Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sep de Jong AV34 4,37 4,68 X 4,56 4,57 4,93 4,93 5,12
2 Orlando Louwers AVGM 4,25 4,83 4,79 4,42 4,46 4,60 4,83 4,83
3 Jazz Huf Haag 4,60 4,67 4,70 4,47 4,79 4,72 4,79 ---
4 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 4,44 4,30 4,40 4,13 4,16 4,40 4,44 ---
5 Carlo van der Zwan Haag 4,26 4,34 4,15 4,13 4,24 4,42 4,42 ---
6 Jonathan van Lien AV Zeewolde 4,35 4,12 4,31 4,11 4,39 4,33 4,39 ---
7 Thijs de Groot ARV Ilion 4,29 X X X X X 4,29 4,25
8 Fortune Mumba AV Sparta X 3,95 3,63 X X X 3,95 ---
9 Finn de Rooij ARV Ilion 3,77 X 3,45 X X X 3,77 ---
10 Jonas Eggink Haag X 3,57 3,37 X X X 3,57 ---
11 Abel Berghuis Haag X 3,46 3,55 X X X 3,55 ---
Willem van der Hoest ARV Ilion X X X X X X NM ---
Jayden van der Velde Haag - - - - - - DNS ---
Mika Heijstek Haag - - - - - - DNS ---

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 David Pronk Haag 5,57 5,78 5,09 4,81 5,19 5,31 5,78 ---
2 Aiden Bareman Voorne X 5,29 X X 5,20 5,46 5,46 5,78
3 Kevin Breumelhof ARV Ilion 5,14 5,20 4,95 5,02 5,18 X 5,20 ---
4 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 4,93 X 5,11 4,95 5,08 4,96 5,11 5,22
5 Luuk den Toom ARV Ilion 4,17 4,87 5,06 4,77 4,55 4,71 5,06 ---
6 Thom de Weger AV Gouda 4,66 X 4,99 5,00 4,98 5,02 5,02 4,43
7 Lucas Dui...van Twist PAC 4,78 4,62 4,52 X X X 4,78 5,00
8 Menno Bloembergen ARV Ilion 4,52 4,45 4,42 X X X 4,52 ---
9 Arjuno Orsini AV Gouda 4,33 4,37 4,31 X X X 4,37 4,65
10 Sven Hurkmans Fortius 3,98 4,37 4,05 X X X 4,37 4,21
11 Christiaan Stuut AV Gouda 3,91 X X X X X 3,91 3,91
12 Stijn Robben Haag X 3,61 3,70 X X X 3,70 ---
13 Indy Kromokario ARV Ilion 3,53 3,49 3,46 X X X 3,53 ---
14 Jitse Bleeker Haag X X 3,37 X X X 3,37 ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anniek de Lange Fortius 5,04 4,98 4,79 5,06 4,97 4,88 5,06 5,11
2 Alida Tanggahma Haag 4,41 4,43 4,42 4,43 4,68 X 4,68 ---
3 Selena Jansen Spado 4,38 4,40 4,55 4,41 4,47 X 4,55 ---
4 Charissa Boeters AV Sparta 4,53 4,51 X 4,35 4,54 X 4,54 ---
5 Florianne van Uden PAC 4,29 4,12 4,16 X 4,49 4,41 4,49 4,54
6 Oceane Zemering Haag X 4,36 4,36 4,41 4,48 X 4,48 ---
7 Lies Kneppers ARV Ilion DQ 4,13 4,20 X X X 4,20 ---
8 Puck van der Wolf AV Gouda 4,19 X 3,85 X X X 4,19 ---
9 Noelle Schalk AV Spiridon 4,09 3,83 X X X X 4,09 ---
10 Tess Janssen GACH 3,92 4,06 3,99 X X X 4,06 4,22
11 Rixt Spijksma AV Gouda 3,85 3,67 3,74 X X X 3,85 3,83
12 Renske de Wilde AV Gouda 3,72 3,81 3,74 X X X 3,81 4,05
13 Jet Vliegen AV Statina 3,56 3,40 3,44 X X X 3,56 ---
Rosanne Theeuwsen ARV Ilion - - - - - - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anouk Verdaasdonk Spado 3,22 4,51 4,67 4,52 X 4,82 4,82 ---
2 Debora van Langen SAV 4,59 4,60 3,98 4,59 X X 4,60 ---
3 Rosalie van Wouwen Haag 4,33 3,75 4,07 4,10 4,18 3,95 4,33 ---
4 Jasmijn Bakker AV Sparta 4,15 4,30 4,13 4,09 4,00 4,04 4,30 ---
5 Anne Bisschop Voorne 4,16 3,84 3,89 X X X 4,16 4,07
6 Isis Ferrier Haag 3,95 3,78 4,04 X X X 4,04 ---
7 Suzanne Moons AV Gouda 3,88 3,87 3,98 X X X 3,98 4,50
8 Dané Goosen AV Sparta 3,81 3,88 3,91 X X X 3,91 ---
9 Nila Knoester AV Sparta 3,87 3,75 3,42 X X X 3,87 ---
10 Julia van Dorp Fortius X 3,79 3,83 X X X 3,83 ---
11 Charity Saddal AV Sparta 3,82 3,70 3,67 X X X 3,82 ---
12 Roshwita Holstein AV Sparta 3,45 3,55 3,52 X X X 3,55 ---
13 Natalia Madziala AV Sparta 3,22 3,24 X X X X 3,24 ---
Elena Reitsma Haag - - - - - - DNS ---
Rozemarijne Bot PAC - - - - - - DNS 4,01