Uitslagen Masters Vrouwen 200 meter

# Naam Categorie 200m OBPPunten totaal
1 Alma Hollen AV34 V50 33,20 +0.0 m/s31,51 582
2 Meriam Ku...rs-Ettema GVAC V45 34,75 +0.0 m/s--- 400

Uitslagen Meisjes Junior A 200 meter

# Naam 200m OBPPunten totaal
1 Tara Yoro AV 1923 27,56 -2.1 m/s27,01 666
2 Hanna Knotnerus AV Feniks 28,67 -2.1 m/s--- 579
3 Larissa Mulder VS97 29,98 -1.0 m/s--- 483
4 Yvon Schreuder Leiden 30,60 -1.9 m/s--- 441
5 Anne-Lokke... der Zalm Leiden 31,04 -1.0 m/s--- 412
5 Manon de Milde AV Wijchen 31,04 -1.9 m/s--- 412
7 Lieke Schmidt Leiden 31,22 -2.1 m/s24,07 400
8 Femke de Jager AV Wijchen 31,66 -1.9 m/s--- 372
9 Kim van Meurs AV Fortuna 31,92 -1.0 m/s--- 356
10 Lisanne Verhoeven Leiden 32,79 -2.1 m/s30,46 305
11 Tessa Hendriks AV Wijchen 32,82 -1.9 m/s--- 303
12 Chiara Fakkel Leiden 32,96 -1.0 m/s--- 295
13 Marije Efdee Leiden 33,11 -1.9 m/s--- 287
14 Maureen de Bresser AVGM 33,56 -1.9 m/s--- 263
15 Suze Does Leiden 34,48 -2.1 m/s23,95 216
16 Julia den Ouden AV Fortuna 36,33 -1.0 m/s--- 134
17 Karlijn van Harten VS97 37,14 -1.0 m/s--- 104

Uitslagen Meisjes Junior B 200 meter

# Naam 200m OBPPunten totaal
1 Eveline Saalberg GVAC 26,20 -0.3 m/s26,25 780
2 Isa Videler Spado 26,35 -0.3 m/s25,88 767
3 Merel Wevers AV34 26,47 -0.3 m/s26,18 757
4 Janke Strijp AV 1923 26,54 -0.3 m/s26,62 751
5 Janneke Lemmerzaal Leiden 27,21 -0.9 m/s--- 694
6 Iris de Ruiter AV 1923 27,43 -1.4 m/s27,29 676
7 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 27,60 -0.9 m/s--- 663
8 Justine Zwier AV 1923 28,40 -1.4 m/s--- 600
8 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 28,40 -0.9 m/s--- 600
10 Naseya Weinchard AV 1923 28,86 -0.9 m/s--- 565
11 Racquelle Biezen AV 1923 29,68 -0.9 m/s--- 505
12 Angelique Oyewole AV 1923 29,79 -1.4 m/s--- 497
13 Rochan Comello AV 1923 30,41 -0.9 m/s--- 454
14 Jessie Van Os AVGM 30,75 -1.4 m/s--- 431
15 Lorraine Gonizzi Leiden 31,97 -1.4 m/s--- 353
Emma Oosterwegel DVTR DNS 26,39 0
Nynke Jongejan Leiden DNF --- 0

Uitslagen Senioren vrouwen 200 meter

# Naam 200m OBPPunten totaal
1 Ilonka de Bresser AVGM 27,61 +0.0 m/s--- 662
2 Andrea Snijders ASTX 27,96 +0.0 m/s--- 634
3 Brenda Oosterbosch GVAC 28,82 -2.9 m/s27,90 568
4 Sabine Monden DJA 29,27 -2.9 m/s28,65 534
5 Inge Faessen AVGM 29,30 +0.0 m/s--- 532
6 Fiona Vereijken AVGM 31,83 +0.0 m/s--- 362
7 Anne Griffioen AV Fortuna 31,95 +0.0 m/s--- 355
8 Mirthe Muilwijk TRTL 32,69 -2.9 m/s30,42 311
9 Anne-Marijke Voets Eindhoven 41,81 -2.9 m/s34,02 2