Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jesse Elmers Startbaan 9,81 +0.7 m/s--- 508
2 Boaz Dijk, van KAV Holland 9,92 +0.8 m/s--- 490
3 Mauro Wuurman AV Aalsmeer 10,01 +0.3 m/s--- 476
4 Maas Gijzen HLLM 10,07 +0.9 m/s--- 467
5 Jasper Kooter AAC 10,18 +0.7 m/s--- 451
6 Jaeden Chalmers Startbaan 10,22 -0.3 m/s--- 445
7 Robin Buijks AKU 10,34 +0.3 m/s--- 427
8 Rutger Boxman HLLM 10,37 +0.7 m/s--- 423
9 Timo van Ruiten HLLM 10,41 +0.5 m/s--- 417
9 Jeppe Mul AV Haarlem 10,41 -0.3 m/s--- 417
11 Guno Pool AAC 10,42 +0.9 m/s--- 416
12 Mick Gerritsen AV Haarlem 10,46 -0.3 m/s--- 410
13 Kim Alofsen Startbaan 10,52 -0.3 m/s--- 402
13 Yannick Vollaard KAV Holland 10,52 +0.5 m/s--- 402
15 Kenan Gutierrez AV Suomi 10,57 +0.5 m/s--- 395
16 Daniel Sleiman KAV Holland 10,67 +0.9 m/s--- 382
17 Okke Rave AAC 10,86 +0.8 m/s--- 356
18 Daniel Monaco Startbaan 10,90 +0.3 m/s--- 351
19 Willen Leeuwen, van KAV Holland 10,96 +0.7 m/s--- 343
20 Sid Houten, van KAV Holland 11,03 +0.9 m/s--- 335
21 Christiaan... Zandstra KAV Holland 11,11 +0.5 m/s--- 324
22 Wouter Voorn AKU 11,14 +0.3 m/s--- 321
23 Bram Peterse AV Haarlem 11,20 +0.5 m/s--- 313
24 Thijmen de Koning AV Haarlem 11,24 +0.7 m/s--- 308
25 Siep te Slaa AV Haarlem 11,30 +0.9 m/s--- 301
26 Irmin M.J. Flach KAV Holland 11,37 +0.5 m/s--- 293
27 Tristan van Vlodrop AAC 11,39 +0.7 m/s--- 290
28 Maarten Noordzij HLLM 11,44 +0.3 m/s--- 285
29 Quint van der Riet HLLM 11,67 +0.3 m/s--- 258
29 Jonathan A.D. Winkel KAV Holland 11,67 +0.8 m/s--- 258
31 Nathan D. Pelupessy KAV Holland 11,71 +0.8 m/s--- 254
32 Matthijs W. Gebe KAV Holland 12,50 +0.8 m/s--- 171
33 Raf Hongens HLLM 12,56 -0.3 m/s--- 165
Max Rosenthal AV Suomi DNS --- 0
Thijs Klees AKU DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jurriaan L.... Rosingh KAV Holland 9,27 +1.0 m/s--- 599
2 Milan ten Hacken AV Suomi 9,35 +1.7 m/s--- 585
3 Noah Vonsee AKU 9,36 +1.7 m/s--- 583
4 Luc van Uxem HLLM 9,42 +1.7 m/s--- 573
5 Sam P. Cremers KAV Holland 9,44 +1.0 m/s--- 569
6 Mike van Sleeuwen AV Suomi 9,48 +1.3 m/s--- 562
7 Tony Ulehake AV Suomi 9,53 +0.5 m/s--- 554
8 Hidde S. Mollee KAV Holland 9,61 +0.5 m/s--- 540
9 Ravi Creyf AKU 9,71 +1.3 m/s--- 524
10 Graeme t Hoen AV Aalsmeer 9,72 +0.5 m/s--- 522
11 Wouter J. Bracke KAV Holland 9,73 +1.0 m/s--- 521
12 Seb Schelven, van KAV Holland 9,76 +1.7 m/s--- 516
13 Siem Bosch HLLM 9,78 +1.0 m/s--- 513
14 Jeroen Out AV Haarlem 9,79 +0.5 m/s--- 511
15 Stijn van der Giesen AV Suomi 9,83 +1.3 m/s--- 505
16 Jesse Terpstra HLLM 9,85 +1.3 m/s--- 501
17 Mathijs van Sprang AKU 9,92 +1.0 m/s--- 490
18 Bernd Koggel AAC 10,06 +0.5 m/s--- 469
19 Tom Schutterop Startbaan 10,09 +1.3 m/s--- 464
20 Martijn L...r, van de KAV Holland 10,38 +1.0 m/s--- 422
21 Erick Könst AV Haarlem 10,40 +0.5 m/s--- 419
22 Cas den Braber HLLM 10,41 +1.7 m/s--- 417
23 Bart de Beus AV Haarlem 10,46 +0.5 m/s--- 410
24 Revalino Adang AAC 10,47 +1.3 m/s--- 409
25 Claudio Pesare AAC 10,54 +0.5 m/s--- 399
26 Olivier van Dungen AKU 10,72 +1.0 m/s--- 375
27 Lorenzo Matruglio HLLM 10,79 +1.0 m/s--- 366
28 Christiaan Barens AV Suomi 10,86 +1.0 m/s--- 356
29 Rick Schuurman AKU 10,92 +0.0 m/s--- 349
30 Joris Strijder AV Haarlem 10,98 +1.0 m/s--- 341
31 Tom Bloemers AV Suomi 11,01 +0.5 m/s--- 337
32 Quinten Reuvekamp AKU 11,11 +0.5 m/s--- 324
32 Max te Slaa AV Haarlem 11,11 +1.7 m/s--- 324
34 Louwrens Louwerse Startbaan 11,22 +1.0 m/s--- 311
35 Tijmen Veldman Startbaan 11,25 +0.5 m/s--- 307
36 Kenneth Celie AKU 11,28 +0.5 m/s--- 304
Daan Cruysheer AV Suomi DNS --- 0
Brent Schavemaker AV Suomi DNS --- 0
Isar Overes AKU DNS --- 0
Sake J. Meindersma KAV Holland DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Babs Koeman AV Haarlem 9,53 +1.3 m/s--- 554
2 Emma Eggenkamp Startbaan 9,81 +1.3 m/s--- 508
3 Eva M. Hoogewerf KAV Holland 9,88 +0.8 m/s--- 497
4 Lois Lessing HLLM 9,90 +0.8 m/s--- 494
5 Anouk van der Kuur AAC 9,92 +0.2 m/s--- 490
6 Rochelle M. Negenman KAV Holland 9,96 +0.3 m/s--- 484
7 Sophie M. ...eris, van KAV Holland 9,98 +0.0 m/s--- 481
8 Ellena Kaffatos AKU 10,08 +1.3 m/s--- 466
9 Mayra Balm AV Suomi 10,13 +0.3 m/s--- 458
10 Madelon van Eck Startbaan 10,20 +0.3 m/s--- 448
11 Mathilda Lamers AAC 10,22 +0.2 m/s--- 445
12 Liyanne Molenaar AV Suomi 10,24 +0.2 m/s--- 442
13 Anniek van Schie HLLM 10,32 +0.0 m/s--- 430
14 Jasmijn van Tooren AKU 10,34 +0.3 m/s--- 427
14 Felicia Gilliad Startbaan 10,34 +0.0 m/s--- 427
16 Anouk Kempkes AAC 10,39 +0.8 m/s--- 420
17 Lotte Beunder HLLM 10,43 +0.3 m/s--- 415
18 Rennee de Hon AAC 10,46 +0.0 m/s--- 410
19 Mette Borsboom KAV Holland 10,54 +0.8 m/s--- 399
20 Lara Vens AAC 10,57 +0.0 m/s--- 395
21 Sanne R. Munford KAV Holland 10,91 +0.2 m/s--- 350
22 Faye Traube AAC 10,94 +0.0 m/s--- 346
23 Roos Beunder HLLM 10,96 +0.8 m/s--- 343
24 Nathalie Mil, van KAV Holland 11,11 +0.3 m/s--- 324
25 Femke van Stipthout HLLM 11,28 +1.3 m/s--- 304
26 Marloes Buijs Startbaan 11,31 +0.2 m/s--- 300
27 Diyen Kadir AKU 11,98 +1.3 m/s--- 224
28 Lonneke Rekelhof AKU 12,63 +0.2 m/s--- 158
29 Melanie Haijtsma Startbaan 12,66 +0.8 m/s--- 155
Lauren Andelbeek AKU DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Livia Rosenthal AV Suomi 9,22 +1.3 m/s--- 608
2 Milou Kaestner HLLM 9,50 +1.2 m/s--- 559
3 Ilse Hogeveen HLLM 9,57 +0.1 m/s--- 547
4 Sindy de Bruin AKU 9,60 +1.9 m/s--- 542
5 Erie de Co...Delwijnen AV Suomi 9,69 +0.6 m/s--- 527
5 Floor M. Algera KAV Holland 9,69 +0.0 m/s--- 527
7 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 9,77 +1.3 m/s--- 514
8 Lotte Zethof AV Aalsmeer 9,81 +1.3 m/s--- 508
9 Lourdes Vos KAV Holland 10,12 +0.0 m/s--- 460
9 Tessa Beugelink AAC 10,12 +0.1 m/s--- 460
11 Donna Bosscha KAV Holland 10,17 +1.3 m/s--- 452
12 Amy Moore HLLM 10,21 +1.9 m/s--- 446
13 Jasmijn Welling Startbaan 10,26 +1.2 m/s--- 439
14 Suzanne A....oissevain KAV Holland 10,29 +1.9 m/s--- 435
15 Anne M. Boer KAV Holland 10,40 +0.0 m/s--- 419
16 Tosca Bink AAC 10,56 +0.0 m/s--- 397
17 Geena Bernhard Startbaan 10,88 +0.6 m/s--- 354
18 Isa M. Dobber KAV Holland 10,95 +1.3 m/s--- 345
19 Nadine van Westrenen AKU 11,22 +1.2 m/s--- 311
19 Laura Commandeur Startbaan 11,22 +0.6 m/s--- 311
21 Jesse Snel KAV Holland 11,43 +1.3 m/s--- 286
22 Sien Saadat AKU 11,45 +0.1 m/s--- 283
23 Babette L. Swaab KAV Holland 11,49 +0.6 m/s--- 279
24 Julia Boeijen HLLM 11,52 +1.2 m/s--- 275
25 Morgane den Uyl Startbaan 11,58 +0.1 m/s--- 268
26 Isabel Pouw AKU 11,63 +0.6 m/s--- 263
27 Aranka Jedeloo AAC 11,79 +0.0 m/s--- 245
28 Gwyndolen Volkstedt Startbaan 11,96 +1.9 m/s--- 226
29 Judith Wiegmink Startbaan 12,05 +0.1 m/s--- 217
Rosie Schotvanger HLLM DNS --- 0
Floor J.C. Bakkers KAV Holland DNS --- 0
Emma van Gelder AAC DNS --- 0