Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Quinten van Ommen ATOP 5,47 5,05 Gemeld
2 Mees Kappert AV Salland 5,26 5,36 Gemeld
3 Floris Nolet PH 5,23 5,24 Gemeld
4 Peter de Kruyff HLLS 5,17 5,03 Gemeld
5 Marvin Lamers THOR 5,15 5,14 Gemeld
6 Mark Heiden PAC 5,12 5,20 Gemeld
7 Ton van Mameren Triathlon 5,11 5,14 Gemeld
7 Harm Janssens DEM 5,11 5,26 Gemeld
9 Lex van Honschoten KAV Holland 5,02 5,07 Gemeld
9 Isiah Emanuelson PAC 5,02 5,20 Gemeld
11 Daan Gestel DVTR 4,93 4,76 Gemeld
12 Julius Geertsma PH 4,81 4,75 Gemeld
13 Ramon Biondina Spado 4,78 4,76 Gemeld
14 Mathijs van Wessel Pijnenburg 4,76 4,73 Gemeld
14 Joram van ... Bospoort Climax 4,76 4,93 Gemeld
16 Niels Dennekamp AV Rijssen 4,75 4,61 Gemeld
17 Marnix van der Burg Leiden 4,73 5,03 Gemeld
18 Liam Rietbroek AV Gouda 4,67 4,70 Gemeld
19 Geordy Witmond SPLS 4,65 4,58 Gemeld
19 Max Botschuijver Climax 4,65 4,60 Gemeld
21 Jasper van Zaanen AV34 4,64 4,63 Gemeld
22 Wouter Benschop AV Atverni 4,60 4,44 Gemeld
23 Jules Frankenmolen Haag 4,57 4,44 Gemeld
24 Max van Velzen PH 4,56 4,85 Gemeld
25 Bent Braker AV Gouda 4,55 4,10 Gemeld
26 Ruben Rolvink Olympus `70 4,54 4,41 Gemeld
27 Karsten Duys PAC 4,46 4,41 Gemeld
28 Sander Ni...wenhuijse PAC 4,41 4,43 Gemeld
28 Jochem van Boekel Typhoon 4,41 4,45 Gemeld
28 Noud van de Mast AV34 4,41 4,27 Gemeld
31 Lennert Naeff Heerenveen 4,34 4,12 Gemeld
31 Sil de Jong Heerenveen 4,34 4,31 Gemeld
33 Tobias Steevensz AV Passaat 4,33 4,26 Gemeld
34 Jasper Meijerink AV34 4,30 4,44 Gemeld
35 Tijmen Hermse PAC 4,29 4,50 Gemeld
36 Lucas Burgers PAC 4,24 4,15 Gemeld
37 Ruben Claus PAC 4,00 4,11 Gemeld
38 Romello Christiaan AV Hera 3,76 4,18 Gemeld
39 Tom Fontani GACH 3,73 3,79 Gemeld
40 Merijn Kerens Pijnenburg 3,70 3,70 Gemeld
41 Imre Atmodimedjo AV34 3,60 3,71 Gemeld
Sietse Kolnaar Groningen --- 3,52 1e Gemeld (reserve)
Job Geerds AV 1923 --- 4,98 Afgemeld
Kep Schouenberg Scopias --- 4,71 Afgemeld
Matthijs v... den Belt AV Rijssen --- 4,64 Afgemeld

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Sven Jansons Triathlon 5,84 6,05 Gemeld
2 Indy Wekker U-Track 5,65 5,37 Gemeld
3 Benjamin Coolen Haag 5,62 5,60 Gemeld
3 Sven Roosen Eindhoven 5,62 5,67 Gemeld
5 Gabriël ...rnelissen GACH 5,60 5,49 Gemeld
6 Robin Boersma AV NOP 5,38 5,32 Gemeld
7 Rogier Derksen PAC 5,35 5,39 Gemeld
8 Owen Beuckens AV NOP 5,30 5,13 Gemeld
9 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,21 5,74 Gemeld
10 Hristo Vermeer Typhoon 5,18 5,28 Gemeld
11 Bram van der Laan GACH 5,16 5,03 Gemeld
12 David van der Lugt GVAC 5,11 5,19 Gemeld
13 Fabian Biondina Spado 5,09 5,33 Gemeld
14 Cameron Grauwmeijer PAC 5,06 4,95 Gemeld
15 Youri Fransen GACH 5,01 5,11 Gemeld
16 Tom Garming SPWS 4,97 4,94 Gemeld
17 Christian Vermeulen HLLS 4,88 4,95 Gemeld
18 David Cairo Phanos 4,77 4,37 Gemeld
19 Floris van Dijk Typhoon 4,75 4,69 Gemeld
20 Julian van Heiningen Typhoon 4,68 4,37 Gemeld
21 Josha Kasmir PAC 4,65 4,74 Gemeld
22 Thijs de Wit PAC 4,64 4,49 Gemeld
23 Evert Rosbergen PAC 4,60 4,66 Gemeld
23 Floris Brinkman AV34 4,60 4,50 Gemeld
25 Thimo Henraat AV Feniks 4,59 5,08 Gemeld
26 Stephan van der Jagt AV `47 4,55 4,93 Gemeld
27 Florian va...der Hoeff PAC 4,37 4,66 Gemeld
28 Twan de Koning HLLS 4,36 4,42 Gemeld
29 Toon Grooteboer AV Athlos 4,27 4,24 Gemeld
30 Thomas Wassenaar AV `47 4,24 4,64 Gemeld
31 Rik van der Haven Scorpio 4,13 3,93 Gemeld
32 Dylan Langeveld DEM 4,07 4,94 Gemeld
33 Jacco Aalbregt Olympus `70 3,70 3,88 Gemeld
Simcha van Collem Ciko `66 --- 4,41 Niet gemeld
Martijn Stok CAV Energie --- 4,73 Afgemeld
Indigo Tjan AV Gouda --- 4,99 Afgemeld
Lars Adriaanse Voorne --- 5,71 Afgemeld

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Tim Pelkmans AV Sprint 4,64 4,60 Gemeld
2 Lucas Bal CAV Energie 4,55 4,28 Gemeld
2 Jens De Wilde Scorpio 4,55 4,66 Gemeld
4 Melchior Treffers AV34 4,54 4,72 Gemeld
5 Jelte van Es AV Hylas 4,52 4,60 Gemeld
6 Stijn Hendriks Scorpio 4,50 4,82 Gemeld
7 Niels van Weesep PAC 4,38 4,33 Gemeld
8 Wouter van Gorcom HLLS 4,34 4,63 Gemeld
9 Tobias Janssens DEM 4,24 4,28 Gemeld
10 Wessel de Lange Parthenon 4,23 4,34 Gemeld
11 Jasper van Craaikamp VAV 4,21 4,30 Gemeld
12 Yoeri Karsowidjojo HLLS 4,20 4,21 Gemeld
13 Jelle Müller AV Lycurgus 4,18 4,22 Gemeld
14 Yorick Brethouwer Scorpio 4,17 4,19 Gemeld
14 Julian van den Belt AV Rijssen 4,17 3,94 Gemeld
16 Pieter Fallaux CAV Energie 4,12 4,22 Gemeld
17 Mark Scholten AV Impala 4,10 4,35 Gemeld
18 Thijmen Middelkamp AV Athlos 4,09 4,21 Gemeld
19 Mika Berg Heerenveen 3,90 3,84 Gemeld
19 Tomas A IJzerman Pallas `67 3,90 3,60 Gemeld
21 Koen Post...a de Boer AV Hylas 3,88 3,90 Gemeld
22 Timon Hoeve SPLS 3,87 4,28 Gemeld
23 Martijn van der Lecq AV34 3,86 3,94 Gemeld
24 Mike Paauw Haag 3,83 4,34 Gemeld
25 Revelinio Denswil PAC 3,80 4,13 Gemeld
26 Jesse de Boer VAV 3,76 3,60 Gemeld
27 Joost Kroesbergen MPM 3,72 3,95 Gemeld
28 Thom Kortenoever Typhoon 3,71 3,92 Gemeld
29 Martijn Gulickx Gloria 3,70 3,84 Gemeld
30 Tyrone Richards Altis 3,69 3,90 Gemeld
31 Ivar van Ruijven Olympus `70 3,66 3,83 Gemeld
31 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 3,66 3,96 Gemeld
33 Lucca Marks HLLS 3,65 4,17 Gemeld
34 Bart Adriaanse Voorne 3,48 3,78 Gemeld
35 Joscha Giesen BAV 3,45 3,48 Gemeld
36 Cas Hoekstra AV34 3,41 4,09 Gemeld
37 Gene Timmers Haag 3,36 3,76 Gemeld
38 Daan Memelink Pallas `67 3,20 3,35 Gemeld
Jarno van der Meide PAC DNS 3,90 Gemeld
Hugo Zemering Haag DNS 3,87 Niet gemeld
Mees Kwakkelaar Hanzesport --- 3,39 Gemeld
Dinand te Pas BAV --- 3,07 1e Gemeld (reserve)
Jelmer Pastoor BAV --- 2,90 2e Gemeld (reserve)
Binne Brok Tempo AV --- --- 3e Reserve
Joep van Keulen Haag --- 3,66 Niet gemeld
Justin Labrijn Almere `81 --- --- Afgewezen
Sverre Meesters Altis --- --- Afgewezen
Jan Vriesman BAV --- --- Afgewezen
Sebastiaan...selenberg Hanzesport --- --- Afgewezen

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Mark van der Linden Haag 5,57 5,39 Gemeld
2 Damian Felter Rotterdam 5,55 5,45 Gemeld
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 4,98 4,85 Gemeld
4 Jeff Tesselaar AV Hera 4,88 5,24 Gemeld
5 Nsikak Ekpo Haag 4,80 5,08 Gemeld
6 Casper Haagh Scorpio 4,70 4,64 Gemeld
7 Julian Mejame Ejong PAC 4,69 4,57 Gemeld
8 Finn de Graaf AV Attila 4,67 5,05 Gemeld
9 Collin Geugjes NEAV 4,62 4,72 Gemeld
10 Noah Köllmann AV 1923 4,58 4,89 Gemeld
11 Joël Hoeve SPLS 4,52 4,20 Gemeld
12 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,50 4,59 Gemeld
13 Bart Veltman AV Gouda 4,48 4,59 Gemeld
14 Chiel Hulshof PH 4,24 4,13 Gemeld
15 Sem Oolbekkink Nijmegen 4,22 4,05 Gemeld
16 Tim Consemulder HLLS 4,19 4,54 Gemeld
17 Thijs de Wild Typhoon 4,13 4,18 Gemeld
18 Bram van Alebeek Nijmegen 4,08 4,20 Gemeld
19 Micha Groenenboom AV Gouda 3,97 3,81 Gemeld
19 Brend Baak Flevo Delta 3,97 4,35 Gemeld
21 Kevin Smaling ATOP 3,94 4,42 Gemeld
22 Tim Weber Almere `81 3,92 3,93 Gemeld
23 Sidate Seck AV Feniks 3,81 4,22 Gemeld
24 Oliver van der Velde Haag 3,77 3,58 Gemeld
25 Thijs van ...wershaven DVTR 3,63 4,10 Gemeld
26 Lars van Spijk DAK 3,14 3,39 Gemeld
27 Hugo Habraken AV Gouda 3,10 3,42 Gemeld
Dennis van Veen Olympus `70 DNS 4,16 Gemeld
Daniel Engelhart AAV `36 --- 4,92 Niet gemeld
Julian Vries Heerenveen --- 3,69 Afgemeld
Daan Roosenschoon DES --- 4,71 Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Evi Verdonkschot Spark 4,91 4,79 Gemeld
2 Kahlan Veen Heerenveen 4,86 4,72 Gemeld
3 Afra Jiya AV Lycurgus 4,76 5,03 Gemeld
4 Jonne vd Giessen AAV `36 4,74 5,00 Gemeld
5 Suzan Plat AV PEC 1910 4,73 4,87 Gemeld
6 Sophia Mulder AV34 4,71 4,68 Gemeld
7 Lara Weghorst Leiden 4,65 4,56 Gemeld
7 Ilse Steigenga HRRR 4,65 4,52 Gemeld
9 Rikst Slot Heerenveen 4,63 4,72 Gemeld
10 Fabienne de Cloe Spark 4,62 4,51 Gemeld
11 Anne de Jong Leiden 4,60 4,63 Gemeld
12 Sophie Praas Triathlon 4,59 4,77 Gemeld
13 Charon Lak AV Lycurgus 4,58 4,45 Gemeld
13 Meike Verdaasdonk Spado 4,58 4,63 Gemeld
15 Danielle Wooning Avantri 4,54 4,76 Gemeld
16 Renate Oldenhof Climax 4,50 4,42 Gemeld
17 Nikki Taag KAV Holland 4,49 4,34 Gemeld
18 Luca van Loon AV `40 4,48 4,42 Gemeld
19 Hanna van der Zalm PH 4,46 4,58 Gemeld
20 Evelien Versmissen Gloria 4,43 4,38 Gemeld
21 Sophie van den Berg AV NOP 4,41 4,47 Gemeld
22 Angela de Vries Olympus `70 4,40 4,42 Gemeld
23 Fay Witte KAV Holland 4,39 4,64 Gemeld
24 Lisa Moulen ATOP 4,38 4,33 Gemeld
25 Marijke va...den Broek HLLS 4,37 4,65 Gemeld
26 Kira van den Ham HLLS 4,36 4,70 Gemeld
27 Iris Nass AV PEC 1910 4,35 4,66 Gemeld
28 Marrit Oosterbaan HRRR 4,34 4,20 Gemeld
29 Laura Schnell HLLS 4,33 4,55 Gemeld
30 Larissa Wubbolts HRRR 4,30 4,29 Gemeld
31 Amber Fritse AV Passaat 4,29 4,42 Gemeld
32 Mila Wacht AAV `36 4,27 4,35 Gemeld
33 Pleun Heerschop KAV Holland 4,21 4,34 Gemeld
34 Bregje Naus AV Weert 4,19 4,50 Gemeld
35 Mette Pols AV Gouda 4,17 4,65 Gemeld
36 Claudia De...o Delgado AV Sparta 4,14 4,23 Gemeld
37 Quincy Heemskerk AAV `36 4,11 4,35 Gemeld
38 Mirjam Hollestelle Triathlon 4,10 4,31 Gemeld
39 Anouk Verheyen Gloria 4,03 4,58 Gemeld
40 Jo-Anne Bosk Groningen 3,76 4,29 Gemeld
Keïta Wielzen Olympus `70 --- 4,20 1e Gemeld (reserve)
Jana Kamps Haaksbergen --- 4,19 2e Gemeld (reserve)
Tosca van der Flier AV Lycurgus --- 4,77 Afgemeld
Jip de Waard AV Trias --- 4,20 Afgemeld
Bente de Jager Scorpio --- 4,63 Afgemeld
Esmee Lamers THOR --- 4,14 Afgemeld
Mila Kneefel AV Lycurgus --- 3,73 Afgewezen
Ilse Hengeveld GACH --- 3,89 Afgewezen
Pien Scheer GACH --- 3,65 Afgewezen
Maaike Heida Clytoneus --- 4,12 Afgewezen
Rinske den Heijer Pijnenburg --- 3,41 Afgewezen
Emma van de Beek BAV --- 4,03 Afgewezen
Sterre de Vries HLLS --- 3,94 Afgewezen
Anne Rewinkel AL73 --- 3,99 Afgewezen
Veerle Mol Hanzesport --- 4,07 Afgewezen
Emma van Wieren AV Impala --- 3,82 Afgewezen
Yassine Bulthuis AV Impala --- 4,07 Afgewezen
Melana Agricola SPLS --- 3,92 Afgewezen

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Sanne Verdellen Scopias 4,98 5,28 Gemeld
2 Grace-Ann Pronk AV Sparta 4,97 4,90 Gemeld
3 Fleur van der Linden AV Sprint 4,90 4,97 Gemeld
4 Silke Vonk AV Sprint 4,86 5,15 Gemeld
5 Pien Korstanje AV Attila 4,85 5,04 Gemeld
6 Lara Owobowale De Spartaan 4,80 4,98 Gemeld
7 Margo Schippers AV Rijssen 4,79 4,92 Gemeld
8 Anouk Rensink AV Unitas 4,77 4,91 Gemeld
9 Kato Leusink GACH 4,76 5,18 Gemeld
10 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,69 4,86 Gemeld
11 Amy Hasselton THOR 4,68 5,05 Gemeld
12 Tess Steehouwer Almere `81 4,64 4,72 Gemeld
13 Vera Derksema Groningen 4,63 4,43 Gemeld
14 Eveline de Jong De Spartaan 4,61 4,99 Gemeld
14 Chantal Kruit AV Gouda 4,61 4,80 Gemeld
16 Terri Talan Heerenveen 4,59 4,73 Gemeld
17 Sienna Klous AV Lycurgus 4,55 4,77 Gemeld
18 Inez Bouwen AV Lycurgus 4,54 4,70 Gemeld
19 Louiza Kruiswijk AV Atverni 4,46 4,90 Gemeld
20 Jokeh Engelhart AAV `36 4,44 4,55 Gemeld
21 Romy van Hilst GACH 4,37 4,54 Gemeld
22 Feyi van den Elshout PAC 4,35 4,47 Gemeld
22 Sanne Haagsma HRRR 4,35 4,50 Gemeld
24 Marieke Kuppens Scopias 4,33 4,58 Gemeld
25 Jill van de Vinne Scopias 4,29 4,55 Gemeld
26 Tirza Meijer AAV `36 4,23 4,41 Gemeld
27 Anna Oosterwegel DVTR 4,20 4,77 Gemeld
28 Annemarie Malais PAC 4,15 4,18 Gemeld
29 Lauraine Kolmschot AAV SISU 4,14 4,54 Gemeld
30 Yanniek Bouwer AV Trias 4,12 4,23 Gemeld
30 Sheralda Bottse NEAV 4,12 4,39 Gemeld
30 Femke Janssen DEM 4,12 4,57 Gemeld
33 Jinke Prinsen AV Sprint 4,08 4,61 Gemeld
33 Kaylee de Boer AV34 4,08 4,41 Gemeld
35 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 3,92 4,23 Gemeld
35 Vivian Kip OSM `75 3,92 4,30 Gemeld
37 Djim Van den Berg PH 3,86 4,56 Gemeld
38 Mila Kuller NEAV 3,79 4,05 Gemeld
38 Camilla Pieper AV34 3,79 4,38 Gemeld
40 Elina Ettes Groningen 3,37 3,61 Gemeld
Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan --- 5,05 Niet gemeld
Diema Kazemi AV34 --- 4,10 Niet gemeld
Jasmijn Timmer Climax --- 4,18 Niet gemeld
Yara Linnekamp HLLS --- 5,25 Afgemeld
Fleur Mollen Ciko `66 --- 4,37 Afgemeld
Eva Stienstra Groningen --- 3,94 Afgemeld
Anahera Tahapary Clytoneus --- --- Afgewezen
Lieke Blommestein Tempo AV --- --- Afgewezen

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Esmee Douma SV Veendam 4,40 4,53 Gemeld
2 Britt de Blaauw CAV Energie 4,27 4,57 Gemeld
3 Ava Meijerink Haag 4,26 4,40 Gemeld
3 Jaybre Wau Maastricht 4,26 4,43 Gemeld
5 Katja van Eetvelt RK HAV 4,18 4,05 Gemeld
6 Brecht van der Vliet AV Impala 4,10 4,39 Gemeld
7 Jetske Meijer Altis 4,07 4,16 Gemeld
8 Maureen Rekers AV Rijssen 4,02 4,15 Gemeld
9 Lianne Groenendijk Leiden 4,00 3,95 Gemeld
9 Amber de Roo AV `40 4,00 4,38 Gemeld
11 Isis Tinneveld Olympus `70 3,89 3,99 Gemeld
12 Noa Snijders Eindhoven 3,85 --- Gemeld
13 Sterre Kurpershoek AV Athlos 3,83 3,70 Gemeld
14 Eline Brouwer DEM 3,82 4,32 Gemeld
14 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 3,82 3,95 Gemeld
16 Rosella van Keulen VAV 3,76 4,60 Gemeld
17 Steffie Seher CAV Energie 3,74 4,09 Gemeld
18 Elka Wybenga BAV 3,73 3,89 Gemeld
19 Yasmine Bouaziz AV34 3,69 4,15 Gemeld
20 Mikki Lips AV Sprint 3,68 3,96 Gemeld
21 Anna Lusthof Olympus `70 3,67 4,01 Gemeld
21 Emma Beekman AV34 3,67 3,79 Gemeld
23 Renee de Hon AAC 3,64 4,08 Gemeld
24 Dorine van Leeuwen Climax 3,63 3,55 Gemeld
25 Marije Brouwer HRRR 3,62 3,63 Gemeld
26 Fenna Gelderblom AV `56 3,61 3,95 Gemeld
27 Fleur Blezer ATOP 3,57 3,88 Gemeld
28 Danique Schram DEM 3,56 4,09 Gemeld
28 Joanne Schaap PH 3,56 3,93 Gemeld
30 Ellemijn Blok Olympus `70 3,55 3,79 Gemeld
30 Klara van der Gaast PAC 3,55 3,50 Gemeld
32 Marit Haagsma HRRR 3,54 3,80 Gemeld
33 Emma Kamer HLLS 3,53 3,75 Gemeld
34 Lynn van der Meij DEM 3,49 3,71 Gemeld
35 Ilse Stok CAV Energie 3,31 3,59 Gemeld
36 Marit Griep Scorpio 3,29 3,28 Gemeld
37 Maeve van Mansom AV34 3,28 3,70 Gemeld
38 Veerle Derksen Typhoon 3,25 3,54 Gemeld
39 Isabel van Noordenne CAV Energie 3,10 3,62 Gemeld
40 Tessa Molenaar Olympus `70 2,99 3,35 Gemeld
Tharissa Palma AAC --- --- 1e Gemeld (reserve)
Lizelotte Bouvy Haag --- 4,02 Niet gemeld
Jona Kuijt AV 1923 --- --- Afgemeld
Sacha Goedhart AV Gouda --- 4,62 Afgemeld
Fenna Achterberg VAV --- 4,44 Afgemeld
Maartje R...senschoon DES --- 3,79 Afgemeld
Naomi Wessels AV Rijssen --- 3,57 Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Isabel Raap PAC 4,88 4,88 Gemeld
2 Ruth Vogels Rotterdam 4,50 4,44 Gemeld
3 Mikayla van den Berg AV34 4,47 4,83 Gemeld
3 Mette van der Meer Flevo Delta 4,47 4,54 Gemeld
5 Danara Stoppels Groningen 4,43 4,59 Gemeld
6 Floor Dijkstra AAC `61 4,42 --- Gemeld
7 Jessamy Roubos AV Zaanland 4,34 4,21 Gemeld
8 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 4,27 4,53 Gemeld
9 Femke Jonker AV Hera 4,26 4,27 Gemeld
10 Anke Binnema Heerenveen 4,23 4,49 Gemeld
11 Linsy Heestermans AV Sprint 4,16 4,14 Gemeld
12 Maureen Louws AV NOP 4,00 4,76 Gemeld
13 Maaike Nagtegaal AV NOP 3,98 3,79 Gemeld
13 Jinte Hiddink Nijmegen 3,98 4,52 Gemeld
15 Pien van Berk AV Gouda 3,97 3,62 Gemeld
16 Décheny Vreugd PAC 3,95 4,40 Gemeld
17 Eva van der Valk Olympus `70 3,89 3,94 Gemeld
18 Anne van Nierop DAK 3,86 4,03 Gemeld
19 Sara Bloem Hanzesport 3,84 4,10 Gemeld
20 Sindy de Bruijn AKU 3,82 4,11 Gemeld
20 Roos Loman AV `40 3,82 4,04 Gemeld
22 Laura Gerritsen AV34 3,79 4,19 Gemeld
23 Ellis de Vries Altis 3,78 4,20 Gemeld
24 Sandy de Does Haag 3,77 3,66 Gemeld
24 Juliet Diederen Hanzesport 3,77 3,97 Gemeld
26 Anouk van Dal DAK 3,76 4,22 Gemeld
27 Ilse van der Drift Olympus `70 3,74 3,53 Gemeld
27 Elle van Kasteren AV34 3,74 4,09 Gemeld
29 Jadaly Benn AV Feniks 3,72 3,97 Gemeld
29 Sofie Thomas PAC 3,72 3,93 Gemeld
31 Nadieh Meerman Almere `81 3,66 3,96 Gemeld
32 Tess ter Haar AV Athlos 3,50 4,04 Gemeld
33 Sylvie van...r Giessen AAV `36 3,46 3,88 Gemeld
34 Linde van Dijken VAV 3,24 3,97 Gemeld
35 Elisa Babucci NEAV 3,18 3,29 Gemeld
Strea Ajise Haag --- 3,14 Niet gemeld
Julia Jongejeugd NEAV --- 3,77 Afgemeld
Denise Zanferrari AAC `61 --- 4,62 Afgemeld