Uitslagen Jongens Junior A 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior B 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior C 600 meter

# Naam ResOBP
1 Carl Martens ARV Ilion 1:34,44 1:39,00
2 Luuk den Toom ARV Ilion 1:40,92 ---
Nathan Nijdam AV Sparta DNS 2:07,97

Uitslagen Jongens Junior D 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Boutkan Olympus `70 2:03,48 1:56,15 488
2 Amin Hamoumi AV `40 2:15,34 --- 374

Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Raf Malais SPOB 1:54,05 2:03,00 595
2 Guus Doodeman AV `40 1:56,85 1:53,40 561
3 Jesse Pronk AV Sparta 2:00,47 --- 520
4 Andre Dias Scarano AV `40 2:03,14 --- 491
5 Lars de Block AV `40 2:06,45 --- 457
6 Merijn Stuijt AV `40 2:10,56 --- 417
7 Niels Bakker AV Sparta 2:16,93 2:35,43 360
8 Olivier Hol AV Sparta 2:20,00 --- 334
9 Gio Kromokario ARV Ilion 2:20,21 2:10,55 333

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Daniel Hall AV Zuidwal 2:06,39 2:05,31 458
2 Thomas Honig AV Sparta 2:07,23 2:12,82 449
3 Chris Jansen AV `40 2:07,51 --- 447
4 Lucius van...er Velden Rotterdam 2:11,62 --- 407
5 Kamil Madziala AV Sparta 2:21,41 2:30,68 323
6 Kenji de Vries AV Sparta 3:22,83 --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tygo Agbamuche AV Sparta 2:08,59 2:09,77 436
2 Sjoerd ten Broek AV Sparta 2:22,51 2:21,66 314
3 Milan Hol AV Sparta 2:33,13 --- 236

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Petar Donevski AV Sparta 2:37,33 --- 208

Uitslagen Masters Mannen 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jack Favre M35 - LGAS 1:46,92 ---

Uitslagen Masters Vrouwen 600 meter

# Naam ResOBP
1 Layla Reis V35 - AV Sparta 3:17,75 ---
2 Skeeter Pronk V40 - AV Sparta 4:05,61 ---

Uitslagen Masters Vrouwen 50+ 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 600 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Beijer AV `40 1:50,32 1:50,00

Uitslagen Meisjes Junior C 600 meter

# Naam ResOBP
1 Roanna Geleijn De Spartaan 1:52,92 1:47,95
2 Lotte Favre Leiden 2:06,60 ---

Uitslagen Meisjes Junior D 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Milou Heurter AV Sparta 2:08,93 2:12,38 433
2 Amber Steijn AV Sparta 2:11,07 --- 412
3 Dannya Hamidi VS97 2:38,76 --- 199
Julika Poot Rotterdam DNS 2:21,00 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Meike Schumacher Haag 1:59,54 2:00,02 531
2 Aila Derks AV `40 2:01,35 1:52,66 511
3 Renee Wiersma AV Sparta 2:02,64 2:17,69 497
4 Claudia Klootwijk SPOB 2:03,09 2:13,13 492
5 Mirte Honig AV Sparta 2:05,07 --- 471
6 Roos van Drunen AV `40 2:10,96 --- 413
7 Marit Galama AV Sparta 2:11,40 --- 409
8 Malu van Prehn CAV Energie 2:27,89 2:18,78 273
9 Liv Mooy AV Sparta 2:34,33 --- 228

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Famke Wiersma AV Sparta 2:10,51 2:09,07 418
2 Fleur Favre Leiden 2:18,16 1:58,79 350
3 Sophia Gurunian AV Sparta 2:32,93 2:26,75 237
4 Danira Reis AV Sparta 3:02,05 2:39,10 70
Noa Boutkan Olympus `70 DNS 2:06,50 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Katinka Sijmons AV Sparta 2:21,72 2:20,76 320
2 Lois Huele AV Sparta 2:22,32 2:25,09 316
3 Louise Beemsterboer AV Sparta 2:35,55 2:43,29 220
4 Aimée de Keijzer AV Sparta 2:43,39 2:44,59 170

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ilse Bakker AV Sparta 2:55,76 --- 101

Uitslagen Senioren mannen 600 meter

# Naam ResOBP
1 Ron Legemaate ARV Ilion 1:36,02 ---
2 John Romkes AV `40 1:45,33 ---

Uitslagen Senioren vrouwen 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten