Uitslagen Jongens Junior D1 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Tim Pelkmans AV Sprint 1:44,92 1:52,56
2 Max Kreeft AV Spiridon 1:45,10 2:01,12
3 Martijn Pos HLLS 1:51,31 2:00,09
4 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen 1:51,36 1:53,30
5 Yorick Brethouwer Scorpio 1:52,68 1:58,00
6 Youri de Wit DJA 1:53,11 1:57,27
7 Martijn van der Lecq AV34 1:53,23 1:51,95
8 Sam van Emmerik Cialfo 1:54,09 1:51,18
9 Jim van Emmerik Cialfo 1:54,65 1:55,92
10 Sander de Boer HAC 1:55,03 2:00,62
11 Jelte van Es AV Hylas 1:55,73 1:53,25
12 Thomas Fructus AV 1923 1:56,13 1:54,84
13 Niek Kollé SV Noordkop 1:56,87 1:58,31
14 Kendrick v... Kruisweg AV34 1:59,79 2:02,00
15 Martijn Gulickx Gloria 1:59,96 2:04,90
16 Daan Reefman Pallas `67 2:01,96 1:58,84
17 Joost Kroesbergen MPM 2:03,16 2:01,86
18 Pjotr ter Doest AV Impala 2:04,40 2:03,01
19 Gilles van Arkel AV 1923 2:04,53 ---
20 Glenn de Boer AV34 2:05,41 2:03,70
21 Lucas Man GACH 2:06,70 ---
22 Sverre Meesters Altis 2:07,75 ---
Tijmen Hoogendoorn BAV DNS 2:06,72
Jesse de Boer VAV DNS ---
Jitse Tijtsma Heerenveen --- 2:22,09
Hugo Zemering Haag --- 2:10,53
Timo Boschman PAC --- 2:04,26

Uitslagen Jongens Junior D2 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Daan Roosenschoon DES 1:41,23 1:45,55
2 Lennard Valk PAC 1:41,52 1:50,41
3 Jeff Tesselaar AV Hera 1:42,56 1:42,14
4 Seb Wals AV Lycurgus 1:44,10 1:53,29
5 Yidne Hulleman AV34 1:44,49 1:45,15
6 Yoram Vriezen GACH 1:46,02 1:49,01
7 Casper Haagh Scorpio 1:46,37 1:47,19
8 Nils Reefman Pallas `67 1:51,49 1:52,14
9 Mark Hollestelle Triathlon 1:52,92 1:59,58
10 Mark Dullaart Haag 1:53,32 1:58,84
11 Thijmen Poels ATV Venray 1:53,72 1:59,21
12 Stefan Beukers Pallas `67 1:53,78 1:59,90
13 Luc Stappers HAC 1:55,18 1:57,80
14 Stan Buddingh Typhoon 1:55,39 ---
15 Bjorn Hulsebos VAV 1:56,36 1:57,88
16 Alexander ...derikhoff Altis 1:59,02 1:55,91
17 Lucas Broekroelofs Triathlon 2:01,06 ---
18 Micha Groenenboom AV Gouda 2:01,37 2:06,76
19 Steven Zollinger Nijmegen 2:01,77 2:01,11
20 Boris Vegter AV34 2:09,91 ---
Fedor Musil Phanos --- 1:58,37

Uitslagen Meisjes Junior D1 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Carlijn Mols ATOP 1:52,92 2:02,33
2 Tess van Randtwijk AV34 1:54,39 1:55,40
3 Silke Wijnstok De Gemzen 1:56,72 1:55,00
4 Celine van...erikhuize Climax 1:57,63 2:00,37
5 Tessa van Herp AV Lycurgus 1:58,43 1:50,87
6 Roos Wortel Pijnenburg 1:58,93 ---
7 Frederiek Dekker Olympus `70 1:59,22 2:00,90
8 Maud van Beest AAV `36 1:59,94 2:14,00
9 Emma Beekman AV34 2:01,59 2:07,60
10 Emily van der Hoeff PAC 2:01,60 2:15,07
11 Lisanne Boot HLLS 2:03,03 2:11,09
12 Xenia Kroonen RK HAV 2:03,25 ---
13 Anna Lusthof Olympus `70 2:04,40 2:07,11
14 Fleur Boender Eindhoven 2:04,42 2:05,00
15 Indy Faassen Flevo Delta 2:06,92 2:09,00
16 Miro Vlasman Phanos 2:09,06 1:57,83
17 Kore Hengeveld Pallas `67 2:12,54 ---
18 Natalie van Mil KAV Holland 2:13,28 ---
19 Bethe Siemonsma HRRR 2:14,34 2:26,38
20 Sara Bossche PAC 2:15,39 2:24,69
21 Elin Slagt AAC `61 2:16,86 ---
22 Noeska van Zaanen AV34 2:18,69 2:20,93
23 Lisa Zoon Flevo Delta 2:19,52 2:14,61
Isa Kolle SV Noordkop DQ 2:08,75
Isabel van Noordenne CAV Energie DNS 2:12,00
Emma Kamer HLLS DNS 2:08,01
Isis Tinneveld Olympus `70 --- 2:11,37

Uitslagen Meisjes Junior D2 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Laura van Langen SAV 1:40,38 1:42,71
2 Denise de Does Haag 1:44,75 1:49,01
3 Britt Roos HAC `63 1:45,01 1:47,54
4 Naomi van Opstal Eindhoven 1:46,19 1:50,63
5 Azualjok Agok AAV `36 1:46,91 1:54,83
6 Eline Mast NEAV 1:46,92 1:56,59
7 Demi van Mourik PAC 1:48,31 1:48,09
8 Rosa Molenberg AV Athlos 1:51,28 1:52,00
9 Safira den Oudsten AV Spiridon 1:52,06 2:00,17
10 Janneke van Hofslot Altis 1:52,36 1:54,24
11 Carlijn de Bie AV Atverni 1:52,56 1:49,59
12 Rozemarie Fokkema AAC `61 1:52,65 1:57,62
13 Amara Nnadi Altis 1:53,33 1:51,12
14 Lois Steenbeek Leiden 1:54,76 1:54,98
15 Emma van Acker RK HAV 1:55,55 1:55,88
16 Truus Lut... ndombaxi Flevo Delta 2:00,83 2:03,56
17 Jildou Guest Haag 2:00,89 1:54,85
18 Nastia Kimel Nijmegen 2:01,62 2:00,57
19 Lizzy Arts HAC 2:01,69 2:19,10
20 Jane Wanten Swift 2:02,08 2:00,36
21 Hannah Sillen Nijmegen 2:05,28 2:07,95
22 Lara van der Waal Olympus `70 2:08,24 2:08,21
23 Ffion van Gulik Tempo AV 2:09,04 ---
24 Juliet Diederen Hanzesport 2:11,14 2:01,97
25 Amber Slomp AAC `61 2:14,70 ---
Fé van Santen U-Track DNS 2:05,18
Nadia de Keijzer BAV --- 2:14,22
Noortje de Deugd Spado --- 2:04,20
Melissa Boutkam Voorne --- 1:53,48