Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,64 ---
2 Isiah Emanuelson PAC 7,70 ---
3 Marnix van der Burg Leiden 7,85 ---
4 Quinten van Ommen ATOP 7,87 ---
5 Marcus Melenhorst Altis 8,03 ---
6 Maarten Debeij JSPR 8,04 ---
7 Enzo Meerstra Hollandia 8,07 ---
8 Tobias Steevensz AV Passaat 8,12 ---
9 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,12 ---
10 Freek Weijman Pallas `67 8,18 ---
11 Romello Christiaan AV Hera 8,23 ---
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,28 ---
13 Daan Gestel DVTR 8,34 ---
14 Joris van den Hoven Triathlon 8,35 ---
15 Sylvio Mulders ATOP 8,44 ---
15 Thom Schipperen Scorpio 8,44 ---
17 Quinten Chambliss AV Sparta 8,45 ---
17 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,45 ---
19 Max van Velzen PH 8,46 ---
20 Fedor de Pagter Hanzesport 8,49 ---
21 Timo den Hollander GVAC 8,53 ---
22 Patrick Meskes Triathlon 8,54 ---
23 Julius Geertsma PH 8,56 ---
24 Ivar De Koning Parthenon 8,64 ---

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Dario Podda Haag 7,45 ---
2 Noah Chokri Rotterdam 7,56 ---
3 Lars Adriaanse Voorne 7,65 ---
4 Dushently Isenia CAV Energie 7,68 ---
5 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,71 ---
6 Gabriël ...rnelissen GACH 7,73 ---
6 Sharif Omoyele Rotterdam 7,73 ---
8 Indy Wekker U-Track 7,77 ---
9 Rogier Derksen PAC 7,78 ---
10 Thimo Henraat AV Feniks 7,85 ---
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,86 ---
12 Stephan van der Jagt AV `47 7,92 ---
13 Ishan Baidjoe PAC 7,94 ---
14 Raoul van de Laar NEAV 7,98 ---
15 Hristo Vermeer Typhoon 8,00 ---
16 Bas Westerbroek AV34 8,04 ---
17 Thijs de Wit PAC 8,05 ---
18 Joris Abelen AV Wijchen 8,08 ---
19 Tom Roossink AV NOP 8,10 ---
19 Robin van Opstal SPOB 8,10 ---
Christian Vermeulen HLLS DNS ---
Josha Kasmir PAC DNS ---
Sten de Schrijver AV `56 DNS ---
Casper Decates Nijmegen DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,41 ---
2 Justin Labrijn Almere `81 8,51 ---
3 Youri de Wit DJA 8,62 ---
4 Joas van Hellemondt Leiden 8,66 ---
4 Jens De Wilde Scorpio 8,66 ---
6 Justin van Dooren AV Sparta 8,71 ---
7 Niels van Weesep PAC 8,75 ---
8 Max Birdja Haag 8,80 ---
9 Jur Bakker AV Edam 8,81 ---
10 Tibbe Teunissen AV Sprint 8,84 ---
11 Jelte van Es AV Hylas 8,89 ---
12 Joeri Steenman HLLS 8,96 ---
12 Martijn Pos HLLS 8,96 ---
14 Wouter van Gorcom HLLS 8,97 ---
15 Thom Kortenoever Typhoon 9,01 ---
16 Lucca Marks HLLS 9,02 ---
17 Lucas Bal CAV Energie 9,10 ---
18 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,13 ---
18 Joost van Mierlo HAC 9,13 ---
20 Jip de Greef Altis 9,14 ---
21 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,17 ---
22 Tyrone Richards Altis 9,25 ---
23 Wessel de Lange Parthenon 9,28 ---
Jarno van der Meide PAC DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,80 ---
2 Damian Felter Rotterdam 7,88 ---
3 Mark van der Linden Haag 7,89 ---
4 Jonathan Pronk AV Sparta 8,09 ---
5 Noah Köllmann AV 1923 8,30 ---
6 Jonas Phijffers ATNY 8,38 ---
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,45 ---
8 Laurens Prins GACH 8,54 ---
8 Dave Boamah AV Feniks 8,54 ---
10 Sam Steffens Ciko `66 8,59 ---
11 Yair van Harmelen AV Feniks 8,60 ---
12 Muhameed Huseen Typhoon 8,61 ---
13 Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,63 ---
14 Alexander ...derikhoff Altis 8,65 ---
14 Carildo Linger AV Feniks 8,65 ---
14 Joeri Konincks DAK 8,65 ---
14 Yidne Hulleman AV34 8,65 ---
18 Kaj de Jong AV Statina 8,77 ---
19 Rhomen Romeo AV Atverni 8,83 ---
20 Rens de Graauw PH 8,91 ---
21 Collin Geugjes NEAV 8,93 ---
22 Bayo Abisoye Ciko `66 8,97 ---
23 Gerbrand Bontekoe AV Impala 9,03 ---
24 Bart Veltman AV Gouda 9,13 ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Minke Bisschops ATOP 8,18 ---
2 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,22 ---
3 Simi Pater AV Statina 8,34 ---
4 Valéria Montijn CAV Energie 8,37 ---
5 Lianne Huisjes Groningen 8,40 ---
6 Olivia Greven Hanzesport 8,41 ---
7 Sterre Buijs VAV 8,45 ---
8 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,54 ---
9 Luca van Loon AV `40 8,55 ---
10 Lara Weghorst Leiden 8,64 ---
11 Bregje Naus AV Weert 8,67 ---
12 Lisa Moulen ATOP 8,68 ---
12 Doortje van der Mark Ciko `66 8,68 ---
14 Robina Negenman KAV Holland 8,70 ---
15 Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 ---
15 Nina Franke AV Oss `78 8,71 ---
17 Nadia Willemse DEM 8,73 ---
18 Puck Harms GACH 8,77 ---
18 Maaike Heida Clytoneus 8,77 ---
20 Eva Nijdam Scorpio 8,78 ---
21 Ilse Steigenga HRRR 8,81 ---
22 Suzan Plat AV PEC 1910 8,83 ---
Amy Walraven Altis DNS ---
Laura Schnell HLLS DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Shaquata King AV Feniks 7,88 ---
2 Zoë Sedney ARV Ilion 8,00 ---
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,09 ---
4 Kadidja Sangare AAV `36 8,10 ---
5 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,20 ---
6 Anna Roelofs AV Suomi 8,21 ---
7 Janna Doumpas JSPR 8,23 ---
8 Kato Leusink GACH 8,24 ---
9 Xiorèse Romero AV Trias 8,26 ---
10 Grace-Ann Pronk AV Sparta 8,27 ---
11 Emy Guikema Groningen 8,33 ---
12 Megan de Ruiter Startbaan 8,40 ---
13 Silke Vonk AV Sprint 8,44 ---
13 Dominique Plaisier Rotterdam 8,44 ---
13 Julie van de Wal Swift 8,44 ---
16 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,47 ---
17 Cicely Sille AV Lionitas 8,50 ---
18 Emma Hoving AV NOP 8,62 ---
19 Annemarie Malais PAC 8,66 ---
19 Isabel Bertrand PH 8,66 ---
21 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,69 ---
22 Djim Van den Berg PH 8,75 ---
23 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,77 ---
23 Sanne Verdellen Scopias 8,77 ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Jaybre Wau Maastricht 8,56 ---
2 Rosella van Keulen VAV 8,66 ---
3 Bente Madderom AV Trias 8,67 ---
4 Amber de Roo AV `40 8,69 ---
5 Esmee Douma SV Veendam 8,75 ---
6 Britt de Blaauw CAV Energie 8,81 ---
7 Brecht van der Vliet AV Impala 8,82 ---
8 Nine Fransen AV Sprint 8,92 ---
9 Miro Vlasman Phanos 9,11 ---
10 Naomie Höhn Altis 9,14 ---
11 Christel Philipsen AV Hera 9,15 ---
12 Roos Wortel Pijnenburg 9,16 ---
13 Katja van Eetvelt RK HAV 9,18 ---
14 Romee van Dam Startbaan 9,20 ---
15 Sterre Kurpershoek AV Athlos 9,21 ---
16 Floor Olthof Pallas `67 9,22 ---
17 Trijntje v... Elzakker Spado 9,30 ---
18 Yasmine Bouaziz AV34 9,31 ---
19 Isis Tinneveld Olympus `70 9,33 ---
20 Jetske Meijer Altis 9,34 ---
20 Maartje R...senschoon DES 9,34 ---
22 Maureen Rekers AV Rijssen 9,35 ---
23 Celine van...erikhuize Climax 9,41 ---
24 Lynn van der Meij DEM 9,56 ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,26 ---
2 Ruth Vogels Rotterdam 8,45 ---
3 Décheny Vreugd PAC 8,50 ---
4 Jadaly Benn AV Feniks 8,60 ---
5 Denise Arisa ARV Ilion 8,64 ---
6 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,67 ---
7 Amara Nnadi Altis 8,69 ---
8 Maureen Louws AV NOP 8,71 ---
9 Sindy de Bruijn AKU 8,75 ---
10 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,77 ---
11 Merel Pijnenburg PAC 8,82 ---
12 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,84 ---
12 Nienke Meubermans PH 8,84 ---
14 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,96 ---
15 Laura Gerritsen AV34 8,98 ---
16 Sara Bloem Hanzesport 9,00 ---
17 Yara Wessels Parthenon 9,05 ---
18 Kristina Tergau PAC 9,06 ---
19 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 9,08 ---
20 Jinte Hiddink Nijmegen 9,09 ---
21 Laura Büker HAC 9,10 ---
22 Daan de Reijdt AV Sprint 9,11 ---
23 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,12 ---
24 Naomi van Opstal Eindhoven 9,22 ---