Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Julian Jansen AV NOP AV NOP JC 36,35 35,30 40,81 38,60 40,81 --- 650
2 Julian Vos AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 38,39 X X 39,90 39,90 --- 638
3 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta JC X 28,08 33,15 38,64 38,64 --- 621
4 Job de Jager AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 30,16 30,17 31,33 X 31,33 --- 0
5 Bryan Altena AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 27,60 29,84 X X 29,84 26,12 493
6 Daan Hollander Isala `96 Isala `96 JC X 27,93 24,52 24,22 27,93 --- 462
7 Jord van der Vinne AV Athlos AV Athlos JC 26,70 22,34 24,14 23,04 26,70 --- 442
8 Floris Brinkman AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 X 24,61 X X 24,61 --- 407
9 Sietse Bijlsma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 22,79 X 22,83 22,03 22,83 --- 0
10 Tijmen Bouw AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 X 20,93 21,40 19,57 21,40 --- 0
11 Kay Hatzmann De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 15,91 19,41 17,24 17,40 19,41 --- 313
12 Jip de Bruin AV Athlos AV Athlos JC 16,51 15,67 X 13,91 16,51 --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Mees Kappert AV Salland AV De Gemz...Cialfo JD 26,44 33,98 32,90 23,43 33,98 --- 555
2 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 JD X 19,91 22,93 27,08 27,08 --- 449
3 Jasper Meijerink AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 25,26 X 26,16 25,50 26,16 26,82 433
4 Julian ten Hove Isala `96 Isala `96 JD 22,47 23,77 25,09 21,85 25,09 --- 0
5 David Koning AV Athlos AV Athlos JD Team 1 25,08 22,48 24,25 24,00 25,08 --- 415
6 Boris Bergman AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 19,76 17,68 23,20 19,83 23,20 20,69 383
7 Sven Termaat AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 20,20 21,70 17,87 22,14 22,14 19,52 364
8 Jonathan Otten AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 17,79 19,85 20,85 21,50 21,50 18,45 0
9 Brend Baak Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 18,38 18,17 21,11 21,24 21,24 --- 347
10 Niek ter Haar AV NOP AV NOP JD 18,56 19,40 16,37 17,58 19,40 --- 312
11 Rick Jansonius AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 18,91 17,00 18,98 19,35 19,35 19,79 0
12 Kyano Visser Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 17,18 19,03 X X 19,03 --- 305
13 Jesper Steegenga AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,63 13,49 13,42 18,99 18,99 --- 305
14 Jelmer Ham Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 14,73 13,83 15,98 16,55 16,55 --- 0
15 Boris Vegter AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 X 16,02 X 10,93 16,02 15,44 0
16 Robin Schafthuizen AV Athlos AV Athlos JD Team 2 X X 12,71 15,32 15,32 --- 229
17 Ruben Kas De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD X 12,49 11,67 12,17 12,49 --- 0
Age Klopstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 X X X X NM --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Janice Zomerman Flevo Delta AV Flevo Delta MC 30,34 31,63 31,10 28,80 31,63 --- 520
2 Hanna Ogink AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 23,96 26,58 24,57 14,26 26,58 26,01 440
3 Danique Derkx AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 23,73 24,15 X 25,43 25,43 28,06 0
4 Floor van den Brink AV Athlos AV Athlos MC 22,08 22,29 22,53 24,62 24,62 --- 407
5 Maureen de Witte AV NOP AV NOP MC 19,65 18,58 21,28 24,11 24,11 --- 399
6 Ella Bartelds Cialfo Cialfo MC 23,86 20,91 17,94 X 23,86 --- 394
7 Rachel de Boer AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 23,82 19,29 21,83 19,62 23,82 --- 394
8 Aniek Hegeman AV NOP AV NOP MC 20,44 23,11 20,57 22,13 23,11 --- 0
9 Maaike Westerdijk Flevo Delta AV Flevo Delta MC 21,42 20,50 18,94 22,16 22,16 --- 0
10 Judith Groen Isala `96 Isala `96 MC 20,57 20,71 X 21,70 21,70 --- 356
11 Iris Hagemeijer AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 20,71 20,77 16,61 16,61 20,77 19,45 339
12 Iris Reurink De Gemzen AV De Gemzen MC 18,72 15,41 19,58 19,65 19,65 --- 317
13 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 16,38 16,00 16,26 12,49 16,38 --- 0
14 Julia Leferink AV Salland AV Salland MC 14,68 11,42 15,52 12,09 15,52 --- 233
15 Marith Lassche De Gemzen AV De Gemzen MC 12,72 12,75 12,96 10,75 12,96 --- 0
16 Marit de Vos AV Athlos AV Athlos MC X 8,45 10,09 11,29 11,29 --- 0
17 Sanne Loozeman AV Salland AV Salland MC 10,14 9,57 X X 10,14 --- 0
Quinta de Vries AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 - - - - DNS 25,19 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 24,40 27,48 22,40 27,90 27,90 --- 462
2 Sophie van den Berg AV NOP AV NOP MD 25,47 23,29 21,21 21,25 25,47 --- 422
3 Hanneke Deurloo Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 1 20,20 17,76 18,03 19,41 20,20 --- 328
4 Kirsten Schreurs AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 18,26 X 17,44 19,74 19,74 19,05 319
5 Bente van der Stoel AV34 AV `34 Ap...MD Team 2 17,60 16,34 17,14 18,51 18,51 19,09 295
6 Vera von Pickartz AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 16,58 17,36 16,41 14,59 17,36 16,93 0
7 Janouk Kroes Cialfo Cialfo MD 17,27 14,66 15,31 16,27 17,27 --- 270
8 Sofie Kruise AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 14,93 13,78 13,93 16,45 16,45 --- 0
9 Nienke Weggeman AV Athlos AV Athlos MD Team 2 14,40 14,32 15,40 X 15,40 --- 231
10 Laila Dadou AV Athlos AV Athlos MD Team 1 11,66 12,93 15,37 15,03 15,37 --- 230
11 Carmen Harleman Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 1 15,37 13,76 12,52 12,42 15,37 --- 0
12 Rizlan Tamrouti Isala `96 Isala `96 MD 14,49 X 14,55 X 14,55 --- 212
13 Bo van der Lugt AV Athlos AV Athlos MD Team 2 12,74 13,99 X X 13,99 --- 0
14 Anna Scholte Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 2 12,51 12,97 13,88 X 13,88 --- 197
15 Leah Tromp De Gemzen AV De Gemzen MD 9,93 12,91 X 13,63 13,63 --- 191
16 Suzanne Floor De Gemzen AV De Gemzen MD 10,34 9,94 11,52 10,87 11,52 --- 0
17 Myangory Okken AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 8,83 11,38 9,72 10,87 11,38 --- 137
18 Romy Koerhuis AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 11,10 10,04 10,39 9,61 11,10 --- 0
19 Maaike Nagtegaal AV NOP AV NOP MD X 9,77 X 9,24 9,77 --- 0
20 Imre de Vries AV Athlos AV Athlos MD Team 1 8,58 8,83 8,30 8,83 8,83 --- 0