Uitslagen Jongens Junior A 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior B 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jarne Blokzijl Fivelstreek 1:55,3 --- 480
2 Shivam Bansie Fivelstreek 1:58,5 --- 442
3 Bas Drijfhamer Fivelstreek 2:17,3 --- 257

Uitslagen Jongens Junior D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Koen Bootsman Fivelstreek 1:57,4 --- 455
2 Tom Doornbos Fivelstreek 2:02,8 --- 395
3 Leon Hesling Fivelstreek 2:04,2 --- 380
4 Leon Molema Fivelstreek 2:19,0 --- 243

Uitslagen Jongens Pupil A 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Aaron de Boer Fivelstreek 2:06,6 --- 456
2 Luuk Dijkhuizen Fivelstreek 2:29,4 --- 262
3 Rob-Jan Douma Fivelstreek 2:34,3 --- 228
4 Nico De Groot Fivelstreek 2:35,3 --- 221
5 Pieter Kwant Fivelstreek 2:38,0 --- 204
6 Hidde Krol Fivelstreek 2:42,2 --- 177
7 Jayden Peper Fivelstreek 3:17,9 --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Samuel Hesling Fivelstreek 2:34,6 --- 226
2 Sylvan Vos Fivelstreek 2:35,3 --- 221
3 Elias Huizinga Fivelstreek 2:57,2 --- 94

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lex van der Veen Fivelstreek 2:40,1 --- 190

Uitslagen Meisjes Junior A 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kirsten Eigenberg Fivelstreek 2:02,8 --- 465
2 Irene Arntzen Fivelstreek 2:22,9 --- 264

Uitslagen Meisjes Junior C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maud Visscher Fivelstreek 2:00,1 --- 424

Uitslagen Meisjes Junior D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Aafke Samshuijzen Fivelstreek 2:14,3 --- 283
2 Jenny Timmermans Fivelstreek 2:20,6 --- 229

Uitslagen Meisjes Pupil A 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Elise Hesling Fivelstreek 2:40,1 --- 190
2 Esmee Verweij Fivelstreek 3:21,6 --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Karlijn Borst Fivelstreek 2:29,3 --- 263
2 Marijke Veen Fivelstreek 2:53,4 --- 114

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anneloes Veldman Fivelstreek 2:24,2 --- 301
2 Esmee Noordhoek Fivelstreek 2:28,0 --- 272
3 Nora de Boer Fivelstreek 2:45,1 --- 160
4 Renate Hingstman Fivelstreek 2:51,8 --- 122
5 Nienke Borst Fivelstreek 3:04,5 --- 58
6 Lena Karg Fivelstreek 3:08,9 --- 38
7 Kim Boer Fivelstreek 3:22,6 --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Leila Doddema Fivelstreek 2:48,2 --- 142
2 Tess Dijkstra Fivelstreek 2:57,4 --- 93