Uitslagen Jongens Junior D1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 3:05,37
3:20,01
2 Niek Nijman AV Goor `75 3:06,21
3:18,00
3 Justin van Dooren AV Sparta 3:07,21
3:25,59
4 Max Swabedissen AV Rijssen 3:18,80
3:23,16
5 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 3:19,83
3:30,04
6 Sem van Dijk U-Track 3:20,94
3:21,18
7 Lucas van ...haffelaar AV 1923 3:21,08
3:30,94
8 Jarik van de Mast Altis 3:21,53
3:21,87
9 William Knol HLLS 3:22,08
3:20,44
10 Jasper van Craaikamp VAV 3:24,37
3:27,38
11 Sven Teekens AV Gouda 3:24,40
3:23,00
12 Rutger Berends Heerenveen 3:26,20
3:38,80
13 Tygo Naafs AV Spiridon 3:28,95
3:26,00
14 Koen Post...a de Boer AV Hylas 3:29,99
3:46,47
15 Mike Paauw Haag 3:33,67
3:47,41
16 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 3:35,68
3:40,81
17 Ivar van Ruijven Olympus `70 3:35,69
3:36,15
18 Dieter Stolzenbach PH 3:36,60
3:50,00
19 Lasse Klijn U-Track 3:37,00
3:49,06
20 Tygo Heemskerk Olympus `70 3:37,56
3:41,59
21 Rick Velkers Heerenveen 3:40,41
3:47,50
22 Daan Reefman Pallas `67 3:41,35
3:36,60
23 Manuel Ji... Zambrano U-Track 3:42,92
3:43,82
24 Stijn van Valkenburg Pallas `67 3:43,36
3:44,26
25 Oscar Meijer Altis 3:46,68
3:57,66
26 Sebastiaan...selenberg Hanzesport 3:47,03 ---
27 Jort Mulders VAV 3:50,67
3:44,30
28 Ties Arensman NEAV 3:54,66
3:48,52
29 Tim van Es HAC `63 3:59,29
3:59,00
30 Thymen van Zon DAK 3:59,32
4:10,00
31 Joscha Giesen BAV 4:05,74
4:00,38
32 Jari Kroon Parthenon 4:10,35
4:12,00
Joep van Keulen Haag --- 4:05,84
Jesse Jim... Zambrano U-Track --- 3:57,87
Jelle van der Veer Climax --- 3:21,78
Dylan Lucas HAC `63 --- 3:46,00
Tim Schüssel Nijmegen --- 3:33,67

Uitslagen Jongens Junior D2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Muhameed Huseen Typhoon 3:04,95
2:58,07
2 Teun ter Haar Nijmegen 3:04,96
2:56,68
3 Gijs de Haan AV `40 3:05,59
3:02,02
4 Lucas Jansen AV Oss `78 3:06,50
3:03,08
5 Daan Roosenschoon DES 3:06,98
3:03,81
6 Milan Bouwer AV Hera 3:09,99
3:09,24
7 Bas Sloot AV `47 3:10,29
3:09,66
8 Tim de Wild HLLS 3:10,30
3:07,74
9 Bas Stam Rotterdam 3:11,85
3:10,36
10 Jip Janissen VRT 3:11,95
3:14,28
11 René Schultinga Heerenveen 3:14,99
3:26,82
12 Femi Ekker HLLS 3:17,97
3:21,44
13 Tjebbe Hemler PAC 3:18,79
3:22,30
14 Gijs Houtman PH 3:18,81
3:17,73
15 Sam Overeem AV34 3:19,14
3:27,77
16 Dave Boamah AV Feniks 3:19,17
3:23,22
17 Carlo Schoonen HAC 3:27,26
3:42,00
18 Bjorn Hulsebos VAV 3:35,60
3:34,92
19 Mark Dullaart Haag 3:36,40
3:36,72
20 Nils Reefman Pallas `67 3:37,14
3:28,74
21 Sjoerd Peeters AV Gouda 3:38,83
3:34,54
22 Julian Vries Heerenveen 3:44,40
3:54,60
23 David Punt PAC 3:51,68
3:34,88
24 Frank Rüegg AV Gouda 4:04,58
4:09,25
Luca van Diepen AV Hylas DNS 3:00,11
Gwen Hanekamp Haag --- 3:52,13
Thijs van ...wershaven DVTR --- 3:29,92
Stefan Beukers Pallas `67 --- 3:29,56

Uitslagen Meisjes Junior D1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Tessa van Herp AV Lycurgus 3:20,95
3:21,43
2 Anne de Jong Atledo 3:21,40
3:23,79
3 Tess van Randtwijk AV34 3:22,54
3:20,60
4 Kika de Vos PAC 3:29,68
3:23,78
5 Anouk Kempkes AAC 3:31,71
3:36,50
6 Celine van...erikhuize Climax 3:34,94
3:48,38
7 Danique Schram DEM 3:35,79
3:37,95
8 Iris Verheij PH 3:36,41
3:59,00
9 Hannah Talstra AV Impala 3:36,91
3:57,22
10 Zoë Lammertink DEM 3:38,26
3:48,68
11 Suzanne Hiltjesdam AV Rijssen 3:39,71
3:43,95
12 Maud van Beest AAV `36 3:40,06
3:33,00
13 Elin Kruizenga Altis 3:41,85
3:57,19
14 Marit Griep Scorpio 3:44,06
3:47,30
15 Isa Leidekker VAV 3:44,38
3:47,03
16 Robin Dessauvagie U-Track 3:46,24
4:02,54
17 Kike Velting HAC `63 3:49,95
3:47,00
18 Lieke Vreugdenhil AV Statina 3:50,26
3:39,22
19 Fera Fieke de Vries Heerenveen 3:50,54
3:55,70
20 Kore Hengeveld Pallas `67 3:50,94 ---
21 Meike Leenders VAV 3:51,28
3:39,50
22 Ine Smits DAK 3:56,42
4:09,00
23 Natalie van Mil KAV Holland 3:59,04
4:12,76
24 Elin Slagt AAC `61 3:59,35 ---
Anna Lusthof Olympus `70 --- 3:30,87
Lisanne Boot HLLS --- 3:46,43
Fenne Gringhuis Rotterdam --- 3:31,44

Uitslagen Meisjes Junior D2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Laura van Langen SAV 3:02,94
3:04,51
2 Yara Schoenmakers Eindhoven 3:04,56
3:08,90
3 Fee Mok SAV 3:10,44
3:15,90
4 Sara Schouten AV Atverni 3:13,14
3:12,50
5 Ella Mosselman SAV 3:13,19
3:20,22
6 Britt Roos HAC `63 3:15,44
3:12,24
7 Eline Mast NEAV 3:16,19
3:14,76
8 Denise de Does Haag 3:17,91
3:11,58
9 Linsy Heestermans AV Sprint 3:23,94
3:26,90
10 Sanne Schouten AV Atverni 3:25,03
3:21,40
11 Janneke van Hofslot Altis 3:25,08
3:17,06
12 Tessa Mertens DJA 3:26,48
3:40,46
13 Brecht Frensel Heerenveen 3:27,62
3:26,59
14 Nienke Meubermans PH 3:29,63
3:29,32
15 Estelle Bruins AV34 3:30,76
3:33,00
16 Elle van Kasteren AV34 3:31,51
3:33,50
17 Jill Wanten Swift 3:32,20
3:31,27
18 Carmen Huikeshoven Altis 3:32,44
3:27,59
19 Ike Donkers AV Holten 3:33,48
3:43,55
20 Anne Zuijdgeest PAC 3:35,25
3:37,44
21 Teuntje Uiters PAC 3:40,62
3:47,01
22 Judith Haarsma PAC 3:42,46
3:42,51
23 Loïs Kok Altis 3:42,70
3:44,77
24 Emma van Acker RK HAV 3:43,55
3:35,74
25 Eke Tibben Start `78 3:45,83
3:37,00
26 Marijn Laban PAC 3:46,30
3:44,22
27 Lotte Weevers PH 3:48,32
3:52,39
28 Isabel van Steenwijk AV Gouda 3:48,62
3:47,80
29 Maaike Ross Hanzesport 3:51,14
4:27,58
30 Meike Kroon PAC 3:51,27
3:51,19
31 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:53,41
4:02,65
32 Nastia Kimel Nijmegen 3:58,71
3:38,00
Demi van Mourik PAC DNS 3:15,36
Daan de Reijdt AV Sprint DNS 3:29,48