Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Léon Mak De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 12,05 12,24 11,98 12,17 12,24 --- 625
2 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta JC 11,77 10,70 11,23 11,37 11,77 --- 604
3 Julian Jansen AV NOP AV NOP JC X 10,50 11,35 X 11,35 --- 585
4 Boaz Zandgrond AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 8,57 8,51 9,24 9,61 9,61 8,32 504
5 Patrick de Jong AV Athlos AV Athlos JC 8,48 8,90 8,51 7,79 8,90 --- 468
6 Noèl Butoh AV Athlos AV Athlos JC 7,51 8,07 8,19 8,58 8,58 --- 0
7 Joren Veltman AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 8,28 7,80 7,81 7,87 8,28 8,11 436
8 Jippe Lasschuijt AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 7,85 X X X 7,85 7,84 0
9 Dennis Admiraal AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 6,50 X 5,95 5,68 6,50 --- 336
10 Maarten Roest De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 6,01 5,90 6,42 6,17 6,42 --- 0
11 David Prins AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 6,10 5,99 5,99 6,09 6,10 --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lars Bosman Isala `96 Isala `96 JD 9,03 9,63 8,72 10,19 10,19 --- 532
2 Rick Staring Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 9,57 X 8,98 9,04 9,57 --- 502
3 Bas Schimmel Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 8,08 7,67 7,82 8,67 8,67 --- 0
4 Jasper Meijerink AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 7,03 7,91 7,55 7,72 7,91 7,79 416
5 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JD Team 1 7,78 6,81 7,55 X 7,78 --- 409
6 Jasper van Zaanen AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 7,16 7,34 7,34 X 7,34 7,27 0
7 Taco Visser AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 6,70 7,20 7,09 X 7,20 7,24 377
8 Sven Termaat AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 6,40 6,90 6,50 6,36 6,90 6,89 360
9 David ten Have AV Athlos AV Athlos JD Team 2 6,30 X X 6,58 6,58 --- 341
10 Tom Oosterhof De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 5,83 5,94 6,30 6,53 6,53 --- 338
11 Kyano Visser Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 5,89 5,89 6,46 6,42 6,46 --- 334
12 Jesse Kruise AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 5,43 4,93 5,13 5,42 5,43 --- 270
13 Boris Bergman AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 5,15 5,22 4,98 4,73 5,22 5,73 0
14 Ewan Kroontje AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4,02 3,52 3,77 4,51 4,51 --- 0
Stef van Walbeek Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD X X X X NM --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Nikki Boon Flevo Delta AV Flevo Delta MC 12,13 11,31 10,50 11,80 12,13 --- 620
2 Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen MC 8,91 9,00 10,11 X 10,11 --- 528
3 Yara Kramer AV Salland AV Salland MC 9,47 8,75 9,12 9,16 9,47 9,86 497
4 Aniek Hegeman AV NOP AV NOP MC 8,84 8,41 8,22 X 8,84 --- 465
5 Nienke de Boer AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 8,62 7,93 8,40 7,88 8,62 --- 454
6 Renske Bos AV Athlos AV Athlos MC 8,05 8,54 8,46 8,06 8,54 --- 450
7 Ella Bartelds Cialfo Cialfo MC 7,96 8,47 8,18 X 8,47 --- 446
8 Nicole van Lente AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 8,27 7,66 7,52 7,33 8,27 8,33 435
9 Manon Los Isala `96 Isala `96 MC 7,93 7,60 7,40 7,60 7,93 --- 417
10 Esmee van de Guchte AV NOP AV NOP MC 6,72 7,44 6,86 7,71 7,71 --- 0
11 Inge Salzmann AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 7,63 7,38 6,47 6,55 7,63 --- 0
12 Mila Koster Isala `96 Isala `96 MC 7,27 7,04 7,22 X 7,27 --- 0
13 Ruth Oostveen Flevo Delta AV Flevo Delta MC 6,71 6,71 6,91 7,01 7,01 --- 0
14 Lieke Markink AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 6,91 5,41 6,86 6,82 6,91 --- 0
15 Esmeé de Ruiter De Gemzen AV De Gemzen MC 6,62 5,21 6,16 5,67 6,62 --- 0
15 Sterre Holtkuile AV Salland AV Salland MC 6,14 6,45 6,62 6,03 6,62 --- 0
17 Anna van Eijk AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 4,92 5,34 X 5,17 5,34 --- 264
18 Anna van der Sluijs AV Athlos AV Athlos MC 4,84 4,91 4,78 X 4,91 --- 0
Quinta de Vries AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 X X X X NM 7,93 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Pien Veld AV Athlos AV Athlos MD Team 1 9,86 9,50 9,82 9,94 9,94 --- 520
2 Kirsten Wierda AV NOP AV NOP MD 8,68 7,78 7,66 X 8,68 --- 457
3 Kirsten Schreurs AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 7,06 8,13 8,01 8,37 8,37 8,36 441
4 Sanne Pot AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 7,20 7,63 7,38 8,17 8,17 --- 430
5 Vera von Pickartz AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 7,90 7,60 7,94 X 7,94 7,79 0
6 Laila Dadou AV Athlos AV Athlos MD Team 1 6,39 7,22 7,49 7,66 7,66 --- 0
7 Sterre van Enk AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 7,45 6,99 6,85 7,53 7,53 --- 395
8 Rosa Molenberg AV Athlos AV Athlos MD Team 2 7,47 6,68 6,70 6,68 7,47 --- 392
9 Hanneke Deurloo Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 1 7,39 7,24 7,43 7,39 7,43 --- 390
10 Carmen Harleman Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 1 6,16 6,88 7,37 7,37 7,37 --- 0
11 Bente van der Stoel AV34 AV `34 Ap...MD Team 2 6,96 7,00 7,13 7,35 7,35 --- 385
12 Des Hatzmann De Gemzen AV De Gemzen MD 6,37 6,96 6,78 X 6,96 --- 363
13 Marieke Maasland Cialfo Cialfo MD 6,26 6,60 6,36 6,22 6,60 --- 342
14 Marin Reuvers AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 6,57 5,55 5,62 6,29 6,57 --- 0
15 Esme Bastiaannet De Gemzen AV De Gemzen MD 6,26 6,38 6,18 5,87 6,38 --- 0
16 Levi Verschuren Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 2 6,17 6,04 5,91 6,24 6,24 --- 321
17 Janouk Kroes Cialfo Cialfo MD 6,17 5,83 6,21 5,96 6,21 --- 0
18 Isa Komen AV Athlos AV Athlos MD Team 2 X 6,03 5,99 5,78 6,03 --- 0
19 Nienke Houwer AV NOP AV NOP MD 5,54 6,02 X 5,67 6,02 --- 0
20 Tessa v an Dijk AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 5,81 5,70 5,97 5,87 5,97 --- 0
21 Anna ten Hove Isala `96 Isala `96 MD 5,46 X 4,73 5,57 5,57 --- 279