Uitslagen Jongens Junior C1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Maarten Debeij JSPR 1,70 1,80
2 Joram van ... Bospoort Climax 1,65 1,60
3 Yannick de Burbure Parthenon 1,55 1,56
3 Floris Nolet PH 1,55 1,50
5 Rick Verhoeven PH 1,55 1,65
5 Hugo Schouten Hanzesport 1,55 1,51
7 Bram van de Mars Cialfo 1,50 1,50
8 Marvin Lamers THOR 1,50 1,52
9 Gijs de Bruijne Flevo Delta 1,50 1,53
10 Douwe Demoulin AV Sprint 1,50 1,55
11 Ruben Rolvink Olympus `70 1,45 1,45
11 Wies Roemaat Ciko `66 1,45 1,55
13 Karsten Duys PAC 1,40 1,47
13 Boas Okken Groningen 1,40 1,45
Tim van der Leeden Arena NM 1,46
Max Botschuijver Climax NM 1,55
Tom Fontani GACH --- 1,30
Wouter Benschop AV Atverni --- 1,45
Romello Christiaan AV Hera --- 1,35
Jules Frankenmolen Haag --- 1,45
Thomas Gonggrijp AL73 --- 1,45
Jasper Meijerink AV34 --- 1,45
Lucas Van Bochoven Climax --- 1,45
Lars Bosman Isala `96 --- 1,50

Uitslagen Jongens Junior C2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias 1,90 1,88
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 1,85 1,80
3 Julian Jansen AV NOP 1,75 1,75
4 Jasper Cobussen Eindhoven 1,70 1,65
4 Luuk Mentink Taxandria 1,70 1,70
6 Max Guit AV Edam 1,65 1,70
6 Lucas de Leeuw Haag 1,65 1,70
6 Ruben Koning AV Gouda 1,65 1,65
6 Sven Kolk Spado 1,65 1,66
6 Fabian Biondina Spado 1,65 1,72
11 Jelle van Miltenburg BAV 1,60 1,65
11 Phill Pols Atledo 1,60 1,70
11 Jim van Mook THOR 1,60 1,60
11 Marijn de Wit SPOB 1,60 1,58
15 Toon Grooteboer AV Athlos 1,55 1,55
16 Joost van Deudekom AV Lycurgus 1,50 1,55
Twan de Koning HLLS --- 1,45
Florian va...der Hoeff PAC --- 1,50
Tijmen van Hal PH --- 1,55
Klaas Jan ...osterbaan HRRR --- 1,55
Janik Sillen Nijmegen --- 1,45

Uitslagen Jongens Junior D1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 1,63 1,60
2 Jip de Greef Altis 1,45 1,40
3 Justin van Dooren AV Sparta 1,45 1,40
4 Tim de Bruijn RK HAV 1,40 1,35
5 Ruiz Lodder Typhoon 1,40 1,45
6 Lucas van ...haffelaar AV 1923 1,35 1,30
6 Krijn van Hofweegen Pallas `67 1,35 1,45
8 Max Birdja Haag 1,35 1,35
8 Jens De Wilde Scorpio 1,35 1,40
10 Dennis Schaap DEM 1,30 1,45
11 Thijs Jorritsma HRRR 1,30 1,30
12 Twan Ligtenberg AV Rijssen 1,25 1,30
13 Timo Spiering PAC 1,25 1,30
14 Jelle Müller AV Lycurgus 1,25 1,35
14 Yoeri Karsowidjojo HLLS 1,25 1,30
14 Pjotr ter Doest AV Impala 1,25 1,30
Mick Baldew Phanos --- 1,30
Niek Kollé SV Noordkop --- 1,25
Jamie Sesay Almere `81 --- ---
Jona Wong Chung AV 1923 --- ---
Senna Beuckens AV NOP --- ---
Sverre Meesters Altis --- ---
Menno Weeda Parthenon --- 1,27
Binne Brok Tempo AV --- ---
Jelmer Pastoor BAV --- 1,00

Uitslagen Jongens Junior D2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Finn de Graaf AV Attila 1,60 1,55
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 1,55 1,55
3 Jonas Phijffers ATNY 1,55 1,51
4 Jord Pluimes Scorpio 1,50 1,51
5 Collin Geugjes NEAV 1,50 1,45
5 Bayo Abisoye Ciko `66 1,50 1,45
7 Marijn van Duijn ARV Ilion 1,50 1,50
8 Kaj de Jong AV Statina 1,45 1,46
8 Rutger Hoekstra AV Impala 1,45 1,45
10 Julian Mejame Ejong PAC 1,40 1,40
11 Lucas Jansen AV Oss `78 1,40 1,47
12 Max Halling Avantri 1,40 1,42
13 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 1,40 1,40
14 Twan van Rijn AAV `36 1,40 1,45
15 Brend Baak Flevo Delta 1,40 1,50
16 Joeri Konincks DAK 1,35 1,35
Dennis van Veen Olympus `70 --- 1,10
Luc de Bruin Tempo AV --- ---
Gwen Hanekamp Haag --- 1,25
Ronin van der Holst PAC --- 1,30
Kevin Smaling ATOP --- 1,34
Frank Rüegg AV Gouda --- 1,20
Sam Overeem AV34 --- ---
Boris Vegter AV34 --- ---
Pieter Bulte Pallas `67 --- 1,30
Stefan Beukers Pallas `67 --- 1,30

Uitslagen Meisjes Junior C1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Sofie Dokter Groningen 1,60 1,60
2 Fay Witte KAV Holland 1,55 1,55
3 Anke Mols ATOP 1,55 1,50
4 Puck Harms GACH 1,55 1,50
4 Valéria Montijn CAV Energie 1,55 1,58
6 Qwen Fennema Flevo Delta 1,50 1,55
7 Quincy Heemskerk AAV `36 1,45 1,45
7 Anouk Schoop AV NOP 1,45 1,60
9 Babet Tabak GACH 1,45 1,45
9 Jessy Enkelaar AV Atverni 1,45 1,45
11 Sem Rijnders THOR 1,45 1,45
12 Elin Logtenberg AV PEC 1910 1,45 1,45
13 Amber Fritse AV Passaat 1,40 1,45
14 Noor Stapel Nijmegen 1,40 1,45
15 Marit Waterman THOR 1,40 1,45
16 Mirte Rommers DJA 1,40 1,45
Pien Scheer GACH --- 1,27
Nuriya Mets Pijnenburg --- 1,36
Sterre de Vries HLLS --- 1,36
Evi Verdonkschot Spark --- ---
Rosalie Temme Typhoon --- 1,40
Jip Cales PH --- 1,35
Marrit Oosterbaan HRRR --- 1,40
Emma van Wieren AV Impala --- 1,40
Lianne Huisjes Groningen --- 1,40

Uitslagen Meisjes Junior C2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Diede van der Meer Flevo Delta 1,65 1,65
2 Annabelle Emmen AV Spiridon 1,60 1,55
3 Kadidja Sangare AAV `36 1,55 1,62
3 Zoë Sedney ARV Ilion 1,55 1,55
3 Floor van den Brink AV Athlos 1,55 1,54
6 Emma Hoving AV NOP 1,50 1,55
6 Kira Landman Altis 1,50 1,55
6 Lotte Houtman PH 1,50 1,53
6 Claudy Nouws THOR 1,50 1,50
10 Simone Winter AV Lycurgus 1,45 1,55
10 Tess Steehouwer Almere `81 1,45 1,58
10 Chantal Kruit AV Gouda 1,45 1,50
10 Dominique Plaisier Rotterdam 1,45 1,52
14 Esmee van de Guchte AV NOP 1,40 1,55
15 Inez Bouwen AV Lycurgus 1,35 1,50
Jemima de Jonge PAC NM 1,47
Anouk Haverkort AV Lycurgus --- 1,45
Noor Kuiper Haag --- 1,35
Roos Verdegaal HLLS --- 1,41
Lara van der Klugt THOR --- 1,45
Aukje Vellinga Groningen --- 1,45

Uitslagen Meisjes Junior D1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,45 1,40
2 Hanna van Baast AV Attila 1,45 1,37
3 Esmee Douma SV Veendam 1,40 1,30
4 Eva van Mook THOR 1,40 1,35
5 Fenna Achterberg VAV 1,40 1,37
6 Elka Wybenga BAV 1,35 1,30
7 Romee Hermse PAC 1,35 1,35
7 Iris Oosterbaan HRRR 1,35 1,45
9 Steffie Seher CAV Energie 1,35 1,33
10 Britt de Blaauw CAV Energie 1,30 1,35
11 Jetske Meijer Altis 1,30 1,30
12 Mikki Lips AV Sprint 1,30 1,32
13 Danique Schram DEM 1,25 1,35
13 Robin Vuik AV Astylos 1,25 1,35
15 Silke Wijnstok De Gemzen 1,20 1,30
Nine Fransen AV Sprint NM 1,32
Natalie van Mil KAV Holland --- 1,15
Nathalie v...igt Thans De Gemzen --- 1,25
Elisa Nap De Gemzen --- 1,25
Eva Kroon Altis --- 1,10
Ellemijn Blok Olympus `70 --- 1,25
Klara van der Gaast PAC --- 1,22
Pearl Lodder Typhoon --- 1,27
Isa Leidekker VAV --- 1,29
Carlijn Mols ATOP --- 1,30
Sacha Goedhart AV Gouda --- 1,42
Joanne Schaap PH --- 1,15
Katja van Eetvelt RK HAV --- 1,21
Trijntje v... Elzakker Spado --- 1,41
Indy Faassen Flevo Delta --- 1,30
Dorcas Wilbrink Flevo Delta --- 1,30
Romée de Best HRRR --- 1,20
Bethe Siemonsma HRRR --- 1,20
Carlijn Bodde Pallas `67 --- 1,05
Dorine van Leeuwen Climax --- 1,30

Uitslagen Meisjes Junior D2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Nina Borger AV Unitas 1,51 1,40
2 Floor Alessie AV Attila 1,50 1,52
3 Joyce van Welie PAC 1,50 1,50
4 Denise Arisa ARV Ilion 1,45 1,45
5 Kim Lutgendorp Almere `81 1,45 1,40
6 Daan de Reijdt AV Sprint 1,45 1,40
7 Bo van der Aar DEM 1,40 1,40
7 Anne Zuijdgeest PAC 1,40 1,30
7 Danara Stoppels Groningen 1,40 1,45
10 Anne van Nierop DAK 1,35 1,40
11 Sindy de Bruijn AKU 1,35 1,35
11 Pien van Berk AV Gouda 1,35 1,30
13 Rozemarie Fokkema AAC `61 1,30 1,45
14 Denise de Does Haag 1,25 1,42
14 Judith Haarsma PAC 1,25 1,35
Anke Binnema Heerenveen NM 1,40
Julia Jongejeugd NEAV --- 1,40
Fleur Luttikhuizen AV Zaanland --- 1,30
Ffion van Gulik Tempo AV --- ---
Strea Ajise Haag --- 1,20
Amber Slomp AAC `61 --- 1,20
Floor Dijkstra AAC `61 --- ---