Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jannes Boonen Belgie 6,97 -0.4 m/s6,91 807
2 Stan Does Leiden 6,73 +1.5 m/s6,02 750
3 Johnny van...hooneveld AV 1923 6,32 +0.9 m/s--- 657
4 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 6,30 +0.0 m/s6,34 652
5 Bas van de Burgt GAC Gemert 6,28 +1.0 m/s6,21 648
6 Nick van der Heide AV 1923 6,22 +1.6 m/s--- 635
7 Giel Ritmeijer AV 1923 5,97 +0.0 m/s--- 580
8 Bram Benne Reusel `69 5,56 +2.0 m/s5,66 494
9 Mark Pedersen Spark 5,53 +0.0 m/s5,23 487
10 Calvin Kuijpers GVAC 5,04 +0.0 m/s5,21 390
11 Cas van Eersel AV Sprint 4,99 +1.1 m/s--- 380
12 Daan Van Hoof AVGM 4,94 +0.0 m/s--- 371

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joppe Stokvis Triathlon 6,16 +1.1 m/s6,22 621
2 Julian Record AV 1923 5,86 +1.6 m/s5,95 556
3 Bram van der Jagt AV 1923 5,78 +0.0 m/s--- 540
4 Rick Hollestelle Triathlon 5,67 +0.2 m/s--- 516
5 Tim van der Heide AV 1923 5,60 +0.0 m/s--- 502
6 Floris Aarts AV 1923 5,59 -0.7 m/s4,75 500
7 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 5,57 +0.3 m/s5,50 496
8 Wim Vonk Triathlon 5,53 +0.0 m/s5,12 487
9 Stein Wisse Leiden 5,50 +0.0 m/s--- 481
10 Gerwin de Haan Heerenveen 5,44 +1.7 m/s--- 469
11 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 5,38 -0.4 m/s5,38 457
12 Koen van Ruremonde GVAC 5,33 +0.4 m/s5,56 447
13 Joep den Ouden AV Fortuna 5,27 +0.0 m/s--- 435
14 Arjen de Kock Spado 5,25 +0.1 m/s5,17 431
15 Reinder Prince Triathlon 5,10 +0.5 m/s5,02 402
16 Ashish Upadhaya AV 1923 5,05 +1.2 m/s--- 392
16 Brian Kuijpers GVAC 5,05 +0.3 m/s4,72 392
18 Donnie van Kerkoerle AVGM 5,03 +0.0 m/s--- 388
19 Arthur van Essen Triathlon 5,02 -0.4 m/s4,90 386
20 Max van der Donk AVGM 4,88 +1.7 m/s--- 360
21 Roy van Kraaij AVGM 4,78 +2.0 m/s--- 341
22 Vincent Vlek AV 1923 4,74 +1.7 m/s--- 333
23 Jens Gerrits AV Wijchen 4,49 -0.8 m/s4,20 288
24 Thomas Witteveen AVGM 4,38 +0.0 m/s--- 269
25 Nick van der Worp AVGM 4,36 -0.6 m/s--- 266
26 Koen van den Boomen AVGM 3,91 +0.3 m/s--- 191
Davian Kerkhof AV Fortuna DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sven Jansons Triathlon 5,90 -0.4 m/s5,41 792
2 Guus Nijkamp Spado 5,20 -0.2 m/s5,18 660
3 Aaron Donker HLLS 5,14 +0.9 m/s4,63 648
4 Ciske Latour Triathlon 5,07 +0.0 m/s4,64 634
4 Oshane Ruddock Leiden 5,07 +3.2 m/s4,80 634
6 Fabian Biondina Spado 5,05 -0.1 m/s4,80 631
7 Koen Prud...van Reine Leiden 5,03 +0.0 m/s--- 627
8 Koen van Perse HLLS 5,02 +0.6 m/s--- 625
9 Bart Mulder AV Wijchen 5,01 +0.3 m/s3,73 623
10 Jaap Miessen AV Wijchen 4,99 +0.0 m/s4,33 619
11 Roy Berris AV Wijchen 4,87 -1.3 m/s--- 595
12 Jeremy Pronk Leiden 4,74 +1.6 m/s--- 568
13 Joris Abelen AV Wijchen 4,40 +1.0 m/s--- 498
14 Teun Wisse Leiden 4,35 +0.3 m/s--- 488
15 Jelte de Jager AV Wijchen 4,32 -0.2 m/s3,71 482
16 Joshua Groen Leiden 4,13 +0.8 m/s--- 444
17 Max Muller AV Wijchen 4,05 +0.0 m/s--- 428
18 Wessel van Leur Leiden 4,03 +0.4 m/s--- 424
19 Wessel Wiersema Leiden 3,75 +1.2 m/s--- 368
20 Vincent Perquin Leiden 3,25 +0.3 m/s--- 268
21 Mitchell Pronk Leiden 3,21 +0.0 m/s--- 260
Marijn Kriegsman Triathlon NM 5,27 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ton van Mameren Triathlon 5,11 +1.3 m/s4,88 642
2 Peter de Kruyff HLLS 5,03 +1.4 m/s--- 627
3 Max van Velzen PH 4,62 +1.3 m/s--- 544
4 Joris van den Hoven Triathlon 4,52 +0.0 m/s3,98 523
5 Jip Haest Spado 4,47 +2.0 m/s4,42 512
6 Noah Terhoeve AVGM 4,41 +0.0 m/s--- 500
7 Lennert Naeff Heerenveen 4,32 +1.8 m/s4,12 482
8 Niklas Dhondt AVGM 4,30 +0.1 m/s4,25 478
9 Lucas Jansen AV Oss `78 4,19 +0.9 m/s4,07 456
10 Patrick Meskes Triathlon 4,17 +2.0 m/s3,54 452
11 Wouter Haitsma Triathlon 4,13 +4.0 m/s4,08 444
11 Rens de Graauw PH 4,13 +0.0 m/s--- 444
11 Chuck Pols Scorpio 4,13 +1.2 m/s--- 444
14 Gijs Houtman PH 4,01 +0.0 m/s3,80 420
15 Mats Keulstra AVGM 3,93 +0.0 m/s3,76 404
15 Tom van Schijndel AVGM 3,93 +0.7 m/s--- 404
17 Mark Hollestelle Triathlon 3,65 +0.0 m/s--- 348
18 Ties van Bakel Triathlon 3,58 +0.0 m/s3,25 334
19 Marten Prince Triathlon 3,53 +1.5 m/s4,28 324
20 Lucas Peereboom Heerenveen 3,38 +0.0 m/s--- 294
21 Luca Lambooy Triathlon 3,10 +1.2 m/s--- 238

Uitslagen Jongens Specials Senioren Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters Mannen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Justin Francois M35 - Groene Ster 6,21 +0.1 m/s--- 675
2 Joris van Vlerken M35 - GVAC 5,70 +0.0 m/s6,00 561
3 Leo Van der Aa M40 - AV Fortuna 4,92 +0.4 m/s4,70 453

Uitslagen Masters Vrouwen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Alma Hollen V50 - AV34 3,79 +0.0 m/s3,88 492
2 Meriam Ku...rs-Ettema V45 - GVAC 3,27 +0.0 m/s--- 274

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Femke Frijters DJA 5,06 -1.4 m/s4,70 632
2 Yara Linnekamp HLLS 4,92 -1.3 m/s5,25 605
3 Merle van Elzakker Spado 4,79 +0.0 m/s4,70 578
4 Sanne Kastelijn AVGM 4,72 -1.0 m/s4,64 564
5 Renske Zwolle Heerenveen 4,53 -1.6 m/s4,61 525
6 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 4,52 +1.3 m/s4,30 523
7 Joke Benne Reusel `69 4,38 +0.0 m/s4,28 494
8 Roos van Elk Leiden 4,33 -0.3 m/s4,30 484
9 Naomi van Daalen Leiden 4,31 +1.5 m/s4,53 480
10 Samar Ahmed HLLS 4,20 +0.0 m/s--- 458
11 Lara Frijters GVAC 4,15 +0.6 m/s--- 448
12 Chris van Meeuwen HLLS 4,01 +0.0 m/s--- 420
13 Lara Siemons Triathlon 3,99 +0.0 m/s--- 416
14 Ida Rijnders Leiden 3,96 +0.0 m/s--- 410
15 Aricia Limburg Triathlon 3,94 +0.0 m/s--- 406
16 Roos Verdegaal HLLS 3,93 +1.0 m/s--- 404
17 Ning Slaats AVGM 3,91 +0.0 m/s4,57 400
18 Sandra Haitsma Triathlon 3,84 +0.0 m/s3,54 386
19 Marij Pauli Leiden 3,58 +0.6 m/s--- 334
20 Madelief de Groot HLLS 3,52 +0.8 m/s--- 322
21 Lieke Pauli Leiden 3,51 +2.5 m/s--- 320
Judith Witteveen AVGM NM --- 0
Terri Talan Heerenveen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rikst Slot Heerenveen 4,67 +0.4 m/s--- 554
2 Sophie Praas Triathlon 4,53 +0.0 m/s--- 525
3 Eva Nijdam Scorpio 4,50 +0.0 m/s4,48 519
4 Kira van den Ham HLLS 4,48 +0.0 m/s4,40 515
5 Kahlan Veen Heerenveen 4,28 +0.0 m/s4,36 474
5 Marijke va...den Broek HLLS 4,28 +0.0 m/s4,37 474
7 Anne Knijnenburg AV Oss `78 4,24 +1.5 m/s4,17 466
8 Nine Immink Triathlon 4,18 +0.0 m/s--- 454
9 Mirjam Hollestelle Triathlon 4,07 +0.0 m/s--- 432
10 Floor Alessie AV Attila 4,04 +1.9 m/s4,24 426
11 Laura Schnell HLLS 3,86 +1.7 m/s--- 390
12 Jits-Jente Bootsma Heerenveen 3,77 +0.0 m/s--- 372
13 Floor van Veen AVGM 3,73 +1.5 m/s--- 364
14 Floor Overdiep Heerenveen 3,71 +2.1 m/s--- 360
15 Senna Korbee AV Oss `78 3,36 +2.3 m/s--- 290
16 Kendra Limburg Triathlon 3,04 +1.8 m/s--- 226

Uitslagen Meisjes Specials Senioren Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Niels Hanegraaf DJA 6,57 +0.6 m/s6,37 713
2 Sander Schutjes ASTX 6,55 +1.8 m/s--- 709
3 Bart van d...Wijngaard Scorpio 6,51 +0.0 m/s--- 700
4 Rienk Kan Heerenveen 6,42 +0.0 m/s6,30 679
5 Joshua Record AV 1923 6,36 +0.0 m/s--- 666
6 Ingmar van der Geest AV De Keien 6,12 +0.2 m/s6,12 613
7 Olaf van der Geest AV De Keien 6,05 +0.5 m/s6,35 597
8 Ivo Harms AV Fortuna 5,92 +0.0 m/s--- 569
9 Peter Kuin ASTX 5,59 +0.0 m/s5,80 500
10 Jelle Meerman AV Fortuna 5,44 +1.0 m/s--- 469
11 Koen Willems AV Wijchen 5,42 +0.2 m/s5,66 465
12 Niels Fiers AVV 5,24 +0.0 m/s--- 429
13 Jos van Vliet AVV 5,22 +0.0 m/s--- 425
14 Michael Ketting AV Fortuna 4,86 +1.7 m/s--- 356
15 Tomas Snel ASTX 4,70 +0.0 m/s5,38 326
Koen van d...Meiracker Spark NM --- 0

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Brenda Oosterbosch GVAC 5,28 +1.4 m/s5,28 637
2 Ilonka de Bresser AVGM 5,23 +1.0 m/s--- 623
3 Andrea Snijders ASTX 4,90 +0.7 m/s--- 532
4 Sabine Monden DJA 4,83 +0.2 m/s--- 514
5 Mirthe Muilwijk TRTL 4,30 +0.0 m/s4,85 379
6 Anne Griffioen AV Fortuna 4,21 +0.0 m/s--- 357
7 Fiona Vereijken AVGM 3,99 +0.0 m/s--- 306
8 Inge Faessen AVGM 3,41 +0.1 m/s--- 182
9 Anne-Marijke Voets Eindhoven 2,89 +0.0 m/s2,99 89