Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Shaquille ...manuelson PAC PAC JC Team 1 52,87 --- 774
2 Jesper Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 38,30 --- 593
3 Pim Groen Voorne Voorne Atletiek JC 32,14 --- 507
4 Lars Boertien CAV Energie CAV Energie JC 31,62 --- 499
5 Levi Verver AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 27,02 --- 428
6 Jeroen Poiesz PAC PAC JC Team 2 26,72 --- 423
7 Josha Kasmir PAC PAC JC Team 1 23,86 --- 0
8 Xander Stip Voorne Voorne Atletiek JC 23,34 --- 0
9 Joris de Waart CAV Energie CAV Energie JC 21,23 --- 0
10 Sep Louter AV Fortuna AV Fortuna JC Team 1 20,73 --- 0
11 Yanick Geluk Rotterdam Rotterdam ...JC Team 1 19,54 --- 0
12 Thijs de Wit PAC PAC JC Team 2 19,50 --- 0
13 Tim Graafland PAC PAC JC Team 3 18,83 --- 285
14 Quirijn van Gulik AV Fortuna AV Fortuna JC Team 2 17,59 --- 261
15 Metehan Simsek AV Fortuna AV Fortuna JC Team 3 17,17 --- 252
Toby Prohn PAC PAC JC Team 3 DNS --- 0
Robin Bolhuis Rotterdam Rotterdam ...JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Julian Mejame Ejong PAC PAC JD Team 1 24,74 --- 391
2 Nicolaas Mosterd Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 21,24 --- 330
3 Robin van Kooij PAC PAC JD Team 2 20,84 --- 322
4 Mark Groen Voorne Voorne Atletiek JD 19,25 --- 293
5 Ingmar van Hilten AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 19,02 --- 288
6 Rick van Noort Spark Spark JD 17,70 --- 263
7 Kars Bebelaar Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 16,47 --- 238
8 Otman al Jdrissi Rotterdam Rotterdam ...JD Team 2 15,87 --- 0
9 Thomas Groen CAV Energie CAV Energie JD 14,87 --- 204
10 Sam de Graaf AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 14,22 --- 190
11 Jonas v.d. Molen Rotterdam Rotterdam ...JD Team 1 13,80 --- 0
12 Mart Koedood PAC PAC JD Team 2 13,72 --- 0
13 Willem Moene Voorne Voorne Atletiek JD 13,54 --- 0
14 Thomas Hordijk AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 13,19 --- 0
15 Emil Karabatak PAC PAC JD Team 4 13,18 --- 167
16 Siep van Rooij Spark Spark JD 13,18 --- 0
17 Marnix Hamelink PAC PAC JD Team 3 12,72 --- 156
18 Bernt van der Nol AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 11,08 --- 0
19 Callum Pelan PAC PAC JD Team 3 10,88 --- 0
20 Jarno Sparenberg PAC PAC JD Team 4 10,66 --- 0
21 Elliot Kools CAV Energie CAV Energie JD 8,45 --- 0
Tijmen Hermse PAC PAC JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Kahlan Geluk Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 26,72 --- 423
2 Bridget Janssen PAC PAC MC Team 1 24,62 --- 389
3 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna MC 24,23 --- 382
4 Jitske Weersma Spark Spark MC 21,16 --- 328
5 Inas Chahid PAC PAC MC Team 1 20,47 --- 0
6 Feyi van den Elshout PAC PAC MC Team 2 18,87 --- 286
7 Manon Kraan Spark Spark MC 17,24 --- 0
8 Elsa Moene Voorne Voorne Atletiek MC 17,13 --- 251
9 Fadila Wijsman PAC PAC MC Team 3 16,95 --- 248
10 Alexandra Govaart AV Fortuna AV Fortuna MC 15,99 --- 0
11 Sanne van Beek PAC PAC MC Team 2 15,38 --- 0
12 Corinda den Hartog CAV Energie CAV Energie MC 13,70 --- 178
13 Winny Been Voorne Voorne Atletiek MC 12,90 --- 0
14 Rima Bouazzaoui Rotterdam Rotterdam ...letiek MC 12,88 --- 0
15 Sophie Hunter PAC PAC MC Team 3 10,03 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC PAC MD Team 1 33,61 --- 528
2 Hagar Bruil PAC PAC MD Team 1 21,86 --- 0
3 Dionne van der Hilst CAV Energie CAV Energie MD 19,58 --- 299
4 Tamar van den Berg AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 18,76 --- 283
5 Ruth Vogels Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 18,10 --- 271
6 Emma Verhoeff Voorne Voorne Atletiek MD 17,18 --- 252
7 Isamare van Dongen PAC PAC MD Team 3 15,21 --- 211
8 Emma Graafland PAC PAC MD Team 2 14,03 --- 186
9 Teuntje Uiters PAC PAC MD Team 2 13,87 --- 0
10 Mara Gog AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 13,20 --- 0
11 Emily Mejame-Ejong PAC PAC MD Team 4 12,25 --- 145
12 Fabienne van der Tak PAC PAC MD Team 3 12,11 --- 0
13 Floor van der Sluijs Spark Spark MD 11,05 --- 115
14 Amber Dubbeld Spark Spark MD 10,80 --- 0
15 Evi Flooren CAV Energie CAV Energie MD 9,24 --- 0
16 Simone Ploumen Rotterdam Rotterdam ...MD Team 2 8,27 --- 41
17 Kimberley Meurs Voorne Voorne Atletiek MD 8,22 --- 0
Nada Elsinga PAC PAC MD Team 4 DNS --- 0