Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Chivano Pocorni Phanos 6,61 6,43 643
2 Saro Doctor Pallas `67 6,91 --- 571
3 Kenan Türegün Olympus `70 6,98 --- 556
4 Hugo Visser Isala `96 7,13 --- 523
5 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 7,17 --- 515
6 Maxim van Dorp Parthenon 7,19 --- 510
7 Giel van Dee HLLS 7,21 --- 506
8 Daniël Frissen HLLS 7,23 7,48 502
8 Julius Nolet PH 7,23 7,00 502
10 Yvo van den IJssel De Liemers 7,29 --- 490
11 Thijmen Dijkman NEAV 7,30 --- 488
11 Mart Bijker Heerenveen 7,30 7,00 488
13 Mick van Veen Olympus `70 7,31 --- 486
14 Marne van der Kooi AV Impala 7,46 --- 456
15 Jesper Hurkmans Parthenon 7,50 --- 448
16 Teun Bijpost AV Rijssen 7,51 7,50 446
17 Josse Kampen Isala `96 7,52 --- 444
18 Ivar Martens ARV Ilion 7,57 --- 435
18 Finn Dijk AV34 7,57 --- 435
20 Tycho de Vries SPLS 7,58 --- 433
21 Reinier Dijksma Climax 7,65 --- 420
22 Kas Voges AKU 7,68 --- 414
22 Daan ten Rouwelaar AV34 7,68 --- 414
22 Ties Velthuis AV34 7,68 --- 414
22 Nehemia Hendriks Ciko `66 7,68 --- 414
26 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 7,74 --- 403
27 Jasper Valkenburg AV34 7,86 --- 382
28 Enno Chiang AV34 7,89 --- 377
29 Rumo Arns Nijmegen 8,07 --- 346
30 Julian Veltman AV34 8,11 --- 339
31 Reza Groot Wassink AV34 8,22 --- 322
32 Gijs Geschiere Flevo Delta 8,32 --- 306
33 Jorn Stouten AV34 8,39 --- 295
34 Victor Starren Pallas `67 8,55 --- 271
35 Skye Bute AV34 8,64 --- 257
36 Jelmer Sidler AV34 8,79 --- 236
37 Sjoerd van Schie Pallas `67 8,80 9,30 235
38 Lars Wiedijk AKU 8,87 --- 225
39 Ivan Nillesen NEAV 9,28 8,31 171
Youri Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
Elwin Askerov AV34 DNS --- 0
Niels Messchendorp Pallas `67 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 6,77 --- 604
2 Gio Kromokario ARV Ilion 6,91 --- 571
3 Youri van der Linden GACH 7,02 --- 547
4 Thimo Gisius GACH 7,35 --- 478
4 Quinn van der Honing Groningen 7,35 --- 478
6 Loek Uitterhoeve Arena 7,43 --- 462
7 Sybren van der Kool Haag 7,44 --- 460
8 Jordy Botman AV Wijchen 7,52 --- 444
9 Ruben van Roosmalen Parthenon 7,54 --- 440
10 Niels Karel Altis 7,59 --- 431
11 Nick Barendse ARV Ilion 7,60 --- 429
12 Mykah Blanker AV Feniks 7,78 --- 396
13 Lars Hansman Isala `96 7,80 --- 392
14 Pieter Van der Zee HLLS 7,82 --- 389
15 Tim van den Berg Phanos 7,93 --- 370
16 Daan Klumper AV34 8,01 --- 356
16 Sybe Lub AV34 8,01 --- 356
18 Floris Kamer HLLS 8,03 --- 353
18 Che ten Donkelaar AV34 8,03 --- 353
20 Detmar Immerzeel Pallas `67 8,06 --- 348
21 Daan Koetsier AV34 8,13 --- 336
21 Lucas Buitenhuis AV34 8,13 --- 336
23 Sijmen van der Harst Altis 8,14 --- 334
24 Thymen Moen GACH 8,16 --- 331
25 Vincent den Brouwer CAV Energie 8,25 --- 317
26 Joep Schuivens AV34 8,30 --- 309
27 Alec Pantus AV34 8,31 --- 307
28 Fernando ...jngaarden AV34 8,36 --- 299
29 Manu Coppen AV34 8,42 --- 290
29 Syl Angelier AV34 8,42 --- 290
31 Koen Endeman Isala `96 8,62 --- 260
32 Finn Muijsers AV34 8,90 --- 221
32 Jasper Burghout AV34 8,90 --- 221
34 Beaurice Dekker AV34 8,91 --- 219
35 Pieter Vennix Avantri 9,07 --- 198
36 Luuk Starink AV34 9,16 --- 186
37 Samuel Kruit Pallas `67 9,44 --- 151
Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS --- 0
Olivier Van Duursen Pallas `67 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Evy Wessels Parthenon 6,69 6,62 623
2 Julia Dokter Groningen 6,90 --- 574
3 Milou Keulstra AVGM 6,91 6,60 571
4 Robine Lenters AV34 7,06 --- 538
5 Ròbin Martha PAC 7,08 --- 534
6 Lisa Navarro Climax 7,11 --- 527
7 Floortje Lusthof Olympus `70 7,13 --- 523
8 Jet van Mierlo Olympus `70 7,15 --- 519
9 Berrit Roex Triathlon 7,16 7,12 517
10 Elvira Jansen AV Gelre 7,19 --- 510
11 Bente Rutten Altis 7,23 7,43 502
12 Joke Baerveldt AVON 7,24 --- 500
13 Mariame Diallo Heerenveen 7,27 --- 494
14 Sabine Struik SPWS 7,33 7,22 482
15 Naomi Labrijn Almere `81 7,37 7,36 474
16 Mirthe van Zon DAK 7,41 6,90 466
17 Esmee Stok CAV Energie 7,44 --- 460
17 Lotte Aerts AVGM 7,44 7,10 460
19 Jade Bosman CAV Energie 7,49 --- 450
20 Maud te Pas AV Zuidwal 7,51 7,56 446
20 Naëll Huijsmans ATNY 7,51 7,30 446
22 Fleur Rietveld Avantri 7,53 --- 442
23 Mila Strooper AV Attila 7,59 --- 431
24 Bibi van 't Veld CAV Energie 7,60 --- 429
25 Daphne van der Lecq AV34 7,61 --- 427
26 Rosara Cooman AV Feniks 7,63 --- 423
27 Lisa Hoogervorst Isala `96 7,65 --- 420
28 Elysha van der Velde Flevo Delta 7,68 --- 414
29 Roos Voors SPWS 7,71 7,84 409
30 Kyra van der Meer Triathlon 7,75 --- 401
31 Merel Kuijf Avantri 7,76 --- 400
31 Yanou Dokter Groningen 7,76 --- 400
33 Inte van Kralingen GACH 7,77 --- 398
34 Kim Dantuma AV34 7,78 --- 396
35 Jytte Spek CAV Energie 7,82 --- 389
36 Elvira Claassens Pallas `67 7,86 --- 382
37 Evi de Ruijter Avantri 7,88 --- 378
38 Laura Gjaltema CAV Energie 7,91 --- 373
39 Lisemijn V...den Bosch Phanos 7,92 --- 371
40 Lynn Oosterhuis AV34 7,95 --- 366
41 Floor Bögels Ciko `66 7,96 --- 365
42 Lieke Starink AV34 7,98 --- 361
42 Hanne Mourits Pallas `67 7,98 --- 361
44 Eline Gerritsen Climax 7,99 --- 359
45 Chloé Smit Pallas `67 8,00 7,80 358
45 Jolien van der Saag Ciko `66 8,00 --- 358
47 Tess Wuring GACH 8,01 --- 356
48 Pearl Verbeeten CAV Energie 8,03 --- 353
49 Daniek van Loon DAK 8,04 --- 351
49 Senne van de Weg Pallas `67 8,04 --- 351
51 Vlinder Ouderling AKU 8,06 --- 348
51 Iris Lodiers AV34 8,06 --- 348
53 Finne Baër AAV SISU 8,07 --- 346
54 Esmee Palm CAV Energie 8,08 --- 344
55 Iris Loonstra HLLS 8,11 7,45 339
56 Kirsten Hartwijk NEAV 8,19 --- 326
57 Kiara Sluijpers AVON 8,32 --- 306
58 Ninthe Koks AV34 8,38 --- 296
59 Lotte Bonhof AV34 8,41 --- 292
59 Lotte van Lohuizen AV34 8,41 --- 292
61 Sophie Hendriks AV34 8,51 --- 277
62 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 8,66 --- 255
63 Trynke Lourens De Gemzen 8,72 --- 246
64 Nora Savelsbergh Ciko `66 8,75 --- 242
65 Annet van Kessel AKU 8,85 --- 228
66 Marith van de Meer Groningen 8,92 --- 218
67 Sophie Kroon Isala `96 8,97 8,20 211
68 Febe Quaedvlieg AVON 9,09 --- 195
69 Amber van der Maten De Gemzen 9,18 --- 184
Madelief van Leur Altis DNS --- 0
Bodene Bevaart AV34 DNS --- 0
Loraine Manhoef Ciko `66 DNS --- 0
Fenje Kocken Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Liv Pennock Climax 7,16 --- 517
2 Saskia de Jong De Liemers 7,27 --- 494
3 Mila van Mook THOR 7,28 7,13 492
4 Fenne Viergever CAV Energie 7,31 --- 486
5 Maartje Tuil Hollandia 7,36 7,20 476
6 Meike Huistra Heerenveen 7,38 --- 472
7 Khyra van Schooten DEM 7,47 --- 454
8 Nikki Vroemen Triathlon 7,49 8,50 450
9 Imme Velthuis AV34 7,50 --- 448
10 Sanne de Hoogt AV34 7,60 --- 429
11 Sophie Wiemer Hanzesport 7,63 --- 423
11 Jara Heppener HRRR 7,63 --- 423
13 Mente Kommer De Gemzen 7,65 --- 420
14 Lieze Kommer De Gemzen 7,76 --- 400
15 Odette Joosten AV34 7,86 --- 382
15 Luna Bos AV34 7,86 --- 382
17 Noémi Knaap AV34 7,92 --- 371
18 Elin van Dijken AKU 7,94 --- 368
19 Suze Haverkamp De Gemzen 8,02 --- 354
20 Ruby-Lynn Dolman AV34 8,08 --- 344
21 Renee Blok De Gemzen 8,11 --- 339
22 Veerle van de Donk PAC 8,12 --- 338
23 Inaya Yahyaoui Almere `81 8,14 8,25 334
23 Sanne Diender De Gemzen 8,14 --- 334
25 Esther van Os AV Attila 8,37 --- 298
26 Jinthe Dijkman NEAV 8,38 --- 296
26 Lieve Aldewereld Ciko `66 8,38 --- 296
28 Emma Berendsen De Liemers 8,39 --- 295
29 Mare Meijnen AV34 8,42 --- 290
29 Dominique Heinsman AV34 8,42 --- 290
31 Isabel Veldhuis AV34 8,43 --- 289
31 Veerle van Rijn Pallas `67 8,43 --- 289
33 Carice van Arken De Gemzen 8,49 --- 280
34 Amber Masselink AV34 8,50 --- 278
35 Noor Heeringa Groningen 8,55 --- 271
36 Fiene Nollet AV34 8,68 --- 252
37 Faye Hardon AAV SISU 8,69 --- 250
38 Liena Heck Pallas `67 8,84 --- 229
39 Evie van Doorn AV34 8,89 --- 222
40 Luna Hinsch AV34 8,90 --- 221
41 Oana Huisman AKU 9,22 --- 179
42 Chloe Schroijen AVON 9,26 --- 173
Roos van Unen Climax DNS --- 0