Uitslagen Jongens Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Julian Smulders AV Attila 28,00 --- 74
2 Rogier Gitz AV Attila 20,50 --- 48
3 Tijn de Blaeij AV Attila 15,50 --- 31
4 Bjorn Vriens AV Attila 15,00 --- 29
5 Paul van Gorp AV Attila 12,50 --- 21
6 Kasper de Jonge AV Attila 7,50 --- 5

Uitslagen Jongens Pupil A2 Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Djurre Zwerver AV Attila 17,00 --- 36
2 Gijs van Berkel AV Attila 15,50 --- 31
3 Niels Kunnen AV Attila 15,00 --- 29

Uitslagen Jongens Pupil B Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Gijs Versteden AV Attila 25,50 --- 94
2 Simon Coomans AV Attila 20,50 --- 72
3 Alexander Pennings AV Attila 18,00 --- 62
3 Tieme Imbens AV Attila 18,00 --- 62
5 Thijs Boerdijk AV Attila 17,50 --- 59
6 Pieter Kuijsters AV Attila 14,00 --- 44
7 Timme Weterings AV Attila 7,00 --- 15

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ilian Strooper AV Attila 23,50 --- 103
2 Joshua Alutshi AV Attila 15,00 --- 58
3 Julian Bom AV Attila 11,50 --- 41
4 Hugo de Jong AV Attila 10,00 --- 33
5 Tygo de Jonge AV Attila 9,00 --- 28
Hugo van Beurden AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Ienieminie Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lucas Verheul AV Attila 12,50 --- 61
1 Hero van Beurden AV Attila 12,50 --- 61
3 Bradley Main AV Attila 10,00 --- 44
4 Kuba Babski AV Attila 7,50 --- 28
5 Yannick van Veen AV Attila 6,50 --- 22

Uitslagen Jongens Pupil Mini Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jelte Zwerver AV Attila 10,00 --- 44
2 Jop Spijkers AV Attila 7,00 --- 25
3 Julian van Veen AV Attila 4,50 --- 9
Edin de Rooij AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Milou van Nigtevegt AV Attila 20,50 --- 55
2 Anne van Berkel AV Attila 7,00 --- 4

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Esther van Os AV Attila 18,50 --- 47
2 Veerle de Jong AV Attila 11,00 --- 19

Uitslagen Meisjes Pupil B Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mishayra Evertsz AV Attila 15,00 --- 54
1 Jet Rodenburg AV Attila 15,00 --- 54
3 Elin de Koeijer AV Attila 12,00 --- 40
4 Saar van Holland AV Attila 10,00 --- 30
4 Amie AV Attila 10,00 --- 30
Houda Marmouk AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lynn Timmermans AV Attila 11,00 --- 45
Aimee Harkink AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Ienieminie Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Janne Smulders AV Attila 5,00 --- 14

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Laura Pennings AV Attila 8,00 --- 35