Uitslagen Jongens Junior C2 Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Dario Podda Haag 14,57 ---
2 Noah Lauwers RK HAV 13,88 ---
3 Phill Pols Atledo 13,65 ---
4 Thies Coenen Swift 13,17 ---
4 Daan Schade Flevo Delta 13,17 ---
6 Bram van der Laan GACH 12,83 ---
7 Robin van Opstal SPOB 12,64 ---
8 Mees Prinsen AVA `70 12,41 ---
9 Ferrie Hamer Haag 12,26 ---
10 Tim de Greef Altis 11,72 ---
11 Dylan Langeveld DEM 11,55 ---
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 10,52 ---

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Tim Klein DJA 11,75 ---
2 Max Kreeft AV Spiridon 9,19 ---
3 Melchior Treffers AV34 8,97 ---
4 Tom Schmit ATOP 8,95 ---
5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 8,49 ---
6 Mick Baldew Phanos 8,37 ---
7 Martijn Pos HLLS 8,35 ---
8 Max Birdja Haag 8,18 ---
9 Tygo Naafs AV Spiridon 7,51 ---
10 Jip de Greef Altis 7,46 ---
11 Twan Ligtenberg AV Rijssen 7,29 ---
12 Thom Kortenoever Typhoon 6,91 ---

Uitslagen Jongens Junior D2 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Jonathan Pronk AV Sparta 13,46 ---
2 Laurens Prins GACH 13,40 ---
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 13,08 ---
4 Julian Mejame Ejong PAC 12,58 ---
5 Matyas Kerekgyarto Swift 12,57 ---
6 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 11,65 ---
7 Daan Roosenschoon DES 10,35 ---
8 Thijs van Dijke AV Spiridon 9,94 ---
9 Floris Smink AC TION 9,59 ---
10 Rens de Graauw PH 9,44 ---
11 Chuck Pols Scorpio 9,34 ---
Lennard Valk PAC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Alida van Daalen PAC 14,92 ---
2 Danielle Wooning Avantri 11,27 ---
3 Rosa Kuin AV Hera 10,62 ---
4 Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,58 ---
5 Evi Verdonkschot Spark 10,50 ---
6 Sophie Praas Triathlon 10,30 ---
7 Eva Nijdam Scorpio 9,83 ---
8 Evelien Versmissen Gloria 9,74 ---
9 Pien Veld AV Athlos 9,56 ---
10 Kara Zwagemaker SAV 9,30 ---
11 Lilian van Klinken AAC `61 8,97 ---
12 Melana Agricola SPLS 8,35 ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Janneke Pluimes Scorpio 13,18 ---
2 Nikki Boon Flevo Delta 12,99 ---
3 Diede van der Meer Flevo Delta 11,72 ---
4 Bridget Janssen PAC 11,63 ---
5 Shanella Bleecke Almere `81 11,59 ---
6 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 11,39 ---
7 Lara Owobowale De Spartaan 10,36 ---
8 Vivian Kip OSM `75 10,06 ---
9 Jokeh Engelhart AAV `36 9,74 ---
10 Yara Kramer AV Salland 9,72 ---
11 Tessa Smits AV Sprint 9,18 ---
Nynke van den Bedem Altis DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Naomie Höhn Altis 10,03 ---
2 Jaybre Wau Maastricht 9,99 ---
3 Lara Smits SV Noordkop 9,73 ---
4 Fenna Gelderblom AV `56 9,61 ---
5 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 9,51 ---
6 Christel Philipsen AV Hera 9,44 ---
7 Isa Kolle SV Noordkop 9,44 ---
8 Ava Meijerink Haag 8,96 ---
9 Hanna van Baast AV Attila 8,75 ---
10 Iris Oosterbaan HRRR 8,74 ---
11 Tula Frijters Pallas `67 8,38 ---
12 Naomi Wessels AV Rijssen 7,97 ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam Kogel_fQm
1 Joyce van Welie PAC 13,86 ---
2 Alysée Lester ARV Ilion 13,44 ---
3 Femke Kuppens Scorpio 12,18 ---
4 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,67 ---
5 Hagar Bruil PAC 11,61 ---
6 Merel Pijnenburg PAC 11,11 ---
7 Charlotte Emanuel AV Feniks 10,73 ---
8 Femke Akkermans Tempo AV 10,70 ---
9 Danara Stoppels Groningen 10,52 ---
10 Azualjok Agok AAV `36 10,09 ---
11 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,63 ---
12 Lois Steenbeek Leiden 9,22 ---