Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Finnian va...teenhoven PAC PAC JC Team 1 5,61 +0.0 m/s--- 738
2 Monichavoan Choun PAC PAC JC Team 2 5,00 +0.0 m/s--- 621
3 Jelle de Vries CAV Energie CAV Energie JC 4,89 +0.0 m/s--- 599
4 Roderik Cobben Voorne Voorne Atletiek JC 4,88 +0.0 m/s--- 597
5 Olivier Grauss Voorne Voorne Atletiek JC 4,84 +0.0 m/s--- 0
6 Kai Posthoorn PAC PAC JC Team 3 4,73 +0.0 m/s--- 566
7 Martijn Stok CAV Energie CAV Energie JC 4,71 +0.0 m/s--- 0
8 Patrice Sarucco Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 4,70 +0.0 m/s--- 560
9 Tijn van Dingen AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 4,67 +0.0 m/s--- 554
10 Sep Louter AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 4,65 +0.0 m/s--- 0
11 Jamil Samson Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 4,56 +0.0 m/s--- 531
12 Erik Stok PAC PAC JC Team 1 4,49 +0.0 m/s--- 0
13 Najib Hassan Ali PAC PAC JC Team 2 4,42 +0.0 m/s--- 0
14 Bram van Dorst AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 4,17 +0.0 m/s--- 452
15 Tomas van ...jngaarden Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 4,17 +0.0 m/s--- 0
16 Nigel Zhang AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 4,09 +0.0 m/s--- 436
17 Jeroen Spanjersberg AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 3,81 +0.0 m/s--- 0
18 Quirijn van Gulik AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 3,70 +0.0 m/s--- 0
19 Martijn Hofwegen PAC PAC JC Team 3 3,44 +0.0 m/s--- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Damian Felter Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 4,86 +0.0 m/s--- 593
2 Declan Borst Spark Spark JD 4,67 +0.0 m/s--- 554
3 Mark Heiden PAC PAC JD Team 1 4,63 +0.0 m/s--- 546
4 Sander Ni...wenhuijse PAC PAC JD Team 1 4,22 +0.0 m/s--- 0
5 Geurt Kors CAV Energie CAV Energie JD 4,18 +0.0 m/s--- 454
6 Ronin van der Holst PAC PAC JD Team 2 3,84 +0.0 m/s--- 386
7 Marnix Hamelink PAC PAC JD Team 3 3,80 +0.0 m/s--- 378
8 Florian van Engelen PAC PAC JD Team 2 3,70 +0.0 m/s--- 0
9 Daan Verlinden AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 3,68 +0.0 m/s--- 354
10 Menno Backx PAC PAC JD Team 3 3,64 +0.0 m/s--- 0
11 Jamall Nobel Voorne Voorne Atletiek JD 3,58 +0.0 m/s--- 334
12 Florian Duijnhouwer Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 3,45 +0.0 m/s--- 308
13 Ben de Visser Voorne Voorne Atletiek JD 3,40 +0.0 m/s--- 0
14 Remco Broere AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 3,39 +0.0 m/s--- 296
15 Simon Bruijn AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 3,28 +0.0 m/s--- 0
15 Ot Combee Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 3,28 +0.0 m/s--- 0
17 Sven Joëls Spark Spark JD 3,22 +0.0 m/s--- 0
18 Gijs van der Poel Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 3,13 +0.0 m/s--- 0
19 Jochem Lems PAC PAC JD Team 4 3,10 +0.0 m/s--- 238
20 Tom Gjaltema CAV Energie CAV Energie JD 3,05 +0.0 m/s--- 0
21 Bernt van der Nol AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 2,94 +0.0 m/s--- 0
Samuel Grout PAC PAC JD Team 4 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Gabrielle Opmeer PAC PAC MC Team 1 4,62 +0.0 m/s--- 544
2 Kahlan Geluk Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 4,57 +0.0 m/s--- 533
3 Lara van Rooijen AV Fortuna AV Fortuna MC 4,49 +0.0 m/s--- 517
4 Lucie Tiemeier PAC PAC MC Team 1 4,25 +0.0 m/s--- 0
5 Manon Kool Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 4,19 +0.0 m/s--- 0
6 Maria Volk PAC PAC MC Team 2 4,18 +0.0 m/s--- 454
7 Brenda Banja AV Fortuna AV Fortuna MC 4,16 +0.0 m/s--- 0
8 Estrella Both Spark Spark MC 4,15 +0.0 m/s--- 448
9 Naomi de Rooij CAV Energie CAV Energie MC 4,14 +0.0 m/s--- 446
10 Annemarie Malais PAC PAC MC Team 3 3,84 +0.0 m/s--- 386
11 Kirsten van Santen Voorne Voorne Atletiek MC 3,63 +0.0 m/s--- 344
12 Christy Govaerts Voorne Voorne Atletiek MC 3,63 +0.0 m/s--- 0
13 Romy Singewald CAV Energie CAV Energie MC 3,41 +0.0 m/s--- 0
Cathalin Hamelink PAC PAC MC Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Isabel Raap PAC PAC MD Team 1 4,40 +0.0 m/s--- 498
2 Joyce van Welie PAC PAC MD Team 1 4,26 +0.0 m/s--- 0
3 Nathalie Meurs Voorne Voorne Atletiek MD 4,13 +0.0 m/s--- 444
4 Tamar van den Berg AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 3,92 +0.0 m/s--- 402
5 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atletiek MD 3,88 +0.0 m/s--- 0
6 Venisha da Silva CAV Energie CAV Energie MD 3,81 +0.0 m/s--- 380
7 Sofie Thomas PAC PAC MD Team 2 3,73 +0.0 m/s--- 364
8 Décheny Vreugd PAC PAC MD Team 2 3,66 +0.0 m/s--- 0
9 Grace Steven Spark Spark MD 3,66 +0.0 m/s--- 350
10 Liliana Bousseau Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 3,60 +0.0 m/s--- 338
11 Roos Ekkelenkamp Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 3,50 +0.0 m/s--- 318
12 Esmee Lindemans AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 3,43 +0.0 m/s--- 0
13 Noa-Jessie van Galen PAC PAC MD Team 4 3,33 +0.0 m/s--- 284
14 Femke Bultema Spark Spark MD 3,26 +0.0 m/s--- 0
15 Rayael van...eygaarden PAC PAC MD Team 3 3,24 +0.0 m/s--- 266
16 Luka Rem Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 3,14 +0.0 m/s--- 0
17 Eline Kremer CAV Energie CAV Energie MD 3,04 +0.0 m/s--- 0
18 Pippa de R...elijkheid PAC PAC MD Team 3 2,74 +0.0 m/s--- 0
19 Maroua Kham Khami AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 2,72 +0.0 m/s--- 162
20 Darelwan Samuel PAC PAC MD Team 4 2,21 +0.0 m/s--- 0
Nikki Könemann AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 DNS --- 0
Maud Schl...dt Bodien Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0