Uitslagen Jongens Junior C 100 meter horden (84cm)

# Naam 100mH OBPPunten totaal
1 Guus Nijkamp Spado 14,09 -0.3 m/s14,68 820
2 Koen van Perse HLLS 14,76 +0.2 m/s--- 749
3 Sven Jansons Triathlon 14,98 -0.3 m/s15,50 728
4 Bart Mulder AV Wijchen 15,32 -0.3 m/s16,81 695
5 Aaron Donker HLLS 16,09 +0.2 m/s18,42 627
6 Oshane Ruddock Leiden 16,12 +0.2 m/s18,49 625
7 Koen Prud...van Reine Leiden 16,45 -0.3 m/s--- 598
8 Roy Berris AV Wijchen 17,12 +0.2 m/s--- 546
9 Fabian Biondina Spado 17,43 +0.2 m/s--- 523
10 Max Muller AV Wijchen 17,56 +0.2 m/s--- 514
11 Joris Abelen AV Wijchen 17,59 +0.2 m/s--- 512
12 Jaap Miessen AV Wijchen 17,62 -0.3 m/s17,50 510
13 Ciske Latour Triathlon 18,14 +0.2 m/sDNS 474
14 Jelte de Jager AV Wijchen 18,81 +0.2 m/s19,70 431
15 Jeremy Pronk Leiden 19,40 -0.3 m/s--- 396
16 Wessel van Leur Leiden 20,00 -0.3 m/s--- 363
17 Joshua Groen Leiden 21,12 +0.2 m/s--- 305
18 Wessel Wiersema Leiden 21,74 -0.3 m/s--- 275
19 Teun Wisse Leiden 22,00 +0.2 m/s--- 263
20 Vincent Perquin Leiden 23,76 -0.3 m/s--- 190
Marijn Kriegsman Triathlon DNF 15,15 0
Mitchell Pronk Leiden DNF --- 0

Uitslagen Masters Vrouwen 100 meter horden (84cm)

# Naam Categorie 100mH OBPPunten totaal
Meriam Ku...rs-Ettema GVAC V45 --- ---
Alma Hollen AV34 V50 --- 15,20

Uitslagen Meisjes Junior A 100 meter horden (76cm)

# Naam 100mH OBPPunten totaal
1 Hanna Knotnerus AV Feniks 17,32 -1.3 m/s--- 561
2 Yvon Schreuder Leiden 18,14 -1.7 m/s--- 474
3 Larissa Mulder VS97 19,08 -2.7 m/s17,47 383
4 Lieke Schmidt Leiden 19,88 -2.7 m/s17,22 312
5 Lisanne Verhoeven Leiden 19,92 -2.7 m/s19,49 309
6 Femke de Jager AV Wijchen 20,07 -2.7 m/s19,31 296
7 Chiara Fakkel Leiden 20,19 -1.7 m/s--- 287
8 Maureen de Bresser AVGM 20,70 -1.3 m/s--- 247
9 Julia den Ouden AV Fortuna 21,00 -1.7 m/s--- 225
10 Tara Yoro AV 1923 21,08 -1.3 m/s--- 219
11 Marije Efdee Leiden 21,21 -1.7 m/s--- 210
12 Anne-Lokke... der Zalm Leiden 21,23 -1.7 m/s--- 208
13 Karlijn van Harten VS97 21,95 -1.3 m/s22,00 161
14 Kim van Meurs AV Fortuna 22,22 -1.7 m/s--- 144
15 Manon de Milde AV Wijchen 22,81 -1.3 m/s--- 111
16 Suze Does Leiden 23,71 -2.7 m/s16,80 68
17 Tessa Hendriks AV Wijchen 24,16 -1.3 m/s--- 51

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter horden (76cm)

# Naam 100mH OBPPunten totaal
1 Emma Oosterwegel DVTR 15,06 +0.0 m/s--- 834
2 Janke Strijp AV 1923 15,07 +0.0 m/s--- 832
3 Iris de Ruiter AV 1923 15,47 +0.0 m/s--- 781
4 Merel Wevers AV34 15,53 +0.0 m/s--- 773
5 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 15,67 +0.0 m/s--- 755
6 Isa Videler Spado 15,71 +0.0 m/s--- 750
7 Janneke Lemmerzaal Leiden 16,30 +0.0 m/s--- 678
8 Eveline Saalberg GVAC 16,40 +0.0 m/s--- 666
9 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 17,00 +0.0 m/s--- 596
10 Angelique Oyewole AV 1923 17,17 +0.0 m/s--- 577
11 Justine Zwier AV 1923 17,66 +0.0 m/s--- 524
12 Naseya Weinchard AV 1923 17,96 +0.0 m/s--- 493
13 Rochan Comello AV 1923 18,18 +0.0 m/s--- 470
14 Jessie Van Os AVGM 19,35 +0.0 m/s--- 358
15 Lorraine Gonizzi Leiden 20,03 +0.0 m/s--- 300
Racquelle Biezen AV 1923 DNS --- 0
Nynke Jongejan Leiden DNF --- 0

Uitslagen Senioren vrouwen 100 meter horden (84cm)

# Naam 100mH OBPPunten totaal
1 Brenda Oosterbosch GVAC 16,57 +0.5 m/s15,76 646
2 Ilonka de Bresser AVGM 16,72 -2.2 m/s--- 628
3 Andrea Snijders ASTX 16,80 -2.2 m/s--- 619
4 Sabine Monden DJA 17,14 +0.5 m/s16,98 581
5 Mirthe Muilwijk TRTL 19,42 +0.5 m/s18,48 352
6 Anne Griffioen AV Fortuna 19,95 -2.2 m/s--- 306
7 Fiona Vereijken AVGM 21,15 -2.2 m/s--- 214
8 Anne-Marijke Voets Eindhoven 41,75 +0.5 m/s35,20 0
Inge Faessen AVGM DNF --- 0