Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Léon Mak De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 1,80 --- 854
2 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta JC 1,65 --- 741
3 Sander van den Brink AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 1,55 1,60 663
4 Roel van Maanen AV NOP AV NOP JC 1,50 --- 623
4 Juul Ogink AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 1,50 1,45 623
4 Toon Grooteboer AV Athlos AV Athlos JC 1,50 --- 623
7 Nick Bakker AV Athlos AV Athlos JC 1,45 --- 0
8 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 1,40 --- 0
8 Melle van der Stoel AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 1,40 --- 0
8 Sietse Bijlsma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 1,40 --- 0
11 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 1,40 --- 541
11 Ruben Koopman Isala `96 Isala `96 JC 1,40 --- 541
13 Thijmen Bergwerff AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 1,30 --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Karma van Riel AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 1,55 1,62 663
2 Bram van de Mars Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 1,50 --- 623
3 Jasper Meijerink AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 1,45 1,38 0
4 Gijs de Bruijne Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 1,45 --- 582
5 Brend Baak Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 1,45 --- 0
6 Imre Atmodimedjo AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 1,30 1,30 462
6 Laszlo Doelwijt AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 1,30 1,20 462
6 Toby Opara AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 1,30 --- 462
6 Sil Krediet Isala `96 Isala `96 JD 1,30 --- 462
10 Xander Stegerman Isala `96 Isala `96 JD 1,30 --- 0
11 Boris Bergman AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 1,25 1,30 0
12 Bas van de Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 1,25 --- 426
12 Robin Schafthuizen AV Athlos AV Athlos JD Team 2 1,25 --- 426
14 Tycho van Bavel AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 1,20 1,20 0
15 Geert van der Hulst Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 1,05 --- 0
Jesse Kruise AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 NM --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lynn van Zijl AV Salland AV Salland MC 1,55 1,50 663
2 Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen MC 1,50 --- 623
2 Floor van den Brink AV Athlos AV Athlos MC 1,50 --- 623
4 Esmee van de Guchte AV NOP AV NOP MC 1,45 --- 582
4 Jacquelien Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta MC 1,45 --- 582
4 Hanne Leutholff AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 1,45 --- 582
7 Danique Derkx AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 1,45 541
8 Hanna Ogink AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 1,35 0
8 Renske Bos AV Athlos AV Athlos MC 1,40 --- 0
10 Amber Schuchard Cialfo Cialfo MC 1,40 --- 541
11 Judith Groen Isala `96 Isala `96 MC 1,35 --- 499
12 Danielle Holstege Flevo Delta AV Flevo Delta MC 1,30 --- 0
13 Diema Kazemie AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 1,25 1,30 426
14 Tatyana Hallaert Isala `96 Isala `96 MC 1,20 --- 0
Elisa de Gruyter De Gemzen AV De Gemzen MC DNS --- 0
Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 DNS --- 0
Beaudine Ras AV Salland AV Salland MC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Allison Stolk AV Athlos AV Athlos MD Team 2 1,40 --- 541
1 Qwen Fennema Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 1 1,40 --- 541
3 Anouk Schoop AV NOP AV NOP MD 1,35 --- 499
3 Elin Logtenberg AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 1,35 --- 499
3 Desi van Emmerik Cialfo Cialfo MD 1,35 --- 499
6 Sanne Rietman AV NOP AV NOP MD 1,30 --- 0
7 Bente van der Stoel AV34 AV `34 Ap...MD Team 2 1,30 1,30 462
8 Marin Reuvers AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 1,25 --- 0
9 Sofie Riezebos AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 1,20 1,35 389
9 Shari Vollema AV Athlos AV Athlos MD Team 1 1,20 --- 389
11 Laila Dadou AV Athlos AV Athlos MD Team 1 1,20 --- 0
12 Emma de Maaijer Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 2 1,20 --- 389
13 Myrthe Renshoff De Gemzen AV De Gemzen MD 1,15 --- 352
13 Adjoa Eiffirim AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 1,15 --- 352
15 Roos Doornbos AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 1,10 --- 0
16 Des Hatzmann De Gemzen AV De Gemzen MD 1,05 --- 0
Mikayla van den Berg AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 DNS 1,35 0
Isa Komen AV Athlos AV Athlos MD Team 2 DNS --- 0