Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,55 7,58
2 Isiah Emanuelson PAC 7,67 7,56
3 Marnix van der Burg Leiden 7,84 7,81
4 Quinten van Ommen ATOP 7,85 8,24
5 Maarten Debeij JSPR 7,86 7,86
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,93 7,95
7 Marcus Melenhorst Altis 7,94 8,63
8 Enzo Meerstra Hollandia 8,08 8,02
9 Freek Weijman Pallas `67 8,10 8,24
10 Romello Christiaan AV Hera 8,16 8,20
11 Joris van den Hoven Triathlon 8,21 8,30
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,22 8,23
13 Daan Gestel DVTR 8,23 8,43
14 Thom Schipperen Scorpio 8,25 8,57
14 Fedor de Pagter Hanzesport 8,25 8,53
16 Tobias Steevensz AV Passaat 8,26 8,54
17 Max van Velzen PH 8,31 8,48
18 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,32 8,44
19 Sylvio Mulders ATOP 8,36 8,20
20 Quinten Chambliss AV Sparta 8,38 8,53
21 Julius Geertsma PH 8,39 8,50
22 Patrick Meskes Triathlon 8,46 8,44
23 Timo den Hollander GVAC 8,47 8,56
24 Ivar De Koning Parthenon 8,48 8,40
25 Sander Ni...wenhuijse PAC 8,49 8,61
26 Angelo Visser NEAV 8,51 8,59
27 Lucas Burgers PAC 8,53 8,31
28 Sil de Jong Heerenveen 8,56 8,41
29 Jochem Laurens AV Sprint 8,58 9,37
30 Geordy Witmond SPLS 8,59 9,01
31 Tobias van Ee GACH 8,60 8,62
32 Hugo Schouten Hanzesport 8,64 9,14
33 Mathijs van Wessel Pijnenburg 8,70 8,70
34 Sietse Kolnaar Groningen 8,80 9,21
35 Thijmen van Es AV Hylas 8,81 8,91
36 Karsten Duys PAC 8,86 8,89
37 Boas Okken Groningen 8,89 8,96
38 Koen van der Aa PAC 8,98 9,12
38 Tim van der Leeden Arena 8,98 8,95
40 Jochem van Boekel Typhoon 9,21 9,38
41 Tom Fontani GACH 9,24 9,36
42 Merijn Kerens Pijnenburg 9,25 8,88
43 Youp de Groot Pijnenburg 9,95 10,22
Job Geerds AV 1923 --- 8,49
Kep Schouenberg Scopias --- 8,40

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 7,63 7,59
2 Dushently Isenia CAV Energie 7,64 7,99
2 Noah Chokri Rotterdam 7,64 7,65
4 Dario Podda Haag 7,65 7,64
5 Sharif Omoyele Rotterdam 7,69 7,76
6 Indy Wekker U-Track 7,77 7,89
7 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,78 7,77
8 Rogier Derksen PAC 7,80 7,73
8 Lars Adriaanse Voorne 7,80 7,68
10 Stephan van der Jagt AV `47 7,81 8,19
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,85 8,10
12 Raoul van de Laar NEAV 7,92 12,60
13 Hristo Vermeer Typhoon 7,95 7,94
13 Robin van Opstal SPOB 7,95 7,78
15 Thimo Henraat AV Feniks 8,00 8,07
16 Thijs de Wit PAC 8,01 8,12
17 Ishan Baidjoe PAC 8,02 7,99
17 Joris Abelen AV Wijchen 8,02 8,18
19 Tom Roossink AV NOP 8,04 8,17
20 Christian Vermeulen HLLS 8,05 8,13
21 Bas Westerbroek AV34 8,10 8,20
22 Casper Decates Nijmegen 8,11 8,39
23 Sten de Schrijver AV `56 8,18 8,13
24 Tim de Greef Altis 8,20 8,34
25 Josha Kasmir PAC 8,24 8,20
25 Julian van Heiningen Typhoon 8,24 8,46
27 Ruben Koning AV Gouda 8,26 8,34
28 Lucas de Leeuw Haag 8,29 8,48
29 Youri Fransen GACH 8,31 8,28
29 David van der Lugt GVAC 8,31 8,18
31 Giovanni Homan PAC 8,33 8,35
32 Daniel van de Merwe NEAV 8,46 8,39
33 Riq de Wit Eindhoven 8,51 13,38
34 Rik van der Haven Scorpio 8,77 8,94
35 Alexander Meijkamp HLLS 8,85 8,53
36 Sam Versluijs Spado 8,86 8,80
37 Wessel Terpstra BAV 9,10 9,22
38 Jacco Aalbregt Olympus `70 9,24 9,21
Felix Schillings DNMC DNS 9,13
Martijn Stok CAV Energie --- 8,20
Indigo Tjan AV Gouda --- 8,27
Jasper Cobussen Eindhoven --- ---

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,20 8,48
2 Justin Labrijn Almere `81 8,60 ---
3 Jens De Wilde Scorpio 8,65 8,46
4 Niels van Weesep PAC 8,67 8,66
5 Youri de Wit DJA 8,69 8,71
6 Joas van Hellemondt Leiden 8,73 8,68
7 Tibbe Teunissen AV Sprint 8,76 9,00
8 Justin van Dooren AV Sparta 8,78 8,65
9 Jur Bakker AV Edam 8,86 8,73
10 Max Birdja Haag 8,87 8,87
11 Jelte van Es AV Hylas 8,88 8,80
12 Martijn Pos HLLS 8,93 8,94
13 Jip de Greef Altis 8,96 9,05
14 Joeri Steenman HLLS 9,00 8,86
15 Joost van Mierlo HAC 9,01 9,50
16 Lucas Bal CAV Energie 9,03 8,90
17 Lucca Marks HLLS 9,06 9,03
18 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,07 9,05
18 Thom Kortenoever Typhoon 9,07 9,28
20 Wessel de Lange Parthenon 9,08 8,89
20 Wouter van Gorcom HLLS 9,08 8,84
22 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,12 9,18
23 Jarno van der Meide PAC 9,14 9,08
24 Lucas Man GACH 9,16 9,29
24 Timo Spiering PAC 9,16 9,04
26 Jan Vriesman BAV 9,17 ---
27 Joost Kroesbergen MPM 9,21 9,22
28 Mick Baldew Phanos 9,22 8,95
29 Benjamin den Hartog CAV Energie 9,25 9,15
30 Mika Berg Heerenveen 9,28 9,30
30 Tyrone Richards Altis 9,28 9,48
32 Thijmen Middelkamp AV Athlos 9,34 9,50
33 Cas Hoekstra AV34 9,35 9,32
34 Mike Paauw Haag 9,42 9,49
35 Tijmen Hoogendoorn BAV 9,46 9,12
36 Jurre Klumpenaar VAV 9,48 9,64
37 Jesse de Boer VAV 9,52 9,37
38 Thijs Jorritsma HRRR 9,56 9,40
39 Kendrick v... Kruisweg AV34 9,57 9,40
39 Tomas A IJzerman Pallas `67 9,57 9,90
41 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 9,59 9,50
42 Stijn van Valkenburg Pallas `67 9,61 9,70
43 Jitse Tijtsma Heerenveen 9,66 9,40
43 Revelinio Denswil PAC 9,66 9,36
45 Rick Velkers Heerenveen 9,68 9,70
45 Sven Teekens AV Gouda 9,68 9,63
47 Mees Kwakkelaar Hanzesport 9,73 9,56
48 Daan Memelink Pallas `67 9,76 9,70
49 Gene Timmers Haag 10,04 10,03
50 Dinand te Pas BAV 10,28 9,81
51 Joscha Giesen BAV 10,64 10,10
52 Jelmer Pastoor BAV 11,99 11,14
Tim de Bruijn RK HAV DNS 9,14
Jamie Sesay Almere `81 --- ---
Jarik van de Mast Altis --- 9,52
Hugo Zemering Haag --- 9,39
Timo Boschman PAC --- 9,61

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Damian Felter Rotterdam 7,86 7,85
2 Nsikak Ekpo Haag 7,88 7,81
3 Jonathan Pronk AV Sparta 8,00 8,21
4 Mark van der Linden Haag 8,20 7,74
5 Noah Köllmann AV 1923 8,26 8,20
6 Jonas Phijffers ATNY 8,31 8,45
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,41 8,44
8 Yair van Harmelen AV Feniks 8,47 8,48
9 Joeri Konincks DAK 8,49 8,57
10 Dave Boamah AV Feniks 8,53 8,59
11 Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,55 8,70
11 Yidne Hulleman AV34 8,55 8,30
13 Muhameed Huseen Typhoon 8,60 8,60
14 Alexander ...derikhoff Altis 8,61 8,69
15 Sam Steffens Ciko `66 8,62 8,54
16 Laurens Prins GACH 8,63 8,70
17 Rens de Graauw PH 8,65 8,91
18 Carildo Linger AV Feniks 8,66 8,88
19 Kaj de Jong AV Statina 8,69 8,67
20 Rhomen Romeo AV Atverni 8,71 8,68
21 Collin Geugjes NEAV 8,79 8,83
22 Bart Veltman AV Gouda 8,83 8,56
23 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,89 8,88
24 Thijs de Wild Typhoon 8,90 8,98
25 Bayo Abisoye Ciko `66 8,98 8,85
26 Seb Wals AV Lycurgus 9,00 8,98
27 Stan Atsma HLLS 9,03 8,99
28 Quinten Wormer Haag 9,07 9,14
29 Isaac Kammeron AV Lycurgus 9,08 ---
30 Giann-Carlo Denswil PAC 9,09 9,19
30 David Punt PAC 9,09 8,43
32 Thijs van ...wershaven DVTR 9,15 9,36
33 Julian Vries Heerenveen 9,17 9,80
33 Stan Buddingh Typhoon 9,17 ---
35 Oliver van der Velde Haag 9,21 9,66
35 Tim Consemulder HLLS 9,21 9,18
35 Bas van der Horst AV Athlos 9,21 9,00
35 Pieter Bulte Pallas `67 9,21 9,26
39 Sidate Seck AV Feniks 9,23 8,99
39 Steven Zollinger Nijmegen 9,23 9,13
41 Lars van Spijk DAK 9,29 9,06
42 Laszlo Doelwijt AV34 9,32 9,10
43 Mark Hollestelle Triathlon 9,33 9,49
43 Kevin Smaling ATOP 9,33 9,27
45 Jasper Oele PAC 9,42 8,93
46 Lucas Broekroelofs Triathlon 9,46 ---
47 Taco Visser AV34 9,53 9,57
48 Kevin van Loon DAK 9,54 9,36
49 Sjoerd Peeters AV Gouda 9,92 9,98
50 Hugo Habraken AV Gouda 10,03 10,30
Dennis van Veen Olympus `70 DNS 8,91
Ruben Stam AV Rijssen DNS 8,92
Daniel Engelhart AAV `36 --- 8,30
Gaby Emmanuel AV Sparta --- 8,49
Mark Dullaart Haag --- 10,09
Tim Dullaart Haag --- 15,04
Finn Muilwijk AV34 --- 9,10

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Minke Bisschops ATOP 8,18 8,14
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,18 8,15
3 Simi Pater AV Statina 8,30 8,24
4 Sterre Buijs VAV 8,35 8,43
5 Lianne Huisjes Groningen 8,39 8,56
6 Olivia Greven Hanzesport 8,42 8,53
7 Lara Weghorst Leiden 8,46 8,51
8 Valéria Montijn CAV Energie 8,49 8,27
9 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,52 8,61
10 Robina Negenman KAV Holland 8,55 8,66
10 Luca van Loon AV `40 8,55 8,72
12 Puck Harms GACH 8,57 8,63
13 Suzan Plat AV PEC 1910 8,59 8,53
14 Nina Franke AV Oss `78 8,61 8,30
15 Ilse Steigenga HRRR 8,62 8,63
16 Laura Schnell HLLS 8,64 8,78
17 Doortje van der Mark Ciko `66 8,65 8,56
18 Bregje Naus AV Weert 8,66 8,56
19 Amy Walraven Altis 8,68 8,72
20 Nadia Willemse DEM 8,70 8,55
21 Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 8,64
21 Mila Wacht AAV `36 8,71 8,65
23 Maaike Heida Clytoneus 8,74 8,96
23 Lisa Moulen ATOP 8,74 8,61
25 Julia Arlotti KAV Holland 8,75 8,85
25 Eva Nijdam Scorpio 8,75 8,53
27 Jana Kamps Haaksbergen 8,81 8,60
27 Sara-Mina Saberi Groningen 8,81 8,84
29 Sarah van Ekeris KAV Holland 8,82 8,81
29 Yassine Bulthuis AV Impala 8,82 8,90
31 Danielle Wooning Avantri 8,83 8,74
32 Larissa Wubbolts HRRR 8,85 8,90
33 Anne Rewinkel AL73 8,86 8,82
34 Lysanne Zaal AV Hera 8,87 8,84
35 Sara Dekker Olympus `70 8,88 9,03
36 Hanna van der Zalm PH 8,91 8,74
37 Maaike Bukman PAC 8,93 8,81
38 Mette Pols AV Gouda 8,95 8,98
39 Evelien Versmissen Gloria 8,96 9,03
40 Keïta Wielzen Olympus `70 8,98 9,25
40 Meike Guikema SV Jupiter 8,98 8,93
42 Emma Spiekman AV Sprint 8,99 8,96
43 Yente Ouwerling Scorpio 9,03 8,87
44 Renate Oldenhof Climax 9,05 9,13
45 Tessa Marijnissen Spado 9,06 8,75
46 Nikki Taag KAV Holland 9,07 9,09
47 Des'ray Ramos PAC 9,10 8,76
48 Mirjam Hollestelle Triathlon 9,11 8,98
49 Zalua Tulizeo Pijnenburg 9,12 9,01
50 Nuriya Mets Pijnenburg 9,13 9,00
51 Romy Dannenburg AV Atverni 9,17 9,26
52 Mette Oosterink GACH 9,32 9,26
52 Melana Agricola SPLS 9,32 8,80
54 Juno Bakker BAV 9,50 8,72
55 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 9,57 9,40
Afra Jiya AV Lycurgus --- 8,15
Ilse Hengeveld GACH --- 9,59
Esmé Bastiaannet De Gemzen --- ---
Angela de Vries Olympus `70 --- 9,11
Dianne den Hoed AV Passaat --- ---
Maureen van de Brug PAC --- 9,83
Rosalie Temme Typhoon --- 8,64
Britt Marijnissen AV Sprint --- 8,83
Bente de Jager Scorpio --- 8,61
Sterre van...er Linden AV Athlos --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Shaquata King AV Feniks 7,97 7,83
2 Zoë Sedney ARV Ilion 7,98 8,21
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,03 8,17
4 Anna Roelofs AV Suomi 8,13 8,20
5 Kato Leusink GACH 8,19 8,12
6 Kadidja Sangare AAV `36 8,21 8,17
6 Grace-Ann Pronk AV Sparta 8,21 8,30
8 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,23 8,32
9 Janna Doumpas JSPR 8,25 8,23
10 Emy Guikema Groningen 8,28 8,27
11 Silke Vonk AV Sprint 8,32 8,20
12 Dominique Plaisier Rotterdam 8,35 8,59
13 Xiorèse Romero AV Trias 8,37 8,35
14 Megan de Ruiter Startbaan 8,40 8,50
15 Cicely Sille AV Lionitas 8,43 8,31
16 Julie van de Wal Swift 8,45 8,55
17 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,46 8,46
18 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,48 8,47
19 Emma Hoving AV NOP 8,49 8,44
20 Annemarie Malais PAC 8,53 8,62
21 Sanne Verdellen Scopias 8,57 8,20
22 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,60 8,71
23 Isabel Bertrand PH 8,62 8,61
24 Djim Van den Berg PH 8,67 8,53
24 Marieke Kuppens Scopias 8,67 8,81
26 Miranda van Dijk HRCL 8,68 8,63
27 Sienna Klous AV Lycurgus 8,69 8,77
28 Jokeh Engelhart AAV `36 8,70 8,64
29 Evelijn van Hilten Clytoneus 8,74 8,88
29 Ankie Vermeeren DJA 8,74 8,62
31 Chantal Kruit AV Gouda 8,76 8,60
32 Isabel van den Broek BAV 8,78 8,56
33 Eva Stienstra Groningen 8,83 9,41
34 Evelyn Imafidon AV Feniks 8,84 8,59
34 Vivian Kip OSM `75 8,84 8,87
36 Iris Reurink De Gemzen 8,85 8,81
36 Melissa Uranka ATOP 8,85 9,10
38 Kim Lavrijsen AV Gouda 8,89 8,79
39 Tirza Meijer AAV `36 8,95 9,09
39 Maritte de Ruiter Pijnenburg 8,95 9,07
41 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 8,99 8,37
42 Lauraine Kolmschot AAV SISU 9,07 8,80
43 Anika Northausen Pijnenburg 9,08 9,31
43 Anna Oosterwegel DVTR 9,08 8,94
45 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 9,11 9,00
46 Yanniek Bouwer AV Trias 9,15 9,45
47 Shauna Co... Dongeren SAV 9,17 9,22
48 Roos Verdegaal HLLS 9,21 9,09
49 Emma van der Schoor GACH 9,26 9,14
50 Dawy Jipat Pijnenburg 9,27 9,30
51 Linda van der Klei NEAV 9,31 9,33
52 Amber van der Klei NEAV 9,64 9,58
53 Elina Ettes Groningen 9,77 9,50
Beyoncé Pina NEAV DNS 9,63
Amber Van der Putten AV Hera --- ---
Anahera Tahapary Clytoneus --- ---
Lieke Blommestein Tempo AV --- ---
Yara Linnekamp HLLS --- 8,15
Diema Kazemi AV34 --- 8,50
Megan Broekhuis DVTR --- ---
Sanne Haagsma HRRR --- 10,60
Maartje O...e Voshaar Pallas `67 --- 9,34
Lieve van Woerden Ciko `66 --- ---
Fleur Mollen Ciko `66 --- 9,50

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Jaybre Wau Maastricht 8,50 8,70
2 Bente Madderom AV Trias 8,56 8,96
3 Amber de Roo AV `40 8,64 8,86
4 Rosella van Keulen VAV 8,67 8,61
5 Miro Vlasman Phanos 8,72 8,87
6 Esmee Douma SV Veendam 8,78 9,20
7 Nine Fransen AV Sprint 8,83 8,96
8 Brecht van der Vliet AV Impala 8,94 8,80
9 Britt de Blaauw CAV Energie 8,97 8,88
10 Christel Philipsen AV Hera 9,03 9,10
10 Naomie Höhn Altis 9,03 8,87
12 Trijntje v... Elzakker Spado 9,06 8,82
13 Roos Wortel Pijnenburg 9,09 9,19
14 Sterre Kurpershoek AV Athlos 9,13 9,10
15 Romee van Dam Startbaan 9,15 9,37
16 Katja van Eetvelt RK HAV 9,16 9,35
17 Yasmine Bouaziz AV34 9,18 9,30
18 Lynn van der Meij DEM 9,20 9,30
19 Isis Tinneveld Olympus `70 9,21 8,99
19 Maureen Rekers AV Rijssen 9,21 8,90
21 Jetske Meijer Altis 9,24 9,30
22 Maartje R...senschoon DES 9,27 9,33
22 Celine van...erikhuize Climax 9,27 9,26
24 Elka Wybenga BAV 9,28 9,43
24 Floor Olthof Pallas `67 9,28 9,60
26 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,32 9,16
27 Milou van der Lichte AV Sprint 9,34 9,48
28 Eline Brouwer DEM 9,36 9,03
29 Lianne Groenendijk Leiden 9,37 9,28
30 Fleur Blezer ATOP 9,38 9,35
31 Emily van der Hoeff PAC 9,41 9,55
31 Sara Bossche PAC 9,41 9,31
33 Marit Haagsma HRRR 9,43 9,50
34 Marije Brouwer HRRR 9,44 9,70
35 Klara van der Gaast PAC 9,46 9,62
36 Sophie van Ekeris KAV Holland 9,51 9,67
37 Romée de Best HRRR 9,54 9,80
38 Merle Büker HAC 9,55 10,18
38 Carlijn Bodde Pallas `67 9,55 9,60
40 Zoë Lammertink DEM 9,56 9,66
41 Marit Staal Heerenveen 9,57 9,80
42 Ellemijn Blok Olympus `70 9,61 9,40
43 Ilse Stok CAV Energie 9,65 9,61
44 Lisanne Boot HLLS 9,67 9,83
45 Veerle Derksen Typhoon 9,69 9,85
46 Renee de Hon AAC 9,71 9,70
47 Marit Speerstra PAC 9,78 9,93
48 Meike Leenders VAV 9,83 9,54
49 Iris Oosterbaan HRRR 9,90 9,30
50 Maeve van Mansom AV34 9,92 9,40
51 Bethe Siemonsma HRRR 9,94 9,60
52 Marit Griep Scorpio 9,98 10,00
53 Fera Fieke de Vries Heerenveen 10,40 9,80
Isa Kolle SV Noordkop DNS 9,16
Ava Meijerink Haag DNS 8,80
Pearl Lodder Typhoon DNS 9,63
Rochelle Negenman KAV Holland --- ---
Eva Hoogewerf KAV Holland --- ---
Tharissa Palma AAC --- ---
Lizelotte Bouvy Haag --- 9,65
Xenia Kroonen RK HAV --- ---
Elin Slagt AAC `61 --- ---
Roos Brands HRRR --- 10,70

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,22 8,30
2 Décheny Vreugd PAC 8,41 8,46
3 Ruth Vogels Rotterdam 8,56 8,95
4 Maureen Louws AV NOP 8,57 8,58
5 Jadaly Benn AV Feniks 8,60 8,68
6 Sindy de Bruijn AKU 8,61 8,74
6 Denise Arisa ARV Ilion 8,61 8,56
8 Amara Nnadi Altis 8,65 8,69
9 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,70 8,78
10 Merel Pijnenburg PAC 8,83 8,56
11 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,88 8,71
11 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,88 8,98
13 Laura Büker HAC 8,92 9,18
13 Nienke Meubermans PH 8,92 9,08
15 Laura Gerritsen AV34 8,95 8,60
16 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,96 8,84
17 Daan de Reijdt AV Sprint 8,97 9,12
18 Jinte Hiddink Nijmegen 8,98 8,91
19 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 8,99 9,24
19 Naomi van Opstal Eindhoven 8,99 9,00
21 Sara Bloem Hanzesport 9,00 8,76
22 Kristina Tergau PAC 9,01 9,13
23 Yara Wessels Parthenon 9,02 9,03
24 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,03 8,92
25 Evelien va...Houweling De Gemzen 9,10 9,55
26 Mikayla van den Berg AV34 9,12 8,80
27 Estelle Bruins AV34 9,13 8,50
28 Tess ter Haar AV Athlos 9,14 9,00
29 Carmen Huikeshoven Altis 9,16 9,40
30 Hagar Bruil PAC 9,18 9,09
31 Nadia de Keijzer BAV 9,23 9,00
32 Lara van der Waal Olympus `70 9,26 9,20
32 Marijn Laban PAC 9,26 9,41
34 Eva van der Valk Olympus `70 9,29 9,24
35 Roos Loman AV `40 9,32 9,27
36 Ellis de Vries Altis 9,34 9,25
36 Elle van Kasteren AV34 9,34 9,10
36 Rosa Molenberg AV Athlos 9,34 9,70
39 Linde van Dijken VAV 9,36 9,30
40 Jildou Guest Haag 9,41 9,45
41 Ilse van der Drift Olympus `70 9,45 9,70
42 Lotte Weevers PH 9,54 9,53
43 Kenya Ramos PAC 9,62 9,64
44 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,75 9,61
45 Jasmijn van den Bos Olympus `70 9,80 9,63
45 Amber Slomp AAC `61 9,80 9,76
47 Maaike Nagtegaal AV NOP 9,83 9,82
48 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,96 9,67
Elisa Babucci NEAV --- 10,44
Femke Jonker AV Hera --- 9,17
Femke Akkermans Tempo AV --- ---
Strea Ajise Haag --- 10,00
Isabel van Steenwijk AV Gouda --- 10,08
Denise Zanferrari AAC `61 --- 8,59
Truus Lut... ndombaxi Flevo Delta --- ---