Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Roelf Hylk...uwmeester SV Veendam 7,05 ---
2 Jim Van van Gorkum Spado 7,06 ---
3 Jelle Van van Sunder AV Suomi 7,09 ---
3 Loic Wondel Rotterdam 7,09 ---
5 Serencio Lionahr Phanos 7,15 ---
6 Elvis Afrifa AV 1923 7,18 ---
7 Jurian Van... Lohuizen AV34 7,22 ---
7 Wessel Boons DVTR 7,22 ---
9 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 7,23 ---
10 Shaquille Brahm AV Atverni 7,25 ---
11 Calvin Hoogland Castricum 7,30 ---
11 Sawa Bezelev AV Athlos 7,30 ---
13 Dylan Tilburg Ciko `66 7,35 ---
14 Tim Bluekens Climax 7,40 ---
15 Gijs Mourits VAV 7,42 ---
16 Job Wiltink KAV Holland 7,43 ---
16 Bram Van D... van Jagt AV 1923 7,43 ---
18 Niels Beks Taxandria 7,44 ---
19 Aldo Vree GACH 7,47 ---
20 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,48 ---
20 Shaeriano Murray Rotterdam 7,48 ---
22 Pelle Gelderblom AV `56 7,49 ---
23 Evan de Schrijver AV `56 7,51 ---
24 Vimpi Dos Santos U-Track 7,52 ---
25 Jamaal Awad DEM 7,55 ---
26 Jordy Kluft DEM 7,56 ---
27 Yaran Wienneke GACH 7,61 ---
28 Daan Walder AV Sprint 7,63 ---
28 Ahley Bastiaanse PH 7,63 ---
30 Bart Hondeveld ACHL 7,66 ---
31 Luc Beau Nkurunziza U-Track 9,22 ---
Koen Stapel ARV Ilion DQ ---

Uitslagen Jongens Junior B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bryan Pronk PAC 7,17 ---
2 Wallebroek...ilo Zech Leiden 7,25 ---
3 Levi Hazes AV 1923 7,27 ---
4 Olav Donker PH 7,29 ---
5 Wislet de Hair Spado 7,30 ---
5 Luuk Peters AV PEC 1910 7,30 ---
7 Luc Orbons AV Phoenix 7,37 ---
8 Onyema Adigida Startbaan 7,45 ---
9 Sergio Van...van Meide PAC 7,48 ---
10 Joppe Stokvis Triathlon 7,51 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 7,57 ---
12 Twan Duvigneau AL73 7,60 ---
13 Jurgen Van... van Zwet De Spartaan 7,61 ---
13 Isiah Emanuelson PAC 7,61 ---
15 Skip Renders GACH 7,62 ---
16 Rens Wildschut GACH 7,63 ---
17 Tim Verhoeven AV Attila 7,64 ---
17 Lars Woudenberg AV34 7,64 ---
19 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,65 ---
19 Rick Van D...van Noort AAV `36 7,65 ---
19 Sander Koops SPWS 7,65 ---
22 Gabriël ...rnelissen GACH 7,66 ---
23 Rick Veltman AV Gouda 7,67 ---
23 Mitchell V...van Brink AV34 7,67 ---
25 Tom Hensing Leiden 7,68 ---
26 Bon Ter ter Horst Atledo 7,69 ---
27 Stein Cornelissen AL73 7,70 ---
28 Kristof Va...amperdijk GACH 7,71 ---
28 Stefan Pol U-Track 7,71 ---
30 Milan le Bruin PAC 7,73 ---
31 Ruben Heijnen Delta Sport 7,75 ---
32 Joep de Wit Almere `81 7,76 ---
33 Taco Van D...van Werff AV34 7,77 ---
34 Tijmen Melgers AV Sparta 7,78 ---
35 Koert Remijn DEM 7,79 ---
36 Synnargio Ignatia DEM 7,80 ---
36 Yaël Scope DEM 7,80 ---
36 Valbor-Jaro Gorré PAC 7,80 ---
36 Bodhi Van van Selow LGDR 7,80 ---
40 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 7,81 ---
40 Jelke Sikkenga MPM 7,81 ---
42 Nick Honings LGDR 7,83 ---
43 Aron Blom AV Passaat 7,85 ---
44 Joep Borninkhof GACH 7,87 ---
45 Jelle Rigter GACH 7,92 ---
45 Ingmar Bouwman ACO 7,92 ---
47 Jelle de Jong AV Lycurgus 7,93 ---
47 Jasper Rou VAV 7,93 ---
49 Luca Janssen AV Wijchen 7,95 ---
50 Roy Berris AV Wijchen 7,99 ---
51 Brian Kortekaas AAV `36 8,09 ---
52 Vyron Saridin DEM 8,31 ---
Jorick de Vries AV `56 DQ ---
August Van...an Weijer AV Sprint DQ ---
Huang Nguyen AV PEC 1910 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Tasa Jiya AV Lycurgus 7,57 ---
1 Marijke Boogerd AAV `36 7,57 ---
3 Lieke Klaver SAV 7,67 ---
4 Gabriella ...van Wijck Phanos 7,70 ---
5 Maayke Tjin A-Lim NEAV 7,76 ---
6 Bowien Jansen HLLM 7,81 ---
7 Joanny Loeffen ARV Ilion 7,98 ---
8 Elaine Den den Exter Rotterdam 7,99 ---
9 Silke Berendse Phanos 8,05 ---
10 Lotje Van van Erp Phanos 8,06 ---
11 Janke Strijp AV 1923 8,09 ---
11 Anniek Nijhof AAC `61 8,09 ---
13 Anne Van D... van Wiel AV Sprint 8,11 ---
14 Nikki Kraaijeveld DEM 8,18 ---
15 Marieke Imhof U-Track 8,21 ---
16 Noa Van van Ginneken PH 8,26 ---
17 Maggy Kamara AV Athlos 8,29 ---
18 Josephine Kandeh Phanos 8,30 ---
19 Daphne Linnekamp HLLS 8,39 ---
20 Hanna Voorberg AV Lycurgus 8,45 ---
21 Naomi Kloosterman AV PEC 1910 8,82 ---
Kika Van v...n Henegou U-Track DNS ---
Noa Dhore AAC `61 DNS ---
Dominique Veninga SV Veendam DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Janine Verhaar U-Track 7,79 ---
2 Shaquata King AV Feniks 7,86 ---
3 Andrea Bouma De Spartaan 7,90 ---
4 Zoë Sedney ARV Ilion 7,96 ---
5 Eva Vonk AV Sprint 7,99 ---
6 Anna Postema PH 8,13 ---
7 Janna Doumpas JSPR 8,14 ---
8 Kadidja Sangare AAV `36 8,16 ---
9 Charlie Va...an Gorkum Spado 8,17 ---
9 Suzanne Va...van Eijck Spado 8,17 ---
11 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,18 ---
12 Deborah Westfa CAV Energie 8,20 ---
12 Frederique Post AV Gouda 8,20 ---
14 Nynke Van ...an Heuvel Almere `81 8,30 ---
15 Kirsten Kuntz AV Passaat 8,32 ---
16 Didi Wals AV Lycurgus 8,34 ---
16 Sarah Dekker AV Trias 8,34 ---
16 Britt Ooijevaar AV Trias 8,34 ---
19 Anouk Schoute AV Lycurgus 8,35 ---
20 Jinke Van ...van Sluis AV Phoenix 8,39 ---
21 Joyce Schumacher Flevo Delta 8,40 ---
22 Jonne Van ...n Giessen AAV `36 8,41 ---
22 Merle Van ... Elzakker Spado 8,41 ---
24 Gabrielle Opmeer PAC 8,43 ---
25 Merit Schuurman AAC 8,48 ---
26 Shanna Mol AV Lycurgus 8,51 ---
27 Feline Molenaar Avantri 8,53 ---
28 Lisa Withagen SPWS 8,55 ---
29 Suzan Plat AV PEC 1910 8,59 ---
30 Rinka Kranenburg AV `47 8,62 ---
31 Madelon Va...k Ostende AV Gouda 8,63 ---
32 Anouk Schoop AV NOP 8,65 ---
33 Jet Van De... van Mark Ciko `66 8,69 ---
34 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 8,73 ---
35 Nina Jager AV PEC 1910 8,88 ---
36 Kim Van van Merode Spado 8,92 ---
37 Iris Nass AV PEC 1910 8,96 ---
38 Pleun Grevers AV Archeus 13,23 ---
Zola Zwerver AAC DQ ---

Uitslagen Senioren mannen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Solomon Bockarie ARV Ilion 6,76 ---
2 Giovanni Codrington Groningen 6,78 ---
3 Patrick Va...van Luijk Rotterdam 6,79 ---
4 Jorén Tromp NEAV 6,85 ---
5 Wouter Brus AV Atverni 6,88 ---
6 Eelco Sintnicolaas AV34 6,89 ---
7 Devron Jepma PAC 6,91 ---
8 Marvin Douma NEAV 6,99 ---
9 Koen Van van Erve AV Attila 7,02 ---
9 Simon Blok Rotterdam 7,02 ---
11 Trystan de Weerdt AAV `36 7,03 ---
11 Paul Robers AV34 7,03 ---
13 Rik Jansen AV Unitas 7,05 ---
13 Siem Sikkenga MPM 7,05 ---
15 Meron Gysbertha Phanos 7,07 ---
15 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,07 ---
17 Jonathan Mutebwa Eindhoven 7,09 ---
17 Dimitri Juliet Rotterdam 7,09 ---
19 Wicher Nijkamp Spado 7,10 ---
19 Ronel Brigitha AV Impala 7,10 ---
21 Filip Van ...van Hoven AV Lycurgus 7,12 ---
22 Maarten Stuivenberg VAV 7,14 ---
23 Paulus Mathijssen Rotterdam 7,18 ---
24 Jeroen Witteveen AV Phoenix 7,21 ---
25 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 7,22 ---
26 Robin Coops HLLS 7,23 ---
26 Stefan Van... Twillert AV Athlos 7,23 ---
28 Kaj Emanuel Phanos 7,26 ---
28 Ferry Van van Dipten AAV `36 7,26 ---
28 Menno Blom Pijnenburg 7,26 ---
28 Pieter Braun AV Sprint 7,26 ---
32 Khalil Younous Phanos 7,27 ---
32 Stefano Lisi Eindhoven 7,27 ---
32 Pim Jehee PH 7,27 ---
35 Tristan Domin AL73 7,29 ---
36 Rogier Janssen MPM 7,31 ---
37 Tom Den den Ouden MPM 7,32 ---
38 Sebastiaan...Steenberg AC TION 7,33 ---
39 Enrico Van van Luijk Rotterdam 7,34 ---
40 Remco de Groot AAV `36 7,36 ---
40 Scholten HAAS 7,36 ---
42 Luke Linders DAK 7,37 ---
43 Jurre Wildschut GACH 7,38 ---
43 Sem Oolbekkink Hanzesport 7,38 ---
43 Twan Evers AV Wijchen 7,38 ---
46 Timo Stam Phanos 7,40 ---
47 Willart de Haas ASTX 7,43 ---
48 Nick Van van Schagen Leiden 7,44 ---
49 Jan-Paul Hoekstra Rotterdam 7,46 ---
50 Marco Jansen AV Phoenix 7,47 ---
51 Yorick Moleman AC TION 7,53 ---
52 Jose Delgado Rotterdam 7,55 ---
53 Tim de Reuver Fit 7,56 ---
54 Muus Evers AV Hylas 7,60 ---
55 Richard Achterberg VAV 7,64 ---
56 Niek Ter ter Horst AV PEC 1910 7,67 ---
Paul Groen GACH DQ ---
Rafael Bouts U-Track DNS ---

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jamile Samuel Phanos 7,30 ---
2 Naomi Sedney ARV Ilion 7,35 ---
3 Anouk Vetter AV Sprint 7,57 ---
4 Marije Van...unenstijn AV34 7,59 ---
5 Sacha Van van Agt Eindhoven 7,60 ---
6 Marit Dopheide Groningen 7,61 ---
7 Esther Akihary Eindhoven 7,62 ---
8 Eva Hovenkamp Climax 7,68 ---
9 Eefje Boons DVTR 7,69 ---
10 Nora Ritzen AV Unitas 7,75 ---
11 Judith Bosker Eindhoven 7,76 ---
12 Esther Dankwah Haag 7,81 ---
13 Sharon Hendriks AV34 7,84 ---
14 Mariska Bun AV Phoenix 7,86 ---
15 Franka Hoogeboom AV Hylas 7,89 ---
16 Esmeralda Redan Rotterdam 7,91 ---
17 Krista Ijspeerd AV34 7,93 ---
18 Lisanne Drost AV Athlos 8,00 ---
19 Lisa Francini Eindhoven 8,02 ---
20 Evelien Bos Phanos 8,03 ---
21 Anouk Oosterhuis AV Atverni 8,04 ---
22 Lieke Bakker Isala `96 8,06 ---
22 Anneloes D...de De Roo Isala `96 8,06 ---
24 Alice Achterberg AV Phoenix 8,12 ---
24 Anouschka Schröder AV Athlos 8,12 ---
26 Indah Van ...Marrewijk Rotterdam 8,13 ---
26 Jorieke Korenromp MPM 8,13 ---
28 Maaike Eken Phanos 8,21 ---
29 Lisa Rodenburg AV Phoenix 8,23 ---
30 Eefje Swinkels HAC 8,27 ---
31 Bente Feld Hollandia 8,30 ---
32 Amy Kortbeek PH 8,31 ---
33 Linda Rodijk Cialfo 8,33 ---
34 Sandy Lundgren AV Hera 8,47 ---
Linda Van van Rossum PH DQ ---
Pascale Schure AV Phoenix DNS ---
Lieke Van ...van Brink AC TION DNS ---