Uitslagen Jongens Junior D1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 3:05,37 3:20,01 Gemeld
2 Niek Nijman AV Goor `75 3:06,21 3:18,00 Gemeld
3 Justin van Dooren AV Sparta 3:07,21 3:25,59 Gemeld
4 Max Swabedissen AV Rijssen 3:18,80 3:23,16 Gemeld
5 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 3:19,83 3:30,04 Gemeld
6 Sem van Dijk U-Track 3:20,94 3:21,18 Gemeld
7 Lucas van ...haffelaar AV 1923 3:21,08 3:30,94 Gemeld
8 Jarik van de Mast Altis 3:21,53 3:21,87 Gemeld
9 William Knol HLLS 3:22,08 3:20,44 Gemeld
10 Jasper van Craaikamp VAV 3:24,37 3:27,38 Gemeld
11 Sven Teekens AV Gouda 3:24,40 3:23,00 Gemeld
12 Rutger Berends Heerenveen 3:26,20 3:38,80 Gemeld
13 Tygo Naafs AV Spiridon 3:28,95 3:26,00 Gemeld
14 Koen Post...a de Boer AV Hylas 3:29,99 3:46,47 Gemeld
15 Mike Paauw Haag 3:33,67 3:47,41 Gemeld
16 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 3:35,68 3:40,81 Gemeld
17 Ivar van Ruijven Olympus `70 3:35,69 3:36,15 Gemeld
18 Dieter Stolzenbach PH 3:36,60 3:50,00 Gemeld
19 Lasse Klijn U-Track 3:37,00 3:49,06 Gemeld
20 Tygo Heemskerk Olympus `70 3:37,56 3:41,59 Gemeld
21 Rick Velkers Heerenveen 3:40,41 3:47,50 Gemeld
22 Daan Reefman Pallas `67 3:41,35 3:36,60 Gemeld
23 Manuel Ji... Zambrano U-Track 3:42,92 3:43,82 Gemeld
24 Stijn van Valkenburg Pallas `67 3:43,36 3:44,26 Gemeld
25 Oscar Meijer Altis 3:46,68 3:57,66 Gemeld
26 Sebastiaan...selenberg Hanzesport 3:47,03 --- Gemeld
27 Jort Mulders VAV 3:50,67 3:44,30 Gemeld
28 Ties Arensman NEAV 3:54,66 3:48,52 Gemeld
29 Tim van Es HAC `63 3:59,29 3:59,00 Gemeld
30 Thymen van Zon DAK 3:59,32 4:10,00 Gemeld
31 Joscha Giesen BAV 4:05,74 4:00,38 Gemeld
32 Jari Kroon Parthenon 4:10,35 4:12,00 Gemeld
Jesse Jim... Zambrano U-Track --- 3:57,87 Niet gemeld
Jelle van der Veer Climax --- 3:21,78 Niet gemeld
Joep van Keulen Haag --- 4:05,84 Afgemeld
Dylan Lucas HAC `63 --- 3:46,00 Afgemeld
Tim Schüssel Nijmegen --- 3:33,67 Afgemeld

Uitslagen Jongens Junior D2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Muhameed Huseen Typhoon 3:04,95 2:58,07 Gemeld
2 Teun ter Haar Nijmegen 3:04,96 2:56,68 Gemeld
3 Gijs de Haan AV `40 3:05,59 3:02,02 Gemeld
4 Lucas Jansen AV Oss `78 3:06,50 3:03,08 Gemeld
5 Daan Roosenschoon DES 3:06,98 3:03,81 Gemeld
6 Milan Bouwer AV Hera 3:09,99 3:09,24 Gemeld
7 Bas Sloot AV `47 3:10,29 3:09,66 Gemeld
8 Tim de Wild HLLS 3:10,30 3:07,74 Gemeld
9 Bas Stam Rotterdam 3:11,85 3:10,36 Gemeld
10 Jip Janissen VRT 3:11,95 3:14,28 Gemeld
11 René Schultinga Heerenveen 3:14,99 3:26,82 Gemeld
12 Femi Ekker HLLS 3:17,97 3:21,44 Gemeld
13 Tjebbe Hemler PAC 3:18,79 3:22,30 Gemeld
14 Gijs Houtman PH 3:18,81 3:17,73 Gemeld
15 Sam Overeem AV34 3:19,14 3:27,77 Gemeld
16 Dave Boamah AV Feniks 3:19,17 3:23,22 Gemeld
17 Carlo Schoonen HAC 3:27,26 3:42,00 Gemeld
18 Bjorn Hulsebos VAV 3:35,60 3:34,92 Gemeld
19 Mark Dullaart Haag 3:36,40 3:36,72 Gemeld
20 Nils Reefman Pallas `67 3:37,14 3:28,74 Gemeld
21 Sjoerd Peeters AV Gouda 3:38,83 3:34,54 Gemeld
22 Julian Vries Heerenveen 3:44,40 3:54,60 Gemeld
23 David Punt PAC 3:51,68 3:34,88 Gemeld
24 Frank Rüegg AV Gouda 4:04,58 4:09,25 Gemeld
Luca van Diepen AV Hylas DNS 3:00,11 Afgemeld
Gwen Hanekamp Haag --- 3:52,13 Afgemeld
Thijs van ...wershaven DVTR --- 3:29,92 Afgemeld
Stefan Beukers Pallas `67 --- 3:29,56 Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior D1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Tessa van Herp AV Lycurgus 3:20,95 3:21,43 Gemeld
2 Anne de Jong Atledo 3:21,40 3:23,79 Gemeld
3 Tess van Randtwijk AV34 3:22,54 3:20,60 Gemeld
4 Kika de Vos PAC 3:29,68 3:23,78 Gemeld
5 Anouk Kempkes AAC 3:31,71 3:36,50 Gemeld
6 Celine van...erikhuize Climax 3:34,94 3:48,38 Gemeld
7 Danique Schram DEM 3:35,79 3:37,95 Gemeld
8 Iris Verheij PH 3:36,41 3:59,00 Gemeld
9 Hannah Talstra AV Impala 3:36,91 3:57,22 Gemeld
10 Zoë Lammertink DEM 3:38,26 3:48,68 Gemeld
11 Suzanne Hiltjesdam AV Rijssen 3:39,71 3:43,95 Gemeld
12 Maud van Beest AAV `36 3:40,06 3:33,00 Gemeld
13 Elin Kruizenga Altis 3:41,85 3:57,19 Gemeld
14 Marit Griep Scorpio 3:44,06 3:47,30 Gemeld
15 Isa Leidekker VAV 3:44,38 3:47,03 Gemeld
16 Robin Dessauvagie U-Track 3:46,24 4:02,54 Gemeld
17 Kike Velting HAC `63 3:49,95 3:47,00 Gemeld
18 Lieke Vreugdenhil AV Statina 3:50,26 3:39,22 Gemeld
19 Fera Fieke de Vries Heerenveen 3:50,54 3:55,70 Gemeld
20 Kore Hengeveld Pallas `67 3:50,94 --- Gemeld
21 Meike Leenders VAV 3:51,28 3:39,50 Gemeld
22 Ine Smits DAK 3:56,42 4:09,00 Gemeld
23 Natalie van Mil KAV Holland 3:59,04 4:12,76 Gemeld
24 Elin Slagt AAC `61 3:59,35 --- Gemeld
Fenne Gringhuis Rotterdam --- 3:31,44 Niet gemeld
Anna Lusthof Olympus `70 --- 3:30,87 Afgemeld
Lisanne Boot HLLS --- 3:46,43 Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior D2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Laura van Langen SAV 3:02,94 3:04,51 Gemeld
2 Yara Schoenmakers Eindhoven 3:04,56 3:08,90 Gemeld
3 Fee Mok SAV 3:10,44 3:15,90 Gemeld
4 Sara Schouten AV Atverni 3:13,14 3:12,50 Gemeld
5 Ella Mosselman SAV 3:13,19 3:20,22 Gemeld
6 Britt Roos HAC `63 3:15,44 3:12,24 Gemeld
7 Eline Mast NEAV 3:16,19 3:14,76 Gemeld
8 Denise de Does Haag 3:17,91 3:11,58 Gemeld
9 Linsy Heestermans AV Sprint 3:23,94 3:26,90 Gemeld
10 Sanne Schouten AV Atverni 3:25,03 3:21,40 Gemeld
11 Janneke van Hofslot Altis 3:25,08 3:17,06 Gemeld
12 Tessa Mertens DJA 3:26,48 3:40,46 Gemeld
13 Brecht Frensel Heerenveen 3:27,62 3:26,59 Gemeld
14 Nienke Meubermans PH 3:29,63 3:29,32 Gemeld
15 Estelle Bruins AV34 3:30,76 3:33,00 Gemeld
16 Elle van Kasteren AV34 3:31,51 3:33,50 Gemeld
17 Jill Wanten Swift 3:32,20 3:31,27 Gemeld
18 Carmen Huikeshoven Altis 3:32,44 3:27,59 Gemeld
19 Ike Donkers AV Holten 3:33,48 3:43,55 Gemeld
20 Anne Zuijdgeest PAC 3:35,25 3:37,44 Gemeld
21 Teuntje Uiters PAC 3:40,62 3:47,01 Gemeld
22 Judith Haarsma PAC 3:42,46 3:42,51 Gemeld
23 Loïs Kok Altis 3:42,70 3:44,77 Gemeld
24 Emma van Acker RK HAV 3:43,55 3:35,74 Gemeld
25 Eke Tibben Start `78 3:45,83 3:37,00 Gemeld
26 Marijn Laban PAC 3:46,30 3:44,22 Gemeld
27 Lotte Weevers PH 3:48,32 3:52,39 Gemeld
28 Isabel van Steenwijk AV Gouda 3:48,62 3:47,80 Gemeld
29 Maaike Ross Hanzesport 3:51,14 4:27,58 Gemeld
30 Meike Kroon PAC 3:51,27 3:51,19 Gemeld
31 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:53,41 4:02,65 Gemeld
32 Nastia Kimel Nijmegen 3:58,71 3:38,00 Gemeld
Demi van Mourik PAC DNS 3:15,36 Gemeld
Daan de Reijdt AV Sprint DNS 3:29,48 Gemeld