Uitslagen Jongens Junior A 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jannes Boonen Belgie 4:32,95 4:25,98 725
2 Calvin Kuijpers GVAC 4:34,39 4:38,38 716
3 Stan Does Leiden 4:37,99 4:52,40 693
4 Daan Van Hoof AVGM 4:56,32 --- 581
5 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 5:04,01 4:56,16 537
6 Bas van de Burgt GAC Gemert 5:05,19 5:11,99 530
7 Giel Ritmeijer AV 1923 5:10,81 --- 499
8 Johnny van...hooneveld AV 1923 5:19,85 --- 451
9 Nick van der Heide AV 1923 5:27,14 --- 414
10 Bram Benne Reusel `69 6:20,33 5:12,00 187
11 Mark Pedersen Spark 6:22,99 14.43:53,30 178
Cas van Eersel AV Sprint DNF --- 0

Uitslagen Jongens Junior B 1500 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Reinder Prince Triathlon 4:34,14 4:23,30
2 Joppe Stokvis Triathlon 4:50,40 5:00,00
3 Jens Gerrits AV Wijchen 4:55,66 4:59,52
4 Bram van der Jagt AV 1923 4:59,06 ---
5 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 5:01,45 ---
6 Rick Hollestelle Triathlon 5:10,66 ---
7 Wim Vonk Triathlon 5:14,21 5:24,50
8 Arjen de Kock Spado 5:15,53 ---
9 Brian Kuijpers GVAC 5:15,93 5:15,69
10 Tim van der Heide AV 1923 5:16,50 ---
11 Julian Record AV 1923 5:17,66 5:10,00
12 Floris Aarts AV 1923 5:26,06 5:46,23
13 Stein Wisse Leiden 5:26,10 ---
14 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 5:29,45 5:35,00
15 Gerwin de Haan Heerenveen 5:31,68 ---
16 Vincent Vlek AV 1923 5:34,15 ---
17 Arthur van Essen Triathlon 5:50,44 5:50,00
18 Koen van den Boomen AVGM 6:11,83 ---
19 Donnie van Kerkoerle AVGM 6:51,98 ---
20 Roy van Kraaij AVGM 7:10,43 ---
21 Max van der Donk AVGM 7:10,46 ---
Davian Kerkhof AV Fortuna DNS 5:41,02
Koen van Ruremonde GVAC DNS 6:00,00
Ashish Upadhaya AV 1923 DNF ---
Joep den Ouden AV Fortuna DNF ---
Thomas Witteveen AVGM DNF ---
Nick van der Worp AVGM DNF ---


Uitslagen Jongens Junior B 1500 meter (los onderdeel)

# Naam ResOBP
1 Tonnie de Benis AVGM 5:10,89 5:10,89

Uitslagen Masters Mannen 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joris van Vlerken M35 - GVAC 5:01,59 5:08,00 566
2 Leo Van der Aa M40 - AV Fortuna 5:41,52 5:02,00 424
Justin Francois M35 - Groene Ster DNS --- 0