Uitslagen Jongens Junior A 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Ramsey Angela PAC 49,18 ---
2 Jochem Dobber AV Suomi 49,71 ---
3 Royce Zaadnoordijk Leiden 50,26 ---
3 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 50,26 ---
5 Dylan Tilburg Ciko `66 50,77 ---
6 Lex Bolderheij Rotterdam 50,79 ---
7 Tim Bluekens Climax 51,09 ---
8 Thieme Schmidt Leiden 51,12 ---
9 Samuel Chapple AV `40 51,93 ---
10 Pelle Gelderblom AV `56 51,96 ---
11 Job Wiltink KAV Holland 52,24 ---
12 Yoeri Sterenberg DVTR 52,31 ---
13 Evan de Schrijver AV `56 52,39 ---
14 Almer Staal AV PEC 1910 52,60 ---
15 Stijn Van ... Weegberg AV Statina 52,80 ---
16 Steven Feenstra Castricum 53,21 ---
17 Jop Knoppers LGDR 53,38 ---
18 Rens Van D...an Schaaf VAV 53,76 ---
19 Kremers PH 53,99 ---
20 Johnny Van...hooneveld AV 1923 54,09 ---
21 Calvin Hoogland Castricum 54,15 ---
22 Jordy Kluft DEM 54,24 ---
23 Floris de Boer AV Gouda 54,26 ---
24 Thijs Heemskerk AKU 54,73 ---
25 Luwe Groot Phanos 54,86 ---
26 Duve Ribberink AV Gouda 55,59 ---

Uitslagen Jongens Junior B 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jeroen Reijman Leiden 50,20 ---
2 Tunji Abisoye Ciko `66 51,77 ---
3 Lars Van van Hoeven Heerenveen 51,78 ---
4 Jurriaan de Rijk Haag 52,09 ---
5 Jurgen Van... van Zwet De Spartaan 52,84 ---
6 Niels Kok Flevo Delta 53,12 ---
7 Jens Van v... Gelderen AV Lycurgus 53,53 ---
8 Bodhi Van van Selow LGDR 53,74 ---
9 Jaap Van v...venbergen AV Fortuna 53,79 ---
10 Rens Wildschut GACH 53,86 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 54,32 ---
12 Milan le Bruin PAC 54,36 ---
13 Olav Donker PH 54,49 ---
14 Niels Visser AV Jahn II 54,96 ---
15 Jens Wingelaar Castricum 55,57 ---
16 Stan Arts LGDR 55,73 ---
17 Jorick de Vries AV `56 56,00 ---
18 Nick Honings LGDR 56,25 ---
19 Twan Duvigneau AL73 56,51 ---
20 Jelle Rigter GACH 56,52 ---
21 Stein Cornelissen AL73 56,92 ---
22 Rens Groot Startbaan 57,06 ---
23 Daan Molleman AV Suomi 57,36 ---
24 Gilbert Va...van Sluis Groningen 57,62 ---
25 Tijmen Melgers AV Sparta 57,75 ---
26 Pim Jansen AL73 58,54 ---
27 Jesper Hout Leiden 59,06 ---
28 Milan Weeda Startbaan 59,57 ---
29 Tijn Pronk KAV Holland 59,61 ---
30 Tim Zandee AKU 59,65 ---

Uitslagen Meisjes Junior B 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Britta de Haan Clytoneus 59,23 ---
2 Femke Bol Triathlon 1:00,36 ---
3 Leonie Wierenga SAV 1:00,39 ---
4 Wies Kesting AAC `61 1:00,82 ---
5 Roos Van van Zwam Ciko `66 1:01,50 ---
6 Nina Franke AV Oss `78 1:01,61 ---
7 Annika Reuvers Spado 1:01,88 ---
8 Nora Winter AV Lycurgus 1:02,11 ---
9 Emma Dekker Olympus `70 1:02,22 ---
10 Merel Van van Herp AV Lycurgus 1:02,25 ---
11 Megan de Ruiter Startbaan 1:02,39 ---
12 Silke Peeters Eindhoven 1:02,61 ---
13 Andrea Bouma De Spartaan 1:02,85 ---
14 Deborah Westfa CAV Energie 1:03,49 ---
15 Pleun Hutten AV Sprint 1:03,76 ---
16 Blanca Van...an Haaren Fit 1:03,85 ---
16 Emma Verkaaik SV Veendam 1:03,85 ---
18 Lotte Van van Stijn De Spartaan 1:04,28 ---
19 Anja Bekema GACH 1:05,84 ---
20 Robin Hassing AV Fortuna 1:06,12 ---
21 Noa Zoon Castricum 1:06,30 ---
22 Sophie Van... van Berg AV NOP 1:06,68 ---
23 Anouk Hellingh Castricum 1:07,99 ---
24 Maud Feenstra AV Hera 1:08,10 ---
25 Puck Van v...iltenburg PAC 1:09,02 ---
26 Rinka Kranenburg AV `47 1:10,53 ---

Uitslagen Senioren mannen 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Bjorn Blauwhof Phanos 47,41 ---
2 Wandifa Sanneh Phanos 48,08 ---
3 Olaf Van D...van Bergh PH 48,28 ---
4 Jesper Arts LGDR 48,36 ---
5 Maarten Stuivenberg VAV 48,60 ---
6 Mathijs Dirks Leiden 49,50 ---
6 Roel Huijsmans AV Atverni 49,50 ---
8 Jon Schouwenaar AV 1923 49,54 ---
9 Ivar Moinat HLLM 49,59 ---
10 Jurre Wildschut GACH 49,69 ---
11 Bob Van van Der Castricum 49,77 ---
12 Stef Van D...an Schaaf VAV 50,28 ---
13 Houd Benyahya AV Suomi 50,47 ---
14 Nick Van van Schagen Leiden 50,55 ---
15 Ronald Dekker AV Hera 50,62 ---
16 Bram Buigel Groningen 50,85 ---
17 Anthony Rasmijn Rotterdam 50,93 ---
18 Hans Velthuis Eindhoven 50,99 ---
19 Thijs Koers HLLS 51,03 ---
20 Stan Does Leiden 51,10 ---
21 Maxim Moinat Phanos 51,13 ---
22 Niko Zuidema Olympus `70 51,24 ---
23 Tijs Wijkamp Altis 51,25 ---
24 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 51,75 ---
25 Timo Stam Phanos 51,84 ---
26 Rico Rivers Ciko `66 51,86 ---
27 Roy Van van Eekelen AV Sprint 51,95 ---
28 Jos Van va...Schijndel PH 52,05 ---
29 Remco de Groot AAV `36 52,07 ---
30 Thijs Van ...van Dries AV Lycurgus 52,18 ---
31 Ralf Looze Phanos 52,30 ---
32 Roman de Klein HLLS 52,59 ---
33 Bas Jubels AV Phoenix 52,63 ---
34 Dennis Coehoorn AC TION 52,75 ---
35 Koen Van D...n Meijden Rotterdam 52,89 ---
36 Niek Ter ter Horst AV PEC 1910 53,04 ---
37 Roy Van van Schendel PH 53,08 ---
38 Stijn Jorissen AC TION 53,33 ---
39 Jose Delgado Rotterdam 53,43 ---
40 Nick Wildoer SAV 53,96 ---
41 Peter Peereboom Heerenveen 54,01 ---
42 Marijn Van...an Putten HLLM 54,02 ---
43 Bart Van D...van Pasch AVGM 54,22 ---
44 Henk Van van Dijk AV Hera 54,45 ---
45 Enes Yaksan Ciko `66 54,60 ---
46 Jelle Hanswijk Climax 54,96 ---
47 Dinand Tukker Typhoon 54,99 ---
48 Tim de Reuver Fit 55,56 ---
49 van der Monde ACO 55,70 ---
50 Jaap Van D...van Thiel SAV 56,11 ---
51 Dolf Smid AAV `36 56,63 ---
52 Fulvio Scarano AV `40 57,15 ---
53 Bert Van van Lith PH 58,01 ---
54 Irvin Osnabrugge U-Track 58,45 ---
Koen Huits VTLS DQ ---
Bas Land AV Phoenix DNS ---
Owen Westerhout AV Trias DNF ---

Uitslagen Senioren vrouwen 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Lisanne de Witte AV Trias 53,34 ---
2 Laura de Witte AV Trias 53,87 ---
3 Madiea Ghafoor Phanos 54,21 ---
4 Bianca Baak Phanos 56,00 ---
5 Inge Drost ARV Ilion 56,55 ---
6 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 56,79 ---
7 Jorieke Korenromp MPM 57,19 ---
8 Tessa Strijp AV 1923 57,49 ---
9 Suzanne Voorrips Groningen 57,59 ---
10 Joyce Puts Eindhoven 57,65 ---
11 Femke Van ... van Meij AV Sprint 57,95 ---
12 Inga Michejenko Olympus `70 57,98 ---
13 Bernice Meijer SV Veendam 58,05 ---
14 Marije Doddema AV 1923 58,08 ---
15 Marlieke Husslage AV Sprint 58,14 ---
16 Stephanie Beuling Isala `96 58,43 ---
17 Krista Ijspeerd AV34 58,47 ---
18 Demi Van D...van Sande Rotterdam 58,94 ---
19 Sanne de Boer AV Atos 59,43 ---
20 Anouschka Schröder AV Athlos 59,60 ---
21 Indah Van ...Marrewijk Rotterdam 1:00,03 ---
22 Evi Van De...van Elzen PH 1:00,11 ---
23 Carlijn Wagenaar Groningen 1:00,12 ---
24 Bo Welgraaf AV34 1:00,18 ---
25 Bente Feld Hollandia 1:00,46 ---
26 Lianne Van... van Lugt Olympus `70 1:00,64 ---
27 Anke Zonderland AV Impala 1:00,82 ---
28 Lea Jurdzinski Groningen 1:01,41 ---
29 Amy Kortbeek PH 1:01,72 ---
30 Annemieke Punter Rotterdam 1:02,57 ---
31 Maaike Eken Phanos 1:03,10 ---
32 Kirsten Huijgen AV Phoenix 1:04,57 ---
33 Tari Simonis Ciko `66 1:04,69 ---
34 Ilona Hogenkamp ACO 1:05,85 ---
35 Shirley Kerkhove SCSP 1:05,96 ---
36 Linda de Vos PAC 1:06,06 ---
37 Salima Rozema Groningen 1:08,84 ---
Lisanne Drost AV Athlos DNS ---
Marlies Huigen Groningen DNS ---