Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Daan Hoomoedt PAC PAC JC Team 1 1,75 --- 817
2 Daan Spiljard PAC PAC JC Team 1 1,70 --- 0
3 Jelle de Vries CAV Energie CAV Energie JC 1,65 --- 741
4 Sep Louter AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 1,60 --- 702
4 Sharif Omoyele Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 1,60 --- 702
4 Lars Adriaanse Voorne Voorne Atletiek JC 1,60 --- 702
7 Luc Giele Voorne Voorne Atletiek JC 1,55 --- 0
8 Jeroen Poiesz PAC PAC JC Team 2 1,50 --- 623
9 Tijn van Dingen AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 1,45 --- 0
9 Martijn Stok CAV Energie CAV Energie JC 1,45 --- 0
11 Bruno Oele PAC PAC JC Team 3 1,45 --- 582
12 Wessel den Engelse PAC PAC JC Team 3 1,40 --- 0
13 Chandler ter Wal AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 1,35 --- 499
14 Florian va...der Hoeff PAC PAC JC Team 2 1,35 --- 0
15 Raaf Konijnendijk Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 1,30 --- 462
16 Kay Djoehari AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 1,25 --- 0
Nigel Zhang AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 --- ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Declan Borst Spark Spark JD 1,50 --- 623
2 Isaya Klein Ikink Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 1,45 --- 582
3 Mark Heiden PAC PAC JD Team 1 1,30 --- 0
4 Ronin van der Holst PAC PAC JD Team 2 1,30 --- 462
5 Robin van Kooij PAC PAC JD Team 2 1,30 --- 0
6 Karsten Duys PAC PAC JD Team 1 1,30 --- 462
7 Martijn Slooff AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 1,25 --- 426
7 Lucas Ridder AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 1,25 --- 426
7 Mike den Breejen CAV Energie CAV Energie JD 1,25 --- 426
7 Luc Verwaal PAC PAC JD Team 4 1,25 --- 426
11 Menno Backx PAC PAC JD Team 3 1,20 --- 389
12 Koen Winkel AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 1,15 --- 0
13 Clarence Lurfs Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 1,15 --- 352
14 Jeroen Cox AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 1,10 --- 0
14 Yasper Zandbergen Spark Spark JD 1,10 --- 0
16 Kay Kokshoorn Voorne Voorne Atletiek JD 1,10 --- 316
17 Lion Linneman Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 1,05 --- 0
17 Lorenzo Stolk Voorne Voorne Atletiek JD 1,05 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Evi Verdonkschot Spark Spark MD 1,55 --- 663
2 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie MD 1,50 --- 623
3 Isabel Raap PAC PAC MD Team 1 1,40 --- 541
4 Venisha da Silva CAV Energie CAV Energie MD 1,35 --- 0
4 Joyce van Welie PAC PAC MD Team 1 1,35 --- 0
6 Judith Haarsma PAC PAC MD Team 2 1,35 --- 499
7 Anne Zuijdgeest PAC PAC MD Team 2 1,30 --- 0
8 Rayael van...eygaarden PAC PAC MD Team 3 1,30 --- 462
9 Yara Brobbel AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 1,25 --- 426
10 Kim Sobnath PAC PAC MD Team 3 1,25 --- 0
11 Nena Haagsma Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 1,25 --- 426
11 Ninke Noordermeer Voorne Voorne Atletiek MD 1,25 --- 426
13 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atletiek MD 1,25 --- 0
14 Mara Gog AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 1,20 --- 0
15 Sofie van Engelen PAC PAC MD Team 4 1,20 --- 389
16 Nikki Könemann AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 1,15 --- 352
Marijn Laban PAC PAC MD Team 4 DNS --- 0
Grace Steven Spark Spark MD DNS --- 0
Nurselin Yolcuoglu Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 DNS --- 0