Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Bram Benne Reusel `69 9,76 --- 443

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Sam van der Pol Atledo 11,33 --- 554
2 Derk Zijlmans AV Spiridon 8,31 --- 331
3 Tom Bierings AV Spiridon 6,93 --- 215

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Taro Swart AV Spiridon 11,26 11,56 581
2 Sijmen - Doorakkers Atledo 9,54 9,37 500
3 Jim van Mook THOR 7,90 8,34 416
4 Marvin Lamers THOR 7,61 --- 400
5 Jorrit Ivens ACW `66 6,80 --- 354
6 Brad Raessen AV Spiridon 6,72 --- 349
7 Niklas Dhondt AVGM 5,98 --- 305
8 Thomas Tuytelaars AV Spiridon 5,82 --- 295

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Thijs van Dijke AV Spiridon 10,05 --- 525
2 Chuck Pols Scorpio 9,93 --- 519
3 Casper Haagh Scorpio 9,02 --- 474
4 Max Kreeft AV Spiridon 8,70 9,37 458
5 Stijn Hendriks Scorpio 8,11 --- 427
6 Tygo Naafs AV Spiridon 7,98 --- 420
7 Aran Swart AV Spiridon 7,85 7,98 413
8 Kevin van Loon DAK 7,76 --- 408
9 Mats Keulstra AVGM 7,67 7,50 403
10 Joeri Konincks DAK 7,34 --- 385
11 Marijn Leusink AV Spiridon 7,22 --- 378
12 Luuk Arends AVGM 6,99 --- 365
13 Simon Avontuur AV Spiridon 6,80 --- 354
14 Mike van Bree AVGM 6,70 6,26 348
15 Jip van den Elsen Taxandria 6,66 --- 346
16 Jens de Wilde Scorpio 6,52 --- 338
17 Yorick Brethouwer Scorpio 6,23 --- 320
18 Timo Timmermans Gloria 6,12 --- 313
19 Quinn van Hest Gloria 5,58 --- 279
20 Ruud Haagh AV Spiridon 5,49 --- 274
21 Remo Brouwers AV Spiridon 5,48 --- 273
22 Martijn Gulickx Gloria 5,34 --- 264
23 Bengt Kramer Atledo 5,23 --- 257
24 Steijn Timmers AV Spiridon 4,44 --- 202
Thijmen van Alphen ACW `66 DNS --- 0
Milan van Alphen ACW `66 DNS --- 0
Finn de Graaf AV Attila DNS --- 0
Noah Terhoeve AVGM DNS 7,19 0
Bart Beerens AV Spiridon DNS --- 0
Zierick va...Haeringen Taxandria DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A regio Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBPPunten totaal
1 Joey de Hesselle DJA JPA2 7,81 --- 511
2 Bart Mol DJA JPA2 7,65 --- 502
3 Ryan Heeren AV Spiridon JPA1 7,58 --- 498
4 Ryan Jansen Scorpio JPA2 7,36 --- 486
5 Roan van Vessem Scorpio JPA2 7,28 --- 482
6 Daan van der Made Scorpio JPA1 6,73 --- 450
7 Sjoerd Schets Scorpio JPA2 6,50 --- 436
7 Okke van den Elsen Taxandria JPA1 6,50 --- 436
9 Joris Klein DJA JPA2 6,45 --- 433
10 Kjell Kivit AV Spiridon JPA2 6,40 --- 430
11 Milo van Riel AV Spiridon JPA1 6,32 --- 426
12 Mink Tebbens THOR JPA2 6,25 --- 421
13 Vigo Maljaars Scorpio JPA1 6,22 --- 420
14 Thijs van Gastel THOR JPA2 6,14 --- 415
15 Daan van Dessel DJA JPA1 6,06 --- 410
16 Rick van der Linden SV Diomedon JPA2 6,04 --- 408
17 Frank Bekkers AV Spiridon JPA1 6,00 --- 406
18 Jelmer Bruurmijn Gloria JPA2 5,94 --- 402
19 Ivan den Oudsten AV Spiridon JPA2 5,84 --- 396
20 Bas Helmons SV Diomedon JPA1 5,74 --- 390
21 Remco Jocaille ACW `66 JPA1 5,51 --- 375
22 Julian Nijssen SV Diomedon JPA1 5,46 --- 372
23 Stijn Maarschalk Scorpio JPA1 5,24 --- 357
24 Daniel Kong AV Spiridon JPA2 5,16 --- 352
25 Michiel Gulickx Gloria JPA1 4,71 --- 321
26 Gijs Schoenmakers Taxandria JPA1 4,63 --- 316
27 Sjors van Zomeren THOR JPA2 4,54 --- 309
28 Sep de Graaff ACW `66 JPA2 4,45 --- 303
29 Jelte Bink AV Spiridon JPA1 4,44 --- 302
30 Ivo van der Spek AV Spiridon JPA2 3,82 --- 256
31 Merlijn La Fors Atledo JPA1 2,90 --- 179
Jesse van Humbeeck ACW `66 JPA1 DNS --- 0
Tristen Strooper AV Attila JPA1 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Jim Putter DJA 5,98 --- 405
2 Aiden Dictus DJA 5,95 --- 403
3 Milan Kwetters DAK 5,56 --- 378
4 Finn van Zomeren THOR 5,37 --- 366
5 Tim van der Wijst AV Spiridon 5,27 --- 359
6 Tobias van Wijk DJA 5,23 --- 357
7 Niels Kardienaal DJA 5,07 --- 346
8 Jasper Buschman Scorpio 4,39 --- 298
9 Bram van Dongen DJA 4,02 --- 271
10 Maxim van Dorp Parthenon 4,00 --- 269
11 Dario Ehrismann Scorpio 3,28 --- 212

Uitslagen Jongens Specials 16+ Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Jorrit Heijkant Atledo 6,79 --- 203

Uitslagen Jongens Specials t/m 15 Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
Overman Timo Atledo DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Liza Jonkergouw AV Spiridon 9,50 9,99 555
2 Veerle van Loon THOR 5,90 --- 274

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Joke Benne Reusel `69 8,43 --- 478
2 Ning Slaats AVGM 7,99 --- 445
3 Iris Voorheijen THOR 7,47 --- 405
4 Nienke Voorheijen THOR 7,44 --- 403
5 Eva KIpping AV Spiridon 7,35 --- 396

Uitslagen Meisjes Pupil A regio Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBPPunten totaal
1 Sofie Klein DJA MPA2 7,04 --- 468
2 Brittany Cools THOR MPA2 6,46 6,87 434
3 Lieke Bos SV Diomedon MPA2 6,16 --- 416
4 Roos de Jong Atledo MPA2 6,13 --- 414
5 Anouk Boomaerts DJA MPA2 6,10 --- 412
6 Silkie Graafmans AV Spiridon MPA2 5,99 --- 405
7 Femke Sprangers Gloria MPA1 5,88 --- 399
8 Ifelunwa Igwala AV Attila MPA1 5,81 --- 394
9 Anouk Andeweg AV Spiridon MPA2 5,59 --- 380
10 Sanne Sprangers Gloria MPA1 5,55 --- 378
11 Julia van Dorp Parthenon MPA2 5,43 --- 370
12 Vicky van Hoof Atledo MPA2 5,35 --- 365
13 Milou Hensen SV Diomedon MPA1 5,24 --- 357
14 Danica Willemen Atledo MPA2 4,89 --- 334
15 Noëlle Schalk AV Spiridon MPA1 4,72 --- 322
16 Lotte Griep Scorpio MPA1 4,65 --- 317
17 Carmen van Kaam THOR MPA2 4,53 --- 308
18 Melanie van Meel DAK MPA1 4,51 --- 307
19 Margit van Son Scorpio MPA1 4,44 --- 302
20 Noortje Lambregts THOR MPA2 4,43 --- 301
21 Tess Koenen Scorpio MPA1 4,36 --- 296
22 Noa Casparie THOR MPA1 4,25 --- 288
23 Tessa de Ronde ACW `66 MPA2 4,17 --- 282
24 Fenna Dudok Scorpio MPA2 4,15 --- 281
25 Jasmijn Smulders AV Spiridon MPA1 3,88 --- 260
26 Valerie Bruurmijn Gloria MPA1 3,77 --- 252
27 Lieke Boomaars Scorpio MPA2 3,69 --- 245
28 Merel van der Kallen AV Spiridon MPA2 3,67 --- 244
29 Yfke van Manen THOR MPA1 2,55 --- 147
Cyri Brethouwer Scorpio MPA1 DNS --- 0
Isis Kroezen ACW `66 MPA2 DNS --- 0
Anouk van Jeveren Scorpio MPA2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Daniek van Loon DAK 5,30 --- 361
2 Mila Strooper AV Attila 5,17 --- 353
3 Amber van Gurp AV Attila 4,86 --- 332
4 Elien Smits DAK 4,72 --- 322
5 Jelske Schets Scorpio 4,45 --- 303
6 Moniek van...Biggelaar Scorpio 4,44 --- 302
7 Imke Geenen Gloria 4,33 --- 294
8 Iris Oprins AV Spiridon 4,30 --- 292
9 Mirthe van Zon DAK 4,21 4,46 285
10 Danique Blok ACW `66 3,90 --- 262
11 Sophy Naafs AV Spiridon 3,88 --- 260
12 Femke Jacobs Gloria 3,82 --- 256
13 Anne van Zimmeren THOR 3,73 --- 249
14 Pleun Vermeeren DJA 3,68 --- 245
15 Renée Kramer Atledo 3,63 --- 241
16 Myrthe van Pruijssen Gloria 3,51 --- 231
17 Ghislaine Schalk AV Spiridon 3,50 --- 230
18 Anna Timmers AV Spiridon 3,34 --- 217
19 Senna Laureijssen AV Spiridon 3,28 --- 212
20 Floor Schilder THOR 3,17 --- 203
Tessa van Helderen Atledo DNS --- 0
Lobke Voskens Gloria DNS --- 0
Yfke van Haeringen Taxandria DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Specials 16+ Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Joyce van Bavel Spado 6,84 6,90 354
2 Isabelle v...Onzenoort Atledo 5,80 --- 266
3 Bianca in 't Groen Atledo 3,21 --- 1

Uitslagen Meisjes Specials t/m 15 Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Priscilla Pompen DAK 3,46 --- 127