Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Kai van Gaalen HLLS 8,76 --- Gemeld
2 Mark Heiden PAC 9,13 --- Gemeld
3 Marnix Kolkman AV Edam 9,18 --- Gemeld
4 Mees Kappert AV Salland 9,19 --- Gemeld
5 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,31 --- Gemeld
6 Peter de Kruyff HLLS 9,42 --- Gemeld
7 Maarten Debeij JSPR 9,49 --- Gemeld
8 Job Geerds AV 1923 9,57 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Noah Chokri Rotterdam 8,59 --- Gemeld
2 Benjamin Coolen Haag 8,61 --- Gemeld
3 Sven Jansons Triathlon 8,62 --- Gemeld
4 Ezra Verboom HLLM 8,72 --- Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,78 --- Gemeld
6 Sven Roosen Eindhoven 9,06 --- Gemeld
7 Ferrie Hamer Haag 9,21 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 9,23 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,78 --- Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 10,24 --- Gemeld
3 Niels van Weesep PAC 10,31 --- Gemeld
4 Jur Bakker AV Edam 10,56 --- Gemeld
5 Tim Pelkmans AV Sprint 10,62 --- Gemeld
6 Mark Scholten AV Impala 10,73 --- Gemeld
7 Tobias Janssens DEM 11,08 --- Gemeld
8 Wouter van Gorcom HLLS 11,59 --- Gemeld

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,33 --- Gemeld
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,59 --- Gemeld
3 Jonathan Pronk AV Sparta 9,79 --- Gemeld
4 Yoram Vriezen GACH 9,92 --- Gemeld
5 Sam Steffens Ciko `66 9,98 --- Gemeld
6 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,34 --- Gemeld
6 Yair van Harmelen AV Feniks 10,34 --- Gemeld
Stan Atsma HLLS DNS --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Jonne vd Giessen AAV `36 9,37 --- Gemeld
2 Nienke Madderom AV Trias 9,48 --- Gemeld
3 Sarah van Beilen SPWS 9,54 --- Gemeld
4 Rosalie Breems KAV Holland 9,67 --- Gemeld
5 Rikst Slot Heerenveen 9,88 --- Gemeld
6 Kahlan Veen Heerenveen 9,93 --- Gemeld
7 Luca van Loon AV `40 10,04 --- Gemeld
8 Anouk Schoop AV NOP 10,09 --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,05 --- Gemeld
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,09 --- Gemeld
3 Zoë Sedney ARV Ilion 9,13 --- Gemeld
4 Lara Owobowale De Spartaan 9,26 --- Gemeld
5 Maartje Blanken Avantri 9,45 --- Gemeld
6 Nikki Boon Flevo Delta 9,61 --- Gemeld
7 Kato Leusink GACH 9,78 --- Gemeld
Anna Roelofs AV Suomi DNS --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Trijntje v... Elzakker Spado 10,83 --- Gemeld
2 Bente Madderom AV Trias 10,84 --- Gemeld
3 Nine Fransen AV Sprint 11,16 --- Gemeld
4 Kika de Vos PAC 11,44 --- Gemeld
4 Hanna van Baast AV Attila 11,44 --- Gemeld
6 Miro Vlasman Phanos 11,51 --- Gemeld
6 Romee Hermse PAC 11,51 --- Gemeld
8 Fenna Achterberg VAV 24,34 --- Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,46 --- Gemeld
2 Femke Kuppens Scorpio 9,98 --- Gemeld
3 Mette van der Meer Flevo Delta 10,09 --- Gemeld
4 Denise Arisa ARV Ilion 10,43 --- Gemeld
4 Isabel Raap PAC 10,43 --- Gemeld
6 Joyce van Welie PAC 10,65 --- Gemeld
7 Floor Alessie AV Attila 10,69 --- Gemeld
8 Kristina Tergau PAC 11,36 --- Gemeld