Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta JC 37,84 --- 587
2 Youri Fransen AV Athlos AV Athlos JC 28,68 --- 454
3 Joren Veltman AV34 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 26,67 21,92 422
4 Enrico Loof AV NOP AV NOP JC 26,30 --- 416
5 Boaz Zandgrond AV34 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 25,85 23,63 409
6 Patrick de Jong AV Athlos AV Athlos JC 23,38 --- 0
7 Sander van den Brink AV34 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 22,80 30,23 0
8 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen / Cialfo JC 22,70 --- 356
9 Job de Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 21,98 --- 343
10 Daan Hollander Isala `96 Isala `96 JC 21,95 --- 342
11 Sietse Bijlsma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 21,15 --- 0
12 Benjamin Beekman AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 17,46 --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Rick Staring Flevo Delta AV Flevo Delta JD Team 1 25,13 --- 397
2 Yassine Bouaziz AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 18,21 21,55 273
3 Jelmer Ham Flevo Delta AV Flevo Delta JD Team 1 16,11 --- 0
4 Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 JD 16,07 --- 230
5 Sam Overeem AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 14,60 14,92 198
6 Sven Termaat AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 14,37 15,49 193
7 Rick Jansonius AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 14,14 15,03 0
8 Mischa Otten AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 13,33 15,69 0
9 Xander van Mourik AV Athlos AV Athlos JD Team 1 12,02 --- 139
10 Sander Jansen De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 11,95 --- 138
11 Jesse Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 JD Team 1 10,91 --- 112
12 Boris Vegter AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 10,53 11,99 0
12 Johannes Berghuis Cialfo AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 10,53 --- 0
14 Age Klopstra AV PEC 1910 AV PEC 1910 JD Team 1 9,44 --- 0
15 Rens van der Guchte AV Athlos AV Athlos JD Team 2 9,34 --- 71

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Diede van der Meer Flevo Delta AV Flevo Delta MC 22,93 --- 360
2 Yara Kramer AV Salland AV Salland MC 22,33 24,30 349
3 Anne Roossink De Gemzen AV De Gemzen MC 21,77 --- 339
4 Aniek Hegeman AV NOP AV NOP MC 21,15 --- 328
5 Camilla Pieper AV34 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 20,46 18,43 315
6 Maaike Westerdijk Flevo Delta AV Flevo Delta MC 19,48 --- 0
7 Cinthia Hutten AV34 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 19,34 19,44 294
8 Marije Salverda Isala `96 Isala `96 MC 18,50 --- 278
9 Ella Bartelds Cialfo Cialfo MC 16,97 --- 248
10 Thera Coenrades AV NOP AV NOP MC 16,61 --- 0
11 Maud Lodder AV Athlos AV Athlos MC 15,94 --- 227
12 Naomi Hagen AV Athlos AV Athlos MC 15,34 --- 0
13 Esmeé de Ruiter De Gemzen AV De Gemzen MC 14,80 --- 0
14 Rachel de Boer AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 14,50 --- 196
15 Nienke de Boer AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 14,15 --- 0
16 Mathilde Adema AV34 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 13,87 13,29 0
17 Kaylee de Boer AV34 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 13,64 --- 0
18 Aniek Pannekoek Cialfo Cialfo MC 12,10 --- 0
19 Minke Kodden AV Salland AV Salland MC 11,36 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Pien Veld AV Athlos AV Athlos MD Team 1 24,40 --- 385
2 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 MD Team 1 22,72 --- 356
3 Kirsten Schreurs AV34 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 21,79 19,53 340
4 Sofie Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 MD Team 1 21,07 --- 0
5 Sophia Mulder AV34 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 21,06 23,09 0
6 Kirsten Wierda AV NOP AV NOP MD 18,61 --- 281
7 Nienke Weggeman AV Athlos AV Athlos MD Team 2 18,04 --- 269
8 Daphne Louws Flevo Delta AV Flevo Delta MD Team 1 16,63 --- 241
9 Vera Hakvoort AV Athlos AV Athlos MD Team 2 16,22 --- 0
10 Nienke Voesten AV NOP AV NOP MD 15,61 --- 0
11 Louise Mandon Isala `96 Isala `96 MD 15,30 --- 213
12 Carmen Harleman Flevo Delta AV Flevo Delta MD Team 1 15,19 --- 0
13 Emma van Emmerik Cialfo Cialfo MD 15,05 --- 208
14 Tessa v an Dijk AV PEC 1910 AV PEC 1910 MD Team 2 14,00 --- 185
15 Elle van Kasteren AV34 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 13,82 --- 181
16 Vera Bredewolt Cialfo Cialfo MD 12,72 --- 0
17 Levi Verschuren Flevo Delta AV Flevo Delta MD Team 2 12,15 --- 142
18 Suzanne Floor De Gemzen AV De Gemzen MD 11,97 --- 138
19 Arenda Beniers AV PEC 1910 AV PEC 1910 MD Team 2 11,92 --- 0