Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,55 1,65 663
2 Delano Dresens Typhoon Typhoon JC Team 1 1,50 --- 623
2 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC 1,50 1,50 623
2 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 1,50 --- 623
5 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JC 1,45 --- 582
5 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 1,45 --- 582
7 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC 1,45 1,50 0
8 Tim Nuijten Scorpio Scorpio JC 1,45 --- 582
9 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 1,40 --- 541
10 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 1,40 --- 0
11 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria ...letiek JC 1,40 1,45 541
12 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JC Team 1 1,35 --- 0
13 Rik den Boer Atledo Atledo JC 1,35 --- 499
14 Daan van Loon ACW `66 ACW `66 JC 1,30 --- 462
Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC DNS --- 0
Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 1,50 1,45 623
1 Douwe Demoulin AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,50 1,45 623
3 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 1,45 --- 582
4 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 1,40 1,45 541
5 Patrick Leemans Scorpio Scorpio JD Team 1 1,40 --- 0
6 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,35 1,40 0
7 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 1,30 --- 462
7 Thijs de Wild Typhoon Typhoon JD 1,30 --- 462
9 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 1,30 1,25 0
10 Joeri Konincks DAK DAK JD 1,30 --- 462
11 Steven de Kock AV Passaat AV Passaat JD 1,25 --- 0
12 Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD 1,25 --- 426
12 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 1,25 --- 426
12 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 1,25 --- 426
12 Raoul van Heel Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,25 --- 426
16 Jesse Abma Parthenon AV Parthen...JD Team 2 1,20 1,25 389
16 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 1,20 1,25 389
16 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,20 1,20 389
19 Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD 1,15 --- 352
20 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 1,15 1,10 0
20 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 1,15 --- 0
20 Gianni Brunken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,15 1,35 0
20 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,15 --- 0
24 Sem van Aarle DAK DAK JD 1,00 --- 0
Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD NM --- 0
Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Simone Snepvangers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,65 1,65 741
2 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 1,55 1,51 663
2 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 1,55 1,60 663
4 Jolien Stuijk AV Attila AV Attila MC 1,50 1,60 623
5 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MC 1,45 1,50 582
6 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 1,40 --- 0
7 Indij Snoeren Atledo Atledo MC 1,35 --- 499
8 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 1,35 1,56 0
9 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 1,35 1,45 499
9 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio MC 1,35 --- 499
9 Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 1,35 --- 499
12 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthen...MC Team 2 1,30 1,20 462
12 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MC 1,30 --- 462
14 Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,30 1,36 0
15 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 462
16 Lotte van de Par AV Spiridon AV Spiridon MC 1,20 --- 389
17 Sanne Pusic Parthenon AV Parthen...MC Team 1 1,10 1,25 0
Britney Marijnissen AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 1 1,50 --- 623
2 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 1,45 1,40 582
3 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 1,40 --- 541
4 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD 1,35 --- 499
4 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,35 1,25 499
4 Anne van Nierop DAK DAK MD 1,35 --- 499
7 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 1,30 --- 462
8 Thyra van Diemen Parthenon AV Parthenon MD 1,25 1,30 426
8 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 1,25 --- 426
10 Meike Veldhuis Typhoon Typhoon MD 1,25 --- 0
11 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 1,25 --- 426
12 Fenna Knippels DAK DAK MD 1,25 --- 0
12 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD 1,25 --- 0
12 Veerle van Son Scorpio Scorpio MD Team 1 1,25 --- 0
15 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria ...letiek MD 1,25 --- 426
16 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 1,20 1,30 0
17 Marieke Keij AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,20 --- 389
18 Gwen Smits AV Passaat AV Passaat MD 1,15 --- 0
18 Yanouk Bijl HRCL DK en AV Hercules MD 1,15 --- 0
18 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,15 1,30 0
18 Sarah Prinsen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,15 --- 0
22 Hedda Stolte Scorpio Scorpio MD Team 2 1,10 --- 316
23 Guusje Vugs Taxandria Taxandria ...letiek MD 1,10 --- 0
24 Femke den Boer Atledo Atledo MD 1,00 --- 242