Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,89 ---
2 Justin Labrijn Almere `81 10,30 ---
3 Niels van Weesep PAC 10,39 ---
4 Tim Pelkmans AV Sprint 10,41 ---
5 Mark Scholten AV Impala 10,55 ---
6 Wouter van Gorcom HLLS 10,77 ---
7 Jur Bakker AV Edam 10,79 ---
8 Tobias Janssens DEM 11,03 ---
9 Melchior Treffers AV34 11,13 ---
10 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,18 ---
11 Timon Hoeve SPLS 11,29 ---
12 Jasper van Craaikamp VAV 11,31 ---
13 Joas van Hellemondt Leiden 11,39 ---
14 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 11,42 ---
15 Jarno van der Meide PAC 11,51 ---
16 Yoeri Karsowidjojo HLLS 11,62 ---
17 Dennis Schaap DEM 11,63 ---
18 Senna Beuckens AV NOP 11,69 ---
19 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,75 ---
20 Thomas Fructus AV 1923 11,87 ---
21 Binne Brok Tempo AV 11,89 ---
22 Tom Schmit ATOP 12,00 ---
23 Menno Weeda Parthenon 12,28 ---
Tjalle-Dur... der Eems HRRR --- ---

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,40 ---
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,54 ---
3 Jonathan Pronk AV Sparta 9,73 ---
4 Sam Steffens Ciko `66 10,03 ---
5 Yoram Vriezen GACH 10,15 ---
6 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,21 ---
7 Stan Atsma HLLS 10,35 ---
8 Yair van Harmelen AV Feniks 10,49 ---
9 Bart Veltman AV Gouda 10,52 ---
10 Brend Baak Flevo Delta 10,56 ---
11 Casper Haagh Scorpio 10,61 ---
12 Rens de Graauw PH 10,67 ---
13 Max Halling Avantri 10,69 ---
14 Rutger Hoekstra AV Impala 10,80 ---
15 Joël Hoeve SPLS 10,87 ---
16 Pieter Bulte Pallas `67 10,91 ---
17 Twan van Rijn AAV `36 10,92 ---
18 Ronin van der Holst PAC 11,04 ---
19 Chiel Hulshof PH 11,07 ---
20 Thijmen Poels ATV Venray 11,09 ---
21 Chuck Pols Scorpio 11,61 ---
Mark van der Linden Haag DQ ---
Stefan Beukers Pallas `67 DNS ---
Sem Oolbekkink Nijmegen DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Jonne vd Giessen AAV `36 9,51 ---
2 Nienke Madderom AV Trias 9,52 ---
3 Sarah van Beilen SPWS 9,53 ---
4 Rikst Slot Heerenveen 9,64 ---
5 Rosalie Breems KAV Holland 9,67 ---
6 Anouk Schoop AV NOP 9,78 ---
7 Luca van Loon AV `40 9,81 ---
8 Kahlan Veen Heerenveen 9,85 ---
9 Robina Negenman KAV Holland 9,86 ---
10 Nina Franke AV Oss `78 9,87 ---
11 Kira van den Ham HLLS 9,92 ---
12 Sheenai Muntslag AV Sprint 9,94 ---
13 Kim Van Leest AV `40 10,03 ---
14 Doortje van der Mark Ciko `66 10,08 ---
15 Rosa Kuin AV Hera 10,25 ---
16 Sophie van den Berg AV NOP 10,26 ---
17 Sofie Dokter Groningen 10,28 ---
18 Madelief Vaessen Swift 10,31 ---
18 Suzan Plat AV PEC 1910 10,31 ---
20 Puck Harms GACH 10,44 ---
21 Anne de Jong Leiden 10,49 ---
22 Sarah van Ekeris KAV Holland 10,56 ---
23 Ilse Steigenga HRRR 10,62 ---
24 Amber Fritse AV Passaat 11,54 ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,08 ---
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,11 ---
3 Zoë Sedney ARV Ilion 9,26 ---
4 Lara Owobowale De Spartaan 9,27 ---
5 Maartje Blanken Avantri 9,31 ---
6 Anna Roelofs AV Suomi 9,34 ---
7 Kato Leusink GACH 9,57 ---
7 Nikki Boon Flevo Delta 9,57 ---
9 Grace-Ann Pronk AV Sparta 9,61 ---
9 Sarah Kortland Typhoon 9,61 ---
11 Vera Derksema Groningen 9,66 ---
12 Tessa Smits AV Sprint 9,71 ---
13 Otte Wienese GACH 9,75 ---
14 Janna Doumpas JSPR 9,79 ---
14 Emy Guikema Groningen 9,79 ---
16 Amy Hasselton THOR 9,80 ---
17 Isabel Bertrand PH 9,82 ---
18 Fleur van der Linden AV Sprint 9,95 ---
19 Terri Talan Heerenveen 10,02 ---
19 Miranda van Dijk HRCL 10,02 ---
21 Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,03 ---
22 Cicely Sille AV Lionitas 10,58 ---
23 Silke Vonk AV Sprint 11,16 ---
Romy van Hilst GACH DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Fenna Achterberg VAV 10,73 ---
2 Nine Fransen AV Sprint 11,00 ---
3 Miro Vlasman Phanos 11,07 ---
4 Trijntje v... Elzakker Spado 11,14 ---
5 Kika de Vos PAC 11,15 ---
6 Hanna van Baast AV Attila 11,16 ---
7 Bente Madderom AV Trias 11,36 ---
8 Romee Hermse PAC 11,58 ---
9 Yasmine Bouaziz AV34 11,99 ---
10 Lara Smits SV Noordkop 12,00 ---
11 Klara van der Gaast PAC 12,04 ---
12 Merle Büker HAC 12,15 ---
13 Eline Brouwer DEM 12,18 ---
14 Isa Leidekker VAV 12,25 ---
15 Carlijn Bodde Pallas `67 12,31 ---
16 Mikki Lips AV Sprint 12,38 ---
17 Isis Tinneveld Olympus `70 12,47 ---
18 Lynn van der Meij DEM 12,52 ---
19 Milou van der Lichte AV Sprint 12,61 ---
20 Ilse Stok CAV Energie 12,63 ---
Eva Kroon Altis DNS ---
Frederiek Dekker Olympus `70 DNS ---
Robin Vuik AV Astylos DNS ---
Emily van der Hoeff PAC DNF ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,58 ---
2 Femke Kuppens Scorpio 9,90 ---
3 Denise Arisa ARV Ilion 9,95 ---
4 Mette van der Meer Flevo Delta 10,08 ---
5 Kristina Tergau PAC 10,33 ---
6 Isabel Raap PAC 10,35 ---
7 Floor Alessie AV Attila 10,48 ---
8 Joyce van Welie PAC 10,61 ---
9 Anke Binnema Heerenveen 10,68 ---
10 Anouk van Dal DAK 10,75 ---
11 Femke Jonker AV Hera 11,04 ---
12 Sofie Thomas PAC 11,06 ---
13 Linsy Heestermans AV Sprint 11,23 ---
14 Evelien va...Houweling De Gemzen 11,26 ---
15 Bo van der Aar DEM 11,28 ---
16 Femke Akkermans Tempo AV 11,59 ---
17 Lizzy Arts HAC 11,66 ---
18 Mikayla van den Berg AV34 11,72 ---
19 Juliet Diederen Hanzesport 11,74 ---
20 Nadieh Meerman Almere `81 11,84 ---
21 Jildou Guest Haag 11,86 ---
22 Ciara Cof... Dongeren SAV 11,89 ---
23 Mieke van de Pasch AV Gouda 12,37 ---
Sabrina Kim Cruden Heerenveen DNS ---