Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Quinten van Ommen ATOP 5,56 --- Gemeld
2 Peter de Kruyff HLLS 5,35 --- Gemeld
3 Ton van Mameren Triathlon 5,34 --- Gemeld
4 Harm Janssens DEM 5,33 --- Gemeld
5 Marvin Lamers THOR 5,26 --- Gemeld
6 Floris Nolet PH 5,26 --- Gemeld
7 Lex van Honschoten KAV Holland 5,22 --- Gemeld
8 Mark Heiden PAC 5,14 --- Gemeld
9 Isiah Emanuelson PAC 4,88 --- Gemeld
10 Mees Kappert AV Salland 4,88 --- Gemeld
11 Julius Geertsma PH 4,72 --- Gemeld
12 Daan Gestel DVTR 4,64 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Sven Jansons Triathlon 6,17 --- Gemeld
2 Sven Roosen Eindhoven 5,83 --- Gemeld
3 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,79 --- Gemeld
4 Indy Wekker U-Track 5,73 --- Gemeld
5 Rogier Derksen PAC 5,64 --- Gemeld
6 Benjamin Coolen Haag 5,60 --- Gemeld
7 Gabriël ...rnelissen GACH 5,58 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 5,46 --- Gemeld
9 Hristo Vermeer Typhoon 5,25 --- Gemeld
10 David van der Lugt GVAC 5,24 --- Gemeld
11 Owen Beuckens AV NOP 5,21 --- Gemeld
12 Bram van der Laan GACH 4,92 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 5,03 --- Gemeld
2 Melchior Treffers AV34 4,68 --- Gemeld
3 Jens De Wilde Scorpio 4,64 --- Gemeld
4 Tim Pelkmans AV Sprint 4,61 --- Gemeld
5 Jelte van Es AV Hylas 4,55 --- Gemeld
6 Wouter van Gorcom HLLS 4,52 --- Gemeld
7 Tobias Janssens DEM 4,32 --- Gemeld
8 Lucas Bal CAV Energie 4,24 --- Gemeld
9 Yoeri Karsowidjojo HLLS 4,18 --- Gemeld
10 Jasper van Craaikamp VAV 4,03 --- Gemeld
11 Wessel de Lange Parthenon 3,88 --- Gemeld
Niels van Weesep PAC NM --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Damian Felter Rotterdam 5,60 --- Gemeld
2 Mark van der Linden Haag 5,50 --- Gemeld
3 Jeff Tesselaar AV Hera 5,09 --- Gemeld
4 Nsikak Ekpo Haag 5,04 --- Gemeld
5 Finn de Graaf AV Attila 4,82 --- Gemeld
6 Collin Geugjes NEAV 4,62 --- Gemeld
7 Casper Haagh Scorpio 4,57 --- Gemeld
8 Marijn van Duijn ARV Ilion 4,50 --- Gemeld
9 Joël Hoeve SPLS 4,47 --- Gemeld
10 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,37 --- Gemeld
11 Julian Mejame Ejong PAC 4,33 --- Gemeld
12 Noah Köllmann AV 1923 4,29 --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Afra Jiya AV Lycurgus 5,15 --- Gemeld
2 Suzan Plat AV PEC 1910 5,04 --- Gemeld
3 Rikst Slot Heerenveen 5,02 --- Gemeld
4 Evi Verdonkschot Spark 4,95 --- Gemeld
5 Jonne vd Giessen AAV `36 4,74 --- Gemeld
6 Sophie Praas Triathlon 4,69 --- Gemeld
7 Fabienne de Cloe Spark 4,66 --- Gemeld
8 Kahlan Veen Heerenveen 4,59 --- Gemeld
9 Ilse Steigenga HRRR 4,58 --- Gemeld
10 Lara Weghorst Leiden 4,52 --- Gemeld
11 Anne de Jong Leiden 4,49 --- Gemeld
Sophia Mulder AV34 NM --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Grace-Ann Pronk AV Sparta 5,13 --- Gemeld
2 Margo Schippers AV Rijssen 5,07 --- Gemeld
3 Lara Owobowale De Spartaan 5,02 --- Gemeld
4 Anouk Rensink AV Unitas 5,01 --- Gemeld
5 Sanne Verdellen Scopias 4,99 --- Gemeld
6 Pien Korstanje AV Attila 4,95 --- Gemeld
7 Kato Leusink GACH 4,91 --- Gemeld
8 Silke Vonk AV Sprint 4,89 --- Gemeld
9 Fleur van der Linden AV Sprint 4,86 --- Gemeld
10 Amy Hasselton THOR 4,80 --- Gemeld
11 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,75 --- Gemeld
12 Tess Steehouwer Almere `81 4,52 --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Britt de Blaauw CAV Energie 4,45 --- Gemeld
2 Esmee Douma SV Veendam 4,42 --- Gemeld
3 Jetske Meijer Altis 4,21 --- Gemeld
4 Brecht van der Vliet AV Impala 4,14 --- Gemeld
5 Jaybre Wau Maastricht 4,12 --- Gemeld
6 Ava Meijerink Haag 4,04 --- Gemeld
7 Maureen Rekers AV Rijssen 3,99 --- Gemeld
8 Katja van Eetvelt RK HAV 3,99 --- Gemeld
9 Isis Tinneveld Olympus `70 3,70 --- Gemeld
10 Amber de Roo AV `40 3,68 --- Gemeld
11 Noa Snijders Eindhoven 3,53 --- Gemeld
Lianne Groenendijk Leiden --- --- Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen finale

# Naam Ver_fQm
1 Isabel Raap PAC 4,72 --- Gemeld
2 Danara Stoppels Groningen 4,56 --- Gemeld
3 Mikayla van den Berg AV34 4,56 --- Gemeld
4 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 4,41 --- Gemeld
5 Ruth Vogels Rotterdam 4,39 --- Gemeld
6 Jessamy Roubos AV Zaanland 4,33 --- Gemeld
7 Anke Binnema Heerenveen 4,29 --- Gemeld
8 Maureen Louws AV NOP 4,22 --- Gemeld
9 Linsy Heestermans AV Sprint 4,14 --- Gemeld
10 Femke Jonker AV Hera 4,09 --- Gemeld
11 Mette van der Meer Flevo Delta 4,06 --- Gemeld
12 Floor Dijkstra AAC `61 3,71 --- Gemeld