Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,54 --- Gemeld
2 Isiah Emanuelson PAC 7,56 --- Gemeld
3 Quinten van Ommen ATOP 7,83 --- Gemeld
4 Marnix van der Burg Leiden 7,88 --- Gemeld
5 Maarten Debeij JSPR 7,94 --- Gemeld
6 Marcus Melenhorst Altis 8,10 --- Gemeld
7 Enzo Meerstra Hollandia 8,17 --- Gemeld
8 Tobias Steevensz AV Passaat 8,28 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Dario Podda Haag 7,53 --- Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,55 --- Gemeld
3 Dushently Isenia CAV Energie 7,63 --- Gemeld
4 Gabriël ...rnelissen GACH 7,78 --- Gemeld
5 Lars Adriaanse Voorne 7,80 --- Gemeld
6 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,82 --- Gemeld
7 Sharif Omoyele Rotterdam 7,83 --- Gemeld
8 Indy Wekker U-Track 7,92 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,29 --- Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 8,36 --- Gemeld
3 Youri de Wit DJA 8,61 --- Gemeld
4 Jens De Wilde Scorpio 8,74 --- Gemeld
5 Joas van Hellemondt Leiden 8,78 --- Gemeld
5 Justin van Dooren AV Sparta 8,78 --- Gemeld
7 Max Birdja Haag 8,84 --- Gemeld
7 Niels van Weesep PAC 8,84 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,75 --- Gemeld
2 Mark van der Linden Haag 7,80 --- Gemeld
3 Damian Felter Rotterdam 7,93 --- Gemeld
4 Jonathan Pronk AV Sparta 8,09 --- Gemeld
5 Noah Köllmann AV 1923 8,29 --- Gemeld
6 Jonas Phijffers ATNY 8,50 --- Gemeld
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,55 --- Gemeld
Laurens Prins GACH DNS --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Minke Bisschops ATOP 8,15 --- Gemeld
2 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,27 --- Gemeld
3 Simi Pater AV Statina 8,32 --- Gemeld
4 Lianne Huisjes Groningen 8,43 --- Gemeld
5 Valéria Montijn CAV Energie 8,45 --- Gemeld
5 Olivia Greven Hanzesport 8,45 --- Gemeld
7 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,69 --- Gemeld
Sterre Buijs VAV DQ --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Shaquata King AV Feniks 7,88 --- Gemeld
2 Zoë Sedney ARV Ilion 7,98 --- Gemeld
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,05 --- Gemeld
4 Janna Doumpas JSPR 8,16 --- Gemeld
5 Kadidja Sangare AAV `36 8,18 --- Gemeld
6 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,23 --- Gemeld
Kato Leusink GACH DNS --- Gemeld
Anna Roelofs AV Suomi --- --- Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Bente Madderom AV Trias 8,54 --- Gemeld
2 Jaybre Wau Maastricht 8,55 --- Gemeld
3 Rosella van Keulen VAV 8,59 --- Gemeld
4 Amber de Roo AV `40 8,62 --- Gemeld
5 Esmee Douma SV Veendam 8,89 --- Gemeld
6 Nine Fransen AV Sprint 8,90 --- Gemeld
6 Brecht van der Vliet AV Impala 8,90 --- Gemeld
8 Britt de Blaauw CAV Energie 8,99 --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,20 --- Gemeld
2 Ruth Vogels Rotterdam 8,49 --- Gemeld
3 Décheny Vreugd PAC 8,58 --- Gemeld
4 Denise Arisa ARV Ilion 8,62 --- Gemeld
5 Jadaly Benn AV Feniks 8,66 --- Gemeld
5 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,66 --- Gemeld
7 Maureen Louws AV NOP 8,75 --- Gemeld
8 Amara Nnadi Altis 8,80 --- Gemeld