Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Quinten van Ommen ATOP 5,56
5,47
2 Peter de Kruyff HLLS 5,35
5,17
3 Ton van Mameren Triathlon 5,34
5,11
4 Harm Janssens DEM 5,33
5,11
5 Marvin Lamers THOR 5,26
5,15
6 Floris Nolet PH 5,26
5,23
7 Lex van Honschoten KAV Holland 5,22
5,02
8 Mark Heiden PAC 5,14
5,12
9 Isiah Emanuelson PAC 4,88
5,02
10 Mees Kappert AV Salland 4,88
5,26
11 Julius Geertsma PH 4,72
4,81
12 Daan Gestel DVTR 4,64
4,93

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Sven Jansons Triathlon 6,17
5,84
2 Sven Roosen Eindhoven 5,83
5,62
3 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,79
5,21
4 Indy Wekker U-Track 5,73
5,65
5 Rogier Derksen PAC 5,64
5,35
6 Benjamin Coolen Haag 5,60
5,62
7 Gabriël ...rnelissen GACH 5,58
5,60
8 Robin Boersma AV NOP 5,46
5,38
9 Hristo Vermeer Typhoon 5,25
5,18
10 David van der Lugt GVAC 5,24
5,11
11 Owen Beuckens AV NOP 5,21
5,30
12 Bram van der Laan GACH 4,92
5,16

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 5,03
4,50
2 Melchior Treffers AV34 4,68
4,54
3 Jens De Wilde Scorpio 4,64
4,55
4 Tim Pelkmans AV Sprint 4,61
4,64
5 Jelte van Es AV Hylas 4,55
4,52
6 Wouter van Gorcom HLLS 4,52
4,34
7 Tobias Janssens DEM 4,32
4,24
8 Lucas Bal CAV Energie 4,24
4,55
9 Yoeri Karsowidjojo HLLS 4,18
4,20
10 Jasper van Craaikamp VAV 4,03
4,21
11 Wessel de Lange Parthenon 3,88
4,23
Niels van Weesep PAC NM 4,38

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Damian Felter Rotterdam 5,60
5,55
2 Mark van der Linden Haag 5,50
5,57
3 Jeff Tesselaar AV Hera 5,09
4,88
4 Nsikak Ekpo Haag 5,04
4,80
5 Finn de Graaf AV Attila 4,82
4,67
6 Collin Geugjes NEAV 4,62
4,62
7 Casper Haagh Scorpio 4,57
4,70
8 Marijn van Duijn ARV Ilion 4,50
4,98
9 Joël Hoeve SPLS 4,47
4,52
10 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,37
4,50
11 Julian Mejame Ejong PAC 4,33
4,69
12 Noah Köllmann AV 1923 4,29
4,58

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Afra Jiya AV Lycurgus 5,15
4,76
2 Suzan Plat AV PEC 1910 5,04
4,73
3 Rikst Slot Heerenveen 5,02
4,63
4 Evi Verdonkschot Spark 4,95
4,91
5 Jonne vd Giessen AAV `36 4,74
4,74
6 Sophie Praas Triathlon 4,69
4,59
7 Fabienne de Cloe Spark 4,66
4,62
8 Kahlan Veen Heerenveen 4,59
4,86
9 Ilse Steigenga HRRR 4,58
4,65
10 Lara Weghorst Leiden 4,52
4,65
11 Anne de Jong Leiden 4,49
4,60
Sophia Mulder AV34 NM 4,71