Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC 5,34 -0.4 m/s4,90 687
2 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 5,26 -2.5 m/s--- 672
3 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint JC Team 1 5,12 +4.8 m/s--- 644
4 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 5,06 -0.2 m/s--- 632
5 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JC 4,80 +2.8 m/s--- 0
6 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC 4,63 -0.7 m/s4,80 0
7 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 4,55 -1.9 m/s4,70 529
8 Luuk Eijgenraam Scorpio Scorpio JC 4,47 -0.3 m/s--- 512
9 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC Team 1 4,46 +1.5 m/s--- 510
10 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 2 4,44 -0.1 m/s--- 506
11 Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 4,29 +1.8 m/s--- 476
12 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JC 3,98 +0.1 m/s--- 0
13 Geert van Krevelen Atledo Atledo JC 3,77 -1.0 m/s--- 372
14 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 3,75 -2.7 m/s--- 368
15 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria ...letiek JC 3,58 -0.3 m/s3,50 334
16 Sander Verweij Taxandria Taxandria ...letiek JC 3,49 -0.8 m/s--- 0
Michel van...er Hammen ACW `66 ACW `66 JC DNS --- 0
Ruben Bogers Atledo Atledo JC DNS --- 0
Rinus van de Weerd AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 4,68 -0.7 m/s4,49 556
2 Abel Maas AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,62 +0.3 m/s4,64 544
3 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 4,48 +3.6 m/s--- 515
4 Jochem van Boekel Typhoon Typhoon JD 4,26 +0.4 m/s--- 470
5 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,26 -0.2 m/s--- 0
6 Niels Bosma Taxandria Taxandria ...letiek JD 4,20 -1.9 m/s--- 458
7 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 4,19 +0.4 m/s--- 456
8 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 4,07 +0.0 m/s--- 432
9 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 4,06 +1.2 m/s--- 0
10 Daan Siemann Parthenon AV Parthen...JD Team 1 3,86 +0.5 m/s4,05 390
11 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JD Team 1 3,84 -2.8 m/s3,99 0
12 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 3,72 -0.5 m/s--- 362
13 Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD 3,70 -0.9 m/s--- 0
14 Steven Vriends DAK DAK JD 3,67 -0.8 m/s--- 352
15 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,59 -2.6 m/s3,58 336
16 Rick Verhoofstad ACW `66 ACW `66 JD 3,58 +0.6 m/s--- 0
17 Christian Maas Taxandria Taxandria ...letiek JD 3,56 -1.0 m/s--- 0
18 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,50 +0.8 m/s--- 318
19 Lars van Spijk DAK DAK JD 3,39 +1.6 m/s--- 0
20 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,38 -1.1 m/s3,40 0
21 Jaap Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,36 -1.9 m/s--- 0
22 Simon Avontuur AV Spiridon AV Spiridon JD 3,35 -0.5 m/s--- 0
23 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 3,34 -0.2 m/s--- 0
24 Freek Verstraaten Scorpio Scorpio JD Team 2 3,19 -2.8 m/s--- 256
25 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthen...JD Team 2 3,11 -3.8 m/s3,95 240
26 Niek Verstraaten Scorpio Scorpio JD Team 2 3,03 -2.1 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 5,04 -1.8 m/s4,95 629
2 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,90 -0.9 m/s--- 601
3 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 4,85 -1.3 m/s5,00 591
4 Eline Rijzenga AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,73 -1.6 m/s--- 0
5 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 4,46 +2.1 m/s--- 510
6 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 4,40 -1.5 m/s4,35 0
7 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MC 4,36 -0.5 m/s--- 490
8 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 4,29 +0.8 m/s--- 476
9 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthen...MC Team 1 4,21 -2.8 m/s4,12 0
10 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthen...MC Team 2 4,08 +2.9 m/s3,98 434
11 Maud Kemkes AV Attila AV Attila / DAK MC 3,80 +1.0 m/s4,10 378
12 Titia van Vucht AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,66 -2.5 m/s--- 350
13 Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 3,65 +1.4 m/s--- 348
14 Joyce Verhoef Atledo Atledo MC 3,50 +0.2 m/s--- 318
15 Sanne van der Lee Taxandria Taxandria ...letiek MC 3,49 +2.1 m/s--- 0
16 Dinne Verduijn Typhoon Typhoon MC 3,44 +0.8 m/s--- 306
17 Annika Drent AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,35 -0.7 m/s--- 0
18 Jasmijn Haring Parthenon AV Parthen...MC Team 2 3,31 -1.6 m/s3,50 0
19 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 3,20 +1.1 m/s--- 0
Mieke van der Meiden AV Spiridon AV Spiridon MC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4,54 +1.8 m/s4,31 527
2 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 4,33 +2.3 m/s--- 484
3 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 4,30 +0.6 m/s4,13 478
4 Bente de Jager Scorpio Scorpio MD Team 1 4,23 +0.4 m/s--- 464
5 Lieke Woudstra AV Passaat AV Passaat MD 4,21 +1.5 m/s--- 460
6 Thyra van Diemen Parthenon AV Parthenon MD 4,12 +1.7 m/s4,01 442
7 Anne van Nierop DAK DAK MD 4,03 +4.2 m/s--- 424
8 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD 4,03 -0.9 m/s--- 0
9 Mary Grace Konu HRCL DK en AV Hercules MD 4,02 +4.8 m/s--- 422
10 Emma Spiekman AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4,00 -1.9 m/s3,99 0
11 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 3,92 -0.2 m/s4,15 0
12 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD Team 1 3,87 +1.0 m/s--- 0
13 Arwen Barendregt AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3,66 +1.2 m/s--- 350
14 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 3,63 +1.2 m/s--- 0
15 Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 3,62 +2.1 m/s--- 342
16 Inès Jacobs Parthenon AV Parthenon MD 3,61 +0.8 m/s3,58 0
17 Tessa van Heeswijk DAK DAK MD 3,58 +2.3 m/s--- 0
18 Dycianey Rijna HRCL DK en AV Hercules MD 3,49 +2.1 m/s--- 0
19 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 3,49 +1.0 m/s--- 316
20 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria ...letiek MD 3,43 +0.8 m/s--- 304
21 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD 3,33 -4.3 m/s--- 284
22 Hilde van der Pluijm Atledo Atledo MD 3,20 +0.3 m/s--- 258
23 Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 3,16 +4.6 m/s--- 0
24 Eline Kleton AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3,15 +0.2 m/s--- 0
25 Hedda Stolte Scorpio Scorpio MD Team 2 3,04 -0.7 m/s--- 0
26 Imke Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MD 2,87 -0.4 m/s--- 0
Dante Buchholtz Typhoon Typhoon MD NM --- 0