Uitslagen Jongens Junior B Speerwerpen 700 gram

# Naam SpeerOBPPunten totaal
1 Floris Aarts AV 1923 48,95 47,24 573
2 Julian Record AV 1923 46,05 39,00 530
3 Gerwin de Haan Heerenveen 45,80 --- 527
4 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 43,99 46,67 500
5 Rick Hollestelle Triathlon 43,18 --- 488
6 Davian Kerkhof AV Fortuna 39,72 --- 438
7 Joep den Ouden AV Fortuna 38,89 --- 426
8 Wim Vonk Triathlon 38,30 39,56 418
9 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 38,29 35,10 417
10 Arjen de Kock Spado 37,00 --- 399
11 Tim van der Heide AV 1923 35,62 --- 379
12 Stein Wisse Leiden 35,21 --- 373
13 Joppe Stokvis Triathlon 33,37 33,00 347
14 Roy van Kraaij AVGM 33,13 --- 343
15 Arthur van Essen Triathlon 32,78 32,17 339
16 Reinder Prince Triathlon 32,16 33,45 330
17 Ashish Upadhaya AV 1923 29,40 --- 291
18 Bram van der Jagt AV 1923 28,45 --- 277
19 Max van der Donk AVGM 27,65 --- 266
20 Jens Gerrits AV Wijchen 24,82 27,45 227
21 Brian Kuijpers GVAC 24,16 28,54 218
22 Donnie van Kerkoerle AVGM 22,23 --- 192
23 Vincent Vlek AV 1923 21,55 --- 182
24 Koen van den Boomen AVGM 19,18 --- 150
25 Nick van der Worp AVGM 16,47 --- 114
Thomas Witteveen AVGM DNS --- 0
Koen van Ruremonde GVAC DNS 31,00 0

Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam SpeerOBPPunten totaal
1 Koen Prud...van Reine Leiden 40,86 --- 651
2 Guus Nijkamp Spado 37,10 33,68 600
3 Bart Mulder AV Wijchen 36,44 30,24 591
4 Fabian Biondina Spado 32,27 25,77 530
5 Sven Jansons Triathlon 32,10 30,49 527
6 Marijn Kriegsman Triathlon 31,57 30,29 519
7 Wessel van Leur Leiden 30,50 --- 503
8 Jaap Miessen AV Wijchen 29,81 27,16 492
9 Wessel Wiersema Leiden 29,24 --- 483
10 Jelte de Jager AV Wijchen 28,99 20,79 479
11 Teun Wisse Leiden 28,06 --- 465
12 Aaron Donker HLLS 25,62 21,81 424
13 Koen van Perse HLLS 24,58 --- 407
14 Joris Abelen AV Wijchen 24,24 --- 401
15 Roy Berris AV Wijchen 23,38 29,38 386
16 Oshane Ruddock Leiden 23,02 22,00 380
17 Ciske Latour Triathlon 22,93 DNS 378
18 Max Muller AV Wijchen 22,32 --- 367
19 Jeremy Pronk Leiden 18,34 --- 292
20 Vincent Perquin Leiden 15,41 --- 231
21 Joshua Groen Leiden 15,35 --- 230
22 Mitchell Pronk Leiden 15,21 --- 227

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam SpeerOBPPunten totaal
1 Peter de Kruyff HLLS 34,89 --- 568
2 Tom van Schijndel AVGM 34,30 --- 560
3 Jip Haest Spado 33,46 30,05 548
4 Chuck Pols Scorpio 33,05 --- 542
5 Ton van Mameren Triathlon 32,77 30,50 537
6 Patrick Meskes Triathlon 31,92 32,68 525
7 Max van Velzen PH 31,38 --- 516
8 Lennert Naeff Heerenveen 30,07 31,53 496
9 Marten Prince Triathlon 28,61 26,78 473
10 Rens de Graauw PH 26,27 --- 435
11 Gijs Houtman PH 21,47 21,18 352
12 Lucas Jansen AV Oss `78 20,40 --- 332
13 Joris van den Hoven Triathlon 20,15 18,00 327
14 Mats Keulstra AVGM 19,58 --- 316
15 Niklas Dhondt AVGM 18,19 17,11 289
16 Mark Hollestelle Triathlon 18,17 --- 288
17 Ties van Bakel Triathlon 17,43 --- 273
18 Lucas Peereboom Heerenveen 16,92 --- 263
19 Noah Terhoeve AVGM 16,54 --- 255
20 Wouter Haitsma Triathlon 15,58 17,31 235
21 Luca Lambooy Triathlon 15,30 --- 228

Uitslagen Masters Mannen Speerwerpen 800 gram

# Naam Categorie SpeerOBPPunten totaal
1 Joris van Vlerken GVAC M35 37,44 37,72 412
2 Leo Van der Aa AV Fortuna M40 26,63 27,30 284
Justin Francois Groene Ster M35 DNS --- 0

Uitslagen Masters Vrouwen Speerwerpen 600 gram

# Naam Categorie SpeerOBPPunten totaal
1 Alma Hollen AV34 V50 27,10 27,65 611
2 Meriam Ku...rs-Ettema GVAC V45 16,61 --- 302

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam SpeerOBPPunten totaal
1 Terri Talan Heerenveen 28,89 --- 478
2 Merle van Elzakker Spado 25,92 --- 429
3 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 24,90 --- 412
4 Joke Benne Reusel `69 24,72 23,84 409
5 Yara Linnekamp HLLS 20,88 --- 341
6 Roos van Elk Leiden 20,72 18,00 338
7 Renske Zwolle Heerenveen 20,55 26,00 334
8 Samar Ahmed HLLS 20,30 --- 330
9 Naomi van Daalen Leiden 19,61 16,00 317
10 Aricia Limburg Triathlon 18,07 --- 286
11 Lieke Pauli Leiden 17,80 --- 281
12 Femke Frijters DJA 17,05 17,45 266
13 Marij Pauli Leiden 15,76 --- 238
14 Ning Slaats AVGM 15,44 13,94 232
15 Sanne Kastelijn AVGM 15,05 15,13 223
16 Madelief de Groot HLLS 14,80 --- 218
17 Roos Verdegaal HLLS 14,35 --- 207
18 Ida Rijnders Leiden 14,06 --- 201
19 Judith Witteveen AVGM 13,86 --- 196
20 Sandra Haitsma Triathlon 13,49 13,95 188
21 Lara Frijters GVAC 12,58 --- 166
22 Chris van Meeuwen HLLS 11,84 --- 148
23 Lara Siemons Triathlon 10,65 --- 118

Uitslagen Senioren vrouwen Speerwerpen 600 gram

# Naam SpeerOBPPunten totaal
1 Andrea Snijders ASTX 31,38 --- 503
2 Sabine Monden DJA 29,80 --- 473
3 Brenda Oosterbosch GVAC 28,43 28,63 447
4 Mirthe Muilwijk TRTL 25,06 29,64 383
5 Ilonka de Bresser AVGM 22,66 --- 338
6 Anne Griffioen AV Fortuna 18,91 --- 269
7 Inge Faessen AVGM 18,58 --- 263
8 Anne-Marijke Voets Eindhoven 14,73 14,70 192
9 Fiona Vereijken AVGM 13,17 --- 163