Uitslagen Jongens Junior C1 Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 14,74 --- Gemeld
2 Tomas Gerssen AV Astylos 12,09 --- Gemeld
3 Mathieu van Opstal SPOB 11,43 --- Gemeld
4 Fedor de Pagter Hanzesport 11,11 --- Gemeld
5 Yannick de Burbure Parthenon 11,10 --- Gemeld
6 Ruben Rolvink Olympus `70 11,09 --- Gemeld
7 Enzo Meerstra Hollandia 10,32 --- Gemeld
8 Rick Verhoeven PH 10,06 --- Gemeld
9 Patrick Meskes Triathlon 9,64 --- Gemeld
10 Lars Bosman Isala `96 9,43 --- Gemeld
11 Vincent Bosman AV Atverni 9,04 --- Gemeld
12 Jochem Laurens AV Sprint 8,99 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior C2 Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Dario Podda Haag 14,57 --- Gemeld
2 Noah Lauwers RK HAV 13,88 --- Gemeld
3 Phill Pols Atledo 13,65 --- Gemeld
4 Thies Coenen Swift 13,17 --- Gemeld
4 Daan Schade Flevo Delta 13,17 --- Gemeld
6 Bram van der Laan GACH 12,83 --- Gemeld
7 Robin van Opstal SPOB 12,64 --- Gemeld
8 Mees Prinsen AVA `70 12,41 --- Gemeld
9 Ferrie Hamer Haag 12,26 --- Gemeld
10 Tim de Greef Altis 11,72 --- Gemeld
11 Dylan Langeveld DEM 11,55 --- Gemeld
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 10,52 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Tim Klein DJA 11,75 --- Gemeld
2 Max Kreeft AV Spiridon 9,19 --- Gemeld
3 Melchior Treffers AV34 8,97 --- Gemeld
4 Tom Schmit ATOP 8,95 --- Gemeld
5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 8,49 --- Gemeld
6 Mick Baldew Phanos 8,37 --- Gemeld
7 Martijn Pos HLLS 8,35 --- Gemeld
8 Max Birdja Haag 8,18 --- Gemeld
9 Tygo Naafs AV Spiridon 7,51 --- Gemeld
10 Jip de Greef Altis 7,46 --- Gemeld
11 Twan Ligtenberg AV Rijssen 7,29 --- Gemeld
12 Thom Kortenoever Typhoon 6,91 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior D2 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Jonathan Pronk AV Sparta 13,46 --- Gemeld
2 Laurens Prins GACH 13,40 --- Gemeld
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 13,08 --- Gemeld
4 Julian Mejame Ejong PAC 12,58 --- Gemeld
5 Matyas Kerekgyarto Swift 12,57 --- Gemeld
6 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 11,65 --- Gemeld
7 Daan Roosenschoon DES 10,35 --- Gemeld
8 Thijs van Dijke AV Spiridon 9,94 --- Gemeld
9 Floris Smink AC TION 9,59 --- Gemeld
10 Rens de Graauw PH 9,44 --- Gemeld
11 Chuck Pols Scorpio 9,34 --- Gemeld
Lennard Valk PAC DNS --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Alida van Daalen PAC 14,92 --- Gemeld
2 Danielle Wooning Avantri 11,27 --- Gemeld
3 Rosa Kuin AV Hera 10,62 --- Gemeld
4 Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,58 --- Gemeld
5 Evi Verdonkschot Spark 10,50 --- Gemeld
6 Sophie Praas Triathlon 10,30 --- Gemeld
7 Eva Nijdam Scorpio 9,83 --- Gemeld
8 Evelien Versmissen Gloria 9,74 --- Gemeld
9 Pien Veld AV Athlos 9,56 --- Gemeld
10 Kara Zwagemaker SAV 9,30 --- Gemeld
11 Lilian van Klinken AAC `61 8,97 --- Gemeld
12 Melana Agricola SPLS 8,35 --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C2 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Janneke Pluimes Scorpio 13,18 --- Gemeld
2 Nikki Boon Flevo Delta 12,99 --- Gemeld
3 Diede van der Meer Flevo Delta 11,72 --- Gemeld
4 Bridget Janssen PAC 11,63 --- Gemeld
5 Shanella Bleecke Almere `81 11,59 --- Gemeld
6 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 11,39 --- Gemeld
7 Lara Owobowale De Spartaan 10,36 --- Gemeld
8 Vivian Kip OSM `75 10,06 --- Gemeld
9 Jokeh Engelhart AAV `36 9,74 --- Gemeld
10 Yara Kramer AV Salland 9,72 --- Gemeld
11 Tessa Smits AV Sprint 9,18 --- Gemeld
Nynke van den Bedem Altis DNS --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Naomie Höhn Altis 10,03 --- Gemeld
2 Jaybre Wau Maastricht 9,99 --- Gemeld
3 Lara Smits SV Noordkop 9,73 --- Gemeld
4 Fenna Gelderblom AV `56 9,61 --- Gemeld
5 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 9,51 --- Gemeld
6 Christel Philipsen AV Hera 9,44 --- Gemeld
7 Isa Kolle SV Noordkop 9,44 --- Gemeld
8 Ava Meijerink Haag 8,96 --- Gemeld
9 Hanna van Baast AV Attila 8,75 --- Gemeld
10 Iris Oosterbaan HRRR 8,74 --- Gemeld
11 Tula Frijters Pallas `67 8,38 --- Gemeld
12 Naomi Wessels AV Rijssen 7,97 --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Joyce van Welie PAC 13,86 --- Gemeld
2 Alysée Lester ARV Ilion 13,44 --- Gemeld
3 Femke Kuppens Scorpio 12,18 --- Gemeld
4 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,67 --- Gemeld
5 Hagar Bruil PAC 11,61 --- Gemeld
6 Merel Pijnenburg PAC 11,11 --- Gemeld
7 Charlotte Emanuel AV Feniks 10,73 --- Gemeld
8 Femke Akkermans Tempo AV 10,70 --- Gemeld
9 Danara Stoppels Groningen 10,52 --- Gemeld
10 Azualjok Agok AAV `36 10,09 --- Gemeld
11 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,63 --- Gemeld
12 Lois Steenbeek Leiden 9,22 --- Gemeld