Uitslagen Jongens Junior C1 Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam 3,20 3,00 Gemeld
2 Duane van Dijkhuizen Parthenon 3,10 3,20 Gemeld
3 Jip Haest Spado 2,80 2,50 Gemeld
4 Koen Duikersloot GACH 2,50 2,40 Gemeld
4 Tobias van Ee GACH 2,50 2,40 Gemeld
6 Douwe Demoulin AV Sprint 2,20 2,25 Gemeld
7 Thijmen Hakenkruger GACH 2,10 2,10 Gemeld
7 Tijmen Hermse PAC 2,10 2,00 Gemeld
Ruben Claus PAC --- 1,92 1e Gemeld (reserve)
Harm Janssens DEM --- 1,90 2e Gemeld (reserve)
Lennert Naeff Heerenveen --- --- 3e Gemeld (reserve)
Casper Peterse AV Trias --- --- Afgewezen

Uitslagen Jongens Junior C2 Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Ezra Verboom HLLM 3,40 2,96 Gemeld
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 3,25 2,90 Gemeld
3 Joost van Deudekom AV Lycurgus 3,10 2,90 Gemeld
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 2,90 2,90 Gemeld
5 Bo Herrewijnen Olympus `70 2,85 2,60 Gemeld
6 Eric Wolfrat GACH 2,80 2,96 Gemeld
7 Wessel den Engelse PAC 2,30 2,52 Gemeld
Benjamin Coolen Haag NM 3,00 Gemeld
Florian va...der Hoeff PAC --- 2,42 1e Gemeld (reserve)
Mart Hillebrand Olympus `70 --- 2,30 2e Gemeld (reserve)
Stan de Deugd Spado --- 2,05 3e Gemeld (reserve)
David Cairo Phanos --- --- Afgewezen

Uitslagen Jongens Junior D1 Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 2,20 2,00 Gemeld
2 Gilles van Arkel AV 1923 1,70 --- Gemeld
3 Kim Alofsen Startbaan 1,70 --- Gemeld
4 Jona Wong Chung AV 1923 1,60 --- Gemeld
Keyran Witmond SPLS --- --- Afgemeld

Uitslagen Jongens Junior D2 Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Yoram Vriezen GACH 2,65 2,54 Gemeld
2 Chuck Pols Scorpio 2,00 1,77 Gemeld
3 Jasper Oele PAC 2,00 2,16 Gemeld
Joep Bovee Spado --- --- Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior C1 Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Kira van den Ham HLLS 2,65 --- Gemeld
2 Rosalie Breems KAV Holland 2,20 1,80 Gemeld
3 Mette Oosterink GACH 2,10 2,00 Gemeld
4 Babet Tabak GACH 1,90 1,80 Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C2 Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Nanah Fung-Loy AV Sparta 3,00 2,80 Gemeld
2 Otte Wienese GACH 3,00 2,80 Gemeld
3 Fleur van der Linden AV Sprint 2,90 2,90 Gemeld
4 Samar Ahmed HLLS 2,60 2,40 Gemeld
5 Jemima de Jonge PAC 2,20 2,41 Gemeld
6 Lonne Mallens AV Sprint 2,10 2,20 Gemeld
Marjolein Klaren MPM NM 2,40 Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior D1 Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
Jona Kuijt AV 1923 --- --- Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior D2 Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Thyra van Diemen PAC 2,50 3,00 Gemeld
2 Anne Zuijdgeest PAC 1,90 --- Gemeld
3 Sofie Thomas PAC 1,60 --- Gemeld