Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Bram Benne Reusel `69 1,75 --- 634

Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Sam van der Pol Atledo 1,60 --- 492
2 Derk Zijlmans AV Spiridon 1,50 --- 394
3 Tom Bierings AV Spiridon 1,40 --- 293

Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Jim van Mook THOR 1,70 1,60 779
2 Jorrit Ivens ACW `66 1,50 --- 623
3 Marvin Lamers THOR 1,40 --- 541
4 Niklas Dhondt AVGM 1,35 --- 499
4 Thomas Tuytelaars AV Spiridon 1,35 --- 499
6 Taro Swart AV Spiridon 1,30 1,35 462
7 Brad Raessen AV Spiridon 1,25 --- 426
Sijmen - Doorakkers Atledo DNS 1,45 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Stijn Hendriks Scorpio 1,60 --- 702
2 Casper Haagh Scorpio 1,45 --- 582
3 Joeri Konincks DAK 1,40 --- 541
4 Yorick Brethouwer Scorpio 1,35 --- 499
4 Jens de Wilde Scorpio 1,35 --- 499
4 Chuck Pols Scorpio 1,35 --- 499
7 Luuk Arends AVGM 1,30 --- 462
7 Mike van Bree AVGM 1,30 1,35 462
7 Marijn Leusink AV Spiridon 1,30 --- 462
7 Aran Swart AV Spiridon 1,30 1,30 462
7 Max Kreeft AV Spiridon 1,30 1,20 462
7 Thijs van Dijke AV Spiridon 1,30 --- 462
7 Remo Brouwers AV Spiridon 1,30 --- 462
7 Jip van den Elsen Taxandria 1,30 --- 462
15 Mats Keulstra AVGM 1,25 1,30 426
16 Bengt Kramer Atledo 1,20 --- 389
16 Tygo Naafs AV Spiridon 1,20 --- 389
16 Ruud Haagh AV Spiridon 1,20 --- 389
16 Martijn Gulickx Gloria 1,20 --- 389
20 Steijn Timmers AV Spiridon 1,15 --- 352
20 Timo Timmermans Gloria 1,15 --- 352
20 Quinn van Hest Gloria 1,15 --- 352
23 Simon Avontuur AV Spiridon 1,05 --- 279
23 Kevin van Loon DAK 1,05 --- 279
Thijmen van Alphen ACW `66 DNS --- 0
Milan van Alphen ACW `66 DNS --- 0
Finn de Graaf AV Attila DNS --- 0
Noah Terhoeve AVGM DNS 1,35 0
Bart Beerens AV Spiridon DNS --- 0
Zierick va...Haeringen Taxandria DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A regio Hoogspringen

# Naam Categorie HoogOBPPunten totaal
1 Joey de Hesselle DJA JPA2 1,35 --- 599
2 Bart Mol DJA JPA2 1,30 --- 562
3 Ryan Heeren AV Spiridon JPA1 1,25 --- 526
4 Ryan Jansen Scorpio JPA2 1,20 --- 489
4 Thijs van Gastel THOR JPA2 1,20 --- 489
4 Mink Tebbens THOR JPA2 1,20 --- 489
7 Kjell Kivit AV Spiridon JPA2 1,15 --- 452
7 Sjoerd Schets Scorpio JPA2 1,15 --- 452
7 Vigo Maljaars Scorpio JPA1 1,15 --- 452
7 Julian Nijssen SV Diomedon JPA1 1,15 --- 452
11 Sep de Graaff ACW `66 JPA2 1,10 --- 416
11 Ivan den Oudsten AV Spiridon JPA2 1,10 --- 416
11 Joris Klein DJA JPA2 1,10 --- 416
11 Jelmer Bruurmijn Gloria JPA2 1,10 --- 416
11 Roan van Vessem Scorpio JPA2 1,10 --- 416
11 Rick van der Linden SV Diomedon JPA2 1,10 --- 416
11 Daan van Dessel DJA JPA1 1,10 --- 416
11 Okke van den Elsen Taxandria JPA1 1,10 --- 416
19 Remco Jocaille ACW `66 JPA1 1,05 --- 379
19 Frank Bekkers AV Spiridon JPA1 1,05 --- 379
19 Michiel Gulickx Gloria JPA1 1,05 --- 379
19 Daan van der Made Scorpio JPA1 1,05 --- 379
19 Gijs Schoenmakers Taxandria JPA1 1,05 --- 379
24 Daniel Kong AV Spiridon JPA2 1,00 --- 342
24 Stijn Maarschalk Scorpio JPA1 1,00 --- 342
26 Jelte Bink AV Spiridon JPA1 0,95 --- 306
27 Ivo van der Spek AV Spiridon JPA2 0,85 --- 232
27 Sjors van Zomeren THOR JPA2 0,85 --- 232
27 Milo van Riel AV Spiridon JPA1 0,85 --- 232
27 Bas Helmons SV Diomedon JPA1 0,85 --- 232
31 Merlijn La Fors Atledo JPA1 0,75 --- 159
Jesse van Humbeeck ACW `66 JPA1 DNS --- 0
Tristen Strooper AV Attila JPA1 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Tim van der Wijst AV Spiridon 1,15 --- 452
1 Jim Putter DJA 1,15 --- 452
3 Finn van Zomeren THOR 1,05 --- 379
4 Tobias van Wijk DJA 1,00 --- 342
4 Jasper Buschman Scorpio 1,00 --- 342
6 Maxim van Dorp Parthenon 0,95 --- 306
6 Aiden Dictus DJA 0,95 --- 306
8 Milan Kwetters DAK 0,90 --- 269
8 Niels Kardienaal DJA 0,90 --- 269
8 Bram van Dongen DJA 0,90 --- 269
8 Dario Ehrismann Scorpio 0,90 --- 269

Uitslagen Jongens Specials 16+ Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Jorrit Heijkant Atledo 1,25 --- 134

Uitslagen Jongens Specials t/m 15 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
Overman Timo Atledo DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Veerle van Loon THOR 1,50 --- 726
2 Liza Jonkergouw AV Spiridon 1,15 --- 278

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Ning Slaats AVGM 1,50 --- 726
1 Joke Benne Reusel `69 1,50 --- 726
3 Nienke Voorheijen THOR 1,45 --- 672
4 Iris Voorheijen THOR 1,40 --- 615
5 Eva KIpping AV Spiridon 1,15 --- 278

Uitslagen Meisjes Pupil A regio Hoogspringen

# Naam Categorie HoogOBPPunten totaal
1 Silkie Graafmans AV Spiridon MPA2 1,25 --- 526
2 Sofie Klein DJA MPA2 1,20 --- 489
2 Noortje Lambregts THOR MPA2 1,20 --- 489
4 Ifelunwa Igwala AV Attila MPA1 1,15 --- 452
4 Lieke Bos SV Diomedon MPA2 1,15 --- 452
4 Brittany Cools THOR MPA2 1,15 1,30 452
7 Valerie Bruurmijn Gloria MPA1 1,10 --- 416
7 Julia van Dorp Parthenon MPA2 1,10 --- 416
7 Carmen van Kaam THOR MPA2 1,10 --- 416
10 Noëlle Schalk AV Spiridon MPA1 1,05 --- 379
10 Melanie van Meel DAK MPA1 1,05 --- 379
10 Sanne Sprangers Gloria MPA1 1,05 --- 379
10 Noa Casparie THOR MPA1 1,05 --- 379
10 Tessa de Ronde ACW `66 MPA2 1,05 --- 379
10 Roos de Jong Atledo MPA2 1,05 --- 379
10 Anouk Andeweg AV Spiridon MPA2 1,05 --- 379
10 Anouk Boomaerts DJA MPA2 1,05 --- 379
18 Femke Sprangers Gloria MPA1 1,00 --- 342
18 Vicky van Hoof Atledo MPA2 1,00 --- 342
18 Fenna Dudok Scorpio MPA2 1,00 --- 342
21 Danica Willemen Atledo MPA2 0,95 --- 306
21 Merel van der Kallen AV Spiridon MPA2 0,95 --- 306
23 Jasmijn Smulders AV Spiridon MPA1 0,85 --- 232
23 Margit van Son Scorpio MPA1 0,85 --- 232
23 Lotte Griep Scorpio MPA1 0,85 --- 232
23 Tess Koenen Scorpio MPA1 0,85 --- 232
23 Milou Hensen SV Diomedon MPA1 0,85 --- 232
28 Lieke Boomaars Scorpio MPA2 0,75 --- 159
Cyri Brethouwer Scorpio MPA1 DNS --- 0
Yfke van Manen THOR MPA1 DNS --- 0
Isis Kroezen ACW `66 MPA2 DNS --- 0
Anouk van Jeveren Scorpio MPA2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Senna Laureijssen AV Spiridon 1,05 --- 379
1 Imke Geenen Gloria 1,05 --- 379
1 Floor Schilder THOR 1,05 --- 379
4 Mila Strooper AV Attila 1,00 --- 342
4 Iris Oprins AV Spiridon 1,00 --- 342
4 Ghislaine Schalk AV Spiridon 1,00 --- 342
4 Anna Timmers AV Spiridon 1,00 --- 342
4 Mirthe van Zon DAK 1,00 1,05 342
4 Elien Smits DAK 1,00 --- 342
10 Myrthe van Pruijssen Gloria 0,95 --- 306
10 Femke Jacobs Gloria 0,95 --- 306
10 Jelske Schets Scorpio 0,95 --- 306
10 Anne van Zimmeren THOR 0,95 --- 306
14 Danique Blok ACW `66 0,90 --- 269
14 Renée Kramer Atledo 0,90 --- 269
14 Amber van Gurp AV Attila 0,90 --- 269
14 Moniek van...Biggelaar Scorpio 0,90 --- 269
18 Pleun Vermeeren DJA 0,85 --- 232
19 Sophy Naafs AV Spiridon 0,75 --- 159
19 Daniek van Loon DAK 0,75 --- 159
Tessa van Helderen Atledo DNS --- 0
Lobke Voskens Gloria DNS --- 0
Yfke van Haeringen Taxandria DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Specials 16+ Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Joyce van Bavel Spado 1,30 1,35 484
2 Isabelle v...Onzenoort Atledo 0,95 --- 0
3 Bianca in 't Groen Atledo 0,90 --- 0

Uitslagen Meisjes Specials t/m 15 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Priscilla Pompen DAK 0,95 --- 206