers 2:07,55 --- 446
6 Mart Bijker Heerenveen 2:11,43 2:15,00 409
7 Jesper Hurkmans Parthenon 2:11,55 --- 408
8 Julius Nolet PH 2:11,63 2:16,45 407
9 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 2:12,94 --- 395
10 Ties Velthuis AV34 2:13,48 --- 390
11 Saro Doctor Pallas `67 2:14,42 --- 382
12 Mick van Veen Olympus `70 2:15,18 --- 375
13 Kenan Türegün Olympus `70 2:17,42 --- 356
14 Daniël Frissen HLLS 2:19,70 2:26,36 337
15 Tycho de Vries SPLS 2:19,95 --- 335
16 Maxim van Dorp Parthenon 2:21,04 --- 326
17 Daan ten Rouwelaar AV34 2:21,76 --- 320
18 Reza Groot Wassink AV34 2:23,36 --- 308
19 Jorn Stouten AV34 2:25,04 --- 295
20 Rumo Arns Nijmegen 2:29,64 --- 261
21 Reinier Dijksma Climax 2:29,67 --- 260
22 Enno Chiang AV34 2:32,44 --- 241
23 Teun Bijpost AV Rijssen 2:32,55 2:35,66 240
24 Marne van der Kooi AV Impala 2:32,82 --- 238
25 Gijs Geschiere Flevo Delta 2:32,85 --- 238
26 Finn Dijk AV34 2:33,38 --- 234
27 Victor Starren Pallas `67 2:33,95 --- 231
28 Jasper Valkenburg AV34 2:34,66 --- 226
29 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 2:39,24 --- 196
30 Thijmen Dijkman NEAV 2:42,47 --- 176
31 Nehemia Hendriks Ciko `66 2:44,28 --- 165
32 Kas Voges AKU 2:45,41 --- 158
33 Jelmer Sidler AV34 2:45,42 --- 158
34 Ivar Martens ARV Ilion 2:52,03 --- 121
35 Skye Bute AV34 3:00,87 --- 75
36 Ivan Nillesen NEAV 3:10,34 2:50,10 31
37 Julian Veltman AV34 3:12,63 --- 21
38 Lars Wiedijk AKU 3:17,45 --- 1
Youri Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
Elwin Askerov AV34 DNS --- 0
Sjoerd van Schie Pallas `67 DNS --- 0
Niels Messchendorp Pallas `67 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sybren van der Kool Haag 2:16,08 --- 367
2 Thimo Gisius GACH 2:16,28 --- 366
3 Ruben van Roosmalen Parthenon 2:17,68 --- 354
4 Nick Barendse ARV Ilion 2:18,30 --- 348
5 Daan Klumper AV34 2:19,97 --- 335
6 Lars Hansman Isala `96 2:21,16 --- 325
7 Loek Uitterhoeve Arena 2:22,42 --- 315
8 Sybe Lub AV34 2:24,88 --- 296
9 Vincent den Brouwer CAV Energie 2:25,32 --- 292
10 Joep Schuivens AV34 2:25,74 --- 289
11 Gio Kromokario ARV Ilion 2:25,83 --- 289
12 Tim van den Berg Phanos 2:26,05 --- 287
13 Matthieu Afognon ARV Ilion 2:26,09 --- 287
14 Floris Kamer HLLS 2:26,95 --- 280
15 Detmar Immerzeel Pallas `67 2:27,02 --- 280
16 Pieter Van der Zee HLLS 2:28,16 --- 271
17 Quinn van der Honing Groningen 2:28,35 --- 270
18 Niels Karel Altis 2:28,63 --- 268
19 Mykah Blanker AV Feniks 2:29,25 --- 263
20 Jasper Burghout AV34 2:30,02 --- 258
21 Manu Coppen AV34 2:31,95 --- 244
22 Alec Pantus AV34 2:32,03 --- 244
23 Jordy Botman AV Wijchen 2:32,50 --- 240
24 Che ten Donkelaar AV34 2:33,29 --- 235
25 Youri van der Linden GACH 2:33,58 --- 233
26 Syl Angelier AV34 2:35,84 --- 218
27 Koen Endeman Isala `96 2:36,00 --- 217
28 Daan Koetsier AV34 2:36,12 --- 216
29 Beaurice Dekker AV34 2:36,30 --- 215
30 Thymen Moen GACH 2:38,10 --- 203
31 Fernando ...jngaarden AV34 2:40,22 --- 190
32 Lucas Buitenhuis AV34 2:40,30 --- 189
33 Sijmen van der Harst Altis 2:43,98 --- 167
34 Finn Muijsers AV34 2:46,20 --- 154
35 Samuel Kruit Pallas `67 2:48,34 --- 141
36 Luuk Starink AV34 2:49,16 --- 137
37 Pieter Vennix Avantri 2:55,71 --- 101
Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
Olivier Van Duursen Pallas `67 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 2:15,04 2,13 376
2 Boris Klaver ARV Ilion 2:19,63 --- 337
3 Eljahro ty...Philipsen AV Feniks 2:22,99 2:20,50 310
4 Sven de Haas SAV 2:34,80 --- 225
5 Iskander Stapel Nijmegen 2:35,02 2:37,54 223
6 Rens Klinkhamer AV34 2:48,58 --- 140
7 Noah Heck Pallas `67 2:49,38 --- 136
8 Lucas Veeneman AV Gelre 2:58,53 --- 87
9 Luca Thimister Pallas `67 3:03,38 --- 63
10 Bart Mansier AV34 3:04,58 --- 58
11 Jelte Bos Fivelstreek 3:11,03 --- 28
12 Melle Kroon Isala `96 3:39,21 3:16,00 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Laila Yahyaoui Almere `81 2:00,89 --- 516
2 Lana Broers AV Hera 2:02,59 --- 497
3 Mare Versluis De Liemers 2:05,22 --- 470
4 Kira van de Weg Pallas `67 2:05,38 --- 468
5 Jana Nagtegaal AAV `36 2:05,79 --- 464
6 Jinte Braas SAV 2:05,95 --- 462
7 Manon van der Zwaard AV NOP 2:07,59 --- 446
8 Isa Schram DEM 2:07,69 --- 445
9 Elsa Lila AV Astylos 2:08,47 --- 437
10 Elles Knook SAV 2:09,68 --- 426
11 Isa van Puffelen AV34 2:09,99 --- 423
12 Israe Elmakkaoui HLLS 2:10,34 2,11 419
13 Evi Falkena Flevo Delta 2:10,36 2:06,00 419
14 Cristy Pieter Parthenon 2:10,51 --- 418
15 Meike Bliek ATOP 2:11,36 2:18,60 410
16 Floor Bomer HLLS 2:11,40 2:11,37 409
17 Yara Karelse AV `56 2:12,50 2,12 399
18 Sophie Roos Hollandia 2:12,78 2,12 397
19 Cecilia Lima CAV Energie 2:13,15 --- 393
20 Merel Dielessen Parthenon 2:13,36 --- 391
21 Britt Van...esterlaak Altis 2:13,71 --- 388
22 Hannah Bos Fivelstreek 2:13,91 --- 386
23 Marlou Mulder AV34 2:14,36 --- 382
24 Indy Kortman Altis 2:14,98 --- 377
25 Anniek de Lange Parthenon 2:15,05 --- 376
26 Kaitlijn ... Dongeren SAV 2:16,74 --- 362
27 Noelle Schalk AV Spiridon 2:16,81 --- 361
28 Martje Ter Doest AV Impala 2:16,92 2,20 360
29 Kim van den Boom AVON 2:17,75 --- 353
30 Renske Hanekamp De Gemzen 2:18,17 --- 350
31 Elodie van Arken De Gemzen 2:19,05 --- 342
32 Milou van den Berg Phanos 2:19,47 2:24,11 339
33 Mirte Verhagen CAV Energie 2:19,83 --- 336
34 Sophie le Blansch SAV 2:20,87 --- 327
35 Esmee Meering AKU 2:21,60 --- 321
36 Nynke Rijpma HRRR 2:21,90 --- 319
37 Brenda de Vos NEAV 2:22,40 --- 315
38 Jelke Steenbeek Altis 2:23,43 --- 307
39 Liz Bruggink AV34 2:23,52 --- 306
40 Elena Slagt Altis 2:23,63 --- 305
41 Aisha Meijer HLLS 2:23,64 2:25,99 305
42 Lisanne Noman AV Zuidwal 2:23,87 --- 304
43 Stine Nuijen Leiden 2:24,04 --- 302
44 Zoe van Luijk AV `56 2:25,36 2,19 292
45 Trijne van Eck AV34 2:25,75 --- 289
46 Laura Babucci NEAV 2:25,90 --- 288
47 Lara van Brummelen AV34 2:26,23 --- 286
48 Femke Sprangers Gloria 2:26,36 2,36 285
49 Merel Beekman De Gemzen 2:27,43 --- 277
50 Milou Elzinga Hanzesport 2:29,43 --- 262
51 Lilianne Beishuizen AV34 2:30,25 --- 256
52 Francine v...der Stoop De Gemzen 2:30,44 --- 255
53 Julia Beerthuis Hanzesport 2:30,90 --- 252
54 Joan Hardon AAV SISU 2:30,92 --- 251
55 Luna Pedemonte Olympus `70 2:31,19 --- 250
56 Eline Zwagemaker SAV 2:32,73 --- 239
57 Isa Demmers AV Wijchen 2:34,00 --- 230
58 Annemijn Beijer Altis 2:34,43 --- 227
59 Roos Peters Ciko `66 2:34,45 --- 227
60 Terra van Leeuwen GACH 2:34,85 --- 224
61 Annemijn Kerstholt Altis 2:34,96 2:20,45 224
62 Sanne Sprangers Gloria 2:36,04 2,48 217
63 Sam Haringsma AKU 2:37,10 --- 210
64 Mayke Ruige AV Lionitas 2:37,16 2:36,00 209
65 Caitlin Pantus AV34 2:38,47 --- 201
66 Eline Beeloo Olympus `70 2:39,34 --- 195
67 Floortje Overeem AV34 2:40,72 --- 187
68 Yara Mulder Olympus `70 2:41,31 --- 183
69 Kemi Weelink AV34 2:41,66 --- 181
70 Larissa Schutrups SPWS 2:43,90 --- 167
71 Bénédict... Heinsman AV34 2:44,35 --- 165
72 Saskia Otten Olympus `70 2:44,99 --- 161
73 Noa Schouten AV34 2:45,05 --- 160
74 Cate Oosterveld Pallas `67 2:46,02 --- 155
75 Megan Rouw De Gemzen 2:47,31 --- 147
76 Isis Nijland AV34 2:47,58 --- 146
77 Valérie Dorland Altis 2:47,76 --- 145
78 Aimee van Huffelen De Gemzen 2:48,44 --- 141
79 Bente Hanekamp De Gemzen 2:49,70 --- 134
80 Esther Bunte De Gemzen 2:51,35 --- 125
81 Sam Schra AAV SISU 3:02,08 --- 69
82 Merit Buijks AKU 3:15,28 --- 10
Megan Breumelhof ARV Ilion DNS --- 0
Noralie Schuurman Altis DNS --- 0
Joyce Goldman AV34 DNS --- 0
Lieske Drost AV34 DNS --- 0
Myrthe Dantuma AV34 DNS --- 0
Noëlle van Veen AV34 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Debora van Langen SAV 1:55,67 --- 575
2 Isabel van den Berg Phanos 1:56,96 1:58,12 560
3 Evelyn Navarro Climax 1:58,60 --- 541
4 Maya Clark HLLS 1:58,75 --- 539
5 Anouk Verdaasdonk Spado 1:58,78 1:57,55 539
6 Anniek Vissers Nijmegen 1:59,20 --- 534
7 Femke Yska HRRR 2:00,02 --- 525
8 Lotta Lange Haag 2:00,29 --- 522
9 Amy de Graaf AV `56 2:00,88 --- 516
10 Rosa ten Berg Haag 2:00,90 --- 515
11 Fien Molenberg AV Athlos 2:01,08 --- 513
12 Jisze Diemer Climax 2:01,35 --- 511
13 Filsan Versteeg Pallas `67 2:01,82 --- 505
14 Lianne Wuring GACH 2:02,86 --- 494
15 Boglarka ...rekgyarto Swift 2:05,92 --- 463
16 Fleur Pieters Flevo Delta 2:05,98 --- 462
17 Josefine Ulfman Pallas `67 2:06,08 --- 461
18 Loïs Drent AV Sprint 2:07,55 --- 446
19 Floor Ignatius Climax 2:07,64 --- 445
20 Jessica Sluiter PH 2:08,47 --- 437
21 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 2:08,53 --- 437
22 Celine Spinder ASV 2:08,81 --- 434
23 Sophie Cantelberg Swift 2:09,30 2:26,76 429
24 Maren van de Goor AV34 2:10,15 --- 421
25 Nienke Wagenaar De Gemzen 2:11,33 --- 410
26 Aurelia Davis AV Sprint 2:11,84 --- 405
27 Damanja Reus SAV 2:11,91 --- 405
28 Veerle van Ittersum Climax 2:12,97 --- 395
29 Noa Rutten Nijmegen 2:13,17 --- 393
30 Charlotte Meurs NEAV 2:13,28 --- 392
31 Bente Tuil Hollandia 2:13,48 --- 390
32 Luna Meijer NEAV 2:13,84 --- 387
33 Noortje Bonten Pallas `67 2:13,85 --- 387
34 Livia Hoekstra AV Astylos 2:13,86 --- 387
35 Renske Drenten AV Lionitas 2:14,11 --- 385
36 Isis Ferrier Haag 2:14,14 --- 384
37 Myrthe van Breugel AV34 2:14,21 --- 384
38 Brittany Cools THOR 2:14,23 2:05,10 384
39 Miriam Felix Flevo Delta 2:14,45 --- 382
40 Anna van Lohuizen AV34 2:14,52 --- 381
41 Lotte van Ham AV Sprint 2:14,68 --- 380
42 Tippi Visser AV Wijchen 2:15,01 --- 377
43 Nathalia Montijn CAV Energie 2:15,44 2:26,52 373
44 Lotte Slomp AAC `61 2:15,65 2:18,26 371
45 Rosalie van Wouwen Haag 2:15,77 --- 370
46 Noga Piepenbroek ARV Ilion 2:16,09 --- 367
47 Luna Bodelier ATOP 2:17,38 --- 356
48 Femke van Schalkwijk AV Astylos 2:17,45 --- 356
49 Isabel van Houweling De Gemzen 2:17,50 2,18 355
50 Joyce Bakker Schut Triathlon 2:18,18 2:15,81 349
51 Maureen Mols ATOP 2:18,31 2:24,41 348
52 Janne Leenders VAV 2:18,73 --- 345
53 Evi Voorhorst AV34 2:18,76 --- 345
54 Yverna Zuurbier HRRR 2:19,26 --- 340
55 Senna Vroemen Triathlon 2:19,83 2,15 336
56 Ilse van Veenendaal HLLS 2:20,06 --- 334
57 Wiep van der Mark Ciko `66 2:20,10 --- 334
58 Fabienne Lazarenko Hanzesport 2:20,16 --- 333
59 Suusje Berkenbosch De Gemzen 2:20,22 --- 333
60 Elke Thijssen Nijmegen 2:20,29 --- 332
61 Leah Jellema Heerenveen 2:20,30 --- 332
61 Isabella Frissen HLLS 2:20,30 --- 332
63 Merel Talens Ciko `66 2:20,48 --- 330
64 Bodhy Christiaans CAV Energie 2:20,86 --- 327
65 Elise Koppejan AV34 2:21,11 --- 325
66 Julia Baër AAV SISU 2:21,14 --- 325
67 Evie Tuinder CAV Energie 2:21,18 --- 325
68 Hester Moene Pallas `67 2:21,44 --- 323
69 Isis Henninger AV34 2:21,51 --- 322
70 Sarah Smals AV34 2:21,52 --- 322
71 Inge Bakker AV34 2:21,66 --- 321
72 Aukje Hurenkamp AV34 2:21,78 --- 320
73 Karin Wolf Ciko `66 2:21,98 --- 318
74 Anissa Toumi Triathlon 2:22,47 --- 314
75 Julia van Dorp Parthenon 2:22,52 --- 314
76 Irza Loohuis MPM 2:23,82 --- 304
77 Jip Janga AV De Keien 2:23,85 --- 304
78 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 2:24,30 --- 300
79 Léonie Rijnders AV34 2:24,68 --- 297
80 Sigrid Spek CAV Energie 2:26,91 --- 280
81 Esmee de Vries SPWS 2:28,83 --- 266
82 Imke den Breejen Pallas `67 2:29,74 --- 260
83 Suze Zeevat Ciko `66 2:31,51 --- 247
84 Jildou Binnema Heerenveen 2:34,17 --- 229
85 Nynke Stefess Hanzesport 2:35,78 --- 218
86 Jade Wormer Haag 2:37,28 --- 208
87 Nora Mourits Pallas `67 2:39,66 --- 193
88 Esmée Beukers Pallas `67 2:43,67 --- 169
89 Sanne Gouw AV Astylos 2:49,14 --- 137
90 Danne Teeuwisse Triathlon 2:50,20 2,52 131
91 Liz HOLLEMAN VAV 2:51,49 --- 124
92 Jolie Hillaert VAV 2:56,61 --- 97
Anouk Witjes De Liemers DNS --- 0
Lente Bolt Hanzesport DNS --- 0
Fenne Knops Nijmegen DNS 2:31,02 0
Fenne Cantelberg Swift DNF 2:12,98 0
Lisa Ruimerman AV34 DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Julia Dokter Groningen 2:04,25 --- 480
2 Milou Keulstra AVGM 2:05,37 2:07,26 468
3 Ròbin Martha PAC 2:05,42 --- 468
4 Lotte Aerts AVGM 2:05,85 2:06,71 463
5 Evy Wessels Parthenon 2:06,02 2:11,75 462
6 Elvira Jansen AV Gelre 2:06,33 --- 458
7 Lisa Navarro Climax 2:10,17 --- 421
8 Floortje Lusthof Olympus `70 2:10,32 --- 420
9 Sabine Struik SPWS 2:10,86 --- 414
10 Joke Baerveldt AVON 2:12,44 --- 400
11 Jet van Mierlo Olympus `70 2:14,15 --- 384
12 Maud te Pas AV Zuidwal 2:15,11 2:18,26 376
13 Kiara Sluijpers AVON 2:15,76 --- 370
14 Mirthe van Zon DAK 2:16,85 2,17 361
15 Daphne van der Lecq AV34 2:17,01 --- 359
16 Fleur Rietveld Avantri 2:17,09 --- 359
17 Kim Dantuma AV34 2:17,22 --- 358
18 Lynn Oosterhuis AV34 2:17,47 --- 355
19 Naëll Huijsmans ATNY 2:18,49 2,19 347
20 Merel Kuijf Avantri 2:18,63 --- 346
21 Mila Strooper AV Attila 2:20,91 --- 327
22 Jolien van der Saag Ciko `66 2:21,61 --- 321
23 Jade Bosman CAV Energie 2:22,96 --- 311
24 Ninthe Koks AV34 2:24,23 --- 301
25 Robine Lenters AV34 2:24,39 --- 300
26 Mariame Diallo Heerenveen 2:24,58 --- 298
27 Lieke Starink AV34 2:26,58 --- 283
28 Iris Lodiers AV34 2:26,71 --- 282
29 Evi de Ruijter Avantri 2:28,41 --- 269
30 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 2:28,71 --- 267
31 Berrit Roex Triathlon 2:30,21 2:13,36 256
32 Esmee Stok CAV Energie 2:30,72 --- 253
33 Eline Gerritsen Climax 2:30,90 --- 252
34 Hanne Mourits Pallas `67 2:30,96 --- 251
35 Jytte Spek CAV Energie 2:31,03 --- 251
36 Bibi van 't Veld CAV Energie 2:31,32 --- 249
37 Elvira Claassens Pallas `67 2:31,37 --- 248
38 Rosara Cooman AV Feniks 2:32,00 --- 244
39 Tess Wuring GACH 2:33,35 --- 235
40 Inte van Kralingen GACH 2:33,38 --- 234
41 Finne Baër AAV SISU 2:33,66 --- 232
42 Lotte Bonhof AV34 2:34,98 --- 224
43 Iris Loonstra HLLS 2:36,78 2:19,25 212
44 Kyra van der Meer Triathlon 2:37,09 --- 210
45 Lisa Hoogervorst Isala `96 2:37,82 --- 205
46 Lisemijn V...den Bosch Phanos 2:37,83 --- 205
47 Esmee Palm CAV Energie 2:38,00 --- 204
48 Floor Bögels Ciko `66 2:38,08 --- 203
49 Yanou Dokter Groningen 2:38,20 --- 203
50 Bente Rutten Altis 2:40,06 2:24,80 191
51 Trynke Lourens De Gemzen 2:40,42 --- 188
52 Febe Quaedvlieg AVON 2:40,85 --- 186
53 Chloé Smit Pallas `67 2:41,12 2:53,25 184
54 Roos Voors SPWS 2:42,52 2:36,91 176
55 Nora Savelsbergh Ciko `66 2:45,75 --- 156
56 Kirsten Hartwijk NEAV 2:46,03 --- 155
57 Marith van de Meer Groningen 2:46,68 --- 151
58 Elysha van der Velde Flevo Delta 2:47,88 --- 144
59 Vlinder Ouderling AKU 2:47,96 --- 144
60 Laura Gjaltema CAV Energie 2:49,13 --- 137
61 Lotte van Lohuizen AV34 2:49,53 --- 135
62 Daniek van Loon DAK 2:51,28 --- 125
63 Sophie Kroon Isala `96 2:54,05 3:04,00 110
64 Naomi Labrijn Almere `81 2:54,18 2:45,27 109
65 Pearl Verbeeten CAV Energie 2:55,38 --- 103
66 Sophie Hendriks AV34 2:56,40 --- 98
67 Senne van de Weg Pallas `67 2:59,40 --- 83
68 Amber van der Maten De Gemzen 3:01,22 --- 74
69 Annet van Kessel AKU 3:25,07 --- 0
Madelief van Leur Altis DNS --- 0
Bodene Bevaart AV34 DNS --- 0
Loraine Manhoef Ciko `66 DNS --- 0
Fenje Kocken Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noémi Knaap AV34 2:20,44 --- 331
2 Saskia de Jong De Liemers 2:20,67 --- 329
3 Mila van Mook THOR 2:21,46 2,21 323
4 Maartje Tuil Hollandia 2:24,06 2:30,90 302
5 Meike Huistra Heerenveen 2:24,50 --- 299
6 Jara Heppener HRRR 2:24,84 --- 296
7 Inaya Yahyaoui Almere `81 2:27,01 --- 280
8 Mente Kommer De Gemzen 2:27,50 --- 276
9 Elin van Dijken AKU 2:28,53 --- 269
10 Fenne Viergever CAV Energie 2:29,94 --- 258
11 Esther van Os AV Attila 2:30,20 --- 257
12 Odette Joosten AV34 2:31,12 --- 250
13 Sanne de Hoogt AV34 2:31,53 --- 247
14 Khyra van Schooten DEM 2:31,56 --- 247
15 Sanne Diender De Gemzen 2:32,13 --- 243
16 Lieze Kommer De Gemzen 2:32,43 --- 241
17 Sophie Wiemer Hanzesport 2:32,83 --- 238
18 Noor Heeringa Groningen 2:33,55 --- 233
19 Ruby-Lynn Dolman AV34 2:34,61 --- 226
20 Luna Bos AV34 2:35,24 --- 222
21 Faye Hardon AAV SISU 2:35,57 --- 220
22 Imme Velthuis AV34 2:36,80 --- 212
23 Dominique Heinsman AV34 2:37,39 --- 208
24 Emma Berendsen De Liemers 2:38,12 --- 203
25 Renee Blok De Gemzen 2:40,72 --- 187
26 Mare Meijnen AV34 2:41,29 --- 183
27 Veerle van de Donk PAC 2:41,58 --- 181
28 Liv Pennock Climax 2:41,64 --- 181
29 Veerle van Rijn Pallas `67 2:42,62 --- 175
30 Carice van Arken De Gemzen 2:43,99 --- 167
31 Nikki Vroemen Triathlon 2:45,71 2,55 157
32 Suze Haverkamp De Gemzen 2:47,13 --- 148
33 Liena Heck Pallas `67 2:48,38 --- 141
34 Evie van Doorn AV34 2:52,16 --- 120
35 Amber Masselink AV34 2:52,94 --- 116
36 Oana Huisman AKU 2:54,69 --- 107
37 Luna Hinsch AV34 2:54,88 --- 106
38 Isabel Veldhuis AV34 2:56,01 --- 100
39 Lieve Aldewereld Ciko `66 2:56,34 --- 98
40 Chloe Schroijen AVON 2:56,39 --- 98
41 Fiene Nollet AV34 2:57,42 --- 93
42 Jinthe Dijkman NEAV 2:57,65 --- 91
Roos van Unen Climax DNS --- 0