Uitslagen Jongens Junior A 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bram Benne Reusel `69 5,17 --- 511

Uitslagen Jongens Junior B 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tom Bierings AV Spiridon 5,20 --- 498
2 Derk Zijlmans AV Spiridon 5,30 --- 454
3 Sam van der Pol Atledo 5,39 --- 416

Uitslagen Jongens Junior C 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marvin Lamers THOR 5,33 --- 748
2 Jim van Mook THOR 5,63 5,83 651
3 Jorrit Ivens ACW `66 5,67 --- 639
4 Thomas Tuytelaars AV Spiridon 5,80 --- 601
5 Taro Swart AV Spiridon 5,87 5,80 581
6 Niklas Dhondt AVGM 5,93 --- 564
7 Brad Raessen AV Spiridon 6,36 --- 453
Sijmen - Doorakkers Atledo DNS 5,59 0

Uitslagen Jongens Junior D 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joeri Konincks DAK 5,61 --- 657
2 Jens de Wilde Scorpio 5,62 --- 654
3 Stijn Hendriks Scorpio 5,65 --- 645
4 Remo Brouwers AV Spiridon 5,75 --- 615
5 Casper Haagh Scorpio 5,78 --- 606
6 Mats Keulstra AVGM 5,84 5,60 589
7 Marijn Leusink AV Spiridon 5,85 --- 586
8 Chuck Pols Scorpio 5,89 5,83 575
9 Thijs van Dijke AV Spiridon 5,97 --- 553
10 Max Kreeft AV Spiridon 5,98 5,74 550
11 Luuk Arends AVGM 6,03 --- 537
12 Aran Swart AV Spiridon 6,08 6,09 524
13 Mike van Bree AVGM 6,12 6,10 513
14 Yorick Brethouwer Scorpio 6,24 --- 483
14 Jip van den Elsen Taxandria 6,24 --- 483
16 Kevin van Loon DAK 6,30 --- 468
17 Tygo Naafs AV Spiridon 6,33 --- 460
18 Martijn Gulickx Gloria 6,36 --- 453
19 Simon Avontuur AV Spiridon 6,44 --- 434
20 Ruud Haagh AV Spiridon 6,48 --- 425
21 Quinn van Hest Gloria 6,59 --- 400
22 Bengt Kramer Atledo 6,71 --- 374
23 Timo Timmermans Gloria 6,74 --- 367
24 Steijn Timmers AV Spiridon 6,82 --- 350
Thijmen van Alphen ACW `66 DNS --- 0
Milan van Alphen ACW `66 DNS --- 0
Finn de Graaf AV Attila DNS --- 0
Noah Terhoeve AVGM DNS 5,60 0
Bart Beerens AV Spiridon DNS --- 0
Zierick va...Haeringen Taxandria DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A regio 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bart Mol JPA2 - DJA 5,75 --- 715
2 Jelmer Bruurmijn JPA2 - Gloria 5,95 --- 658
3 Joey de Hesselle JPA2 - DJA 6,09 --- 621
4 Ryan Heeren JPA1 - AV Spiridon 6,15 --- 605
5 Mink Tebbens JPA2 - THOR 6,25 --- 580
6 Gijs Schoenmakers JPA1 - Taxandria 6,28 --- 573
7 Kjell Kivit JPA2 - AV Spiridon 6,30 --- 568
8 Thijs van Gastel JPA2 - THOR 6,31 --- 565
9 Roan van Vessem JPA2 - Scorpio 6,34 --- 558
10 Sjoerd Schets JPA2 - Scorpio 6,35 --- 556
11 Michiel Gulickx JPA1 - Gloria 6,36 --- 553
12 Vigo Maljaars JPA1 - Scorpio 6,40 --- 544
13 Ryan Jansen JPA2 - Scorpio 6,57 --- 504
14 Daan van Dessel JPA1 - DJA 6,60 --- 498
15 Joris Klein JPA2 - DJA 6,61 --- 495
15 Daan van der Made JPA1 - Scorpio 6,61 --- 495
17 Remco Jocaille JPA1 - ACW `66 6,62 --- 493
18 Okke van den Elsen JPA1 - Taxandria 6,66 --- 484
19 Frank Bekkers JPA1 - AV Spiridon 6,70 --- 476
20 Rick van der Linden JPA2 - SV Diomedon 6,73 --- 469
21 Julian Nijssen JPA1 - SV Diomedon 6,76 --- 463
22 Sep de Graaff JPA2 - ACW `66 6,82 --- 450
23 Milo van Riel JPA1 - AV Spiridon 6,98 --- 418
24 Ivan den Oudsten JPA2 - AV Spiridon 6,99 --- 416
25 Daniel Kong JPA2 - AV Spiridon 7,05 --- 404
26 Stijn Maarschalk JPA1 - Scorpio 7,20 --- 375
27 Jelte Bink JPA1 - AV Spiridon 7,34 --- 349
28 Ivo van der Spek JPA2 - AV Spiridon 7,44 --- 332
29 Sjors van Zomeren JPA2 - THOR 7,69 --- 289
30 Bas Helmons JPA1 - SV Diomedon 7,92 --- 253
31 Merlijn La Fors JPA1 - Atledo 8,14 --- 219
Jesse van Humbeeck JPA1 - ACW `66 DNS --- 0
Tristen Strooper JPA1 - AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jim Putter DJA 6,13 --- 611
2 Aiden Dictus DJA 6,61 --- 495
3 Jasper Buschman Scorpio 6,68 --- 480
4 Tobias van Wijk DJA 6,73 --- 469
5 Maxim van Dorp Parthenon 6,79 --- 457
6 Dario Ehrismann Scorpio 6,82 --- 450
7 Bram van Dongen DJA 6,83 --- 448
8 Milan Kwetters DAK 6,98 --- 418
9 Tim van der Wijst AV Spiridon 7,03 --- 408
10 Niels Kardienaal DJA 7,04 --- 406
11 Finn van Zomeren THOR 7,18 --- 379

Uitslagen Jongens Pupil C/Mini 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Loek Graafmans JPC - AV Spiridon 7,04 --- 406
2 Bas van der Made JPC - Scorpio 7,05 --- 404
3 Ewart van Son JPC - Scorpio 7,06 --- 402
4 Luuk Daniel JPC - AV Spiridon 7,12 --- 390
5 Fenn Oerlemnans JPMini - Atledo 7,24 --- 368
6 Boris Griep JPC - Scorpio 7,39 --- 340
7 Stefan van Tilborg JPC - Gloria 7,50 --- 321
8 Finn Hoek JPMini - Scorpio 7,55 --- 313
9 Jens van Tetering JPMini - Scorpio 7,72 --- 284
10 Jelle Kreeft JPC - AV Spiridon 7,76 7,40 278
11 Sieb van Manen JPC - THOR 7,88 --- 259
12 Mick Mekes JPMini - Atledo 7,96 --- 246
13 Noah Blok JPMini - ACW `66 8,27 --- 201
14 Wessel Bos JPMini - SV Diomedon 8,56 --- 161
Joeri van Helderen JPMini - Atledo DNS --- 0
Mylo Brethouwer JPMini - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Jongens Specials 16+ 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jorrit Heijkant Atledo 5,86 --- 237

Uitslagen Jongens Specials t/m 15 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Overman Timo Atledo DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Veerle van Loon THOR 6,05 --- 273
2 Liza Jonkergouw AV Spiridon 6,28 --- 202

Uitslagen Meisjes Junior B 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ning Slaats AVGM 5,52 --- 461
2 Nienke Voorheijen THOR 5,58 --- 438
3 Joke Benne Reusel `69 5,79 --- 361
4 Iris Voorheijen THOR 5,82 --- 351
5 Eva KIpping AV Spiridon 6,10 --- 257

Uitslagen Meisjes Pupil A regio 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noa Casparie MPA1 - THOR 6,00 --- 645
2 Sofie Klein MPA2 - DJA 6,21 --- 590
3 Brittany Cools MPA2 - THOR 6,22 6,29 588
4 Roos de Jong MPA2 - Atledo 6,23 --- 585
5 Silkie Graafmans MPA2 - AV Spiridon 6,24 --- 583
6 Noëlle Schalk MPA1 - AV Spiridon 6,25 --- 580
7 Ifelunwa Igwala MPA1 - AV Attila 6,39 --- 546
7 Noortje Lambregts MPA2 - THOR 6,39 --- 546
9 Julia van Dorp MPA2 - Parthenon 6,59 --- 500
10 Femke Sprangers MPA1 - Gloria 6,60 --- 498
11 Carmen van Kaam MPA2 - THOR 6,61 --- 495
12 Margit van Son MPA1 - Scorpio 6,68 --- 480
13 Anouk Andeweg MPA2 - AV Spiridon 6,69 --- 478
14 Tess Koenen MPA1 - Scorpio 6,77 --- 461
15 Sanne Sprangers MPA1 - Gloria 6,79 --- 457
16 Danica Willemen MPA2 - Atledo 6,80 --- 454
17 Milou Hensen MPA1 - SV Diomedon 6,84 --- 446
18 Lotte Griep MPA1 - Scorpio 6,91 --- 432
19 Fenna Dudok MPA2 - Scorpio 6,92 --- 430
20 Anouk Boomaerts MPA2 - DJA 6,94 --- 426
21 Melanie van Meel MPA1 - DAK 6,98 --- 418
22 Vicky van Hoof MPA2 - Atledo 7,01 --- 412
23 Valerie Bruurmijn MPA1 - Gloria 7,02 --- 410
24 Lieke Bos MPA2 - SV Diomedon 7,13 --- 388
25 Lieke Boomaars MPA2 - Scorpio 7,14 --- 386
26 Tessa de Ronde MPA2 - ACW `66 7,20 --- 375
27 Jasmijn Smulders MPA1 - AV Spiridon 7,35 --- 348
28 Merel van der Kallen MPA2 - AV Spiridon 8,03 --- 236
29 Yfke van Manen MPA1 - THOR 8,11 --- 224
Cyri Brethouwer MPA1 - Scorpio DNS --- 0
Isis Kroezen MPA2 - ACW `66 DNS --- 0
Anouk van Jeveren MPA2 - Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Moniek van...Biggelaar Scorpio 6,43 --- 537
2 Mirthe van Zon DAK 6,44 6,24 534
3 Senna Laureijssen AV Spiridon 6,49 --- 523
4 Imke Geenen Gloria 6,66 --- 484
5 Iris Oprins AV Spiridon 6,73 --- 469
6 Mila Strooper AV Attila 6,77 --- 461
7 Elien Smits DAK 6,87 --- 440
8 Anne van Zimmeren THOR 6,89 --- 436
9 Pleun Vermeeren DJA 6,93 --- 428
10 Myrthe van Pruijssen Gloria 6,97 --- 420
11 Floor Schilder THOR 7,01 --- 412
12 Jelske Schets Scorpio 7,11 --- 392
13 Femke Jacobs Gloria 7,14 --- 386
14 Daniek van Loon DAK 7,22 --- 371
15 Ghislaine Schalk AV Spiridon 7,28 --- 360
16 Danique Blok ACW `66 7,33 --- 351
17 Anna Timmers AV Spiridon 7,35 --- 348
18 Amber van Gurp AV Attila 7,37 --- 344
18 Sophy Naafs AV Spiridon 7,37 --- 344
20 Renée Kramer Atledo 7,60 --- 304
Tessa van Helderen Atledo DNS --- 0
Lobke Voskens Gloria DNS --- 0
Yfke van Haeringen Taxandria DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Specials 16+ 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joyce van Bavel Spado 6,31 6,09 193
2 Isabelle v...Onzenoort Atledo 7,05 --- 0
3 Bianca in 't Groen Atledo 7,85 --- 0

Uitslagen Meisjes Specials t/m 15 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Priscilla Pompen DAK 7,26 --- 264