Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,64 --- Gemeld
2 Isiah Emanuelson PAC 7,70 --- Gemeld
3 Marnix van der Burg Leiden 7,85 --- Gemeld
4 Quinten van Ommen ATOP 7,87 --- Gemeld
5 Marcus Melenhorst Altis 8,03 --- Gemeld
6 Maarten Debeij JSPR 8,04 --- Gemeld
7 Enzo Meerstra Hollandia 8,07 --- Gemeld
8 Tobias Steevensz AV Passaat 8,12 --- Gemeld
9 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,12 --- Gemeld
10 Freek Weijman Pallas `67 8,18 --- Gemeld
11 Romello Christiaan AV Hera 8,23 --- Gemeld
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,28 --- Gemeld
13 Daan Gestel DVTR 8,34 --- Gemeld
14 Joris van den Hoven Triathlon 8,35 --- Gemeld
15 Sylvio Mulders ATOP 8,44 --- Gemeld
15 Thom Schipperen Scorpio 8,44 --- Gemeld
17 Quinten Chambliss AV Sparta 8,45 --- Gemeld
17 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,45 --- Gemeld
19 Max van Velzen PH 8,46 --- Gemeld
20 Fedor de Pagter Hanzesport 8,49 --- Gemeld
21 Timo den Hollander GVAC 8,53 --- Gemeld
22 Patrick Meskes Triathlon 8,54 --- Gemeld
23 Julius Geertsma PH 8,56 --- Gemeld
24 Ivar De Koning Parthenon 8,64 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Dario Podda Haag 7,45 --- Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,56 --- Gemeld
3 Lars Adriaanse Voorne 7,65 --- Gemeld
4 Dushently Isenia CAV Energie 7,68 --- Gemeld
5 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,71 --- Gemeld
6 Gabriël ...rnelissen GACH 7,73 --- Gemeld
6 Sharif Omoyele Rotterdam 7,73 --- Gemeld
8 Indy Wekker U-Track 7,77 --- Gemeld
9 Rogier Derksen PAC 7,78 --- Gemeld
10 Thimo Henraat AV Feniks 7,85 --- Gemeld
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,86 --- Gemeld
12 Stephan van der Jagt AV `47 7,92 --- Gemeld
13 Ishan Baidjoe PAC 7,94 --- Gemeld
14 Raoul van de Laar NEAV 7,98 --- Gemeld
15 Hristo Vermeer Typhoon 8,00 --- Gemeld
16 Bas Westerbroek AV34 8,04 --- Gemeld
17 Thijs de Wit PAC 8,05 --- Gemeld
18 Joris Abelen AV Wijchen 8,08 --- Gemeld
19 Tom Roossink AV NOP 8,10 --- Gemeld
19 Robin van Opstal SPOB 8,10 --- Gemeld
Christian Vermeulen HLLS DNS --- Gemeld
Josha Kasmir PAC DNS --- Gemeld
Sten de Schrijver AV `56 DNS --- Gemeld
Casper Decates Nijmegen DNS --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,41 --- Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 8,51 --- Gemeld
3 Youri de Wit DJA 8,62 --- Gemeld
4 Joas van Hellemondt Leiden 8,66 --- Gemeld
4 Jens De Wilde Scorpio 8,66 --- Gemeld
6 Justin van Dooren AV Sparta 8,71 --- Gemeld
7 Niels van Weesep PAC 8,75 --- Gemeld
8 Max Birdja Haag 8,80 --- Gemeld
9 Jur Bakker AV Edam 8,81 --- Gemeld
10 Tibbe Teunissen AV Sprint 8,84 --- Gemeld
11 Jelte van Es AV Hylas 8,89 --- Gemeld
12 Joeri Steenman HLLS 8,96 --- Gemeld
12 Martijn Pos HLLS 8,96 --- Gemeld
14 Wouter van Gorcom HLLS 8,97 --- Gemeld
15 Thom Kortenoever Typhoon 9,01 --- Gemeld
16 Lucca Marks HLLS 9,02 --- Gemeld
17 Lucas Bal CAV Energie 9,10 --- Gemeld
18 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,13 --- Gemeld
18 Joost van Mierlo HAC 9,13 --- Gemeld
20 Jip de Greef Altis 9,14 --- Gemeld
21 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,17 --- Gemeld
22 Tyrone Richards Altis 9,25 --- Gemeld
23 Wessel de Lange Parthenon 9,28 --- Gemeld
Jarno van der Meide PAC DNS --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,80 --- Gemeld
2 Damian Felter Rotterdam 7,88 --- Gemeld
3 Mark van der Linden Haag 7,89 --- Gemeld
4 Jonathan Pronk AV Sparta 8,09 --- Gemeld
5 Noah Köllmann AV 1923 8,30 --- Gemeld
6 Jonas Phijffers ATNY 8,38 --- Gemeld
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,45 --- Gemeld
8 Laurens Prins GACH 8,54 --- Gemeld
8 Dave Boamah AV Feniks 8,54 --- Gemeld
10 Sam Steffens Ciko `66 8,59 --- Gemeld
11 Yair van Harmelen AV Feniks 8,60 --- Gemeld
12 Muhameed Huseen Typhoon 8,61 --- Gemeld
13 Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,63 --- Gemeld
14 Alexander ...derikhoff Altis 8,65 --- Gemeld
14 Carildo Linger AV Feniks 8,65 --- Gemeld
14 Joeri Konincks DAK 8,65 --- Gemeld
14 Yidne Hulleman AV34 8,65 --- Gemeld
18 Kaj de Jong AV Statina 8,77 --- Gemeld
19 Rhomen Romeo AV Atverni 8,83 --- Gemeld
20 Rens de Graauw PH 8,91 --- Gemeld
21 Collin Geugjes NEAV 8,93 --- Gemeld
22 Bayo Abisoye Ciko `66 8,97 --- Gemeld
23 Gerbrand Bontekoe AV Impala 9,03 --- Gemeld
24 Bart Veltman AV Gouda 9,13 --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Minke Bisschops ATOP 8,18 --- Gemeld
2 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,22 --- Gemeld
3 Simi Pater AV Statina 8,34 --- Gemeld
4 Valéria Montijn CAV Energie 8,37 --- Gemeld
5 Lianne Huisjes Groningen 8,40 --- Gemeld
6 Olivia Greven Hanzesport 8,41 --- Gemeld
7 Sterre Buijs VAV 8,45 --- Gemeld
8 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,54 --- Gemeld
9 Luca van Loon AV `40 8,55 --- Gemeld
10 Lara Weghorst Leiden 8,64 --- Gemeld
11 Bregje Naus AV Weert 8,67 --- Gemeld
12 Lisa Moulen ATOP 8,68 --- Gemeld
12 Doortje van der Mark Ciko `66 8,68 --- Gemeld
14 Robina Negenman KAV Holland 8,70 --- Gemeld
15 Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 --- Gemeld
15 Nina Franke AV Oss `78 8,71 --- Gemeld
17 Nadia Willemse DEM 8,73 --- Gemeld
18 Puck Harms GACH 8,77 --- Gemeld
18 Maaike Heida Clytoneus 8,77 --- Gemeld
20 Eva Nijdam Scorpio 8,78 --- Gemeld
21 Ilse Steigenga HRRR 8,81 --- Gemeld
22 Suzan Plat AV PEC 1910 8,83 --- Gemeld
Amy Walraven Altis DNS --- Gemeld
Laura Schnell HLLS DNS --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Shaquata King AV Feniks 7,88 --- Gemeld
2 Zoë Sedney ARV Ilion 8,00 --- Gemeld
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,09 --- Gemeld
4 Kadidja Sangare AAV `36 8,10 --- Gemeld
5 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,20 --- Gemeld
6 Anna Roelofs AV Suomi 8,21 --- Gemeld
7 Janna Doumpas JSPR 8,23 --- Gemeld
8 Kato Leusink GACH 8,24 --- Gemeld
9 Xiorèse Romero AV Trias 8,26 --- Gemeld
10 Grace-Ann Pronk AV Sparta 8,27 --- Gemeld
11 Emy Guikema Groningen 8,33 --- Gemeld
12 Megan de Ruiter Startbaan 8,40 --- Gemeld
13 Silke Vonk AV Sprint 8,44 --- Gemeld
13 Dominique Plaisier Rotterdam 8,44 --- Gemeld
13 Julie van de Wal Swift 8,44 --- Gemeld
16 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,47 --- Gemeld
17 Cicely Sille AV Lionitas 8,50 --- Gemeld
18 Emma Hoving AV NOP 8,62 --- Gemeld
19 Annemarie Malais PAC 8,66 --- Gemeld
19 Isabel Bertrand PH 8,66 --- Gemeld
21 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,69 --- Gemeld
22 Djim Van den Berg PH 8,75 --- Gemeld
23 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,77 --- Gemeld
23 Sanne Verdellen Scopias 8,77 --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Jaybre Wau Maastricht 8,56 --- Gemeld
2 Rosella van Keulen VAV 8,66 --- Gemeld
3 Bente Madderom AV Trias 8,67 --- Gemeld
4 Amber de Roo AV `40 8,69 --- Gemeld
5 Esmee Douma SV Veendam 8,75 --- Gemeld
6 Britt de Blaauw CAV Energie 8,81 --- Gemeld
7 Brecht van der Vliet AV Impala 8,82 --- Gemeld
8 Nine Fransen AV Sprint 8,92 --- Gemeld
9 Miro Vlasman Phanos 9,11 --- Gemeld
10 Naomie Höhn Altis 9,14 --- Gemeld
11 Christel Philipsen AV Hera 9,15 --- Gemeld
12 Roos Wortel Pijnenburg 9,16 --- Gemeld
13 Katja van Eetvelt RK HAV 9,18 --- Gemeld
14 Romee van Dam Startbaan 9,20 --- Gemeld
15 Sterre Kurpershoek AV Athlos 9,21 --- Gemeld
16 Floor Olthof Pallas `67 9,22 --- Gemeld
17 Trijntje v... Elzakker Spado 9,30 --- Gemeld
18 Yasmine Bouaziz AV34 9,31 --- Gemeld
19 Isis Tinneveld Olympus `70 9,33 --- Gemeld
20 Jetske Meijer Altis 9,34 --- Gemeld
20 Maartje R...senschoon DES 9,34 --- Gemeld
22 Maureen Rekers AV Rijssen 9,35 --- Gemeld
23 Celine van...erikhuize Climax 9,41 --- Gemeld
24 Lynn van der Meij DEM 9,56 --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,26 --- Gemeld
2 Ruth Vogels Rotterdam 8,45 --- Gemeld
3 Décheny Vreugd PAC 8,50 --- Gemeld
4 Jadaly Benn AV Feniks 8,60 --- Gemeld
5 Denise Arisa ARV Ilion 8,64 --- Gemeld
6 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,67 --- Gemeld
7 Amara Nnadi Altis 8,69 --- Gemeld
8 Maureen Louws AV NOP 8,71 --- Gemeld
9 Sindy de Bruijn AKU 8,75 --- Gemeld
10 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,77 --- Gemeld
11 Merel Pijnenburg PAC 8,82 --- Gemeld
12 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,84 --- Gemeld
12 Nienke Meubermans PH 8,84 --- Gemeld
14 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,96 --- Gemeld
15 Laura Gerritsen AV34 8,98 --- Gemeld
16 Sara Bloem Hanzesport 9,00 --- Gemeld
17 Yara Wessels Parthenon 9,05 --- Gemeld
18 Kristina Tergau PAC 9,06 --- Gemeld
19 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 9,08 --- Gemeld
20 Jinte Hiddink Nijmegen 9,09 --- Gemeld
21 Laura Büker HAC 9,10 --- Gemeld
22 Daan de Reijdt AV Sprint 9,11 --- Gemeld
23 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,12 --- Gemeld
24 Naomi van Opstal Eindhoven 9,22 --- Gemeld