Uitslagen Jongens Junior D1 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Tim Pelkmans AV Sprint 1:44,92 1:52,56 Gemeld
2 Max Kreeft AV Spiridon 1:45,10 2:01,12 Gemeld
3 Martijn Pos HLLS 1:51,31 2:00,09 Gemeld
4 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen 1:51,36 1:53,30 Gemeld
5 Yorick Brethouwer Scorpio 1:52,68 1:58,00 Gemeld
6 Youri de Wit DJA 1:53,11 1:57,27 Gemeld
7 Martijn van der Lecq AV34 1:53,23 1:51,95 Gemeld
8 Sam van Emmerik Cialfo 1:54,09 1:51,18 Gemeld
9 Jim van Emmerik Cialfo 1:54,65 1:55,92 Gemeld
10 Sander de Boer HAC 1:55,03 2:00,62 Gemeld
11 Jelte van Es AV Hylas 1:55,73 1:53,25 Gemeld
12 Thomas Fructus AV 1923 1:56,13 1:54,84 Gemeld
13 Niek Kollé SV Noordkop 1:56,87 1:58,31 Gemeld
14 Kendrick v... Kruisweg AV34 1:59,79 2:02,00 Gemeld
15 Martijn Gulickx Gloria 1:59,96 2:04,90 Gemeld
16 Daan Reefman Pallas `67 2:01,96 1:58,84 Gemeld
17 Joost Kroesbergen MPM 2:03,16 2:01,86 Gemeld
18 Pjotr ter Doest AV Impala 2:04,40 2:03,01 Gemeld
19 Gilles van Arkel AV 1923 2:04,53 --- Gemeld
20 Glenn de Boer AV34 2:05,41 2:03,70 Gemeld
21 Lucas Man GACH 2:06,70 --- Gemeld
22 Sverre Meesters Altis 2:07,75 --- Gemeld
Tijmen Hoogendoorn BAV DNS 2:06,72 Gemeld
Jesse de Boer VAV DNS --- Gemeld
Hugo Zemering Haag --- 2:10,53 Niet gemeld
Jitse Tijtsma Heerenveen --- 2:22,09 Afgemeld
Timo Boschman PAC --- 2:04,26 Afgemeld

Uitslagen Jongens Junior D2 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Daan Roosenschoon DES 1:41,23 1:45,55 Gemeld
2 Lennard Valk PAC 1:41,52 1:50,41 Gemeld
3 Jeff Tesselaar AV Hera 1:42,56 1:42,14 Gemeld
4 Seb Wals AV Lycurgus 1:44,10 1:53,29 Gemeld
5 Yidne Hulleman AV34 1:44,49 1:45,15 Gemeld
6 Yoram Vriezen GACH 1:46,02 1:49,01 Gemeld
7 Casper Haagh Scorpio 1:46,37 1:47,19 Gemeld
8 Nils Reefman Pallas `67 1:51,49 1:52,14 Gemeld
9 Mark Hollestelle Triathlon 1:52,92 1:59,58 Gemeld
10 Mark Dullaart Haag 1:53,32 1:58,84 Gemeld
11 Thijmen Poels ATV Venray 1:53,72 1:59,21 Gemeld
12 Stefan Beukers Pallas `67 1:53,78 1:59,90 Gemeld
13 Luc Stappers HAC 1:55,18 1:57,80 Gemeld
14 Stan Buddingh Typhoon 1:55,39 --- Gemeld
15 Bjorn Hulsebos VAV 1:56,36 1:57,88 Gemeld
16 Alexander ...derikhoff Altis 1:59,02 1:55,91 Gemeld
17 Lucas Broekroelofs Triathlon 2:01,06 --- Gemeld
18 Micha Groenenboom AV Gouda 2:01,37 2:06,76 Gemeld
19 Steven Zollinger Nijmegen 2:01,77 2:01,11 Gemeld
20 Boris Vegter AV34 2:09,91 --- Gemeld
Fedor Musil Phanos --- 1:58,37 Niet gemeld

Uitslagen Meisjes Junior D1 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Carlijn Mols ATOP 1:52,92 2:02,33 Gemeld
2 Tess van Randtwijk AV34 1:54,39 1:55,40 Gemeld
3 Silke Wijnstok De Gemzen 1:56,72 1:55,00 Gemeld
4 Celine van...erikhuize Climax 1:57,63 2:00,37 Gemeld
5 Tessa van Herp AV Lycurgus 1:58,43 1:50,87 Gemeld
6 Roos Wortel Pijnenburg 1:58,93 --- Gemeld
7 Frederiek Dekker Olympus `70 1:59,22 2:00,90 Gemeld
8 Maud van Beest AAV `36 1:59,94 2:14,00 Gemeld
9 Emma Beekman AV34 2:01,59 2:07,60 Gemeld
10 Emily van der Hoeff PAC 2:01,60 2:15,07 Gemeld
11 Lisanne Boot HLLS 2:03,03 2:11,09 Gemeld
12 Xenia Kroonen RK HAV 2:03,25 --- Gemeld
13 Anna Lusthof Olympus `70 2:04,40 2:07,11 Gemeld
14 Fleur Boender Eindhoven 2:04,42 2:05,00 Gemeld
15 Indy Faassen Flevo Delta 2:06,92 2:09,00 Gemeld
16 Miro Vlasman Phanos 2:09,06 1:57,83 Gemeld
17 Kore Hengeveld Pallas `67 2:12,54 --- Gemeld
18 Natalie van Mil KAV Holland 2:13,28 --- Gemeld
19 Bethe Siemonsma HRRR 2:14,34 2:26,38 Gemeld
20 Sara Bossche PAC 2:15,39 2:24,69 Gemeld
21 Elin Slagt AAC `61 2:16,86 --- Gemeld
22 Noeska van Zaanen AV34 2:18,69 2:20,93 Gemeld
23 Lisa Zoon Flevo Delta 2:19,52 2:14,61 Gemeld
Isa Kolle SV Noordkop DQ 2:08,75 Gemeld
Isabel van Noordenne CAV Energie DNS 2:12,00 Gemeld
Emma Kamer HLLS DNS 2:08,01 Afgemeld
Isis Tinneveld Olympus `70 --- 2:11,37 Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior D2 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Laura van Langen SAV 1:40,38 1:42,71 Gemeld
2 Denise de Does Haag 1:44,75 1:49,01 Gemeld
3 Britt Roos HAC `63 1:45,01 1:47,54 Gemeld
4 Naomi van Opstal Eindhoven 1:46,19 1:50,63 Gemeld
5 Azualjok Agok AAV `36 1:46,91 1:54,83 Gemeld
6 Eline Mast NEAV 1:46,92 1:56,59 Gemeld
7 Demi van Mourik PAC 1:48,31 1:48,09 Gemeld
8 Rosa Molenberg AV Athlos 1:51,28 1:52,00 Gemeld
9 Safira den Oudsten AV Spiridon 1:52,06 2:00,17 Gemeld
10 Janneke van Hofslot Altis 1:52,36 1:54,24 Gemeld
11 Carlijn de Bie AV Atverni 1:52,56 1:49,59 Gemeld
12 Rozemarie Fokkema AAC `61 1:52,65 1:57,62 Gemeld
13 Amara Nnadi Altis 1:53,33 1:51,12 Gemeld
14 Lois Steenbeek Leiden 1:54,76 1:54,98 Gemeld
15 Emma van Acker RK HAV 1:55,55 1:55,88 Gemeld
16 Truus Lut... ndombaxi Flevo Delta 2:00,83 2:03,56 Gemeld
17 Jildou Guest Haag 2:00,89 1:54,85 Gemeld
18 Nastia Kimel Nijmegen 2:01,62 2:00,57 Gemeld
19 Lizzy Arts HAC 2:01,69 2:19,10 Gemeld
20 Jane Wanten Swift 2:02,08 2:00,36 Gemeld
21 Hannah Sillen Nijmegen 2:05,28 2:07,95 Gemeld
22 Lara van der Waal Olympus `70 2:08,24 2:08,21 Gemeld
23 Ffion van Gulik Tempo AV 2:09,04 --- Gemeld
24 Juliet Diederen Hanzesport 2:11,14 2:01,97 Gemeld
25 Amber Slomp AAC `61 2:14,70 --- Gemeld
Fé van Santen U-Track DNS 2:05,18 Gemeld
Nadia de Keijzer BAV --- 2:14,22 Afgemeld
Noortje de Deugd Spado --- 2:04,20 Afgemeld
Melissa Boutkam Voorne --- 1:53,48 Afgemeld