Uitslagen Jongens Junior C1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Maarten Debeij JSPR 1,70 1,80 Gemeld
2 Joram van ... Bospoort Climax 1,65 1,60 Gemeld
3 Yannick de Burbure Parthenon 1,55 1,56 Gemeld
3 Floris Nolet PH 1,55 1,50 Gemeld
5 Rick Verhoeven PH 1,55 1,65 Gemeld
5 Hugo Schouten Hanzesport 1,55 1,51 Gemeld
7 Bram van de Mars Cialfo 1,50 1,50 Gemeld
8 Marvin Lamers THOR 1,50 1,52 Gemeld
9 Gijs de Bruijne Flevo Delta 1,50 1,53 Gemeld
10 Douwe Demoulin AV Sprint 1,50 1,55 Gemeld
11 Ruben Rolvink Olympus `70 1,45 1,45 Gemeld
11 Wies Roemaat Ciko `66 1,45 1,55 Gemeld
13 Karsten Duys PAC 1,40 1,47 Gemeld
13 Boas Okken Groningen 1,40 1,45 Gemeld
Tim van der Leeden Arena NM 1,46 Gemeld
Max Botschuijver Climax NM 1,55 Gemeld
Jasper Meijerink AV34 --- 1,45 1e Gemeld (reserve)
Wouter Benschop AV Atverni --- 1,45 2e Gemeld (reserve)
Lucas Van Bochoven Climax --- 1,45 Afgemeld
Tom Fontani GACH --- 1,30 Afgewezen
Romello Christiaan AV Hera --- 1,35 Afgewezen
Jules Frankenmolen Haag --- 1,45 Afgewezen
Thomas Gonggrijp AL73 --- 1,45 Afgewezen
Lars Bosman Isala `96 --- 1,50 Afgemeld

Uitslagen Jongens Junior C2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias 1,90 1,88 Gemeld
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 1,85 1,80 Gemeld
3 Julian Jansen AV NOP 1,75 1,75 Gemeld
4 Jasper Cobussen Eindhoven 1,70 1,65 Gemeld
4 Luuk Mentink Taxandria 1,70 1,70 Gemeld
6 Max Guit AV Edam 1,65 1,70 Gemeld
6 Lucas de Leeuw Haag 1,65 1,70 Gemeld
6 Ruben Koning AV Gouda 1,65 1,65 Gemeld
6 Sven Kolk Spado 1,65 1,66 Gemeld
6 Fabian Biondina Spado 1,65 1,72 Gemeld
11 Jelle van Miltenburg BAV 1,60 1,65 Gemeld
11 Phill Pols Atledo 1,60 1,70 Gemeld
11 Jim van Mook THOR 1,60 1,60 Gemeld
11 Marijn de Wit SPOB 1,60 1,58 Gemeld
15 Toon Grooteboer AV Athlos 1,55 1,55 Gemeld
16 Joost van Deudekom AV Lycurgus 1,50 1,55 Gemeld
Florian va...der Hoeff PAC --- 1,50 2e Gemeld (reserve)
Klaas Jan ...osterbaan HRRR --- 1,55 1e Reserve
Tijmen van Hal PH --- 1,55 Afgemeld
Twan de Koning HLLS --- 1,45 Afgewezen
Janik Sillen Nijmegen --- 1,45 Afgewezen

Uitslagen Jongens Junior D1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 1,63 1,60 Gemeld
2 Jip de Greef Altis 1,45 1,40 Gemeld
3 Justin van Dooren AV Sparta 1,45 1,40 Gemeld
4 Tim de Bruijn RK HAV 1,40 1,35 Gemeld
5 Ruiz Lodder Typhoon 1,40 1,45 Gemeld
6 Lucas van ...haffelaar AV 1923 1,35 1,30 Gemeld
6 Krijn van Hofweegen Pallas `67 1,35 1,45 Gemeld
8 Max Birdja Haag 1,35 1,35 Gemeld
8 Jens De Wilde Scorpio 1,35 1,40 Gemeld
10 Dennis Schaap DEM 1,30 1,45 Gemeld
11 Thijs Jorritsma HRRR 1,30 1,30 Gemeld
12 Twan Ligtenberg AV Rijssen 1,25 1,30 Gemeld
13 Timo Spiering PAC 1,25 1,30 Gemeld
14 Jelle Müller AV Lycurgus 1,25 1,35 Gemeld
14 Yoeri Karsowidjojo HLLS 1,25 1,30 Gemeld
14 Pjotr ter Doest AV Impala 1,25 1,30 Gemeld
Mick Baldew Phanos --- 1,30 1e Gemeld (reserve)
Menno Weeda Parthenon --- 1,27 2e Gemeld (reserve)
Niek Kollé SV Noordkop --- 1,25 3e Gemeld (reserve)
Jamie Sesay Almere `81 --- --- Afgewezen
Jona Wong Chung AV 1923 --- --- Afgewezen
Senna Beuckens AV NOP --- --- Afgewezen
Sverre Meesters Altis --- --- Afgewezen
Binne Brok Tempo AV --- --- Afgewezen
Jelmer Pastoor BAV --- 1,00 Afgemeld

Uitslagen Jongens Junior D2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Finn de Graaf AV Attila 1,60 1,55 Gemeld
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 1,55 1,55 Gemeld
3 Jonas Phijffers ATNY 1,55 1,51 Gemeld
4 Jord Pluimes Scorpio 1,50 1,51 Gemeld
5 Collin Geugjes NEAV 1,50 1,45 Gemeld
5 Bayo Abisoye Ciko `66 1,50 1,45 Gemeld
7 Marijn van Duijn ARV Ilion 1,50 1,50 Gemeld
8 Kaj de Jong AV Statina 1,45 1,46 Gemeld
8 Rutger Hoekstra AV Impala 1,45 1,45 Gemeld
10 Julian Mejame Ejong PAC 1,40 1,40 Gemeld
11 Lucas Jansen AV Oss `78 1,40 1,47 Gemeld
12 Max Halling Avantri 1,40 1,42 Gemeld
13 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 1,40 1,40 Gemeld
14 Twan van Rijn AAV `36 1,40 1,45 Gemeld
15 Brend Baak Flevo Delta 1,40 1,50 Gemeld
16 Joeri Konincks DAK 1,35 1,35 Gemeld
Kevin Smaling ATOP --- 1,34 1e Gemeld (reserve)
Pieter Bulte Pallas `67 --- 1,30 2e Gemeld (reserve)
Stefan Beukers Pallas `67 --- 1,30 3e Gemeld (reserve)
Dennis van Veen Olympus `70 --- 1,10 Afgewezen
Luc de Bruin Tempo AV --- --- Afgewezen
Gwen Hanekamp Haag --- 1,25 Afgewezen
Ronin van der Holst PAC --- 1,30 Afgewezen
Frank Rüegg AV Gouda --- 1,20 Afgewezen
Boris Vegter AV34 --- --- Afgewezen
Sam Overeem AV34 --- --- Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior C1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Sofie Dokter Groningen 1,60 1,60 Gemeld
2 Fay Witte KAV Holland 1,55 1,55 Gemeld
3 Anke Mols ATOP 1,55 1,50 Gemeld
4 Puck Harms GACH 1,55 1,50 Gemeld
4 Valéria Montijn CAV Energie 1,55 1,58 Gemeld
6 Qwen Fennema Flevo Delta 1,50 1,55 Gemeld
7 Quincy Heemskerk AAV `36 1,45 1,45 Gemeld
7 Anouk Schoop AV NOP 1,45 1,60 Gemeld
9 Babet Tabak GACH 1,45 1,45 Gemeld
9 Jessy Enkelaar AV Atverni 1,45 1,45 Gemeld
11 Sem Rijnders THOR 1,45 1,45 Gemeld
12 Elin Logtenberg AV PEC 1910 1,45 1,45 Gemeld
13 Amber Fritse AV Passaat 1,40 1,45 Gemeld
14 Noor Stapel Nijmegen 1,40 1,45 Gemeld
15 Marit Waterman THOR 1,40 1,45 Gemeld
16 Mirte Rommers DJA 1,40 1,45 Gemeld
Emma van Wieren AV Impala --- 1,40 1e Gemeld (reserve)
Rosalie Temme Typhoon --- 1,40 Afgemeld
Lianne Huisjes Groningen --- 1,40 Afgemeld
Pien Scheer GACH --- 1,27 Afgewezen
Nuriya Mets Pijnenburg --- 1,36 Afgewezen
Sterre de Vries HLLS --- 1,36 Afgewezen
Jip Cales PH --- 1,35 Afgewezen
Evi Verdonkschot Spark --- --- Afgemeld
Marrit Oosterbaan HRRR --- 1,40 Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior C2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Diede van der Meer Flevo Delta 1,65 1,65 Gemeld
2 Annabelle Emmen AV Spiridon 1,60 1,55 Gemeld
3 Kadidja Sangare AAV `36 1,55 1,62 Gemeld
3 Zoë Sedney ARV Ilion 1,55 1,55 Gemeld
3 Floor van den Brink AV Athlos 1,55 1,54 Gemeld
6 Emma Hoving AV NOP 1,50 1,55 Gemeld
6 Kira Landman Altis 1,50 1,55 Gemeld
6 Lotte Houtman PH 1,50 1,53 Gemeld
6 Claudy Nouws THOR 1,50 1,50 Gemeld
10 Simone Winter AV Lycurgus 1,45 1,55 Gemeld
10 Tess Steehouwer Almere `81 1,45 1,58 Gemeld
10 Chantal Kruit AV Gouda 1,45 1,50 Gemeld
10 Dominique Plaisier Rotterdam 1,45 1,52 Gemeld
14 Esmee van de Guchte AV NOP 1,40 1,55 Gemeld
15 Inez Bouwen AV Lycurgus 1,35 1,50 Gemeld
Jemima de Jonge PAC NM 1,47 Gemeld
Lara van der Klugt THOR --- 1,45 1e Gemeld (reserve)
Anouk Haverkort AV Lycurgus --- 1,45 2e Gemeld (reserve)
Aukje Vellinga Groningen --- 1,45 3e Gemeld (reserve)
Noor Kuiper Haag --- 1,35 Afgewezen
Roos Verdegaal HLLS --- 1,41 Afgewezen

Uitslagen Meisjes Junior D1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,45 1,40 Gemeld
2 Hanna van Baast AV Attila 1,45 1,37 Gemeld
3 Esmee Douma SV Veendam 1,40 1,30 Gemeld
4 Eva van Mook THOR 1,40 1,35 Gemeld
5 Fenna Achterberg VAV 1,40 1,37 Gemeld
6 Elka Wybenga BAV 1,35 1,30 Gemeld
7 Romee Hermse PAC 1,35 1,35 Gemeld
7 Iris Oosterbaan HRRR 1,35 1,45 Gemeld
9 Steffie Seher CAV Energie 1,35 1,33 Gemeld
10 Britt de Blaauw CAV Energie 1,30 1,35 Gemeld
11 Jetske Meijer Altis 1,30 1,30 Gemeld
12 Mikki Lips AV Sprint 1,30 1,32 Gemeld
13 Danique Schram DEM 1,25 1,35 Gemeld
13 Robin Vuik AV Astylos 1,25 1,35 Gemeld
15 Silke Wijnstok De Gemzen 1,20 1,30 Gemeld
Nine Fransen AV Sprint NM 1,32 Gemeld
Indy Faassen Flevo Delta --- 1,30 1e Gemeld (reserve)
Sacha Goedhart AV Gouda --- 1,42 Afgemeld
Trijntje v... Elzakker Spado --- 1,41 Afgemeld
Bethe Siemonsma HRRR --- 1,20 Afgemeld
Nathalie v...igt Thans De Gemzen --- 1,25 Afgewezen
Eva Kroon Altis --- 1,10 Afgewezen
Pearl Lodder Typhoon --- 1,27 Afgewezen
Isa Leidekker VAV --- 1,29 Afgewezen
Carlijn Mols ATOP --- 1,30 Afgewezen
Joanne Schaap PH --- 1,15 Afgewezen
Katja van Eetvelt RK HAV --- 1,21 Afgewezen
Dorcas Wilbrink Flevo Delta --- 1,30 Afgewezen
Romée de Best HRRR --- 1,20 Afgewezen
Dorine van Leeuwen Climax --- 1,30 Afgewezen
Natalie van Mil KAV Holland --- 1,15 Afgemeld
Elisa Nap De Gemzen --- 1,25 Afgemeld
Ellemijn Blok Olympus `70 --- 1,25 Afgemeld
Klara van der Gaast PAC --- 1,22 Afgemeld
Carlijn Bodde Pallas `67 --- 1,05 Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior D2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Nina Borger AV Unitas 1,51 1,40 Gemeld
2 Floor Alessie AV Attila 1,50 1,52 Gemeld
3 Joyce van Welie PAC 1,50 1,50 Gemeld
4 Denise Arisa ARV Ilion 1,45 1,45 Gemeld
5 Kim Lutgendorp Almere `81 1,45 1,40 Gemeld
6 Daan de Reijdt AV Sprint 1,45 1,40 Gemeld
7 Bo van der Aar DEM 1,40 1,40 Gemeld
7 Anne Zuijdgeest PAC 1,40 1,30 Gemeld
7 Danara Stoppels Groningen 1,40 1,45 Gemeld
10 Anne van Nierop DAK 1,35 1,40 Gemeld
11 Sindy de Bruijn AKU 1,35 1,35 Gemeld
11 Pien van Berk AV Gouda 1,35 1,30 Gemeld
13 Rozemarie Fokkema AAC `61 1,30 1,45 Gemeld
14 Denise de Does Haag 1,25 1,42 Gemeld
14 Judith Haarsma PAC 1,25 1,35 Gemeld
Anke Binnema Heerenveen NM 1,40 Gemeld
Fleur Luttikhuizen AV Zaanland --- 1,30 1e Gemeld (reserve)
Amber Slomp AAC `61 --- 1,20 2e Gemeld (reserve)
Julia Jongejeugd NEAV --- 1,40 Afgemeld
Ffion van Gulik Tempo AV --- --- Afgewezen
Strea Ajise Haag --- 1,20 Afgewezen
Floor Dijkstra AAC `61 --- --- Afgewezen