Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Finnian va...teenhoven PAC PAC JC Team 1 47,14 --- 732
2 Lars Boertien CAV Energie CAV Energie JC 36,52 --- 592
3 Daan Spiljard PAC PAC JC Team 1 32,76 --- 0
4 Joris de Waart CAV Energie CAV Energie JC 31,57 --- 0
5 Roderik Cobben Voorne Voorne Atletiek JC 31,26 --- 515
6 Xander Stip Voorne Voorne Atletiek JC 31,02 --- 0
7 Florian va...der Hoeff PAC PAC JC Team 2 27,91 --- 462
8 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 27,47 --- 455
9 Yanick Geluk Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 26,33 --- 436
10 Aaron van Kooij PAC PAC JC Team 2 24,74 --- 0
11 Maas Uilenhoed AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 22,73 --- 0
12 Thomas Bruijs AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 21,05 --- 344
13 Kay Djoehari AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 20,91 --- 0
14 Tim Graafland PAC PAC JC Team 3 20,32 --- 330
15 Max Verspeek PAC PAC JC Team 3 18,81 --- 0
16 Pepijn Geurts AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 15,72 --- 238
17 Jan van Loenhout Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 14,84 --- 218
Thomas Bakkers AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 DNS --- 0
Raphael van de Linde Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Tijmen Hermse PAC PAC JD Team 1 28,89 --- 478
2 Karsten Duys PAC PAC JD Team 1 27,36 --- 0
3 Davey Rip CAV Energie CAV Energie JD 26,98 --- 447
4 Martijn Slooff AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 24,70 --- 409
5 Kars Bebelaar Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 23,79 --- 393
6 Mark Groen Voorne Voorne Atletiek JD 21,64 --- 355
7 Robin Stassen Spark Spark JD 21,12 --- 345
8 Bart van Mourik PAC PAC JD Team 3 20,75 --- 338
9 Luc Verwaal PAC PAC JD Team 4 20,72 --- 338
10 Otman al Jdrissi Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 20,05 --- 325
11 Mart Koedood PAC PAC JD Team 2 19,77 --- 320
12 Sam de Graaf AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 19,21 --- 309
13 Willem Moene Voorne Voorne Atletiek JD 18,46 --- 0
14 Ot Combee Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 18,11 --- 0
15 Nicolaas Mosterd Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 17,76 --- 0
16 Luuk Roodenburg CAV Energie CAV Energie JD 16,38 --- 0
17 Koen van der Aa PAC PAC JD Team 2 16,31 --- 0
18 Ruben 't Hoen Spark Spark JD 16,28 --- 0
19 Ingmar van Hilten AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 15,56 --- 0
20 Jarno Sparenberg PAC PAC JD Team 4 11,37 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Camille van de Brug PAC PAC MC Team 1 39,34 --- 631
2 Bridget Janssen PAC PAC MC Team 1 35,96 --- 0
3 Dominique Plaisier Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 30,02 --- 496
4 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna MC 26,06 --- 432
5 Jessica van Genderen Spark Spark MC 25,03 --- 414
6 Bowie Merien CAV Energie CAV Energie MC 23,12 --- 381
7 Jitske Weersma Spark Spark MC 21,29 --- 0
8 Rima Bouazzaoui Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 21,20 --- 0
9 Hannah den Engelse PAC PAC MC Team 2 20,57 --- 335
10 Jemima de Jonge PAC PAC MC Team 2 20,10 --- 0
11 Corinda den Hartog CAV Energie CAV Energie MC 15,49 --- 0
12 Isis Huppertz PAC PAC MC Team 3 12,74 --- 170
13 Winny Been Voorne Voorne Atletiek MC 12,14 --- 156
14 Alexandra Govaart AV Fortuna AV Fortuna MC 11,07 --- 0
15 Simone Birkenhager PAC PAC MC Team 3 9,67 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC PAC MD Team 1 23,54 --- 389
2 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 21,79 --- 357
3 Dionne van der Hilst CAV Energie CAV Energie MD 21,67 --- 355
4 Fabienne van der Tak PAC PAC MD Team 3 18,51 --- 295
5 Jetske Mooldijk PAC PAC MD Team 1 18,44 --- 0
6 Isamare van Dongen PAC PAC MD Team 3 16,85 --- 0
7 Emma Verhoeff Voorne Voorne Atletiek MD 14,95 --- 221
8 Amber Dubbeld Spark Spark MD 14,91 --- 220
9 Hanna Hasancevic AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 14,54 --- 0
10 Emma Graafland PAC PAC MD Team 2 14,19 --- 204
11 Kiira Kans PAC PAC MD Team 2 13,22 --- 0
12 Maaike Verveer CAV Energie CAV Energie MD 12,11 --- 0
13 Jasmijn Groen Voorne Voorne Atletiek MD 11,57 --- 0
14 Imme Voordendag Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 10,75 --- 121
15 Ruth Vogels Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 10,66 --- 0
16 Vera Ploeger AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 9,53 --- 88
17 Lena van Duifhuizen Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 9,41 --- 85
18 Floor van der Sluijs Spark Spark MD 8,59 --- 0
19 Franka Tetteroo Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 7,96 --- 0
20 Ezrin Ozcan PAC PAC MD Team 4 7,92 --- 42
21 Emily Mejame-Ejong PAC PAC MD Team 4 6,99 --- 0
Maroua Kham Khami AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 DNS --- 0