Uitslagen Jongens Junior C1 Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 13,18Q 13,61
2 Fedor de Pagter Hanzesport 11,32Q 12,31
3 Ruben Rolvink Olympus `70 10,90Q 11,29
3 Mathieu van Opstal SPOB 10,90Q 11,97
5 Tomas Gerssen AV Astylos 10,70Q 12,57
6 Yannick de Burbure Parthenon 10,58Q 10,72
7 Enzo Meerstra Hollandia 9,87q 11,29
8 Patrick Meskes Triathlon 9,55q 9,53
9 Rick Verhoeven PH 9,29q 9,24
10 Vincent Bosman AV Atverni 9,20q 9,25
11 Jochem Laurens AV Sprint 9,15q 9,07
12 Lars Bosman Isala `96 9,12q 10,00
13 Daan Gestel DVTR 9,09 10,95
14 Yassine Bouaziz AV34 8,84 8,95
15 Jules Frankenmolen Haag 8,78 9,67
16 Bent Braker AV Gouda 8,69 9,55
17 Thomas Knoop Typhoon 8,54 ---
18 Tijmen Hermse PAC 8,42 7,58
19 Timo den Hollander GVAC 8,37 8,63
20 Bram Klap AV Lycurgus 7,82 7,92
21 Jasper Meijerink AV34 7,68 7,47
22 Boas Okken Groningen 7,61 8,03
23 Youp de Groot Pijnenburg 7,27 7,06
24 Jorg van Sabben AV `56 6,49 7,66

Uitslagen Jongens Junior C2 Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Phill Pols Atledo 13,02Q 13,25
2 Noah Lauwers RK HAV 12,88Q 12,39
3 Thies Coenen Swift 12,74Q 12,88
4 Bram van der Laan GACH 12,38Q 12,47
5 Ferrie Hamer Haag 12,34Q 11,31
6 Robin van Opstal SPOB 12,19Q 12,76
7 Daan Schade Flevo Delta 12,10Q 13,18
8 Dylan Langeveld DEM 11,99Q 11,85
9 Tim de Greef Altis 11,80Q 11,52
10 Mees Prinsen AVA `70 11,52Q 11,22
11 Dario Podda Haag 11,50Q 14,40
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 11,42q 10,60
13 Taro Swart AV Spiridon 11,04 11,56
14 Koen Roskamp BAV 11,02 10,77
15 Joris Abelen AV Wijchen 10,20 10,42
16 Christian Vermeulen HLLS 9,86 9,88
17 Janik Sillen Nijmegen 9,85 7,72
18 Wessel Terpstra BAV 9,81 9,40
19 Sten de Schrijver AV `56 9,69 10,16
20 Tom Garming SPWS 9,43 7,90
21 Thomas Wassenaar AV `47 9,37 9,86
22 Lars Rennings Nijmegen 8,93 7,37
23 Twan de Koning HLLS 7,99 8,02

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Tim Klein DJA 11,56Q 12,97
2 Max Kreeft AV Spiridon 9,37Q 9,98
3 Mick Baldew Phanos 9,19Q 9,60
4 Max Birdja Haag 8,81Q 10,57
5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 8,49q 10,11
6 Melchior Treffers AV34 8,42q 8,59
7 Tom Schmit ATOP 8,09q 8,95
8 Tygo Naafs AV Spiridon 7,88q 9,18
9 Twan Ligtenberg AV Rijssen 7,54q 7,01
10 Jip de Greef Altis 7,40q 7,61
11 Martijn Pos HLLS 7,31q 8,32
11 Thom Kortenoever Typhoon 7,31q 7,86
13 Ruiz Lodder Typhoon 7,26 8,93
14 Bart Adriaanse Voorne 6,75 6,80
15 Joep van Keulen Haag 6,71 7,16
16 Jan Vriesman BAV 6,59 ---
17 Benjamin den Hartog CAV Energie 6,58 9,21
18 Tyrone Richards Altis 6,53 6,66
18 Tijmen Hoogendoorn BAV 6,53 7,48
20 Dennis Schaap DEM 6,36 7,46
21 Sven Teekens AV Gouda 6,27 7,32
22 Cas Hoekstra AV34 6,20 7,52
23 Martijn van der Lecq AV34 6,11 6,06
24 Lucca Marks HLLS 5,89 6,58
25 Rutger Berends Heerenveen 5,78 6,83
26 Glenn de Boer AV34 5,69 5,96
27 Dinand te Pas BAV 5,65 6,18
28 Keyran Witmond SPLS 5,59 5,55
29 Gene Timmers Haag 4,95 5,03
30 Jelmer Pastoor BAV 4,66 6,06
31 Thymen van Zon DAK 4,58 5,04
Tim de Bruijn RK HAV DNS 7,57

Uitslagen Jongens Junior D2 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jonathan Pronk AV Sparta 12,52Q 10,24
2 Marijn van Duijn ARV Ilion 12,37Q 12,53
3 Laurens Prins GACH 12,22Q 13,34
4 Matyas Kerekgyarto Swift 11,55Q 11,70
5 Julian Mejame Ejong PAC 11,20Q 13,24
6 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 10,76Q 10,09
7 Daan Roosenschoon DES 9,62q 9,80
8 Floris Smink AC TION 9,60q 9,33
9 Thijs van Dijke AV Spiridon 9,57q 9,01
10 Lennard Valk PAC 9,49q 8,17
11 Chuck Pols Scorpio 9,41q 9,27
12 Rens de Graauw PH 9,31q 9,52
13 Stef de Jong SAV 8,77 8,81
14 Kevin van Loon DAK 8,69 7,96
15 Thijs de Wild Typhoon 8,41 8,86
16 Aran Swart AV Spiridon 7,92 7,52
17 Steven Vriends DAK 7,69 7,24
18 Finn Muilwijk AV34 7,66 7,32
19 Tim Weber Almere `81 7,63 8,08
20 Lars van Spijk DAK 7,25 6,96
21 Sam Overeem AV34 7,15 6,92
22 Bas van der Horst AV Athlos 7,10 7,24
23 Quinten Wormer Haag 7,02 7,04
24 Taco Visser AV34 6,99 7,47
25 Oliver van der Velde Haag 6,32 6,33
26 Frank Rüegg AV Gouda 5,92 5,95
27 Tim Dullaart Haag 5,50 5,23

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 12,22Q 14,29
2 Danielle Wooning Avantri 10,72Q 9,95
3 Rosa Kuin AV Hera 10,13Q 10,59
4 Fabiënne Müller AV Lycurgus 10,12Q 10,33
5 Evi Verdonkschot Spark 10,09Q 11,76
6 Evelien Versmissen Gloria 9,70q 9,30
7 Sophie Praas Triathlon 9,40q 10,35
8 Lilian van Klinken AAC `61 9,10q 9,27
9 Kara Zwagemaker SAV 9,06q 8,90
10 Eva Nijdam Scorpio 8,88q 9,91
10 Pien Veld AV Athlos 8,88q 10,30
12 Melana Agricola SPLS 8,76q 7,51
13 Meike Schaap HAC 8,64 8,47
14 Lilian Tabak GACH 8,54 9,12
15 Mila Wacht AAV `36 8,53 7,91
16 Annemieke Wijnhoven PAC 8,44 10,29
17 Jonne vd Giessen AAV `36 8,37 9,58
18 Charon Lak AV Lycurgus 8,14 8,44
19 Angela de Vries Olympus `70 8,09 8,51
20 Noor Stapel Nijmegen 7,94 8,54
21 Marrit Oosterbaan HRRR 7,91 8,30
22 Mila Kneefel AV Lycurgus 7,71 7,37
23 Anke Mols ATOP 7,63 7,96
24 Quincy Heemskerk AAV `36 7,48 10,19
25 Lisan ten Hove Almere `81 7,24 8,34
26 Joelle Wagemaker SAV 7,18 8,03
27 Pleun Heerschop KAV Holland 7,16 8,95
28 Zalua Tulizeo Pijnenburg 6,58 7,28
29 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 6,24 7,43
30 Famke Terpstra BAV 5,96 6,71

Uitslagen Meisjes Junior C2 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 12,46Q 12,69
2 Janneke Pluimes Scorpio 11,88Q 12,35
3 Diede van der Meer Flevo Delta 11,52Q 11,59
4 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 11,06Q 10,75
4 Bridget Janssen PAC 11,06Q 13,55
6 Nynke van den Bedem Altis 10,36q 10,30
7 Shanella Bleecke Almere `81 10,34q 10,42
8 Jokeh Engelhart AAV `36 10,01q 10,18
9 Yara Kramer AV Salland 9,90q 10,09
10 Lara Owobowale De Spartaan 9,84q 10,69
11 Vivian Kip OSM `75 9,70q 9,37
12 Tessa Smits AV Sprint 9,50q 10,41
13 Evelijn van Hilten Clytoneus 9,42 9,80
14 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 8,99 9,37
15 Sienna Klous AV Lycurgus 8,83 8,93
16 Jinke Prinsen AV Sprint 8,70 9,00
17 Inge Schmit ATOP 8,65 8,66
18 Feyi van den Elshout PAC 8,54 9,74
19 Lieve van Woerden Ciko `66 8,38 7,91
20 Bowien Snepvangers DJA 8,31 9,62
21 Iris Reurink De Gemzen 8,21 8,29
22 Roos Verdegaal HLLS 7,26 7,50
23 Silke Hoekstra HRRR 7,22 7,20

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 10,44Q 10,78
2 Naomie Höhn Altis 10,21Q 10,23
3 Iris Oosterbaan HRRR 10,02Q 9,94
4 Ava Meijerink Haag 9,58Q 9,29
5 Jaybre Wau Maastricht 9,56Q 9,46
6 Fenna Gelderblom AV `56 9,51Q 8,83
7 Christel Philipsen AV Hera 9,26q 9,91
8 Hanna van Baast AV Attila 9,01q 9,51
9 Isa Kolle SV Noordkop 8,94q 9,99
10 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 8,69q 9,48
11 Tula Frijters Pallas `67 8,55q 9,00
12 Naomi Wessels AV Rijssen 8,35q 8,19
13 Tessa Molenaar Olympus `70 8,27 8,28
14 Romee Hermse PAC 8,20 8,78
15 Emma Beekman AV34 8,10 7,72
16 Lisanne Boot HLLS 8,09 9,63
17 Pearl Lodder Typhoon 8,07 7,96
18 Renee de Hon AAC 7,94 7,02
19 Moise Tutuarima SAV 7,84 ---
20 Anne Bijpost AV Rijssen 7,83 7,93
21 Marit Speerstra PAC 7,81 8,14
22 Bibienne d...Brabander Olympus `70 7,80 7,87
23 Eva Hoogewerf KAV Holland 7,70 ---
24 Elin Kruizenga Altis 7,63 7,40
25 Maartje R...senschoon DES 7,58 7,76
26 Joanne Schaap PH 7,41 8,18
27 Bethe Siemonsma HRRR 6,90 6,95
28 Emma Kamer HLLS 6,65 7,01
29 Veerle Derksen Typhoon 6,47 6,40
30 Maeve van Mansom AV34 6,40 6,94
31 Tharissa Palma AAC 4,87 ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Joyce van Welie PAC 12,59Q 12,52
2 Alysée Lester ARV Ilion 12,56Q 13,18
3 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,06Q 11,35
4 Merel Pijnenburg PAC 10,75q 11,45
5 Hagar Bruil PAC 10,69q 12,10
6 Femke Kuppens Scorpio 10,56q 11,61
7 Mieke van de Pasch AV Gouda 10,37q 9,44
8 Femke Akkermans Tempo AV 10,12q ---
9 Danara Stoppels Groningen 9,95q 11,01
10 Charlotte Emanuel AV Feniks 9,85q 10,06
11 Lois Steenbeek Leiden 9,61q 10,37
12 Azualjok Agok AAV `36 9,51q 9,85
13 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 9,33 9,93
14 Meike Kroon PAC 9,10 9,04
15 Nadieh Meerman Almere `81 9,09 9,42
16 Anne ter Horst Atledo 9,02 9,53
17 Jinte Hiddink Nijmegen 8,88 9,35
18 Jadaly Benn AV Feniks 8,77 7,94
19 Linde van Dijken VAV 8,68 8,80
20 Sandy de Does Haag 8,67 8,49
21 Lara van der Waal Olympus `70 8,18 8,94
22 Eva van der Valk Olympus `70 8,10 7,66
23 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 7,65 7,91
24 Des Hatzmann De Gemzen 7,64 8,12
25 Hannah Sillen Nijmegen 7,53 6,57
26 Robin Kuller NEAV 7,51 8,00
27 Safira den Oudsten AV Spiridon 7,36 8,95
28 Jasmijn van den Bos Olympus `70 7,23 7,59
29 Elisa Babucci NEAV 6,97 6,42
30 Ilse van der Drift Olympus `70 6,22 7,56