Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kai van Gaalen HLLS 8,99Q 8,87
2 Mark Heiden PAC 9,13Q 9,62
3 Mees Kappert AV Salland 9,15Q 9,51
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,37Q 10,00
5 Maarten Debeij JSPR 9,38Q 9,45
5 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,38Q 9,74
7 Marnix Kolkman AV Edam 9,43Q 9,61
8 Peter de Kruyff HLLS 9,52Q 9,32
9 Timme Koster AV Trias 9,72Q 9,84
10 Job Geerds AV 1923 9,81Q 9,65
11 Thom Schipperen Scorpio 9,83q ---
12 Luc Franck ATOP 9,87q 10,31
13 Marcus Melenhorst Altis 10,15Q 10,70
14 Ton van Mameren Triathlon 10,18q 10,08
15 Ivar De Koning Parthenon 10,22q 9,80
16 Tobias van Ee GACH 10,24 10,43
17 Duane van Dijkhuizen Parthenon 10,25Q 9,80
18 Kjell de Groot Flevo Delta 10,42 10,81
19 Geordy Witmond SPLS 10,64 10,94
20 Thomas Gonggrijp AL73 10,76 14,60
21 Koen van der Aa PAC 10,81 11,08
22 Liam Rietbroek AV Gouda 10,94 11,18
23 Wies Roemaat Ciko `66 10,97 11,56
24 Ruben Claus PAC 11,03 11,25
25 Tim van der Leeden Arena 11,20 11,30
26 Yassine Bouaziz AV34 11,35 10,40
26 Gijs de Bruijne Flevo Delta 11,35 11,00
28 Merijn Kerens Pijnenburg 11,65 12,04
29 Thijmen van Es AV Hylas 12,34 ---
30 Youp de Groot Pijnenburg 13,26 ---

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Benjamin Coolen Haag 8,69Q 8,83
2 Sven Jansons Triathlon 8,82Q 9,28
2 Sharif Omoyele Rotterdam 8,82Q 8,82
4 Noah Chokri Rotterdam 8,85Q 9,72
5 Ezra Verboom HLLM 8,88Q 9,64
6 Ferrie Hamer Haag 8,95Q 9,11
7 Phill Pols Atledo 8,98Q 9,04
8 Sven Roosen Eindhoven 9,02Q 9,02
9 Robin Boersma AV NOP 9,20Q 10,10
10 Koen Roskamp BAV 9,27Q 9,60
11 Robin van Opstal SPOB 9,29Q 9,35
12 Owen Beuckens AV NOP 9,41q 10,07
13 Gabriël ...rnelissen GACH 9,45Q 9,31
14 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,48q 9,47
15 Menno van den Broek DJA 9,51q ---
16 Casper Decates Nijmegen 9,59q DNS
17 Daniel van de Merwe NEAV 9,62 9,82
18 Marijn de Wit SPOB 9,68 11,22
19 Alexander Meijkamp HLLS 9,71 10,59
20 Raoul van de Laar NEAV 9,72 10,52
21 Eric Wolfrat GACH 9,78 9,75
22 David Cairo Phanos 9,92 10,05
23 Giovanni Homan PAC 9,94 10,15
24 Sam Versluijs Spado 10,13 10,80
25 Youri Fransen GACH 10,41 10,17
26 Bas Westerbroek AV34 10,78 10,80
27 Floris van Dijk Typhoon 11,23 ---
28 Thijs van Miltenburg BAV 11,26 12,78
29 Felix Schillings DNMC 12,87 11,43

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 10,01Q 10,09
2 Tim Pelkmans AV Sprint 10,16Q 10,56
3 Mark Scholten AV Impala 10,41Q 10,23
4 Justin Labrijn Almere `81 10,46Q ---
5 Niels van Weesep PAC 10,63Q 11,07
6 Wouter van Gorcom HLLS 10,71Q 10,69
7 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,09Q ---
8 Dennis Schaap DEM 11,17Q 11,72
9 Tobias Janssens DEM 11,18Q 10,85
10 Jur Bakker AV Edam 11,30Q 11,26
11 Jasper van Craaikamp VAV 11,33Q 10,92
12 Melchior Treffers AV34 11,45Q 11,30
13 Yoeri Karsowidjojo HLLS 11,57Q 10,69
13 Jarno van der Meide PAC 11,57Q 11,72
15 Joas van Hellemondt Leiden 11,59Q 11,21
16 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,60Q 9,50
17 Thomas Fructus AV 1923 11,66Q 11,90
18 Binne Brok Tempo AV 11,67Q ---
19 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 11,70Q 9,30
20 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 11,81q 11,88
21 Timon Hoeve SPLS 11,84Q 11,13
22 Senna Beuckens AV NOP 11,95q ---
23 Tom Schmit ATOP 12,02q 11,16
24 Menno Weeda Parthenon 12,14q ---
25 Rutger Berends Heerenveen 12,19 9,50
26 Kim Alofsen Startbaan 12,20 12,29
27 Glenn de Boer AV34 12,23 12,50
28 Jort Mulders VAV 12,53 13,18
29 Revelinio Denswil PAC 12,58 12,53
30 Ivar van Ruijven Olympus `70 12,62 12,45
31 Daan Memelink Pallas `67 13,16 10,90
32 Sebastiaan...selenberg Hanzesport 13,31 ---
33 Keyran Witmond SPLS 13,35 13,41
34 Jari Kroon Parthenon 16,03 ---

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 9,31Q 9,46
2 Gaby Emmanuel AV Sparta 9,48Q 9,84
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 9,50Q 9,54
4 Jonathan Pronk AV Sparta 9,80Q 10,25
5 Yoram Vriezen GACH 9,81Q 10,04
6 Sam Steffens Ciko `66 10,07Q 10,00
7 Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,28Q 10,38
8 Joël Hoeve SPLS 10,35Q ---
9 Stan Atsma HLLS 10,51Q 10,57
9 Casper Haagh Scorpio 10,51Q 10,73
11 Brend Baak Flevo Delta 10,52Q 10,21
12 Twan van Rijn AAV `36 10,59Q 11,03
13 Rens de Graauw PH 10,60Q 10,71
14 Max Halling Avantri 10,68Q 10,76
14 Rutger Hoekstra AV Impala 10,68Q 10,64
16 Yair van Harmelen AV Feniks 10,72Q 10,31
17 Bart Veltman AV Gouda 10,75Q 10,19
18 Pieter Bulte Pallas `67 10,83Q 11,91
19 Chuck Pols Scorpio 10,84q 11,14
20 Ronin van der Holst PAC 10,94Q 11,35
21 Thijmen Poels ATV Venray 11,08q 11,68
21 Stefan Beukers Pallas `67 11,08q 11,86
23 Chiel Hulshof PH 11,21q 12,10
23 Sem Oolbekkink Nijmegen 11,21Q 16,29
25 Giann-Carlo Denswil PAC 11,45 11,88
26 Bram van Alebeek Nijmegen 11,52 11,17
27 Quinten Wormer Haag 11,78 11,50
28 Nils Reefman Pallas `67 11,86 11,92
29 Boris Vegter AV34 11,87 ---
30 Tim Consemulder HLLS 11,90 11,45
31 Aran Swart AV Spiridon 11,96 13,00
32 Ruben Stam AV Rijssen 11,99 11,99
33 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 12,01 11,50
34 Laszlo Doelwijt AV34 12,28 12,10
35 Alexander ...derikhoff Altis 12,39 12,25
36 Micha Groenenboom AV Gouda 12,42 12,64
37 Joeri Konincks DAK 12,78 12,20
38 Sjoerd Peeters AV Gouda 12,80 12,44
39 Tim Weber Almere `81 12,86 12,82
40 Hugo Habraken AV Gouda 12,92 11,28

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jonne vd Giessen AAV `36 9,56Q 9,34
2 Nina Franke AV Oss `78 9,59Q 9,53
3 Rosalie Breems KAV Holland 9,60Q 9,66
4 Sarah van Beilen SPWS 9,62Q 9,79
5 Nienke Madderom AV Trias 9,67Q 9,53
6 Sheenai Muntslag AV Sprint 9,70Q 10,23
7 Rikst Slot Heerenveen 9,79Q 9,46
8 Luca van Loon AV `40 9,83Q 10,31
9 Robina Negenman KAV Holland 9,91Q 9,65
10 Suzan Plat AV PEC 1910 9,92q 10,32
11 Kahlan Veen Heerenveen 9,93Q 10,02
12 Doortje van der Mark Ciko `66 9,94Q 10,09
13 Puck Harms GACH 9,95Q 10,24
14 Kim Van Leest AV `40 10,01Q 10,02
15 Kira van den Ham HLLS 10,16Q 10,33
16 Ilse Steigenga HRRR 10,17q 10,76
17 Sofie Dokter Groningen 10,18Q 10,70
18 Anouk Schoop AV NOP 10,21Q 10,11
19 Anne de Jong Leiden 10,24Q 10,25
20 Sophie van den Berg AV NOP 10,26q 10,29
20 Rosa Kuin AV Hera 10,26q 10,41
22 Amber Fritse AV Passaat 10,28q 10,35
23 Madelief Vaessen Swift 10,29q 10,76
24 Marijke va...den Broek HLLS 10,33 10,24
25 Sarah van Ekeris KAV Holland 10,40Q 10,51
26 Sterre Buijs VAV 10,47 10,70
27 Desi van Emmerik Cialfo 10,53 11,06
28 Iris Nass AV PEC 1910 10,58 10,67
29 Jana Kamps Haaksbergen 10,61 11,49
30 Sara Dekker Olympus `70 10,73 11,46
31 Nikki Taag KAV Holland 10,74 11,12
32 Emma Spiekman AV Sprint 10,82 10,80
33 Elin Logtenberg AV PEC 1910 10,84 11,17
34 Fabienne de Cloe Spark 10,87 10,74
35 Yente Ouwerling Scorpio 10,98 10,64
36 Mila van Leeuwen Scorpio 11,05 11,23
37 Jo-Anne Bosk Groningen 11,13 11,22
38 Maaike Heida Clytoneus 11,19 11,91
39 Veerle Mol Hanzesport 11,27 11,52
40 Marrit Oosterbaan HRRR 11,31 11,66
41 Shari Vollema AV Athlos 11,33 10,40
42 Noor Stapel Nijmegen 11,35 11,36
43 Mette Oosterink GACH 11,67 11,45
44 Nuriya Mets Pijnenburg 11,70 11,98
45 Maaike Bukman PAC 11,71 11,61
46 Yassine Bulthuis AV Impala 11,72 11,50
47 Sabien Hilhorst BAV 12,24 11,30
Tosca van der Flier AV Lycurgus DNS 10,14

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,15Q 9,27
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,16Q 9,24
3 Lara Owobowale De Spartaan 9,29Q 9,39
4 Grace-Ann Pronk AV Sparta 9,31Q 9,70
5 Zoë Sedney ARV Ilion 9,33Q 9,33
6 Anna Roelofs AV Suomi 9,42Q 9,54
7 Silke Vonk AV Sprint 9,45Q 9,64
8 Kato Leusink GACH 9,52q 10,30
9 Nikki Boon Flevo Delta 9,59Q 9,63
10 Tessa Smits AV Sprint 9,61Q 9,62
11 Maartje Blanken Avantri 9,62Q 9,73
11 Emy Guikema Groningen 9,62Q 9,43
13 Vera Derksema Groningen 9,65Q 10,04
14 Romy van Hilst GACH 9,68Q 9,97
15 Miranda van Dijk HRCL 9,71Q 9,95
16 Otte Wienese GACH 9,73q 9,84
17 Sarah Kortland Typhoon 9,74Q 9,41
18 Amy Hasselton THOR 9,82q 9,76
19 Isabel Bertrand PH 9,83Q 10,07
20 Fleur van der Linden AV Sprint 9,86Q 9,82
21 Janna Doumpas JSPR 9,87q 9,98
22 Terri Talan Heerenveen 9,89q 9,63
23 Cicely Sille AV Lionitas 9,99Q 9,59
24 Anouk Haverkort AV Lycurgus 10,01q 10,31
25 Floor van den Brink AV Athlos 10,20 12,03
26 Jinke Prinsen AV Sprint 10,39 10,35
27 Marjolein Klaren MPM 10,43 11,01
28 Annabelle Emmen AV Spiridon 10,44 10,61
29 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,55 10,46
30 Anna Oosterwegel DVTR 10,66 10,45
31 Samar Ahmed HLLS 10,73 10,59
32 Tirza Meijer AAV `36 10,77 10,38
33 Aukje Vellinga Groningen 10,81 11,40
34 Mirte Hereijgers DJA 10,88 11,33
35 Evelyn Imafidon AV Feniks 10,94 10,60
36 Linda van der Klei NEAV 11,01 12,24
37 Melissa Uranka ATOP 11,04 12,50
38 Lauraine Kolmschot AAV SISU 11,12 12,72
39 Mila Kuller NEAV 11,22 11,64
40 Amber van der Klei NEAV 11,30 11,84
41 Silke Hoekstra HRRR 11,33 11,05
42 Shauna Co... Dongeren SAV 11,60 11,45
43 Emma van der Schoor GACH 12,12 12,41
44 Kim Lavrijsen AV Gouda 12,14 10,74
45 Lieve van Woerden Ciko `66 12,60 12,64
46 Pien Korstanje AV Attila 24,45 9,82
Camilla Pieper AV34 DNF 10,30
Lieke Blommestein Tempo AV --- ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Fenna Achterberg VAV 10,79Q 11,16
2 Trijntje v... Elzakker Spado 11,05Q 11,88
3 Miro Vlasman Phanos 11,06Q ---
4 Nine Fransen AV Sprint 11,17Q ---
5 Hanna van Baast AV Attila 11,53Q 11,77
6 Kika de Vos PAC 11,56Q 12,46
7 Romee Hermse PAC 11,59Q 11,71
8 Bente Madderom AV Trias 11,60Q 11,38
9 Lynn van der Meij DEM 11,86Q 12,20
9 Emily van der Hoeff PAC 11,86Q 12,87
11 Eline Brouwer DEM 11,88q 11,50
12 Frederiek Dekker Olympus `70 11,93q 12,42
13 Yasmine Bouaziz AV34 12,04Q 11,50
14 Mikki Lips AV Sprint 12,06q ---
15 Milou van der Lichte AV Sprint 12,17Q 12,62
16 Klara van der Gaast PAC 12,18Q 12,54
17 Merle Büker HAC 12,20q 13,42
18 Lara Smits SV Noordkop 12,25Q 12,18
19 Carlijn Bodde Pallas `67 12,28q 8,70
20 Isa Leidekker VAV 12,29q 12,78
21 Lianne Groenendijk Leiden 12,34 12,43
22 Isis Tinneveld Olympus `70 12,36Q 12,08
23 Steffie Seher CAV Energie 12,37 ---
24 Carlijn Mols ATOP 12,48 12,49
24 Elin Slagt AAC `61 12,48 ---
26 Robin Vuik AV Astylos 12,52Q 12,71
27 Ellemijn Blok Olympus `70 12,56 12,30
28 Fenna Gelderblom AV `56 12,66 12,14
29 Sophie van Ekeris KAV Holland 12,67 12,65
30 Elisa Nap De Gemzen 12,74 10,50
30 Marije Brouwer HRRR 12,74 11,00
32 Rochelle Negenman KAV Holland 12,83 ---
33 Sara Bossche PAC 12,85 12,86
34 Floor Olthof Pallas `67 12,86 11,50
35 Ilse Stok CAV Energie 12,94Q 12,76
36 Eva Kroon Altis 13,03Q ---
37 Eva Hoogewerf KAV Holland 13,32 ---
38 Indy Faassen Flevo Delta 13,37 11,30
39 Elin Kruizenga Altis 13,45 11,89
40 Noeska van Zaanen AV34 14,17 ---
41 Isabel van Noordenne CAV Energie 14,45 9,73
42 Romée de Best HRRR 15,36 11,00
43 Roos Brands HRRR 15,61 9,80
Zoë Lammertink DEM DNS 12,59
Amber de Roo AV `40 DNF 11,85

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 9,61Q 9,90
2 Isabel Raap PAC 10,17Q 9,77
3 Denise Arisa ARV Ilion 10,18Q 10,00
4 Femke Kuppens Scorpio 10,28Q 10,07
5 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 10,34Q 9,90
6 Mette van der Meer Flevo Delta 10,49Q 10,88
7 Floor Alessie AV Attila 10,54Q 10,72
8 Anke Binnema Heerenveen 10,67Q 10,83
9 Anouk van Dal DAK 10,69Q 11,50
10 Kristina Tergau PAC 10,78Q 10,91
11 Joyce van Welie PAC 10,83Q 10,30
12 Sofie Thomas PAC 11,00Q 11,42
13 Femke Jonker AV Hera 11,36Q 11,51
14 Femke Akkermans Tempo AV 11,39Q ---
15 Bo van der Aar DEM 11,47Q 11,08
16 Linsy Heestermans AV Sprint 11,62Q 12,14
17 Juliet Diederen Hanzesport 11,72Q 12,05
18 Lizzy Arts HAC 11,82q 13,60
19 Mikayla van den Berg AV34 11,91Q 11,70
20 Mieke van de Pasch AV Gouda 11,92q 12,07
21 Ciara Cof... Dongeren SAV 11,97q 12,49
22 Jildou Guest Haag 11,98Q 12,49
23 Evelien va...Houweling De Gemzen 12,04q 11,72
23 Estelle Bruins AV34 12,04 11,60
25 Nadieh Meerman Almere `81 12,14Q 12,00
26 Amber van ... Klundert Spado 12,17 13,00
27 Jasmijn van den Bos Olympus `70 12,18 12,30
28 Kenya Ramos PAC 12,20 12,35
29 Isabel van Steenwijk AV Gouda 12,25 12,33
30 Nadia de Keijzer BAV 12,47 13,51
31 Pien van Berk AV Gouda 12,86 12,14
32 Ffion van Gulik Tempo AV 14,28 ---
33 Sandy de Does Haag 15,67 14,07
Meike van Beurden DAK DQ 13,40