Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Quinten van Ommen ATOP 5,47 5,05
2 Mees Kappert AV Salland 5,26 5,36
3 Floris Nolet PH 5,23 5,24
4 Peter de Kruyff HLLS 5,17 5,03
5 Marvin Lamers THOR 5,15 5,14
6 Mark Heiden PAC 5,12 5,20
7 Ton van Mameren Triathlon 5,11 5,14
7 Harm Janssens DEM 5,11 5,26
9 Lex van Honschoten KAV Holland 5,02 5,07
9 Isiah Emanuelson PAC 5,02 5,20
11 Daan Gestel DVTR 4,93 4,76
12 Julius Geertsma PH 4,81 4,75
13 Ramon Biondina Spado 4,78 4,76
14 Mathijs van Wessel Pijnenburg 4,76 4,73
14 Joram van ... Bospoort Climax 4,76 4,93
16 Niels Dennekamp AV Rijssen 4,75 4,61
17 Marnix van der Burg Leiden 4,73 5,03
18 Liam Rietbroek AV Gouda 4,67 4,70
19 Geordy Witmond SPLS 4,65 4,58
19 Max Botschuijver Climax 4,65 4,60
21 Jasper van Zaanen AV34 4,64 4,63
22 Wouter Benschop AV Atverni 4,60 4,44
23 Jules Frankenmolen Haag 4,57 4,44
24 Max van Velzen PH 4,56 4,85
25 Bent Braker AV Gouda 4,55 4,10
26 Ruben Rolvink Olympus `70 4,54 4,41
27 Karsten Duys PAC 4,46 4,41
28 Sander Ni...wenhuijse PAC 4,41 4,43
28 Jochem van Boekel Typhoon 4,41 4,45
28 Noud van de Mast AV34 4,41 4,27
31 Lennert Naeff Heerenveen 4,34 4,12
31 Sil de Jong Heerenveen 4,34 4,31
33 Tobias Steevensz AV Passaat 4,33 4,26
34 Jasper Meijerink AV34 4,30 4,44
35 Tijmen Hermse PAC 4,29 4,50
36 Lucas Burgers PAC 4,24 4,15
37 Ruben Claus PAC 4,00 4,11
38 Romello Christiaan AV Hera 3,76 4,18
39 Tom Fontani GACH 3,73 3,79
40 Merijn Kerens Pijnenburg 3,70 3,70
41 Imre Atmodimedjo AV34 3,60 3,71
Job Geerds AV 1923 --- 4,98
Kep Schouenberg Scopias --- 4,71
Matthijs v... den Belt AV Rijssen --- 4,64
Sietse Kolnaar Groningen --- 3,52

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Sven Jansons Triathlon 5,84 6,05
2 Indy Wekker U-Track 5,65 5,37
3 Benjamin Coolen Haag 5,62 5,60
3 Sven Roosen Eindhoven 5,62 5,67
5 Gabriël ...rnelissen GACH 5,60 5,49
6 Robin Boersma AV NOP 5,38 5,32
7 Rogier Derksen PAC 5,35 5,39
8 Owen Beuckens AV NOP 5,30 5,13
9 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,21 5,74
10 Hristo Vermeer Typhoon 5,18 5,28
11 Bram van der Laan GACH 5,16 5,03
12 David van der Lugt GVAC 5,11 5,19
13 Fabian Biondina Spado 5,09 5,33
14 Cameron Grauwmeijer PAC 5,06 4,95
15 Youri Fransen GACH 5,01 5,11
16 Tom Garming SPWS 4,97 4,94
17 Christian Vermeulen HLLS 4,88 4,95
18 David Cairo Phanos 4,77 4,37
19 Floris van Dijk Typhoon 4,75 4,69
20 Julian van Heiningen Typhoon 4,68 4,37
21 Josha Kasmir PAC 4,65 4,74
22 Thijs de Wit PAC 4,64 4,49
23 Evert Rosbergen PAC 4,60 4,66
23 Floris Brinkman AV34 4,60 4,50
25 Thimo Henraat AV Feniks 4,59 5,08
26 Stephan van der Jagt AV `47 4,55 4,93
27 Florian va...der Hoeff PAC 4,37 4,66
28 Twan de Koning HLLS 4,36 4,42
29 Toon Grooteboer AV Athlos 4,27 4,24
30 Thomas Wassenaar AV `47 4,24 4,64
31 Rik van der Haven Scorpio 4,13 3,93
32 Dylan Langeveld DEM 4,07 4,94
33 Jacco Aalbregt Olympus `70 3,70 3,88
Martijn Stok CAV Energie --- 4,73
Indigo Tjan AV Gouda --- 4,99
Lars Adriaanse Voorne --- 5,71
Simcha van Collem Ciko `66 --- 4,41

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Tim Pelkmans AV Sprint 4,64 4,60
2 Lucas Bal CAV Energie 4,55 4,28
2 Jens De Wilde Scorpio 4,55 4,66
4 Melchior Treffers AV34 4,54 4,72
5 Jelte van Es AV Hylas 4,52 4,60
6 Stijn Hendriks Scorpio 4,50 4,82
7 Niels van Weesep PAC 4,38 4,33
8 Wouter van Gorcom HLLS 4,34 4,63
9 Tobias Janssens DEM 4,24 4,28
10 Wessel de Lange Parthenon 4,23 4,34
11 Jasper van Craaikamp VAV 4,21 4,30
12 Yoeri Karsowidjojo HLLS 4,20 4,21
13 Jelle Müller AV Lycurgus 4,18 4,22
14 Yorick Brethouwer Scorpio 4,17 4,19
14 Julian van den Belt AV Rijssen 4,17 3,94
16 Pieter Fallaux CAV Energie 4,12 4,22
17 Mark Scholten AV Impala 4,10 4,35
18 Thijmen Middelkamp AV Athlos 4,09 4,21
19 Mika Berg Heerenveen 3,90 3,84
19 Tomas A IJzerman Pallas `67 3,90 3,60
21 Koen Post...a de Boer AV Hylas 3,88 3,90
22 Timon Hoeve SPLS 3,87 4,28
23 Martijn van der Lecq AV34 3,86 3,94
24 Mike Paauw Haag 3,83 4,34
25 Revelinio Denswil PAC 3,80 4,13
26 Jesse de Boer VAV 3,76 3,60
27 Joost Kroesbergen MPM 3,72 3,95
28 Thom Kortenoever Typhoon 3,71 3,92
29 Martijn Gulickx Gloria 3,70 3,84
30 Tyrone Richards Altis 3,69 3,90
31 Ivar van Ruijven Olympus `70 3,66 3,83
31 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 3,66 3,96
33 Lucca Marks HLLS 3,65 4,17
34 Bart Adriaanse Voorne 3,48 3,78
35 Joscha Giesen BAV 3,45 3,48
36 Cas Hoekstra AV34 3,41 4,09
37 Gene Timmers Haag 3,36 3,76
38 Daan Memelink Pallas `67 3,20 3,35
Hugo Zemering Haag DNS 3,87
Jarno van der Meide PAC DNS 3,90
Justin Labrijn Almere `81 --- ---
Sverre Meesters Altis --- ---
Binne Brok Tempo AV --- ---
Dinand te Pas BAV --- 3,07
Jelmer Pastoor BAV --- 2,90
Jan Vriesman BAV --- ---
Joep van Keulen Haag --- 3,66
Sebastiaan...selenberg Hanzesport --- ---
Mees Kwakkelaar Hanzesport --- 3,39

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Mark van der Linden Haag 5,57 5,39
2 Damian Felter Rotterdam 5,55 5,45
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 4,98 4,85
4 Jeff Tesselaar AV Hera 4,88 5,24
5 Nsikak Ekpo Haag 4,80 5,08
6 Casper Haagh Scorpio 4,70 4,64
7 Julian Mejame Ejong PAC 4,69 4,57
8 Finn de Graaf AV Attila 4,67 5,05
9 Collin Geugjes NEAV 4,62 4,72
10 Noah Köllmann AV 1923 4,58 4,89
11 Joël Hoeve SPLS 4,52 4,20
12 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,50 4,59
13 Bart Veltman AV Gouda 4,48 4,59
14 Chiel Hulshof PH 4,24 4,13
15 Sem Oolbekkink Nijmegen 4,22 4,05
16 Tim Consemulder HLLS 4,19 4,54
17 Thijs de Wild Typhoon 4,13 4,18
18 Bram van Alebeek Nijmegen 4,08 4,20
19 Micha Groenenboom AV Gouda 3,97 3,81
19 Brend Baak Flevo Delta 3,97 4,35
21 Kevin Smaling ATOP 3,94 4,42
22 Tim Weber Almere `81 3,92 3,93
23 Sidate Seck AV Feniks 3,81 4,22
24 Oliver van der Velde Haag 3,77 3,58
25 Thijs van ...wershaven DVTR 3,63 4,10
26 Lars van Spijk DAK 3,14 3,39
27 Hugo Habraken AV Gouda 3,10 3,42
Dennis van Veen Olympus `70 DNS 4,16
Daniel Engelhart AAV `36 --- 4,92
Julian Vries Heerenveen --- 3,69
Daan Roosenschoon DES --- 4,71

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Evi Verdonkschot Spark 4,91 4,79
2 Kahlan Veen Heerenveen 4,86 4,72
3 Afra Jiya AV Lycurgus 4,76 5,03
4 Jonne vd Giessen AAV `36 4,74 5,00
5 Suzan Plat AV PEC 1910 4,73 4,87
6 Sophia Mulder AV34 4,71 4,68
7 Lara Weghorst Leiden 4,65 4,56
7 Ilse Steigenga HRRR 4,65 4,52
9 Rikst Slot Heerenveen 4,63 4,72
10 Fabienne de Cloe Spark 4,62 4,51
11 Anne de Jong Leiden 4,60 4,63
12 Sophie Praas Triathlon 4,59 4,77
13 Charon Lak AV Lycurgus 4,58 4,45
13 Meike Verdaasdonk Spado 4,58 4,63
15 Danielle Wooning Avantri 4,54 4,76
16 Renate Oldenhof Climax 4,50 4,42
17 Nikki Taag KAV Holland 4,49 4,34
18 Luca van Loon AV `40 4,48 4,42
19 Hanna van der Zalm PH 4,46 4,58
20 Evelien Versmissen Gloria 4,43 4,38
21 Sophie van den Berg AV NOP 4,41 4,47
22 Angela de Vries Olympus `70 4,40 4,42
23 Fay Witte KAV Holland 4,39 4,64
24 Lisa Moulen ATOP 4,38 4,33
25 Marijke va...den Broek HLLS 4,37 4,65
26 Kira van den Ham HLLS 4,36 4,70
27 Iris Nass AV PEC 1910 4,35 4,66
28 Marrit Oosterbaan HRRR 4,34 4,20
29 Laura Schnell HLLS 4,33 4,55
30 Larissa Wubbolts HRRR 4,30 4,29
31 Amber Fritse AV Passaat 4,29 4,42
32 Mila Wacht AAV `36 4,27 4,35
33 Pleun Heerschop KAV Holland 4,21 4,34
34 Bregje Naus AV Weert 4,19 4,50
35 Mette Pols AV Gouda 4,17 4,65
36 Claudia De...o Delgado AV Sparta 4,14 4,23
37 Quincy Heemskerk AAV `36 4,11 4,35
38 Mirjam Hollestelle Triathlon 4,10 4,31
39 Anouk Verheyen Gloria 4,03 4,58
40 Jo-Anne Bosk Groningen 3,76 4,29
Mila Kneefel AV Lycurgus --- 3,73
Tosca van der Flier AV Lycurgus --- 4,77
Jip de Waard AV Trias --- 4,20
Ilse Hengeveld GACH --- 3,89
Pien Scheer GACH --- 3,65
Maaike Heida Clytoneus --- 4,12
Keïta Wielzen Olympus `70 --- 4,20
Rinske den Heijer Pijnenburg --- 3,41
Emma van de Beek BAV --- 4,03
Sterre de Vries HLLS --- 3,94
Bente de Jager Scorpio --- 4,63
Esmee Lamers THOR --- 4,14
Anne Rewinkel AL73 --- 3,99
Jana Kamps Haaksbergen --- 4,19
Veerle Mol Hanzesport --- 4,07
Emma van Wieren AV Impala --- 3,82
Yassine Bulthuis AV Impala --- 4,07
Melana Agricola SPLS --- 3,92

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Sanne Verdellen Scopias 4,98 5,28
2 Grace-Ann Pronk AV Sparta 4,97 4,90
3 Fleur van der Linden AV Sprint 4,90 4,97
4 Silke Vonk AV Sprint 4,86 5,15
5 Pien Korstanje AV Attila 4,85 5,04
6 Lara Owobowale De Spartaan 4,80 4,98
7 Margo Schippers AV Rijssen 4,79 4,92
8 Anouk Rensink AV Unitas 4,77 4,91
9 Kato Leusink GACH 4,76 5,18
10 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,69 4,86
11 Amy Hasselton THOR 4,68 5,05
12 Tess Steehouwer Almere `81 4,64 4,72
13 Vera Derksema Groningen 4,63 4,43
14 Eveline de Jong De Spartaan 4,61 4,99
14 Chantal Kruit AV Gouda 4,61 4,80
16 Terri Talan Heerenveen 4,59 4,73
17 Sienna Klous AV Lycurgus 4,55 4,77
18 Inez Bouwen AV Lycurgus 4,54 4,70
19 Louiza Kruiswijk AV Atverni 4,46 4,90
20 Jokeh Engelhart AAV `36 4,44 4,55
21 Romy van Hilst GACH 4,37 4,54
22 Feyi van den Elshout PAC 4,35 4,47
22 Sanne Haagsma HRRR 4,35 4,50
24 Marieke Kuppens Scopias 4,33 4,58
25 Jill van de Vinne Scopias 4,29 4,55
26 Tirza Meijer AAV `36 4,23 4,41
27 Anna Oosterwegel DVTR 4,20 4,77
28 Annemarie Malais PAC 4,15 4,18
29 Lauraine Kolmschot AAV SISU 4,14 4,54
30 Yanniek Bouwer AV Trias 4,12 4,23
30 Sheralda Bottse NEAV 4,12 4,39
30 Femke Janssen DEM 4,12 4,57
33 Jinke Prinsen AV Sprint 4,08 4,61
33 Kaylee de Boer AV34 4,08 4,41
35 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 3,92 4,23
35 Vivian Kip OSM `75 3,92 4,30
37 Djim Van den Berg PH 3,86 4,56
38 Mila Kuller NEAV 3,79 4,05
38 Camilla Pieper AV34 3,79 4,38
40 Elina Ettes Groningen 3,37 3,61
Anahera Tahapary Clytoneus --- ---
Lieke Blommestein Tempo AV --- ---
Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan --- 5,05
Yara Linnekamp HLLS --- 5,25
Diema Kazemi AV34 --- 4,10
Fleur Mollen Ciko `66 --- 4,37
Jasmijn Timmer Climax --- 4,18
Eva Stienstra Groningen --- 3,94

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Esmee Douma SV Veendam 4,40 4,53
2 Britt de Blaauw CAV Energie 4,27 4,57
3 Ava Meijerink Haag 4,26 4,40
3 Jaybre Wau Maastricht 4,26 4,43
5 Katja van Eetvelt RK HAV 4,18 4,05
6 Brecht van der Vliet AV Impala 4,10 4,39
7 Jetske Meijer Altis 4,07 4,16
8 Maureen Rekers AV Rijssen 4,02 4,15
9 Lianne Groenendijk Leiden 4,00 3,95
9 Amber de Roo AV `40 4,00 4,38
11 Isis Tinneveld Olympus `70 3,89 3,99
12 Noa Snijders Eindhoven 3,85 ---
13 Sterre Kurpershoek AV Athlos 3,83 3,70
14 Eline Brouwer DEM 3,82 4,32
14 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 3,82 3,95
16 Rosella van Keulen VAV 3,76 4,60
17 Steffie Seher CAV Energie 3,74 4,09
18 Elka Wybenga BAV 3,73 3,89
19 Yasmine Bouaziz AV34 3,69 4,15
20 Mikki Lips AV Sprint 3,68 3,96
21 Anna Lusthof Olympus `70 3,67 4,01
21 Emma Beekman AV34 3,67 3,79
23 Renee de Hon AAC 3,64 4,08
24 Dorine van Leeuwen Climax 3,63 3,55
25 Marije Brouwer HRRR 3,62 3,63
26 Fenna Gelderblom AV `56 3,61 3,95
27 Fleur Blezer ATOP 3,57 3,88
28 Danique Schram DEM 3,56 4,09
28 Joanne Schaap PH 3,56 3,93
30 Ellemijn Blok Olympus `70 3,55 3,79
30 Klara van der Gaast PAC 3,55 3,50
32 Marit Haagsma HRRR 3,54 3,80
33 Emma Kamer HLLS 3,53 3,75
34 Lynn van der Meij DEM 3,49 3,71
35 Ilse Stok CAV Energie 3,31 3,59
36 Marit Griep Scorpio 3,29 3,28
37 Maeve van Mansom AV34 3,28 3,70
38 Veerle Derksen Typhoon 3,25 3,54
39 Isabel van Noordenne CAV Energie 3,10 3,62
40 Tessa Molenaar Olympus `70 2,99 3,35
Tharissa Palma AAC --- ---
Jona Kuijt AV 1923 --- ---
Lizelotte Bouvy Haag --- 4,02
Fenna Achterberg VAV --- 4,44
Sacha Goedhart AV Gouda --- 4,62
Maartje R...senschoon DES --- 3,79
Naomi Wessels AV Rijssen --- 3,57

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam VerOBP
1 Isabel Raap PAC 4,88 4,88
2 Ruth Vogels Rotterdam 4,50 4,44
3 Mikayla van den Berg AV34 4,47 4,83
3 Mette van der Meer Flevo Delta 4,47 4,54
5 Danara Stoppels Groningen 4,43 4,59
6 Floor Dijkstra AAC `61 4,42 ---
7 Jessamy Roubos AV Zaanland 4,34 4,21
8 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 4,27 4,53
9 Femke Jonker AV Hera 4,26 4,27
10 Anke Binnema Heerenveen 4,23 4,49
11 Linsy Heestermans AV Sprint 4,16 4,14
12 Maureen Louws AV NOP 4,00 4,76
13 Maaike Nagtegaal AV NOP 3,98 3,79
13 Jinte Hiddink Nijmegen 3,98 4,52
15 Pien van Berk AV Gouda 3,97 3,62
16 Décheny Vreugd PAC 3,95 4,40
17 Eva van der Valk Olympus `70 3,89 3,94
18 Anne van Nierop DAK 3,86 4,03
19 Sara Bloem Hanzesport 3,84 4,10
20 Sindy de Bruijn AKU 3,82 4,11
20 Roos Loman AV `40 3,82 4,04
22 Laura Gerritsen AV34 3,79 4,19
23 Ellis de Vries Altis 3,78 4,20
24 Sandy de Does Haag 3,77 3,66
24 Juliet Diederen Hanzesport 3,77 3,97
26 Anouk van Dal DAK 3,76 4,22
27 Ilse van der Drift Olympus `70 3,74 3,53
27 Elle van Kasteren AV34 3,74 4,09
29 Jadaly Benn AV Feniks 3,72 3,97
29 Sofie Thomas PAC 3,72 3,93
31 Nadieh Meerman Almere `81 3,66 3,96
32 Tess ter Haar AV Athlos 3,50 4,04
33 Sylvie van...r Giessen AAV `36 3,46 3,88
34 Linde van Dijken VAV 3,24 3,97
35 Elisa Babucci NEAV 3,18 3,29
Julia Jongejeugd NEAV --- 3,77
Strea Ajise Haag --- 3,14
Denise Zanferrari AAC `61 --- 4,62