Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Kai van Gaalen HLLS 8,75 --- Gemeld
2 Marnix Kolkman AV Edam 9,16 --- Gemeld
3 Mees Kappert AV Salland 9,22 --- Gemeld
4 Mark Heiden PAC 9,31 --- Gemeld
5 Peter de Kruyff HLLS 9,33 --- Gemeld
6 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,40 --- Gemeld
7 Maarten Debeij JSPR 9,45 --- Gemeld
8 Job Geerds AV 1923 9,47 --- Gemeld
9 Timme Koster AV Trias 9,56 --- Gemeld
10 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,63 --- Gemeld
11 Thom Schipperen Scorpio 10,15 --- Gemeld
12 Duane van Dijkhuizen Parthenon 10,40 --- Gemeld
13 Luc Franck ATOP 10,61 --- Gemeld
14 Ton van Mameren Triathlon 10,68 --- Gemeld
15 Ivar De Koning Parthenon 11,18 --- Gemeld
Marcus Melenhorst Altis DQ --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Sven Jansons Triathlon 8,70 --- Gemeld
2 Ezra Verboom HLLM 8,74 --- Gemeld
3 Benjamin Coolen Haag 8,77 --- Gemeld
3 Noah Chokri Rotterdam 8,77 --- Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,79 --- Gemeld
6 Sven Roosen Eindhoven 8,93 --- Gemeld
7 Ferrie Hamer Haag 9,11 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 9,13 --- Gemeld
9 Robin van Opstal SPOB 9,25 --- Gemeld
10 Phill Pols Atledo 9,26 --- Gemeld
11 Koen Roskamp BAV 9,33 --- Gemeld
12 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,37 --- Gemeld
13 Owen Beuckens AV NOP 9,48 --- Gemeld
14 Gabriël ...rnelissen GACH 9,49 --- Gemeld
15 Casper Decates Nijmegen 9,59 --- Gemeld
16 Menno van den Broek DJA 9,76 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,89 --- Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 10,30 --- Gemeld
3 Niels van Weesep PAC 10,39 --- Gemeld
4 Tim Pelkmans AV Sprint 10,41 --- Gemeld
5 Mark Scholten AV Impala 10,55 --- Gemeld
6 Wouter van Gorcom HLLS 10,77 --- Gemeld
7 Jur Bakker AV Edam 10,79 --- Gemeld
8 Tobias Janssens DEM 11,03 --- Gemeld
9 Melchior Treffers AV34 11,13 --- Gemeld
10 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,18 --- Gemeld
11 Timon Hoeve SPLS 11,29 --- Gemeld
12 Jasper van Craaikamp VAV 11,31 --- Gemeld
13 Joas van Hellemondt Leiden 11,39 --- Gemeld
14 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 11,42 --- Gemeld
15 Jarno van der Meide PAC 11,51 --- Gemeld
16 Yoeri Karsowidjojo HLLS 11,62 --- Gemeld
17 Dennis Schaap DEM 11,63 --- Gemeld
18 Senna Beuckens AV NOP 11,69 --- Gemeld
19 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,75 --- Gemeld
20 Thomas Fructus AV 1923 11,87 --- Gemeld
21 Binne Brok Tempo AV 11,89 --- Gemeld
22 Tom Schmit ATOP 12,00 --- Gemeld
23 Menno Weeda Parthenon 12,28 --- Gemeld
Tjalle-Dur... der Eems HRRR --- --- Afgemeld

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,40 --- Gemeld
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,54 --- Gemeld
3 Jonathan Pronk AV Sparta 9,73 --- Gemeld
4 Sam Steffens Ciko `66 10,03 --- Gemeld
5 Yoram Vriezen GACH 10,15 --- Gemeld
6 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,21 --- Gemeld
7 Stan Atsma HLLS 10,35 --- Gemeld
8 Yair van Harmelen AV Feniks 10,49 --- Gemeld
9 Bart Veltman AV Gouda 10,52 --- Gemeld
10 Brend Baak Flevo Delta 10,56 --- Gemeld
11 Casper Haagh Scorpio 10,61 --- Gemeld
12 Rens de Graauw PH 10,67 --- Gemeld
13 Max Halling Avantri 10,69 --- Gemeld
14 Rutger Hoekstra AV Impala 10,80 --- Gemeld
15 Joël Hoeve SPLS 10,87 --- Gemeld
16 Pieter Bulte Pallas `67 10,91 --- Gemeld
17 Twan van Rijn AAV `36 10,92 --- Gemeld
18 Ronin van der Holst PAC 11,04 --- Gemeld
19 Chiel Hulshof PH 11,07 --- Gemeld
20 Thijmen Poels ATV Venray 11,09 --- Gemeld
21 Chuck Pols Scorpio 11,61 --- Gemeld
Mark van der Linden Haag DQ --- Gemeld
Stefan Beukers Pallas `67 DNS --- Gemeld
Sem Oolbekkink Nijmegen DNS --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Jonne vd Giessen AAV `36 9,51 --- Gemeld
2 Nienke Madderom AV Trias 9,52 --- Gemeld
3 Sarah van Beilen SPWS 9,53 --- Gemeld
4 Rikst Slot Heerenveen 9,64 --- Gemeld
5 Rosalie Breems KAV Holland 9,67 --- Gemeld
6 Anouk Schoop AV NOP 9,78 --- Gemeld
7 Luca van Loon AV `40 9,81 --- Gemeld
8 Kahlan Veen Heerenveen 9,85 --- Gemeld
9 Robina Negenman KAV Holland 9,86 --- Gemeld
10 Nina Franke AV Oss `78 9,87 --- Gemeld
11 Kira van den Ham HLLS 9,92 --- Gemeld
12 Sheenai Muntslag AV Sprint 9,94 --- Gemeld
13 Kim Van Leest AV `40 10,03 --- Gemeld
14 Doortje van der Mark Ciko `66 10,08 --- Gemeld
15 Rosa Kuin AV Hera 10,25 --- Gemeld
16 Sophie van den Berg AV NOP 10,26 --- Gemeld
17 Sofie Dokter Groningen 10,28 --- Gemeld
18 Madelief Vaessen Swift 10,31 --- Gemeld
18 Suzan Plat AV PEC 1910 10,31 --- Gemeld
20 Puck Harms GACH 10,44 --- Gemeld
21 Anne de Jong Leiden 10,49 --- Gemeld
22 Sarah van Ekeris KAV Holland 10,56 --- Gemeld
23 Ilse Steigenga HRRR 10,62 --- Gemeld
24 Amber Fritse AV Passaat 11,54 --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,08 --- Gemeld
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,11 --- Gemeld
3 Zoë Sedney ARV Ilion 9,26 --- Gemeld
4 Lara Owobowale De Spartaan 9,27 --- Gemeld
5 Maartje Blanken Avantri 9,31 --- Gemeld
6 Anna Roelofs AV Suomi 9,34 --- Gemeld
7 Kato Leusink GACH 9,57 --- Gemeld
7 Nikki Boon Flevo Delta 9,57 --- Gemeld
9 Grace-Ann Pronk AV Sparta 9,61 --- Gemeld
9 Sarah Kortland Typhoon 9,61 --- Gemeld
11 Vera Derksema Groningen 9,66 --- Gemeld
12 Tessa Smits AV Sprint 9,71 --- Gemeld
13 Otte Wienese GACH 9,75 --- Gemeld
14 Janna Doumpas JSPR 9,79 --- Gemeld
14 Emy Guikema Groningen 9,79 --- Gemeld
16 Amy Hasselton THOR 9,80 --- Gemeld
17 Isabel Bertrand PH 9,82 --- Gemeld
18 Fleur van der Linden AV Sprint 9,95 --- Gemeld
19 Terri Talan Heerenveen 10,02 --- Gemeld
19 Miranda van Dijk HRCL 10,02 --- Gemeld
21 Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,03 --- Gemeld
22 Cicely Sille AV Lionitas 10,58 --- Gemeld
23 Silke Vonk AV Sprint 11,16 --- Gemeld
Romy van Hilst GACH DNS --- Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Fenna Achterberg VAV 10,73 --- Gemeld
2 Nine Fransen AV Sprint 11,00 --- Gemeld
3 Miro Vlasman Phanos 11,07 --- Gemeld
4 Trijntje v... Elzakker Spado 11,14 --- Gemeld
5 Kika de Vos PAC 11,15 --- Gemeld
6 Hanna van Baast AV Attila 11,16 --- Gemeld
7 Bente Madderom AV Trias 11,36 --- Gemeld
8 Romee Hermse PAC 11,58 --- Gemeld
9 Yasmine Bouaziz AV34 11,99 --- Gemeld
10 Lara Smits SV Noordkop 12,00 --- Gemeld
11 Klara van der Gaast PAC 12,04 --- Gemeld
12 Merle Büker HAC 12,15 --- Gemeld
13 Eline Brouwer DEM 12,18 --- Gemeld
14 Isa Leidekker VAV 12,25 --- Gemeld
15 Carlijn Bodde Pallas `67 12,31 --- Gemeld
16 Mikki Lips AV Sprint 12,38 --- Gemeld
17 Isis Tinneveld Olympus `70 12,47 --- Gemeld
18 Lynn van der Meij DEM 12,52 --- Gemeld
19 Milou van der Lichte AV Sprint 12,61 --- Gemeld
20 Ilse Stok CAV Energie 12,63 --- Gemeld
Eva Kroon Altis DNS --- Gemeld
Frederiek Dekker Olympus `70 DNS --- Gemeld
Robin Vuik AV Astylos DNS --- Gemeld
Emily van der Hoeff PAC DNF --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,58 --- Gemeld
2 Femke Kuppens Scorpio 9,90 --- Gemeld
3 Denise Arisa ARV Ilion 9,95 --- Gemeld
4 Mette van der Meer Flevo Delta 10,08 --- Gemeld
5 Kristina Tergau PAC 10,33 --- Gemeld
6 Isabel Raap PAC 10,35 --- Gemeld
7 Floor Alessie AV Attila 10,48 --- Gemeld
8 Joyce van Welie PAC 10,61 --- Gemeld
9 Anke Binnema Heerenveen 10,68 --- Gemeld
10 Anouk van Dal DAK 10,75 --- Gemeld
11 Femke Jonker AV Hera 11,04 --- Gemeld
12 Sofie Thomas PAC 11,06 --- Gemeld
13 Linsy Heestermans AV Sprint 11,23 --- Gemeld
14 Evelien va...Houweling De Gemzen 11,26 --- Gemeld
15 Bo van der Aar DEM 11,28 --- Gemeld
16 Femke Akkermans Tempo AV 11,59 --- Gemeld
17 Lizzy Arts HAC 11,66 --- Gemeld
18 Mikayla van den Berg AV34 11,72 --- Gemeld
19 Juliet Diederen Hanzesport 11,74 --- Gemeld
20 Nadieh Meerman Almere `81 11,84 --- Gemeld
21 Jildou Guest Haag 11,86 --- Gemeld
22 Ciara Cof... Dongeren SAV 11,89 --- Gemeld
23 Mieke van de Pasch AV Gouda 12,37 --- Gemeld
Sabrina Kim Cruden Heerenveen DNS --- Gemeld