Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luuk Haarman AKU 6,92 +0.7 m/s--- 569
2 Sven Koolmoes AV Haarlem 7,14 +0.7 m/s--- 521
3 Joris Mens KAV Holland 7,21 +1.2 m/s--- 506
4 Jip de Vreugd AV Suomi 7,30 +0.3 m/s--- 488
4 Diede van Bergen Startbaan 7,30 +0.3 m/s--- 488
6 Noah Oling KAV Holland 7,32 +1.0 m/s--- 484
7 Yvo Zwijnenburg Startbaan 7,42 +0.3 m/s--- 464
8 Jort Wees, van KAV Holland 7,44 +0.7 m/s--- 460
9 Bram Sprengers AV Haarlem 7,49 +0.7 m/s--- 450
10 Jelte Goudriaan HLLM 7,51 +1.0 m/s--- 446
11 Max Engelsman KAV Holland 7,59 +1.0 m/s--- 431
12 Vasco Overes AKU 7,63 +0.7 m/s--- 423
13 Milan Meijs AKU 7,64 +0.8 m/s--- 422
14 Sepp Vonk AV Suomi 7,67 +1.2 m/s--- 416
15 Rutger Laar, van KAV Holland 7,70 +0.7 m/s--- 411
16 Maurick Weijs AKU 7,81 +0.3 m/s--- 391
17 Stijn Lustenhouwer Startbaan 7,82 +1.2 m/s--- 389
18 Kik Peters AKU 7,85 +1.2 m/s--- 384
19 Berend Hauwert AAC 8,00 +0.3 m/s--- 358
20 Jurre Fonck AV Suomi 8,01 +0.7 m/s--- 356
21 Ole L Jong, de KAV Holland 8,04 +0.7 m/s--- 351
22 Stefan de Waal AKU 8,05 +0.8 m/s--- 349
23 Taeke Verbree AAC 8,16 +0.3 m/s--- 331
24 Sam Purmer Startbaan 8,28 +1.0 m/s--- 312
25 Florian Overtoom Startbaan 8,34 +1.2 m/s--- 303
26 Ley Kok AKU 8,38 +0.7 m/s--- 296
27 Felix Reuvekamp AKU 8,47 +0.8 m/s--- 283
28 Mees Bijker AAC 8,71 +0.7 m/s--- 247
Oscar Martens HLLM DNS --- 0
Ian Kammelar AKU DNS --- 0
Mick Tiemessen AKU DNS --- 0
Beer Elstgeest KAV Holland DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joris van Santen HLLM 7,48 +0.4 m/s--- 452
1 Jesse Teijsse Startbaan 7,48 +0.4 m/s--- 452
3 Jorai Verboom HLLM 7,49 -1.0 m/s--- 450
4 Niels Houtkamp AV Aalsmeer 7,59 -1.0 m/s--- 431
5 Teunis Pieters AAC 7,88 +0.4 m/s--- 378
6 Robbin Gunther AKU 8,00 +0.2 m/s--- 358
7 Sem Amelink Startbaan 8,02 +0.4 m/s--- 354
8 Hugo H.G. Gabel KAV Holland 8,05 +0.2 m/s--- 349
9 Tom Knapen KAV Holland 8,22 -1.0 m/s--- 322
10 Jasper Strijder AV Haarlem 8,30 +0.4 m/s--- 309
11 Quinten Lionarons Startbaan 8,49 +0.2 m/s--- 280
12 Peter Idema AKU 8,54 -1.0 m/s--- 272
Daan Eggenkamp Startbaan DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nikki Ravelli KAV Holland 6,76 +0.1 m/s--- 606
2 Isabel van den Berg Startbaan 6,77 +0.6 m/s--- 604
3 Jamy van Bree HLLM 7,15 +0.2 m/s--- 519
4 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 7,30 +0.3 m/s--- 488
4 Arwen Buffing Startbaan 7,30 +0.1 m/s--- 488
6 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 7,33 +0.2 m/s--- 482
7 Roos E. Nederbragt KAV Holland 7,35 +0.3 m/s--- 478
8 Avalon Volkstedt Startbaan 7,41 +0.6 m/s--- 466
9 Dominique Barens AV Suomi 7,52 +0.2 m/s--- 444
10 Saskia Mens KAV Holland 7,57 +0.2 m/s--- 435
11 Julie Witteveen AV Aalsmeer 7,63 +0.6 m/s--- 423
12 Nathalie Hofstee AKU 7,66 +0.2 m/s--- 418
13 Rebecca Hulsman HLLM 7,67 +0.6 m/s--- 416
14 Meike L. Boer, de KAV Holland 7,70 +0.1 m/s--- 411
15 Katy Cruysheer AV Suomi 7,71 +0.2 m/s--- 409
16 Katie N. Donoghue KAV Holland 7,81 +0.3 m/s--- 391
17 Fenne M. K..., van der KAV Holland 7,90 +0.2 m/s--- 375
18 Francesca Schenker HLLM 7,92 +0.2 m/s--- 371
19 Floortje Moltzer KAV Holland 7,98 +0.1 m/s--- 361
20 Jeke Snel KAV Holland 8,05 +0.3 m/s--- 349
21 Tamara Mollenbrok Startbaan 8,13 +0.6 m/s--- 336
22 Leonie Bouwman AV Suomi 8,34 +0.3 m/s--- 303
23 Arwen Tieman AV Suomi 8,71 +0.2 m/s--- 247
24 Yara C.H. Zandstra KAV Holland 8,72 +0.1 m/s--- 246
Anna Schuurman AKU DNS --- 0
Mila Kooijman AKU DNS --- 0
Lois Wielage AKU DNS --- 0
Maaike Staal KAV Holland DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Emilia Neumann Startbaan 7,83 +2.0 m/s--- 387
2 Teuntje Mollee KAV Holland 7,98 +2.0 m/s--- 361
3 Nina van Asselen Startbaan 8,32 +0.8 m/s--- 306
4 Hannah den Breejen Startbaan 8,34 +2.0 m/s--- 303
5 Shannah Chalmers Startbaan 8,45 +0.8 m/s--- 286
6 Faye van Asselen Startbaan 8,47 +2.0 m/s--- 283
7 Amber de Waal AKU 9,80 +0.8 m/s--- 109