Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Yassine Bouaziz AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 3:06,53 3:04,44 646
2 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 JD 3:09,56 --- 622
3 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta JD Team 1 3:09,83 3:06,40 620
4 Jasper van Zaanen AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 3:10,62 3:11,75 614
5 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta JD Team 1 3:15,86 3:10,04 575
6 Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 JD 3:17,05 --- 566
7 Quint de Boer AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:17,20 --- 565
8 David Koning AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:17,96 --- 560
9 Noud van de Mast AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 3:27,58 3:28,10 0
10 Niek ter Haar AV NOP AV NOP JD 3:31,52 --- 470
11 Sam Keur AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 3:34,83 3:42,50 450
12 Sam Overeem AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 3:35,32 3:37,80 447
13 Dax van Meurs Cialfo AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 3:37,13 --- 436
14 Constantij... Langerak AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 3:38,32 3:42,12 429
15 Ruben Kas De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 3:38,82 --- 426
16 Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JD 3:40,71 --- 416
17 Jesper Steegenga AV PEC 1910 AV PEC 1910 JD Team 1 3:43,64 --- 399
18 Finn Muilwijk AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 3:46,02 3:42,60 386
19 David ten Have AV Athlos AV Athlos JD Team 2 3:52,02 --- 354
20 Robin van der Stege Flevo Delta AV Flevo Delta JD Team 1 3:55,41 3:59,80 0
21 Tycho van Bavel AV34 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 4:00,44 3:58,80 0
22 Tom Bloemberg Flevo Delta AV Flevo Delta JD Team 2 4:02,10 4:00,00 305
23 Zeno de Boer AV PEC 1910 AV PEC 1910 JD Team 1 4:02,39 --- 303
24 Bas Gerrits De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 4:07,46 --- 0
25 Age Klopstra AV PEC 1910 AV PEC 1910 JD Team 1 4:36,73 --- 0
Jesse Nienhuis Flevo Delta AV Flevo Delta JD Team 2 DNS 3:55,90 0

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Floor Doornwaard De Gemzen AV De Gemzen MC 3:00,05 --- 699
2 Shanna Strijker Flevo Delta AV Flevo Delta MC 3:10,07 --- 618
3 Danique de Haan AV34 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 3:12,57 3:11,18 599
4 Anna Molenberg AV Athlos AV Athlos MC 3:25,35 3:19,00 509
5 Lieke Markink AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 3:28,57 3:10,00 489
6 Esmee Marsman AV Salland AV Salland MC 3:29,05 3:32,00 486
7 Iris Hagemeijer AV34 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 3:30,07 3:30,44 479
8 Kaylee de Boer AV34 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 3:30,41 3:21,28 477
9 Nicole van Lente AV34 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 3:31,16 3:25,97 0
10 Eva van der Hulst Cialfo Cialfo MC 3:32,80 --- 462
11 Maud Lodder AV Athlos AV Athlos MC 3:33,40 3:25,00 459
12 Marit de Vos AV Athlos AV Athlos MC 3:35,36 3:25,00 0
13 Danielle Holstege Flevo Delta AV Flevo Delta MC 3:40,44 --- 417
14 Nora Lip AV NOP AV NOP MC 3:40,75 3:29,82 415
15 Jacquelien Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta MC 3:42,22 --- 0
16 Tessa Kamps AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 3:42,43 3:20,00 406
17 Nynke Pierik De Gemzen AV De Gemzen MC 3:45,09 --- 391
18 Manon Los Isala `96 Isala `96 MC 3:50,61 --- 362
19 Marije Salverda Isala `96 Isala `96 MC 3:55,63 --- 336
20 Denise Lassche AV NOP AV NOP MC 3:58,63 3:40,00 321
21 Amélie Dekker AV34 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 3:58,86 3:58,93 320
22 Sanne Loozeman AV Salland AV Salland MC 3:59,41 --- 318
23 Marit Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen MC 3:59,87 --- 0
24 Renske van Vilsteren AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 4:18,31 --- 0
Thera Coenrades AV NOP AV NOP MC DNS 3:45,00 0
Beaudine Ras AV Salland AV Salland MC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Desi van Emmerik Cialfo Cialfo MD 3:14,96 --- 581
2 Minke Nijhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 MD Team 1 3:15,05 --- 581
3 Julia Eisen AV PEC 1910 AV PEC 1910 MD Team 1 3:17,73 3:20,00 561
4 Sophia Mulder AV34 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 3:19,39 3:15,08 550
5 Lieke Geerling AV Athlos AV Athlos MD Team 1 3:29,82 --- 481
6 Linde van Ingen AV34 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 3:30,73 3:26,27 475
7 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta AV Flevo Delta MD Team 1 3:32,23 3:30,50 466
8 Devon de Lange AV34 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 3:33,05 3:24,12 0
9 Estelle Bruins AV34 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 3:33,15 3:33,20 460
10 Elle van Kasteren AV34 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 3:33,50 3:42,15 458
11 Laura Slump AV NOP AV NOP MD 3:35,31 --- 447
12 Iris Gils AV PEC 1910 AV PEC 1910 MD Team 1 3:37,49 --- 0
13 Tess ter Haar AV Athlos AV Athlos MD Team 1 3:40,34 --- 418
14 Rosa Molenberg AV Athlos AV Athlos MD Team 2 3:41,59 --- 411
15 Nienke Voesten AV NOP AV NOP MD 3:43,91 --- 398
16 Iris Bredewolt Cialfo Cialfo MD 3:48,04 --- 375
17 Daphne Louws Flevo Delta AV Flevo Delta MD Team 1 3:48,61 3:42,40 372
18 Roos Doornbos AV PEC 1910 AV PEC 1910 MD Team 2 3:51,94 --- 355
19 Pien Veld AV Athlos AV Athlos MD Team 1 3:52,72 --- 0
20 Louise Mandon Isala `96 Isala `96 MD 3:53,16 --- 349
21 Isa Komen AV Athlos AV Athlos MD Team 2 3:53,33 --- 348
22 Myrthe Renshoff De Gemzen AV De Gemzen MD 4:01,52 --- 308
23 Indy Sasso AV PEC 1910 AV PEC 1910 MD Team 2 4:17,20 --- 238
24 Juliëtte van Galen AV PEC 1910 AV PEC 1910 MD Team 2 4:28,61 --- 0
25 Anna Scholte Flevo Delta AV Flevo Delta MD Team 2 4:44,14 4:33,00 136
Celine Wiertsema Flevo Delta AV Flevo Delta MD Team 2 DNF 4:15,80 0