Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,55 7,58 Gemeld
2 Isiah Emanuelson PAC 7,67 7,56 Gemeld
3 Marnix van der Burg Leiden 7,84 7,81 Gemeld
4 Quinten van Ommen ATOP 7,85 8,24 Gemeld
5 Maarten Debeij JSPR 7,86 7,86 Gemeld
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,93 7,95 Gemeld
7 Marcus Melenhorst Altis 7,94 8,63 Gemeld
8 Enzo Meerstra Hollandia 8,08 8,02 Gemeld
9 Freek Weijman Pallas `67 8,10 8,24 Gemeld
10 Romello Christiaan AV Hera 8,16 8,20 Gemeld
11 Joris van den Hoven Triathlon 8,21 8,30 Gemeld
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,22 8,23 Gemeld
13 Daan Gestel DVTR 8,23 8,43 Gemeld
14 Thom Schipperen Scorpio 8,25 8,57 Gemeld
14 Fedor de Pagter Hanzesport 8,25 8,53 Gemeld
16 Tobias Steevensz AV Passaat 8,26 8,54 Gemeld
17 Max van Velzen PH 8,31 8,48 Gemeld
18 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,32 8,44 Gemeld
19 Sylvio Mulders ATOP 8,36 8,20 Gemeld
20 Quinten Chambliss AV Sparta 8,38 8,53 Gemeld
21 Julius Geertsma PH 8,39 8,50 Gemeld
22 Patrick Meskes Triathlon 8,46 8,44 Gemeld
23 Timo den Hollander GVAC 8,47 8,56 Gemeld
24 Ivar De Koning Parthenon 8,48 8,40 Gemeld
25 Sander Ni...wenhuijse PAC 8,49 8,61 Gemeld
26 Angelo Visser NEAV 8,51 8,59 Gemeld
27 Lucas Burgers PAC 8,53 8,31 Gemeld
28 Sil de Jong Heerenveen 8,56 8,41 Gemeld
29 Jochem Laurens AV Sprint 8,58 9,37 Gemeld
30 Geordy Witmond SPLS 8,59 9,01 Gemeld
31 Tobias van Ee GACH 8,60 8,62 Gemeld
32 Hugo Schouten Hanzesport 8,64 9,14 Gemeld
33 Mathijs van Wessel Pijnenburg 8,70 8,70 Gemeld
34 Sietse Kolnaar Groningen 8,80 9,21 Gemeld
35 Thijmen van Es AV Hylas 8,81 8,91 Gemeld
36 Karsten Duys PAC 8,86 8,89 Gemeld
37 Boas Okken Groningen 8,89 8,96 Gemeld
38 Koen van der Aa PAC 8,98 9,12 Gemeld
38 Tim van der Leeden Arena 8,98 8,95 Gemeld
40 Jochem van Boekel Typhoon 9,21 9,38 Gemeld
41 Tom Fontani GACH 9,24 9,36 Gemeld
42 Merijn Kerens Pijnenburg 9,25 8,88 Gemeld
43 Youp de Groot Pijnenburg 9,95 10,22 Gemeld
Job Geerds AV 1923 --- 8,49 Afgemeld
Kep Schouenberg Scopias --- 8,40 Afgemeld

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 7,63 7,59 Gemeld
2 Dushently Isenia CAV Energie 7,64 7,99 Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,64 7,65 Gemeld
4 Dario Podda Haag 7,65 7,64 Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 7,69 7,76 Gemeld
6 Indy Wekker U-Track 7,77 7,89 Gemeld
7 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,78 7,77 Gemeld
8 Rogier Derksen PAC 7,80 7,73 Gemeld
8 Lars Adriaanse Voorne 7,80 7,68 Gemeld
10 Stephan van der Jagt AV `47 7,81 8,19 Gemeld
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,85 8,10 Gemeld
12 Raoul van de Laar NEAV 7,92 12,60 Gemeld
13 Hristo Vermeer Typhoon 7,95 7,94 Gemeld
13 Robin van Opstal SPOB 7,95 7,78 Gemeld
15 Thimo Henraat AV Feniks 8,00 8,07 Gemeld
16 Thijs de Wit PAC 8,01 8,12 Gemeld
17 Ishan Baidjoe PAC 8,02 7,99 Gemeld
17 Joris Abelen AV Wijchen 8,02 8,18 Gemeld
19 Tom Roossink AV NOP 8,04 8,17 Gemeld
20 Christian Vermeulen HLLS 8,05 8,13 Gemeld
21 Bas Westerbroek AV34 8,10 8,20 Gemeld
22 Casper Decates Nijmegen 8,11 8,39 Gemeld
23 Sten de Schrijver AV `56 8,18 8,13 Gemeld
24 Tim de Greef Altis 8,20 8,34 Gemeld
25 Josha Kasmir PAC 8,24 8,20 Gemeld
25 Julian van Heiningen Typhoon 8,24 8,46 Gemeld
27 Ruben Koning AV Gouda 8,26 8,34 Gemeld
28 Lucas de Leeuw Haag 8,29 8,48 Gemeld
29 Youri Fransen GACH 8,31 8,28 Gemeld
29 David van der Lugt GVAC 8,31 8,18 Gemeld
31 Giovanni Homan PAC 8,33 8,35 Gemeld
32 Daniel van de Merwe NEAV 8,46 8,39 Gemeld
33 Riq de Wit Eindhoven 8,51 13,38 Gemeld
34 Rik van der Haven Scorpio 8,77 8,94 Gemeld
35 Alexander Meijkamp HLLS 8,85 8,53 Gemeld
36 Sam Versluijs Spado 8,86 8,80 Gemeld
37 Wessel Terpstra BAV 9,10 9,22 Gemeld
38 Jacco Aalbregt Olympus `70 9,24 9,21 Gemeld
Felix Schillings DNMC DNS 9,13 Gemeld
Martijn Stok CAV Energie --- 8,20 Afgemeld
Indigo Tjan AV Gouda --- 8,27 Afgemeld
Jasper Cobussen Eindhoven --- --- Afgemeld

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,20 8,48 Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 8,60 --- Gemeld
3 Jens De Wilde Scorpio 8,65 8,46 Gemeld
4 Niels van Weesep PAC 8,67 8,66 Gemeld
5 Youri de Wit DJA 8,69 8,71 Gemeld
6 Joas van Hellemondt Leiden 8,73 8,68 Gemeld
7 Tibbe Teunissen AV Sprint 8,76 9,00 Gemeld
8 Justin van Dooren AV Sparta 8,78 8,65 Gemeld
9 Jur Bakker AV Edam 8,86 8,73 Gemeld
10 Max Birdja Haag 8,87 8,87 Gemeld
11 Jelte van Es AV Hylas 8,88 8,80 Gemeld
12 Martijn Pos HLLS 8,93 8,94 Gemeld
13 Jip de Greef Altis 8,96 9,05 Gemeld
14 Joeri Steenman HLLS 9,00 8,86 Gemeld
15 Joost van Mierlo HAC 9,01 9,50 Gemeld
16 Lucas Bal CAV Energie 9,03 8,90 Gemeld
17 Lucca Marks HLLS 9,06 9,03 Gemeld
18 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,07 9,05 Gemeld
18 Thom Kortenoever Typhoon 9,07 9,28 Gemeld
20 Wessel de Lange Parthenon 9,08 8,89 Gemeld
20 Wouter van Gorcom HLLS 9,08 8,84 Gemeld
22 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,12 9,18 Gemeld
23 Jarno van der Meide PAC 9,14 9,08 Gemeld
24 Lucas Man GACH 9,16 9,29 Gemeld
24 Timo Spiering PAC 9,16 9,04 Gemeld
26 Jan Vriesman BAV 9,17 --- Gemeld
27 Joost Kroesbergen MPM 9,21 9,22 Gemeld
28 Mick Baldew Phanos 9,22 8,95 Gemeld
29 Benjamin den Hartog CAV Energie 9,25 9,15 Gemeld
30 Mika Berg Heerenveen 9,28 9,30 Gemeld
30 Tyrone Richards Altis 9,28 9,48 Gemeld
32 Thijmen Middelkamp AV Athlos 9,34 9,50 Gemeld
33 Cas Hoekstra AV34 9,35 9,32 Gemeld
34 Mike Paauw Haag 9,42 9,49 Gemeld
35 Tijmen Hoogendoorn BAV 9,46 9,12 Gemeld
36 Jurre Klumpenaar VAV 9,48 9,64 Gemeld
37 Jesse de Boer VAV 9,52 9,37 Gemeld
38 Thijs Jorritsma HRRR 9,56 9,40 Gemeld
39 Kendrick v... Kruisweg AV34 9,57 9,40 Gemeld
39 Tomas A IJzerman Pallas `67 9,57 9,90 Gemeld
41 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 9,59 9,50 Gemeld
42 Stijn van Valkenburg Pallas `67 9,61 9,70 Gemeld
43 Jitse Tijtsma Heerenveen 9,66 9,40 Gemeld
43 Revelinio Denswil PAC 9,66 9,36 Gemeld
45 Rick Velkers Heerenveen 9,68 9,70 Gemeld
45 Sven Teekens AV Gouda 9,68 9,63 Gemeld
47 Mees Kwakkelaar Hanzesport 9,73 9,56 Gemeld
48 Daan Memelink Pallas `67 9,76 9,70 Gemeld
49 Gene Timmers Haag 10,04 10,03 Gemeld
50 Dinand te Pas BAV 10,28 9,81 Gemeld
51 Joscha Giesen BAV 10,64 10,10 Gemeld
52 Jelmer Pastoor BAV 11,99 11,14 Gemeld
Tim de Bruijn RK HAV DNS 9,14 Gemeld
Hugo Zemering Haag --- 9,39 Niet gemeld
Jamie Sesay Almere `81 --- --- Afgemeld
Jarik van de Mast Altis --- 9,52 Afgemeld
Timo Boschman PAC --- 9,61 Afgemeld

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Damian Felter Rotterdam 7,86 7,85 Gemeld
2 Nsikak Ekpo Haag 7,88 7,81 Gemeld
3 Jonathan Pronk AV Sparta 8,00 8,21 Gemeld
4 Mark van der Linden Haag 8,20 7,74 Gemeld
5 Noah Köllmann AV 1923 8,26 8,20 Gemeld
6 Jonas Phijffers ATNY 8,31 8,45 Gemeld
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 8,41 8,44 Gemeld
8 Yair van Harmelen AV Feniks 8,47 8,48 Gemeld
9 Joeri Konincks DAK 8,49 8,57 Gemeld
10 Dave Boamah AV Feniks 8,53 8,59 Gemeld
11 Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,55 8,70 Gemeld
11 Yidne Hulleman AV34 8,55 8,30 Gemeld
13 Muhameed Huseen Typhoon 8,60 8,60 Gemeld
14 Alexander ...derikhoff Altis 8,61 8,69 Gemeld
15 Sam Steffens Ciko `66 8,62 8,54 Gemeld
16 Laurens Prins GACH 8,63 8,70 Gemeld
17 Rens de Graauw PH 8,65 8,91 Gemeld
18 Carildo Linger AV Feniks 8,66 8,88 Gemeld
19 Kaj de Jong AV Statina 8,69 8,67 Gemeld
20 Rhomen Romeo AV Atverni 8,71 8,68 Gemeld
21 Collin Geugjes NEAV 8,79 8,83 Gemeld
22 Bart Veltman AV Gouda 8,83 8,56 Gemeld
23 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,89 8,88 Gemeld
24 Thijs de Wild Typhoon 8,90 8,98 Gemeld
25 Bayo Abisoye Ciko `66 8,98 8,85 Gemeld
26 Seb Wals AV Lycurgus 9,00 8,98 Gemeld
27 Stan Atsma HLLS 9,03 8,99 Gemeld
28 Quinten Wormer Haag 9,07 9,14 Gemeld
29 Isaac Kammeron AV Lycurgus 9,08 --- Gemeld
30 Giann-Carlo Denswil PAC 9,09 9,19 Gemeld
30 David Punt PAC 9,09 8,43 Gemeld
32 Thijs van ...wershaven DVTR 9,15 9,36 Gemeld
33 Julian Vries Heerenveen 9,17 9,80 Gemeld
33 Stan Buddingh Typhoon 9,17 --- Gemeld
35 Oliver van der Velde Haag 9,21 9,66 Gemeld
35 Tim Consemulder HLLS 9,21 9,18 Gemeld
35 Bas van der Horst AV Athlos 9,21 9,00 Gemeld
35 Pieter Bulte Pallas `67 9,21 9,26 Gemeld
39 Sidate Seck AV Feniks 9,23 8,99 Gemeld
39 Steven Zollinger Nijmegen 9,23 9,13 Gemeld
41 Lars van Spijk DAK 9,29 9,06 Gemeld
42 Laszlo Doelwijt AV34 9,32 9,10 Gemeld
43 Mark Hollestelle Triathlon 9,33 9,49 Gemeld
43 Kevin Smaling ATOP 9,33 9,27 Gemeld
45 Jasper Oele PAC 9,42 8,93 Gemeld
46 Lucas Broekroelofs Triathlon 9,46 --- Gemeld
47 Taco Visser AV34 9,53 9,57 Gemeld
48 Kevin van Loon DAK 9,54 9,36 Gemeld
49 Sjoerd Peeters AV Gouda 9,92 9,98 Gemeld
50 Hugo Habraken AV Gouda 10,03 10,30 Gemeld
Dennis van Veen Olympus `70 DNS 8,91 Gemeld
Ruben Stam AV Rijssen DNS 8,92 Gemeld
Daniel Engelhart AAV `36 --- 8,30 Niet gemeld
Mark Dullaart Haag --- 10,09 Niet gemeld
Tim Dullaart Haag --- 15,04 Niet gemeld
Gaby Emmanuel AV Sparta --- 8,49 Afgemeld
Finn Muilwijk AV34 --- 9,10 Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Minke Bisschops ATOP 8,18 8,14 Gemeld
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,18 8,15 Gemeld
3 Simi Pater AV Statina 8,30 8,24 Gemeld
4 Sterre Buijs VAV 8,35 8,43 Gemeld
5 Lianne Huisjes Groningen 8,39 8,56 Gemeld
6 Olivia Greven Hanzesport 8,42 8,53 Gemeld
7 Lara Weghorst Leiden 8,46 8,51 Gemeld
8 Valéria Montijn CAV Energie 8,49 8,27 Gemeld
9 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,52 8,61 Gemeld
10 Robina Negenman KAV Holland 8,55 8,66 Gemeld
10 Luca van Loon AV `40 8,55 8,72 Gemeld
12 Puck Harms GACH 8,57 8,63 Gemeld
13 Suzan Plat AV PEC 1910 8,59 8,53 Gemeld
14 Nina Franke AV Oss `78 8,61 8,30 Gemeld
15 Ilse Steigenga HRRR 8,62 8,63 Gemeld
16 Laura Schnell HLLS 8,64 8,78 Gemeld
17 Doortje van der Mark Ciko `66 8,65 8,56 Gemeld
18 Bregje Naus AV Weert 8,66 8,56 Gemeld
19 Amy Walraven Altis 8,68 8,72 Gemeld
20 Nadia Willemse DEM 8,70 8,55 Gemeld
21 Samantha Frinking AV Lycurgus 8,71 8,64 Gemeld
21 Mila Wacht AAV `36 8,71 8,65 Gemeld
23 Maaike Heida Clytoneus 8,74 8,96 Gemeld
23 Lisa Moulen ATOP 8,74 8,61 Gemeld
25 Julia Arlotti KAV Holland 8,75 8,85 Gemeld
25 Eva Nijdam Scorpio 8,75 8,53 Gemeld
27 Jana Kamps Haaksbergen 8,81 8,60 Gemeld
27 Sara-Mina Saberi Groningen 8,81 8,84 Gemeld
29 Sarah van Ekeris KAV Holland 8,82 8,81 Gemeld
29 Yassine Bulthuis AV Impala 8,82 8,90 Gemeld
31 Danielle Wooning Avantri 8,83 8,74 Gemeld
32 Larissa Wubbolts HRRR 8,85 8,90 Gemeld
33 Anne Rewinkel AL73 8,86 8,82 Gemeld
34 Lysanne Zaal AV Hera 8,87 8,84 Gemeld
35 Sara Dekker Olympus `70 8,88 9,03 Gemeld
36 Hanna van der Zalm PH 8,91 8,74 Gemeld
37 Maaike Bukman PAC 8,93 8,81 Gemeld
38 Mette Pols AV Gouda 8,95 8,98 Gemeld
39 Evelien Versmissen Gloria 8,96 9,03 Gemeld
40 Keïta Wielzen Olympus `70 8,98 9,25 Gemeld
40 Meike Guikema SV Jupiter 8,98 8,93 Gemeld
42 Emma Spiekman AV Sprint 8,99 8,96 Gemeld
43 Yente Ouwerling Scorpio 9,03 8,87 Gemeld
44 Renate Oldenhof Climax 9,05 9,13 Gemeld
45 Tessa Marijnissen Spado 9,06 8,75 Gemeld
46 Nikki Taag KAV Holland 9,07 9,09 Gemeld
47 Des'ray Ramos PAC 9,10 8,76 Gemeld
48 Mirjam Hollestelle Triathlon 9,11 8,98 Gemeld
49 Zalua Tulizeo Pijnenburg 9,12 9,01 Gemeld
50 Nuriya Mets Pijnenburg 9,13 9,00 Gemeld
51 Romy Dannenburg AV Atverni 9,17 9,26 Gemeld
52 Mette Oosterink GACH 9,32 9,26 Gemeld
52 Melana Agricola SPLS 9,32 8,80 Gemeld
54 Juno Bakker BAV 9,50 8,72 Gemeld
55 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 9,57 9,40 Gemeld
Maureen van de Brug PAC --- 9,83 1e Gemeld (reserve)
Afra Jiya AV Lycurgus --- 8,15 Afgemeld
Ilse Hengeveld GACH --- 9,59 Afgemeld
Angela de Vries Olympus `70 --- 9,11 Afgemeld
Rosalie Temme Typhoon --- 8,64 Afgemeld
Britt Marijnissen AV Sprint --- 8,83 Afgemeld
Bente de Jager Scorpio --- 8,61 Afgemeld
Esmé Bastiaannet De Gemzen --- --- Afgewezen
Dianne den Hoed AV Passaat --- --- Afgewezen
Sterre van...er Linden AV Athlos --- --- Afgewezen

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Shaquata King AV Feniks 7,97 7,83 Gemeld
2 Zoë Sedney ARV Ilion 7,98 8,21 Gemeld
3 Anouk Rensink AV Unitas 8,03 8,17 Gemeld
4 Anna Roelofs AV Suomi 8,13 8,20 Gemeld
5 Kato Leusink GACH 8,19 8,12 Gemeld
6 Kadidja Sangare AAV `36 8,21 8,17 Gemeld
6 Grace-Ann Pronk AV Sparta 8,21 8,30 Gemeld
8 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,23 8,32 Gemeld
9 Janna Doumpas JSPR 8,25 8,23 Gemeld
10 Emy Guikema Groningen 8,28 8,27 Gemeld
11 Silke Vonk AV Sprint 8,32 8,20 Gemeld
12 Dominique Plaisier Rotterdam 8,35 8,59 Gemeld
13 Xiorèse Romero AV Trias 8,37 8,35 Gemeld
14 Megan de Ruiter Startbaan 8,40 8,50 Gemeld
15 Cicely Sille AV Lionitas 8,43 8,31 Gemeld
16 Julie van de Wal Swift 8,45 8,55 Gemeld
17 Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,46 8,46 Gemeld
18 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,48 8,47 Gemeld
19 Emma Hoving AV NOP 8,49 8,44 Gemeld
20 Annemarie Malais PAC 8,53 8,62 Gemeld
21 Sanne Verdellen Scopias 8,57 8,20 Gemeld
22 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,60 8,71 Gemeld
23 Isabel Bertrand PH 8,62 8,61 Gemeld
24 Djim Van den Berg PH 8,67 8,53 Gemeld
24 Marieke Kuppens Scopias 8,67 8,81 Gemeld
26 Miranda van Dijk HRCL 8,68 8,63 Gemeld
27 Sienna Klous AV Lycurgus 8,69 8,77 Gemeld
28 Jokeh Engelhart AAV `36 8,70 8,64 Gemeld
29 Evelijn van Hilten Clytoneus 8,74 8,88 Gemeld
29 Ankie Vermeeren DJA 8,74 8,62 Gemeld
31 Chantal Kruit AV Gouda 8,76 8,60 Gemeld
32 Isabel van den Broek BAV 8,78 8,56 Gemeld
33 Eva Stienstra Groningen 8,83 9,41 Gemeld
34 Evelyn Imafidon AV Feniks 8,84 8,59 Gemeld
34 Vivian Kip OSM `75 8,84 8,87 Gemeld
36 Iris Reurink De Gemzen 8,85 8,81 Gemeld
36 Melissa Uranka ATOP 8,85 9,10 Gemeld
38 Kim Lavrijsen AV Gouda 8,89 8,79 Gemeld
39 Tirza Meijer AAV `36 8,95 9,09 Gemeld
39 Maritte de Ruiter Pijnenburg 8,95 9,07 Gemeld
41 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 8,99 8,37 Gemeld
42 Lauraine Kolmschot AAV SISU 9,07 8,80 Gemeld
43 Anika Northausen Pijnenburg 9,08 9,31 Gemeld
43 Anna Oosterwegel DVTR 9,08 8,94 Gemeld
45 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 9,11 9,00 Gemeld
46 Yanniek Bouwer AV Trias 9,15 9,45 Gemeld
47 Shauna Co... Dongeren SAV 9,17 9,22 Gemeld
48 Roos Verdegaal HLLS 9,21 9,09 Gemeld
49 Emma van der Schoor GACH 9,26 9,14 Gemeld
50 Dawy Jipat Pijnenburg 9,27 9,30 Gemeld
51 Linda van der Klei NEAV 9,31 9,33 Gemeld
52 Amber van der Klei NEAV 9,64 9,58 Gemeld
53 Elina Ettes Groningen 9,77 9,50 Gemeld
Beyoncé Pina NEAV DNS 9,63 Gemeld
Sanne Haagsma HRRR --- 10,60 Gemeld
Amber Van der Putten AV Hera --- --- 3e Gemeld (reserve)
Lieke Blommestein Tempo AV --- --- 1e Reserve
Megan Broekhuis DVTR --- --- 2e Reserve
Diema Kazemi AV34 --- 8,50 Niet gemeld
Yara Linnekamp HLLS --- 8,15 Afgemeld
Maartje O...e Voshaar Pallas `67 --- 9,34 Afgemeld
Fleur Mollen Ciko `66 --- 9,50 Afgemeld
Anahera Tahapary Clytoneus --- --- Afgewezen
Lieve van Woerden Ciko `66 --- --- Afgewezen

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Jaybre Wau Maastricht 8,50 8,70 Gemeld
2 Bente Madderom AV Trias 8,56 8,96 Gemeld
3 Amber de Roo AV `40 8,64 8,86 Gemeld
4 Rosella van Keulen VAV 8,67 8,61 Gemeld
5 Miro Vlasman Phanos 8,72 8,87 Gemeld
6 Esmee Douma SV Veendam 8,78 9,20 Gemeld
7 Nine Fransen AV Sprint 8,83 8,96 Gemeld
8 Brecht van der Vliet AV Impala 8,94 8,80 Gemeld
9 Britt de Blaauw CAV Energie 8,97 8,88 Gemeld
10 Christel Philipsen AV Hera 9,03 9,10 Gemeld
10 Naomie Höhn Altis 9,03 8,87 Gemeld
12 Trijntje v... Elzakker Spado 9,06 8,82 Gemeld
13 Roos Wortel Pijnenburg 9,09 9,19 Gemeld
14 Sterre Kurpershoek AV Athlos 9,13 9,10 Gemeld
15 Romee van Dam Startbaan 9,15 9,37 Gemeld
16 Katja van Eetvelt RK HAV 9,16 9,35 Gemeld
17 Yasmine Bouaziz AV34 9,18 9,30 Gemeld
18 Lynn van der Meij DEM 9,20 9,30 Gemeld
19 Isis Tinneveld Olympus `70 9,21 8,99 Gemeld
19 Maureen Rekers AV Rijssen 9,21 8,90 Gemeld
21 Jetske Meijer Altis 9,24 9,30 Gemeld
22 Maartje R...senschoon DES 9,27 9,33 Gemeld
22 Celine van...erikhuize Climax 9,27 9,26 Gemeld
24 Elka Wybenga BAV 9,28 9,43 Gemeld
24 Floor Olthof Pallas `67 9,28 9,60 Gemeld
26 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,32 9,16 Gemeld
27 Milou van der Lichte AV Sprint 9,34 9,48 Gemeld
28 Eline Brouwer DEM 9,36 9,03 Gemeld
29 Lianne Groenendijk Leiden 9,37 9,28 Gemeld
30 Fleur Blezer ATOP 9,38 9,35 Gemeld
31 Emily van der Hoeff PAC 9,41 9,55 Gemeld
31 Sara Bossche PAC 9,41 9,31 Gemeld
33 Marit Haagsma HRRR 9,43 9,50 Gemeld
34 Marije Brouwer HRRR 9,44 9,70 Gemeld
35 Klara van der Gaast PAC 9,46 9,62 Gemeld
36 Sophie van Ekeris KAV Holland 9,51 9,67 Gemeld
37 Romée de Best HRRR 9,54 9,80 Gemeld
38 Merle Büker HAC 9,55 10,18 Gemeld
38 Carlijn Bodde Pallas `67 9,55 9,60 Gemeld
40 Zoë Lammertink DEM 9,56 9,66 Gemeld
41 Marit Staal Heerenveen 9,57 9,80 Gemeld
42 Ellemijn Blok Olympus `70 9,61 9,40 Gemeld
43 Ilse Stok CAV Energie 9,65 9,61 Gemeld
44 Lisanne Boot HLLS 9,67 9,83 Gemeld
45 Veerle Derksen Typhoon 9,69 9,85 Gemeld
46 Renee de Hon AAC 9,71 9,70 Gemeld
47 Marit Speerstra PAC 9,78 9,93 Gemeld
48 Meike Leenders VAV 9,83 9,54 Gemeld
49 Iris Oosterbaan HRRR 9,90 9,30 Gemeld
50 Maeve van Mansom AV34 9,92 9,40 Gemeld
51 Bethe Siemonsma HRRR 9,94 9,60 Gemeld
52 Marit Griep Scorpio 9,98 10,00 Gemeld
53 Fera Fieke de Vries Heerenveen 10,40 9,80 Gemeld
Isa Kolle SV Noordkop DNS 9,16 Gemeld
Ava Meijerink Haag DNS 8,80 Gemeld
Pearl Lodder Typhoon DNS 9,63 Gemeld
Roos Brands HRRR --- 10,70 1e Gemeld (reserve)
Xenia Kroonen RK HAV --- --- 2e Gemeld (reserve)
Rochelle Negenman KAV Holland --- --- 3e Gemeld (reserve)
Eva Hoogewerf KAV Holland --- --- 4e Gemeld (reserve)
Lizelotte Bouvy Haag --- 9,65 Niet gemeld
Elin Slagt AAC `61 --- --- Afgemeld
Tharissa Palma AAC --- --- Afgewezen

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,22 8,30 Gemeld
2 Décheny Vreugd PAC 8,41 8,46 Gemeld
3 Ruth Vogels Rotterdam 8,56 8,95 Gemeld
4 Maureen Louws AV NOP 8,57 8,58 Gemeld
5 Jadaly Benn AV Feniks 8,60 8,68 Gemeld
6 Sindy de Bruijn AKU 8,61 8,74 Gemeld
6 Denise Arisa ARV Ilion 8,61 8,56 Gemeld
8 Amara Nnadi Altis 8,65 8,69 Gemeld
9 Charlotte Emanuel AV Feniks 8,70 8,78 Gemeld
10 Merel Pijnenburg PAC 8,83 8,56 Gemeld
11 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,88 8,71 Gemeld
11 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,88 8,98 Gemeld
13 Laura Büker HAC 8,92 9,18 Gemeld
13 Nienke Meubermans PH 8,92 9,08 Gemeld
15 Laura Gerritsen AV34 8,95 8,60 Gemeld
16 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,96 8,84 Gemeld
17 Daan de Reijdt AV Sprint 8,97 9,12 Gemeld
18 Jinte Hiddink Nijmegen 8,98 8,91 Gemeld
19 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 8,99 9,24 Gemeld
19 Naomi van Opstal Eindhoven 8,99 9,00 Gemeld
21 Sara Bloem Hanzesport 9,00 8,76 Gemeld
22 Kristina Tergau PAC 9,01 9,13 Gemeld
23 Yara Wessels Parthenon 9,02 9,03 Gemeld
24 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,03 8,92 Gemeld
25 Evelien va...Houweling De Gemzen 9,10 9,55 Gemeld
26 Mikayla van den Berg AV34 9,12 8,80 Gemeld
27 Estelle Bruins AV34 9,13 8,50 Gemeld
28 Tess ter Haar AV Athlos 9,14 9,00 Gemeld
29 Carmen Huikeshoven Altis 9,16 9,40 Gemeld
30 Hagar Bruil PAC 9,18 9,09 Gemeld
31 Nadia de Keijzer BAV 9,23 9,00 Gemeld
32 Lara van der Waal Olympus `70 9,26 9,20 Gemeld
32 Marijn Laban PAC 9,26 9,41 Gemeld
34 Eva van der Valk Olympus `70 9,29 9,24 Gemeld
35 Roos Loman AV `40 9,32 9,27 Gemeld
36 Ellis de Vries Altis 9,34 9,25 Gemeld
36 Elle van Kasteren AV34 9,34 9,10 Gemeld
36 Rosa Molenberg AV Athlos 9,34 9,70 Gemeld
39 Linde van Dijken VAV 9,36 9,30 Gemeld
40 Jildou Guest Haag 9,41 9,45 Gemeld
41 Ilse van der Drift Olympus `70 9,45 9,70 Gemeld
42 Lotte Weevers PH 9,54 9,53 Gemeld
43 Kenya Ramos PAC 9,62 9,64 Gemeld
44 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,75 9,61 Gemeld
45 Jasmijn van den Bos Olympus `70 9,80 9,63 Gemeld
45 Amber Slomp AAC `61 9,80 9,76 Gemeld
47 Maaike Nagtegaal AV NOP 9,83 9,82 Gemeld
48 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,96 9,67 Gemeld
Isabel van Steenwijk AV Gouda --- 10,08 2e Gemeld (reserve)
Elisa Babucci NEAV --- 10,44 3e Gemeld (reserve)
Truus Lut... ndombaxi Flevo Delta --- --- 4e Gemeld (reserve)
Strea Ajise Haag --- 10,00 1e Reserve
Denise Zanferrari AAC `61 --- 8,59 Afgemeld
Femke Akkermans Tempo AV --- --- Afgewezen
Femke Jonker AV Hera --- 9,17 Afgemeld